REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 13-11-2017 14:11

@ Argon Wszyscy operatorzy nie zarabiają tak jak kiedyś i chodzi o to aby wyeliminować dotacje państwowe do "biednych" opów. W tym,że ktoś korzysta z telefonu za granicą tak samo jak w kraju nie widzę żadnego cwaniactwa, natomiast widzę ,że operatorom żal dupę ściska ,że nie zarabiają na połączeniach międzynarodowych ,które przy okazji są u nas wyjątkowo drogie. Zapewniam Cię ,że ,,cwaniactwo" kupi sobie nową kartę i dalej będzie dzwonić .Rozwiązania siłowe nigdy nic dobrego nie przyniosły .Szkoda tylko ,że niektóre OPy o tym nie wiedzą. Dla mnie cwaniactwem jest dopominać się o dotacje i włączać płatny roaming . Jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Opki nie poniosły żadnych strat tylko mniej wyskubią
Wysłano: 12-11-2017 20:32

Przecież nie chodzi tu o tylko o Soloża. Wszystkie opy tak robią, albo w najbliższym czasie zaczną. Państwo nie ma z tym nic wspólnego. Chodzi o to żeby opy z osób które, łamią warunki ustawy UE sciągać "karę" i nie tracić na cwaniakach. To obowiązuje we wszystkich krajach.
Wysłano: 10-11-2017 23:04

A powiedz mi ile, kosztuje minuta wykonanego z Polski na zagraniczny numer? Przecież logiczne, że jak mam Polski SIM za granica nikt nie płaci kolosalne kwoty, dzwoniąc z Polskiego SIM-a na Polski SIM w roamingu.
Wysłano: 10-11-2017 22:54

@Argon do polskich buców dokładają zagraniczne buce przybywające do Polski i dzwoniące do swoich krain . To jest pitolenie o wyciągnięcie kasy i nic poza tym . Nie zamierzam dokładać moich podatków do szemranych interesów pana S .
Wysłano: 10-11-2017 22:43

Pytanie tylko kto wymyślił że państwo ma do nich dopłacać. Dlaczego ja który nie wyjeżdżam za granicę ma płacić tym którzy jeżdżą. A tak to wygląda gdy rząd dofinansuje operatorom roaming. Pamiętajcie że to z waszych podatków.
Wysłano: 10-11-2017 22:27

@wesa @lesiobe Bo nikt nie będzie dokładał do polskich buców którzy nie potrafią korzystać z produktu zgodnie z przeznaczeniem. Janusze powyjeżdżali w Świat a nie stać ich by kupić miejscowy starter bo 2 funciaki drożej. Operatorzy ścigają taką patologię. I słusznie! Większość jakoś potrafi korzystać z udogodnień RLaH zgodnie z zasadami.
Wysłano: 10-11-2017 19:28

No tak, psy wieszacie na Plusie, a Play czyni to samo. Orange też zapowiada, a T-Mobile się zastanawia.
Wysłano: 10-11-2017 14:29

Brawo plus i play .Oto jak pozbyć się klienta ,który korzysta z telefonu tak jak sobie operator nie życzy Przeniesienie numeru nie jest opcją skomplikowaną . Nowy SIM wyśle pocztą rodzina z kraju, a trole z plusa się cieszą i wystawiają bałwochwalcze komentarze . Tylko nikt nie przewiduje ,że sporo z tych klientów wróci do kraju .
Wysłano: 10-11-2017 12:52

To się nazywa prawidłowe podejście do tematu. Brawo Plus. Dzięki za komentarz
Wysłano: 10-11-2017 12:43

<img align='left' src='images/gal/17876/roaming-2.jpg' alt='' />Jak już informowaliśmy, także Polkomtel, operator sieci Plus Plus rozpoczął wysyłkę SMS-ów do klientów którzy łamią warunki Polityki Uczciwego Korzystania z roamingu UE. Nie oznacza on natychmiastowego naliczania dodatkowych opłat. Te pojawią się dopiero, jeśli w ciągu dwóch tygodni od otrzymania SMSa klient nie zmieni sposobu korzystania z usług w Roamingu Regulowanym - poinformował Telix.pl Arkadiusz Majewski Starszy Specjalista Dział Komunikacji Korporacyjnej sieci Plus.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne