REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 10-11-2017 22:39

Mieszkam w UK, wydzwaniam 30 min na rok, dobieram moze 60 min w tym czasie. Odkad Play monitoruje moja aktywnosc w nowej ojczyznie, dostaje czesciej smsy typu "Witamy w Wielkiej Brytanii". Jesli dostane powyzszego smsa z ostrzezeniem, to zmienie opa, bo z dziadami nie chce miec nic wspolnego. Z pewnoscia wszytkich tu i na innych portalach poinformuje.
Wysłano: 09-11-2017 23:09

Witam od początku grudnia ruszamy z rotacyjną obsługą kart abonentów w kierunku Polska-Ue będziemy w ciągu 4 dni obsługiwali logowanie u operatora macierzystego ,aby móc korzystać z roamingu bez żadnych opłat. Szczegóły w najbliższym czasie. DTM
Wysłano: 09-11-2017 16:40

<img align='left' src='images/gal/17876/roaming-2.jpg' alt='' />Play ruszył z wysyłką SMSów do osób, nadużywają usługi Roam Like At Home (ang. ceny połączeń za granicą jak w domu. które łamią politykę FUP (Fair Usage Policy) i zdecydowanie częściej przebywają w zasięgu UE niż w naszej sieci. Tak, tak – rozpoczęliśmy wysyłkę SMSów do osób, które łamią politykę FUP (Fair Usage Policy) i zdecydowanie częściej przebywają w zasięgu UE niż w naszej sieci - poinformował na dzisiejszym vlogu Marcin Gruszka, rzecznik P4, operatora sieci Play.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne