REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 03-10-2017 23:02

Adam ty naiwniaku ;) ;) ;)
Wysłano: 03-10-2017 07:21

Co wy tak po tym Play'u jedziecie naganiacze z konkurencji.
Wysłano: 03-10-2017 07:15

Jestem od Play Fresh i nie zamierzam zmieniać opa. Pewnie przez tą "kiepskość".
Wysłano: 02-10-2017 20:29

Kiedyś jak ruszali z Playem (chyba 2007 rok) powiedziałem sobie... a co tam, idę od starych operatorów bo w młodych jest przyszłość. Dziś tego bym już nie powiedział. Infrastruktura dalej leży pomimo licznych obietnic tej sieci, oferta niczym specjalnym nie zachwyca, wręcz przeciwnie. Stara trójka ma abonamenty np. dla starszych osób lub mało wymagających w kwocie od 29 zł, a w Play? Od 45 zł w górę (mówię o ofercie dla jednej osoby, a nie o jakiś pseudo duetach etc.). Wychodzi drogo. Ceny telefonów również nie powalają. Play po prostu dostosował się do rynku (nie ośmielę się powiedzieć do wielkiej trójki bo tak nie jest, jest gorzej). Starzy inwestowali w szeroką infastrukturę, młodzieniec zwany Play w celebrytów i teraz widzimy tego efekt. Jaki? Załóżmy, że T-mobile, Orange i Plus podziękują za współpracę Play w roamingu krajowym. I co wtedy? Pozamiatane. Ich infrastuktura leży przy liczbie klientów. Jak to mówił klasyk... Nie liczy się ilość lecz jakość. Ja osobiście podziękowałem za współpracę Play około 2 lata temu i to był jeden z lepszych dni. Dlaczego? Bo z tej sieci już nie dało się korzystać. Co chwile coś... a to internet zacinał, a to utraty zasięgu, przerywane połączenia etc. Ich możliwości zabiła zachłanna ilość. Jak na wstępie... Kiedyś anty wielkiej trójce, od niespełna dwóch lat syn marnotrawny wielkiej trójki. Przeprosiłem się z nimi i powiem szczerze, że jak komuś faktycznie zależy na stabilności to powinien to samo uczynić - z wyjątkiem Orange :-) ;-) Dziś jestem w Plusie i wiem dzięki nim co to stabilna sieć.
Wysłano: 02-10-2017 18:59

Chyba tylko id.iota uwierzy że Małysz Adam przeszedł do play na kartę.
Wysłano: 02-10-2017 17:58

wszystko na reklamy wydali
Wysłano: 02-10-2017 17:37

nie macie wrazenia, ze tonacy brzytwy sie chwyta? wszystkich juz chyba zatrudnili, zeby cos zdzialac w zyskach...a nadajnikow nie ma kto budowcf
Wysłano: 02-10-2017 17:14

To był błąd. Ta zmiana wyjdzie ci bokiem, co takiego skłoniło cie do zmiany na pleja? Przecież tam jest lipa, ani ofert konkretnych ani własnej sieci, ciągle dziadują.
Wysłano: 02-10-2017 17:12

A Małysz prywatnie gdzie jest? Najpewniej w Orange, nie sądzę żeby używał pseudosieci pół mvno plej.
Wysłano: 02-10-2017 15:59

Fajnie tylko że zostałem" bez kontaktu" Tydzień temu byłem w salonie Play, przeniosłem numer, dostałem nowy starter i dziś miałem rozpocząć przygodę z Play. Niestety numer najprawdopodobniej jest już w Play ale nie został aktywowany. Już wczesnym rankiem zdezaktywowano mi numer u poprzedniego operatora ale niestety zbliża się 16 i nic. Dzwoniłem do bok-u i dowiedziałem się że jest jakaś awaria> Podobno mieli już się z nią uporać ale jak na razie zbliża się 16-sta i ja dalej jestem bez kontaktu ze swiatej. Oj niezbyt dobrze rozpoczyna się ta przygoda z Playem. Już powoli zaczynam załować tej zmiany :-(
Wysłano: 02-10-2017 15:33

<img align='left' src='images/gal/24022/play_adam_malysz-2.jpg' alt='' />Adam Małysz sprawdza nowości w Play na Kartę. Przenieś numer do Play na Kartę tak jak Adam Małysz, a otrzymasz bonusy na 5 miesięcy: 500 zł na rozmowy i SMS-y oraz 50 GB internetu. A do tego konto ważne przez cały rok.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne