REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?

Podgląd tematu

Wysłano: 28-07-2017 14:50

Byłem w Italii i wróciłem bez podwyższonego rachunku. Nie ukrywam, że wcześniej przed wyjazdem dzwoniłem do Plusa w celu sprawdzenia mojej taryfy. Wyszło OK.

Wysłano: 27-07-2017 17:59

W sumie czekałem z opinią, aż sprawdzę na własnej skórze i po powrocie z wakacji mogę powiedzieć że rlah u naszych operatorów działa jak należy. Przynajmniej u Plusa, no za innych ręczyć nie mogę, bo nie wiem.

Wysłano: 29-06-2017 22:38

Zależy którą opcję brać pod uwagę. Strukturalni się zbliżyli, ale MVNO daleko do jak w domu

Wysłano: 20-06-2017 22:35

Plus już wszedł w rlah, więc tak, można powiedzieć, że mam w Polsce jak najbardziej dostęp do darmowego roamingu. A w zasadzie nie w Polsce, a w Unii Europejskiej i jeszcze kilku innych krajach.

Wysłano: 15-06-2017 06:10

<form action='ankieta.php' method='post' name='ankieta'><input type='hidden' name='pollID' value='250'><strong>Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?</strong><br/><br/><table><tr><td width='15'><input type='radio' name='voteID' class='ankieta' value='1'/></td><td>Tak</td></tr> <tr><td width='15'><input type='radio' name='voteID' class='ankieta' value='2'/></td><td>Nie</td></tr> <tr><td width='15'><input type='radio' name='voteID' class='ankieta' value='3'/></td><td>Inne</td></tr> <tr><td width='15'><input type='radio' name='voteID' class='ankieta' value='4'/></td><td>A o co chodzi</td></tr> </table>

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne