REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nie jesteś zalogowany.
Wyślij odpowiedź
Nick
Wiadomość:
HTML jest Wył.
Emotikonki są Wł.
Kod BB jest Wł.
[img] Code is Wł.
Pogrubienie    Kursywa    PodkrePlenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   


Wpisz kod z obrazka
Emotikonki

Wyłącz emotikony?
Wyłączyć kod BB?


Podgląd tematu


Wysłano: 24-09-2017 18:58

Hejka, ja korzystam ze smartfonów firmy Archos i jestem bardzo zadowolona, szybkie i eleganckie telefony a jeżeli się zepsują to dostaniesz nowy w zamian :)
Wysłano: 27-09-2016 20:52Najważniejsza informacja. Telefony nie są niemieckie. Pochodzą w 100% z Polski i trzeba być z tego dumnym. Przynajmniej ja jestem. Opis telefonu: Aparat telefoniczny przemysłowy ATP-3 przeznaczony jest do stosowania wszędzie tam, gdzie panują ciężkie warunki pracy, np. duża wilgotność, hałas, zapylenie, narażenia mechaniczne, zanieczyszczenie atmosfery, a jednocześnie wymagana bądź wskazana jest potrzeba prowadzenia rozmowy w trybie głośnomówiącym bez wykorzystywania mikrotelefonu. Zalecany do instalacji w halach przemysłowych, wartowniach, na placach budów, w magazynach itp. Wysoki poziom głośności sygnału wywołania i bardzo intensywna sygnalizacja świetlna zapewniają skuteczność przywołania w miejscach o dużym hałasie lub dużym zapyleniu. Konstrukcja aparatu zapewnia pyłoszczelność i wodoszczelność urządzenia w klasie szczelności IP 54. Aparat współpracuje z każdą centralą telefoniczną CB (o napięciu zasilania 60 V, 50 V lub 24 V) z wybieraniem impulsowym lub tonowym. Przystosowany jest do pracy pionowej, z możliwością mocowania do powierzchni płaskich (np. ściana). Funkcje aparatu odbiór sygnału wywołania z głośnością 80 dB, wybieranie numerów impulsowe lub wieloczęstotliwościowe, automatyczne przejście z impulsowego systemu wybierania numeru na wieloczęstotliwościowe (DTMF), powtórzenie ostatnio wybranego numeru, skrócone wybieranie 4 numerów zakodowanych w pamięci bezpośredniej pod klawiszami A, B, C, D, skrócone wybieranie 10 numerów zakodowanych w pamięci pośredniej pod klawiszami 0-9 klawiatury wybierczej, funkcję FLASH generowanie do linii przerwy kalibrowanej o ustawianym programowo czasie trwania 100- 400 ms
Wysłano: 27-09-2016 12:24

<img align='left' src='images/gal/20671/krakow-lotnisko-aparaty-telefoniczne-2.jpg' alt='' />Na terenie krakowskiego lotniska zostały zainstalowane cztery aparaty telefoniczne. Dzięki współpracy z firmą T-mobile korzystanie z telefonów jest bezpłatne. Z aparatów mogą być realizowane połączenia tylko na numery krajowe (stacjonarne i komórkowe). Obsługa telefonów jest bardzo prosta – wystarczy podnieść słuchawkę i wybrać numer.
Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne