REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-09-25 12:57 | PDA & Navi | zyxel | router | wi-fi
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

ZyXEL WRE2206 - eliminuje miejsca bez zasięgu sieci bezprzewodowej

ZyXEL Communications przedstawia wzmacniacz sygnału bezprzewodowego N300 WRE2206, który umożliwia dostarczanie zasięgu do każdego miejsca w domu. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego wzmacniacza sygnału oraz zupełnie nowej konstrukcji przyjaznej dla użytkownika, WRE2206 oferuje łatwą i intuicyjną konfigurację oraz zwiększa zasięg nawet o 30%.


Niezależnie czy użytkownik szuka najnowszych wiadomości ze świata, sprawdza kulinarne przepisy w internecie w trakcie gotowania, udostępnia zdjęcia lub komunikuje się ze znajomymi i rodziną poprzez media społecznościowe – łączność bezprzewodowa jest współcześnie integralną częścią naszego życia. Używane w warunkach domowych routery oraz punkty dostępowe umożliwiają bezprzewodowy dostęp do internetu, jednak zasięg takich sieci często nie dociera do wszystkich pomieszczeń w domu.

Zadanie dla wzmacniacza sygnału

ZyXEL WRE2206 to wzmacniacz sygnału bezprzewodowego, którego głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów z połączeniami. Tylko dwa proste kroki dzielą użytkownika od skonfigurowania sieci i dostarczenia sygnału do niedostępnych dotychczas miejsc. Wystarczy podłączyć model WRE2206 do gniazdka elektrycznego i wcisnąć przycisk WPS na urządzeniu WRE2206 i na swoim routerze lub punkcie dostępowym. Aby zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej nie trzeba instalować dodatkowych kabli.


Sygnalizacja LED modelu WRE2206 umożliwia wyszukanie optymalnej siły sygnału Wi-Fi i instalację urządzenia w możliwie najlepszym miejscu. Ponadto ten zaawansowany system sygnalizacji LED informuje również o liczbie podłączonych urządzeń, dzięki temu zawsze znamy ich liczbę i wiemy czy mają one wpływ na prędkość transmisji bezprzewodowych. Automatyczna aktualizacja oprogramowania gwarantuje stałe ulepszanie funkcjonalności urządzenia bez konieczności dodatkowej interwencji ze strony użytkownika.

Port ethernet umieszczony na spodzie wzmacniacza umożliwia w razie potrzeby zastosowanie połączeń kablowych, pozostawiając możliwość wyboru pomiędzy komunikacją kablową lub bezprzewodową. Port można wykorzystać do podłączenia przewodowych urządzeń sieciowych, takich jak konsole do gier, Smart TV lub rozwiązań set-top box. Konstrukcja modelu WRE2206 zaprojektowana pod kątem użytkownika umożliwia proste zarządzanie oraz łatwą i dyskretną instalację w domach, w których wszechobecny zasięg staje się we współczesnych czasach koniecznością.

Cena wzmacniacza sygnału ZyXEL WRE2206 sugerowana przez producenta dla użytkowników końcowych to 144 pln netto.

Urządzenie można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, ABC Data, Action, RRC czy Veracomp.

źródło: ZYXEL

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | zyxel | router | wi-fi Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 19

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)