REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-12-07 07:09 | PDA & Navi | zyxel | powerline | wi-fi
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Zyxel PLA5236 - hybrydowy adapter powerline zwiększy zasięg Wi-Fi

Zyxel prezentuje najnowszy wzmacniacz sygnału bezprzewodowego PLA5236. Urządzenie zwiększa zasięg połączeń bezprzewodowych oraz ethernet poprzez gniazdka elektryczne. Tym samym, adapter PLA5236 z rozwiązuje problem z zasięgiem np. w narożnych miejscach domu i pozwala uniknąć instalacji długich i kłopotliwych kabli.


Zyxel PLA5236 to model hybrydowy z obsługą zarówno technologii bezprzewodowej, jak i ethernet. Urządzenie obsługuje standard bezprzewodowy 802.11ac, który uwalnia pełną prędkość nowoczesnych gadżetów takich jak iPhone 7 czy iPad Pro. Optymalny zasięg sieci bezprzewodowej zapewniają dwie zewnętrzne i regulowane anteny. Natomiast dwa porty ethernet umieszczone pod spodem adaptera PLA5236 umożliwiają połączenia przewodowe z konsolą do gier wideo, odtwarzaczem Blu-ray, dekoderem, inteligentnym telewizorem czy z laptopem.

Zyxel PLA5236
Zyxel PLA5236

Instaluj, łącz, zarządzaj i monitoruj z poziomu aplikacji mobilnych

Pierwsze uruchomienie urządzeń może być bardzo czasochłonne. Zyxel opracował kompleksową aplikację mobilną wspierającą zarządzanie adapterem PLA5236 tak, aby użytkownicy bez problemu mogli zastosować dosłownie każdy scenariusz instalacji.


Aplikacja Zyxel Easy Setup App działa jak animowana instrukcja i pozwala na intuicyjną instalację krok po kroku. Trzy kliknięcia w sekcji konfiguracji sieci bezprzewodowej ułatwiają użytkownikom odszukanie poprawnej nazwy SSID i hasła bez konieczności wprowadzania skomplikowanych i długich sekwencji znaków. Z kolei aplikacja Zyxel ONE Connect App pozwala kontrolować całą sieć domową, tymczasowych użytkowników sieci bezprzewodowej, umożliwia aktywację kontroli rodzicielskiej oraz konfigurację wszystkich podłączonych urządzeń w tym samym czasie.

Wyższy poziom wydajności wraz z obsługą technologii HomePlug AV2

Zyxel PLA5236 wykorzystuje technologię HomePlug AV2, która oferuje o 20% wyższą prędkość w porównaniu z poprzednim standardem HomePlug AV. Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie do odtwarzania strumieni wideo 4K i do grania w wymagające gry sieciowe.


Dla współczesnych użytkowników sieć bezprzewodowa jest najważniejsza, jednak uzyskanie odpowiedniej jakości połączeń w domu nie jest takie proste - komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Communications. Rozwiązania Powerline są jednym z najprostszych sposobów umożliwiających zwiększenie zasięgu połączeń. Dzięki obsłudze sieci bezprzewodowej w modelu PLA5236, oferujemy klientom prawdziwe rozwiązanie plug-and-play i pomagamy im w łatwy sposób uzyskać zasięg w całym domu.

Adaptery powerline działają w parach. Zyxel zaleca łączenie modeli PLA5236 z gigabitowym adapterem 1000 Mbps PLA5206 v2, który posiada dwa gigabitowe porty ethernet. Zyxel posiada kompleksowe portfolio adapterów powerline w tym bezprzewodowe modele hybrydowe, adaptery z wbudowanym gniazdkiem i modele z obsługą technologii HomePlug AV2.

źródło: ZYXEL

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | zyxel | powerline | wi-fi Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 15

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)