REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-10-28 13:40 | PDA & Navi | powerline | youtube | zyxel | wlan
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

ZyXEL PLA5206 - Gigabitowy adapter powerline (wideo)

Gigabitowy adapter powerline ZyXEL PLA5206 bazuje na najnowszym standardzie HomePlug AV2, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 1000 Mbps. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej, aby w kilka sekund zamienić ją w szybką domową sieć bez konieczności instalowania nowych kabli oraz wiercenia otworów w ścianach.

ZyXEL PLA5206
ZyXEL PLA5206

Adapter tworzy nowe połączenia szerokopasmowe i pozwala jednocześnie korzystać z wielu strumieni HD, grać w gry sieciowe oraz używać wielu innych aplikacji w każdym zakątku domu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii HomePlug AV2 ZyXEL PLA5206 oferuje maksymalną prędkość transmisji do 1000 Mbps oraz kompatybilność wsteczną z urządzeniami pracującymi w starszych standardach HomePlug AV i IEEE 1901. Dodatkowo model PLA5206 został wyposażony w gigabitowy port ethernet. Użytkownicy mogą cieszyć się stabilną siecią o wysokiej wydajności i jednocześnie korzystać z wielu strumieni HD, grać w sieci i przeglądać strony internetowe.

ZyXEL PLA5206 umożliwia stworzenie sieci na bazie istniejącego okablowania elektrycznego i oferuje łatwą komunikację z Internetem w całym budynku, bez potrzeby wiercenia w ścianach i instalowania dodatkowych kabli. Niepotrzebne są skomplikowane procedury konfiguracji. Aby utworzyć doskonale funkcjonującą sieć, wystarczy wpiąć adapter PLA5206 do gniazdka elektrycznego.

Adapter powerline jest produktem proekologicznym i redukuje ilość pobieranej energii. W przypadku braku połączeń ethernet przez więcej niż 60 sekund, ZyXEL PLA5206 przechodzi w tryb oszczędzania energii, w którym pobiera tylko 0,5 wata mocy, oszczędzając o 80 % więcej energii w porównaniu z urządzeniami bez tej funkcji.

Dane przesyłane przez adapter ZyXEL PLA5206 zabezpieczane są 128-bitowym szyfrowaniem AES, które zapewnia bezpieczne połączenia z Internetem. Mechanizm szyfrowania można skonfigurować poprzez proste naciśnięcie przycisku i nie wymaga ono instalowania dodatkowego oprogramowania.

Zaawansowany mechanizm jakości usług QoS poprzez nadawanie priorytetów dla procesów, takich jak transmisja wideo HD, szybki dostęp do Internetu i komunikacja VoIP, zwiększa funkcjonalność aplikacji, które wymagają przesyłania strumieni multimedialnych w wysokiej jakości, np. w usługach triple-play.

Cena i dostępność

Cena adaptera ZyXEL PLA5206 sugerowana przez producenta dla użytkownika końcowego to 150 PLN.

źródło: ZyXEL

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | powerline | youtube | zyxel | wlan Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)