REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-23 10:13 | PDA & Navi | zyxel | aplikacja | software | router | wi-fi
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Zyxel ONE Connect - bezprzewodowy zasięg Wi-Fi w całym domu

Zyxel Communications prezentuje aplikację ONE Connect – stworzoną z myślą o zapewnieniu użytkownikom pełnego zasięgu sieci bezprzewodowej w całym domu.


Aplikacja mobilna ONE Connect została tak zaprojektowana, aby pomóc użytkownikom w prosty sposób stworzyć w warunkach domowych, za pomocą urządzeń marki Zyxel: routerów, wzmacniaczy sygnału Wi-Fi oraz adapterów powerline*, niezawodną sieć Wi-Fi. Intuicyjna w obsłudze aplikacja umożliwia również zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej oraz kablowej w niedostępnych do tej pory miejscach.

Aplikacja ONE Connect została zaprojektowana tak, aby zminimalizować liczbę wymaganych czynności konfiguracyjnych, umożliwiać kopiowanie aktualnych ustawień do nowo dodawanych urządzeń oraz automatycznie ustawiać priorytety ruchu sieciowego i tym samym oferować możliwie najlepsze warunki dla każdego podłączonego użytkownika. Kilka kliknięć wystarczy, aby szybko zablokować dzieciom dostęp do sieci bezprzewodowej lub zapewnić tymczasowy dostęp Wi-Fi dla gości.

ZyXEL One Connect NBG6815
ZyXEL One Connect NBG6815

Zasięg sieci Wi-Fi w małych i dużych domach

Entuzjastom gier i streamingu oraz użytkownikom mieszkającym w kamienicach, bezprzewodowy router Armor Z2 AC2600 i adaptery PLA5206 v2 lub PLA5236 zapewnią granie bez zakłóceń i oglądanie filmów online w pełnej rozdzielczości HD w całym domu. Dzięki adapterom powerline, które umożliwiają przesyłanie sygnału poprzez gniazdka sieci elektrycznej, użytkownicy nie muszą już instalować w pomieszczeniach kłopotliwego okablowania.

ZyXEL One Connect NBG6815 zwiększa możliwości domowych sieci bezprzewodowych

W domach średnich rozmiarów router NBG6815 oraz wzmacniacz sygnału Wi-Fi WRE6606 zapewni gigabitową przepustowość 11ac MU-MIMO Wi-Fi nawet na tarasie lub w ogrodzie. Dodatkowo model WRE6606 może być zasilany poprzez power bank i umieszony w dowolnym miejscu. Ładny i estetyczny wygląd urządzeń bez problemu wkomponuje się w nowoczesny design wnętrza.

Użytkownikom mieszkającym w małych domach lub mieszkaniach wysoką wydajność i prędkość połączeń zapewnią router MU-MIMO NBG6617 oraz bezprzewodowy wzmacniacz MU-MIMO WRE6606. Urządzenia te oferują prędkość połączeń w standardzie 802.11ac dla wielu użytkowników jednocześnie.

Prezentacje ZyXEL ONE Connect i Wi-Fi Excellence

ONE Connect to nie tylko narzędzie umożliwiające stworzenie szybkiej sieci bezprzewodowej w domu. Aplikacja ta zapewnia również pełny podgląd całej domowej sieci z poziomu jednego interfejsu – komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager Zyxel Communications. – To rozwiązanie w przyszłości zostanie wdrożone także w innych urządzeniach Zyxel. Dzięki temu użytkownicy, którzy planują samodzielnie stworzyć kompleksową sieć obejmującą zasięgiem cały dom, będą mogli dostosować do swoich potrzeb różne zestawy urządzeń – dodaje.

*Pełna lista urządzeń obsługujących rozwiązanie ONE Connect dostępna na: https://www.zyxel.com/solutions/ONE-Connect-Solution-for-Home-20161028-618755.shtml.

źródło: Zyxel Communications

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | zyxel | aplikacja | software | router | wi-fi Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 1

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)