REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-05-27 06:16 | PDA & Navi | zyxel | router | wi-fi
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2

ZyXEL ARMOR Z1 - podświetlana obudowa i 4 anteny zewnętrzne

ZyXEL Communications przedstawia dwuzakresowy domowy router gigabitowy w standardzie 802.11ac. Model ZyXEL ARMOR Z1 (AC2350) umożliwia przesyłanie strumieni ultra HD 4K, granie w sieci oraz łatwe codzienne zarządzanie siecią. Router ten jest rozwiązaniem dla domowego wykorzystania, ponieważ oferuje bezproblemową obsługę gier sieciowych, płynne przesyłanie strumieni multimedialnych oraz zapewnia komunikację pomiędzy wieloma urządzeniami.

ZyXEL ARMOR Z1
ZyXEL ARMOR Z1 (AC2350)

Wyposażony w nowoczesną podświetlaną obudowę oraz 4 anteny zewnętrzne ZyXEL ARMOR Z1 w inteligentny sposób dostarcza sygnał bezprzewodowy do wszystkich podłączonych urządzeń.

Wraz z obsługą najnowszej technologii 802.11ac, ZyXEL ARMOR Z1 realizuje gigabitowe połączenia bezprzewodowe do urządzeń takich jak SMART TV, konsole do gier i do wielu innych nowoczesnych rozwiązań (urządzenia wykorzystujące technologię IEEE 802.11 ac). Buforowanie i przycinanie transmisji to już przeszłość. ZyXEL ARMOR Z1 umożliwia wielozadaniowe połączenia z wieloma urządzeniami bez żadnych kompromisów z wydajnością. Dzięki temu jest to odpowiednie rozwiązanie do intensywnych sesji gier online, rozgrywek z wieloma przeciwnikami, odtwarzania strumieni wideo, muzyki oraz programów telewizyjnych przy jednoczesnym przeglądaniu internetu.

Za ponadstandardową moc urządzenia ZyXEL ARMOR Z1 odpowiadają technologie StreamBoost oraz beamforming, które obsługiwane są przez potężny procesor dwurdzeniowy. Zastosowane w urządzeniu inteligentne priorytety ruchu, mechanizmy propagacji sygnału oraz dynamiczna regulacja przepustowości gwarantuje obsługę wielu czynności jednocześnie, które wymagają dużych przepustowości. Dzięki temu router umożliwia szybsze przetwarzanie danych i strumieni multimedialnych oraz pozwala uzyskać wyższą prędkość połączeń internetowych.

Połączenie ZyXEL ARMOR Z1 z bezpłatnymi aplikacjami ZyXEL One Connect, pozwala użytkownikom domowym w łatwy sposób zarządzać siecią. Dzięki temu połączeniu, instalacja urządzenia nie wymaga konfiguracji i umożliwia zarządzanie dostępem, monitorowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych poprzez łatwo dostępny i intuicyjny interfejs.

Cena i dostępność

Router ZyXEL ARMOR Z1 AC2350 można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, Action, RRC czy Veracomp.

Cena urządzenia sugerowana przez producenta dla klienta końcowego to 830 zł brutto.

źródło: ZyXEL Communications

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | zyxel | router | wi-fi Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 2
Komentarze: 2 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmike
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.27 12:07 Odpowiedz
już kiedyś pytałem.... - jaki jest popyt na takie routery? tzn. w tej cenie? z praktyki wiem, że praktycznie to samo uzyskać można routerem za 150zł
Anonimhes
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.27 08:34 Odpowiedz
Cena jednak nie dla domowego korzystania

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 775

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)