REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-19 06:50 | PDA & Navi | aplikacja | bank | android | ios
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Zmiany w Millenecie i aplikacji mobilnej Banku Millennium

Bank Millennium udostępnił klientom nową historię transakcji w Millenecie i aplikacji mobilnej. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu klienci mogą teraz szybko i wygodnie dodać do transakcji zdjęcie paragonu, faktury lub gwarancji, dodatkowy opis transakcji oraz tagi. Dodatkowo w aplikacji mobilnej mogą zaznaczyć na mapie lokalizację transakcji. W ostatniej aktualizacji aplikacja mobilna Banku Millennium zyskała też nowe, jeszcze wygodniejsze menu oraz skrzynkę wiadomości.


Nowa historia transakcji dostępna jest dla kont osobistych i kart płatniczych. Klient ma możliwość dodania załączników w formatach jpg, pdf, png, gif, jpeg, w rozmiarze do 1,5 MB każdy. Możliwość definiowania własnych tagów pozwala na szybkie wyszukanie konkretnych transakcji, a dodanie szerszego opisu umożliwia ich łatwe zidentyfikowanie. Aby uzupełnić historię transakcji w Millenecie, wystarczy wejść w historię wybranego konta, kliknąć w szczegóły danej transakcji i dodać załącznik, tagi lub opis. Dodanie rozszerzonych szczegółów transakcji w aplikacji mobilnej jest możliwe od razu po wykonaniu przelewu lub płatności BLIKIEM, bezpośrednio na powiadomieniu o wykonaniu transakcji, a także po wejściu w historię, a następnie w konkretną transakcję.

- Wielokrotnie sprawdzając historię rachunku mamy problem z rozpoznaniem transakcji. To dlatego, że w przypadku wielu sklepów ich nazwa pojawiająca się w opisie transakcji jest inna niż ta, pod którą je znamy. Często też, w przypadku konieczności zareklamowania czy zwrotu towaru, mamy kłopot z odszukaniem paragonu lub faktury potwierdzającej zakup. Usługa, którą udostępniliśmy klientom, powinna w znacznym stopniu rozwiązać te problemy. Dodawanie zdjęć paragonów do transakcji oraz możliwość zaznaczenia lokalizacji transakcji na mapie to nowość na rynku - mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Pozostałe zmiany w menu aplikacji umożliwiają jeszcze łatwiejszy, bardziej intuicyjny dostęp do konta, mobilnych płatności oraz innych funkcji i znacznie upraszczają poruszanie się po aplikacji. Nowością jest także intuicyjna skrzynka wiadomości w aplikacji mobilnej oraz odświeżona skrzynka wiadomości w Millenecie.

- Nowy układ menu oraz nową skrzynkę wiadomości projektowaliśmy wspólnie z użytkownikami. Projekty powstawały na podstawie ich komentarzy i sugestii, testowaliśmy z nimi rozwiązania, aby jak najlepiej odpowiadały ich rzeczywistym potrzebom. Stale ulepszamy aplikację, aby korzystanie z bankowości mobilnej było coraz wygodniejsze. Każde nowe rozwiązanie testujemy i konsultujemy z użytkownikami. Wszyscy klienci banku mogą wziąć udział w testach – dodaje Ricardo Campos.

Zmiany menu aplikacji dotyczą wyłącznie jego układu. Wszystkie dotychczasowe funkcje nadal są dostępne, zostały jedynie uporządkowane w taki sposób, aby dostęp do nich był jeszcze bardziej intuicyjny. Na górze ekranu został dodany pasek ze skrótami do ustawień, kontaktu i wylogowania. W nowej wersji aplikacji całe menu jest widoczne bez przewijania.

Nowa skrzynka wiadomości jest w pełni zintegrowana z aplikacją mobilną co oznacza, że wiadomości są automatycznie dostępne zarówno w Millenecie, jak i aplikacji. Użytkownicy mogą teraz napisać wiadomość bezpośrednio w aplikacji, w prosty sposób dodać załączniki i dzięki wprowadzonym kategoriom łatwo znaleźć wątek.

Zaktualizowana wersja aplikacji mobilnej dostępna jest na systemy Android oraz iOS.

źródło:

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | aplikacja | bank | android | ios Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimAli
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.05.19 16:12 Odpowiedz
Aplikacja super.Gdyby jeszcze ważyła mniej...Aktualizacja to 68 MB Chrome zajmuje mniej miejsca!

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 212

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)