REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2010-04-02 17:47 | Telefony | era | pre-paid | regulaminy | tak-tak
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 23

Zmiana taryfy, na taryfę Tak Tak HOT za pomocą kodu

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, poinformował o nowym sposobie zmiany taryfy, na taryfę Tak Tak HOT: poprzez wysłanie Ekspresowego kodu *100*44#. Proponowane zmiany wejdą w życie w dniu 1 maja 2010 roku.

Treść komunikatu:

Polska Telefonia Cyfrowa informuje użytkowników końcowych usługi przepłaconej w systemie "Tak Tak" o zmianie Regulaminu oferty promocyjnej "Zmiana taryfy w systemie Tak Tak z wykorzystaniem taryfy Tak Tak HOT", polegającej na dodaniu do punktu 8 zapisu dotyczącego nowego sposobu zmiany taryfy, na taryfę Tak Tak HOT: poprzez wysłanie Ekspresowego kodu *100*44#. Proponowane zmiany wejdą w życie w dniu 1 maja 2010 roku.

Regulamin oferty promocyjnej "Zmiana taryfy w systemie Tak Tak z wykorzystaniem taryfy Tak Tak HOT" obowiązujący od 1 maja 2010: Tutaj

źródlo: Era

Kan

iPhone6

Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4 (głosy: 2)
Tagi: | era | pre-paid | regulaminy | tak-tak Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 23
Komentarze: 23 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKuba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.04.04 20:54 Odpowiedz
nie dziala w taryfie frii prosze o pomoc bardzo bo chce zmienic na hot tak tak
Anonimbruno
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.15 16:00 Odpowiedz
łatwiejsze przejście do Hot, w którym ostatnio jest wiele modyfikacji...weszły choćby Numerki za Grosze, 100 minut za doładowanie. Pozytywne tendencje.
AnonimYet
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.07 19:16 Odpowiedz
Dokładnie. Prosto i konkretnie a to dobrze dla użytkowników. Komu bardziej podpasuje ten sobie w prosty i szybki sposób przejdzie z taryfy na taryfę. I to jest bardzo dobre.
Anonimkrzychu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.07 16:35 Odpowiedz
Prościej to prościej, czyli korzystniej.
Anonimdax
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.06 23:09 Odpowiedz
właśnie, też nie za bardzo rozumiem tego oburzenia... dobrze że coś zmieniają przecież to wszystko po to by ułatwić dostęp do tej usługi @Bombel, dokładnie, każdy powinien wybrać opcje najlepsza dla siebie, play stan darmowy, taktaka czy 36,6, albo plany optymlane w orange i nie ma co się tu rozwodzić dalej
Anonimchan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.04 09:16 Odpowiedz
I dobrze, że ułatwią zmianę taryfy. dziwne, że i to niektórych irytuję...
Anonimtl111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 23:54 Odpowiedz
Ja nie dzwonię do milionów, ja dzwonię do ludzi ktorzy mają fresza, mixa lub abonament. Czyli do rodziny i znajomych w playu o różnych potrzebach telekomunikacyjnych i różnych sposobach ich rozliczania. Tych co korzystają z oferty dal firm i tych co mają abo indywidualne. Przykładowo jeden syn ma abo z telefonem, drugi ma fresza. Żona ma abo bez telefonu. Nie wspominam o przyjaciołach i znajomych. Czy takie możliwości daje heya ? Bo era z heya już tak. Tylko że pomiędzy nimi nie ma kontaktu, a samo heya nawet z dziesięcioma milionami ... równie dobrze mogą zaproponować darmowe połączenia z 1,5 mld Chińczyków. Ładnie brzmi ale potrzebne jak kajak na pustyni.
Anonimpanda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 22:06 Odpowiedz
@ tl111 - heyah to Heyah, a nie Era. Liczba klientów heyah i Play jest podobna- max 3 miliony. zatem liczba osób do których za darmo można dzwonic jest podobna w obu przypadkach...
Anonimandrzej
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 19:04 Odpowiedz
Bombel- masz racje co do swej wypowiedzi, popieram. Przeciez jezeli ktos chce zmienic taryfe to wchodzi pod *100#, nastepnie 2 sprawdzamy obecnie posiadana taryfe,pisze wyraznie chcesz zmienic 1Nowy taktak, 2taktak Hot, jezeli chcemy zmienic obecna taryfe na inna pamietajmy np. posiadamy obecnie taryfe Happy i mamy w niej pakiet minut terminowych, pakiet sms/mms zmieniajac na taryfe Hot to te minuty tracimy bezpowrotnie, podobnie jest w przypadku zmiany na taryfe Nowy taktak.Zaleta tej nowej formy zmiany taryfy za posrednictwem kodu USSD jest ekspresowe jego wpisanie i po sprawie, natomiast przez *100# troche dluzej to trwa, podobnie jak aktywuje sie pakiety minut, sms/mms, trzeba wciskac dany numerek czy chcemy kontynuowac czy nie.
Anonimzigzag
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 16:48 Odpowiedz
Po 1 w heyah też są darmowe rozmowy z całą siecią za doładowanie 30pln. z wybrana osobą przy mniejszych doładowaniach (tego nie ma Play). Po 2 umożliwienie łatwiejszej zmiany taryfy to dobra informacja, a nie powód do bluzgania....
Anonimtl111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 21:22
Dość istotna różnica to to, że darmowe są tylko do heya, a nie do całej ery. We freszu są do wszystkich w play , a nie tylko do fresza.
Anonimniko
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 15:54 Odpowiedz
PA ERO TAK TAK 4numery żegnajcie na korzyść mBanku!!!
Anonimtl111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 13:01 Odpowiedz
No właśnie, bo gdyby wszyscy przeszli do fresza i mieli stan darmowy do wszystkich za 30 pln to sporo ludzi straciłoby pracę. No i co zrobić z niepotrzebnymi nadajnikami ery? I zapanowałaby ohydna taniość na rynku ... po prostu katastrofa. Zbyt wielu ludziom wyszłoby to na złe.
Anonimnobody
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.17 17:08
nie. gdyby wszyscy przeszli do fresha to stan darmowy umarłby śmiercią naturalną. nie jestem wielbicielem ery, sam ma playa - ale zdaję sobie sprawę, ze stan darmowy to tylko chwilowa promocja (swoją drogą świetna) mająca na celu przyciągnąć jak najwięcej klientów - kiedy to się uda - zniknie; a szkoda...
AnonimBombel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.03 10:52 Odpowiedz
Tylko że Fresh nie wszystkim może odpowiadać to co dla Ciebie może być bardzo dobre dla drugich będzie bardzo złe proste. Dobrze że dali taką możliwość skoro jej nie było. I nie ma co się rozwodzić w tym temacie.
AnonimManoo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 22:44 Odpowiedz
Przeniosłem trzy tak taki do fresha i już zapomniałem o tych badziewnych taryfach
Anonimqwerty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 21:42 Odpowiedz
Dlatego taki czas bo może muszą przygotować system do tego. A nie wypuszczać a potem przepraszać i zawieszać możliwość (jak m.in w Orange wypuszczają coś na szybcika a potem zamykają np. gg za free miało być i było tylko przez chwile).
AnonimMaxio
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 21:41 Odpowiedz
Podobno za rok mają wejsc nowe pakiety na net w TT. Konkurencja ma je już od dawna. Tylko używać
AnonimMisiek...
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 21:07 Odpowiedz
No jasne... jak szaleć to szaleć. Era zawsze w tym była dobra - teraz czekam na kod którym uruchomię sobie pakiet 100MB za 5 złotych tak jak to jest w mMobile ))
Anonimelarafa
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 21:02 Odpowiedz
zmieniłem taryfe już dawno.... na mbank mobile - 19gr wszędzie. polecam .
AnonimGREGY
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 20:44 Odpowiedz
ERA się kończy....
Anonimtl111
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 19:49 Odpowiedz
Zmiana na taryfę fresh dostępna od zaraz.
AnonimMariusz
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.04.02 19:43 Odpowiedz
Ciekawi mnie dlaczego dopiero za miesiąc będzie można używać kodu. To nie jest zmiana tylko dodatkowa możliwość więc powinno działać od razu.