REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-26 13:17 | Taryfy | yealink | voip | telefon
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Yealink VC800 - przyjemniejsze spotkania, łatwiejsza organizacja

Yealink, producent rozwiązań zunifikowanej komunikacji (Unified Communication), ogłosił wprowadzenie na rynek Yealink VC800 – najnowszej generacji systemu wideokonferencyjnego z serii Yealink VC, który pomaga zredukować koszty zagranicznych połączeń, ogranicza podróże służbowe i odpowiada na potrzeby wielostronnych spotkań online. Za wprowadzenie produktu na polski rynek odpowiada KONTEL.

Yealink VC800
Yealink VC800

Yealink VC800 wyróżnia kompaktowa konstrukcja all-in-one i najwyższej klasy technologie wideo i audio, które zapewniają prostszą i bardziej efektywną współpracę na odległość. Wyposażony w intuicyjny interfejs użytkownika, Yealink VC800 ułatwia organizację konferencji i zarządzanie nią. Wideoterminal przeznaczony jest do średnich i dużych sal konferencyjnych.

Yealink VC800
Yealink VC800

Dzięki najsilniejszemu na rynku mostkowi konferencyjnemu VC800 może obsługiwać 24-stronne wideokonferencje w jakości HD oraz dwie wirtualne sale konferencyjne, odpowiadając na potrzeby współczesnych firm, które utrzymują komunikację pomiędzy wieloma oddalonymi od siebie placówkami.

Za jakość dźwięku w VC800 odpowiada nowy telefon konferencyjny Yealink CP960 z głośnikiem Harman Kardon i dwoma bezprzewodowymi mikrofonami DECT oraz funkcją zbierania głosu z 360° na przestrzeni 6 metrów. Dzięki temu każdy uczestnik wideokonferencji może być doskonale słyszalny i dobrze rozumieć rozmówców po drugiej stronie połączenia.

Yealink CP960 - mikrofon
Yealink CP960 - mikrofon

Kompaktowa konstrukcja all-in-one łączy w jednym urządzeniu kodek i kamerę. Wystarczy jeden standardowy kabel RJ45, by połączyć stół konferencyjny z przestrzenią monitora.

Dzięki obsłudze kodeków H.265/HEVC, VC800 wykorzystuje do 50% mniej pasma. Technologia zastosowana przez Yealink sprawia, że użytkownik nie zobaczy, ani nie usłyszy różnicy, nawet w przypadku utraty 30% pakietów.

VC800 został zintegrowany z Yealink Meeting Server (YMS), co zapewnia kompatybilność wideoterminala z systemami wideokonferencyjnymi innych producentów oraz integrację z wiodącymi platformami opartymi na chmurze.

źródło: Yealink

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | yealink | voip | telefon Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 189

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)