REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-08-22 11:31 | Taryfy | yealink | telefon | voip | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Yealink CP960 - dotykowy telefon konferencyjny z Android 5.1

Yealink, producent rozwiązań zunifikowanej komunikacji (Unified Communication), ogłosił wprowadzenie na rynek nowego, przeznaczonego do średnich i dużych sal konferencyjnych, telefonu konferencyjnego CP960, którego zadaniem jest ułatwienie organizacji telekonferencji i usprawnienie komunikacji biznesowej.


Telefon konferencyjny CP960 można zaliczyć do urządzeń klasy enterprise. Łączy najnowszej generacji rozwiązania audio od Harman Kardon, z technologią dźwięku HD od Yealink, aby sprostać wymaganiom średnich i dużych sal konferencyjnych. Od niedawna dostępny jest już w polskiej dystrybucji KONTEL.

Yealink CP960
Yealink CP960

Z wielką przyjemnością przedstawiamy CP960 jako najnowszy produkt z dynamicznie rozwijającej się rodziny terminali konferencyjnych Yealink” – oznajmił wiceprezes firmy Yealink Stone Lu – „Ten bogaty w funkcje telefon idealnie odpowiada na potrzeby codziennych spotkań telekonferencyjnych.”


Najważniejsze cechy CP960 to:

Duży zasięg zbierania głosu

Telefon konferencyjny CP960 zbiera głos z 360° w promieniu 6 metrów. Zasięg zbierania głosu może zostać zwiększony nawet do 18 metrów przy użyciu pary bezprzewodowych mikrofonów DECT.

Redukcja hałasów otoczenia

CP960 korzysta również z technologii Yealink Noise Proof, która podczas połączenia, redukuje płynące z zewnątrz odgłosy takie jak stukanie klawiatury, szum klimatyzacji czy rozmowy w tle. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych telekonferencji i wyeliminowanie rozpraszających czynników. Yealink Noise Proof potrafi nawet automatycznie wyciszyć mikrofon kiedy nikt nic nie mówi i włączyć go, gdy wykryje ludzki głos.


Ergonomiczny design

Telefon będzie pasował nawet do najbardziej wymyślnego wystroju pomieszczeń biurowych dzięki stylowemu srebrnometalicznemu wykończeniu. 5-calowy dotykowy wyświetlacz 1280x720 to gwarancja szybkiej, bezproblemowej obsługi i wygody, a co za tym idzie – zadowolenia użytkownika.

Pentagon Meeting Room

Użytkownicy mogą również korzystać z usługi Yealink Pentagon Meeting Room, wirtualnej sali konferencyjnej CP960, która umożliwia 5-stronne połączenia VoIP/Bluetooth/USB. Aby zorganizować takie spotkanie, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Zapraszanie kolejnych uczestników i dołączanie do rozmowy przebiega bez zakłócania czy przerywania trwającej już konwersacji. Dodatkowo funkcja Active Speaker pozwala na wyświetlanie informacji na temat rozmówców, którzy aktualnie zabierają głos, co pozwala uniknąć nieporozumień.

Rozwiązania hybrydowe

Telekonferencje z wykorzystaniem rozwiązań UC również są niezwykle proste z CP960. Połączenia z telefonu komórkowego lub Skype for Business mogą zostać przekazane bezpośrednio do CP960 poprzez port USB lub Bluetooth. Dotyczy to również zapraszania innych rozmówców do telekonferencji. CP960 daje możliwość nagrywania 100 godzin połączeń lokalnych, posiada wbudowane Wi-Fi i Bluetooth oraz system operacyjny Android 5.1. Został też wyposażony w wejście audio 3,5 mm dla zewnętrznego nagłośnienia .

źródło: Yealink

kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | yealink | telefon | voip | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 786

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)