REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-18 15:27 | Rozrywka | xbox | gra | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Xbox ustanawia nowy ogólnoświatowy rekord Guinnessa w balonie na gorące powietrze

W oczekiwaniu na ogólnoświatową premierę gry Super Lucky's Tale dnia 7 listopada, firma Xbox zaprojektowała specjalny balon Super Lucky's Tale, który wzbił się w powietrze w trakcie niedawnego wydarzenia Albuquerque International Balloon Fiesta. Fani z całego świata mogli oglądać strumień na żywo z wysokości 1200 stóp nad poziomem morza na kanale Mixer Xbox Channel.


Dzięki tej przygodzie gra Super Lucky's Tale ustanowiła ŚWIATOWY REKORD GUINNESSA™ w kategorii najwyższego nad poziomem morza strumieniowego przesyłania gry. Gra Super Lucky's Tale dołącza tym samym do elitarnego grona graczy i twórców będących obecnie w posiadaniu ŚWIATOWYCH REKORDÓW GUINNESSA za wybitne osiągnięcia. Część z nich wymieniono w publikacji ŚWIATOWE REKORDY GUINNESSA 2018 wydanie dla graczy, która zawiera rekordy ustanowione lub pobite przez graczy i twórców gier z całego świata.

Nie ma lepszego sposobu na ukazanie zabawy i przygody w grze Super Lucky's Tale niż wzbicie się w powietrze na wydarzeniu pełnym marzeń, a przy tym ustanowienie ŚWIATOWEGO REKORDU GUINNESSA - skomentował Aaron Greenberg, główny dyrektor do spraw marketingu gier w Xbox. - Przesyłanie obrazu strumieniowo na żywo na Mixerze z balonu na gorące powietrze było dla nas pierwszym tego typu wyzwaniem” - dodał dyrektor.

Program, który przekazywano strumieniowo prowadził na żywo Rukari Austin, kierownik społeczności w firmie Microsoft Studios. Obraz przekazywano ze specjalnego balonu z wbudowaną platformą, na której umieszczono ekran i konsolę Xbox One X zasilane przez generator w powietrzu. Do nagrywania strumienia na żywo wykorzystano dwie mikro kamery kinowe Blackmagic, a obraz przekazywano przez połączone sieci komórkowe 3G/4G. Wszystkie urządzenia zamontowano i zabezpieczono w gondoli Super Lucky's Tale, którą można było podziwiać z dołu w ważnej chwili bicia rekordu.

Super Lucky's Tale to wciągająca gra platformowa dla wszystkich graczy niezależnie od wieku. W grze podążamy śladami Lucky'ego, optymistycznego, energetycznego i przyjaznego bohatera, który wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu wewnętrznej siły potrzebnej do pomocy ukochanej siostrze w uratowaniu Księgi Wieków przed Jinxem. To Jinx jest intryganckim i tajemniczym czarnym charakterem, który próbuje wpłynąć na świat - ale co nim kieruje? Gra będzie dostępna na całym świecie już od 7 listopada na Xbox Play Anywhere (w ramach jednego zakupu wersji cyfrowej gra dostępna jest w rodzinie urządzeń Xbox One oraz na komputerach z systemem Windows 10 bez dodatkowych opłat).

Film:

Źródło: Xbox

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | xbox | gra | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)