REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-28 07:55 | PDA & Navi | xbox | konsola | sponsoring | gadgety
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Xbox One S zainspirowana samochodem Paula Walkera

Niewiele innych serii filmowych osiągnęło tak ogromny sukces, jak "Szybcy i wściekli". Właśnie dlatego Xbox zaprojektował wyjątkową konsolę Xbox One S na kształt pierwszego samochodu Paula Walkera z "Szybkich i wściekłych". Unikatowa konsola ma ten sam, jasnozielony i niebieski kolor znany z filmowego pojazdu w pierwszej scenie i pierwszym wyścigu między Vin Dieselem i Paulem Walkerem.


Konsola jest prawdziwą pamiątką nie tylko dla fanów serii, ale także fanów Xbox. Na obudowie znajdują się autografy najbliższych przyjaciół Paula Walkera, w tym Vina Diesela, Tyrese'a Gibsona, brata Cody'ego Walkera i nie tylko.

Jeden z fanów będzie miał możliwość zdobycia niepowtarzalnej konsoli w trakcie loterii, która odbędzie się w niedzielę 1 października w trakcie trzeciego wydarzenia charytatywnego przesyłanego strumieniowo Game4Paul, organizowanego wspólnie przez Xbox i fundację with Reach Out WorldWide (ROWW). Wydarzenie odbywa się na sześć Paula Walkera i celebruje jego zainteresowanie ludźmi i szerzeniem dobrej woli. Wszystkie dochody z aukcji konsoli trafią bezpośrednio do fundacji ROWW, która jest organizacją nie dla zysku działającą w odpowiedzi na katastrofy założoną przez Paula Walkera w celu zapewnienia szybkiej i wydajnej pomocy najbardziej potrzebującym w obszarach dotkniętych katastrofami naturalnymi. Losy na loterię można kupić już teraz na stronie www.game4paul.com.

"Bardzo spodobał mi się pomysł Xboxa, żeby wrócić do samych początków historii Paula i +Szybkich i wściekłych+ poprzez ten świetny projekt konsoli - skomentował Cody Walker, brat Paula i główny dyrektor wykonawczy fundacji Reach Out WorldWide. - Bardzo ważne jest, aby praca fundacji ROWW trwała nadal więc doceniamy projekt Xbox One S i możliwość rozlosowania go w trakcie wydarzenia Game4Paul" - dodał dyrektor.

"Cała rodzina Xbox z dumą wniosła drobny wkład w upamiętnienie kariery Paula i jego zaangażowania w fundację ROWW - skomentował Aaron Greenberg, główny manager marketingu gier w Xbox. - Cały zespół włożył dużo wysiłku w niestandardowy projekt konsoli i cieszymy się, że możemy w ten sposób uwiecznić niezapomnianą postać Paula w +Szybkich i wściekłych+" - dodał manager.

Fani, którzy chcą wziąć udział w loterii oraz wszyscy wspierający fundację ROWW mogą wnieść swój wkład i obejrzeć wydarzenie Game4Paul na żywo na stronie www.game4paul.com, przez Mixer Xbox Channel, Twitch Xbox Channel oraz na stronie w serwisie Facebook Cody'ego Walkera.

Źródło: Xbox

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | xbox | konsola | sponsoring | gadgety Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)