REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2011-05-20 11:21 | Rynek | t-mobile | era | internet
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12

Wystartowała strona www.t-mobile.pl

19 maja br. wystartowała strona www.t-mobile.pl, na której Polska Telefonia Cyfrowa będzie informowała wszystkich o przygotowaniach do wprowadzenia na polski rynek międzynarodowej marki T-Mobile.

PTC dla klientów przygotowała zestaw informacji wyjaśniających proces zmian oraz zapowiedź oferty T-Mobile, która będzie wprowadzona 5 czerwca br.

Materiały zostały umieszczone na stronie www.t-mobile.pl oraz będą wysyłane na życzenie do klientów MMSem lub e-mailem.

źródło: T-Mobile

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 2.935 (głosy: 15)
Tagi: | t-mobile | era | internet Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12
Komentarze: 12 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimklamerka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.02 14:40 Odpowiedz
zgadzam sie z wypowiedziami wczesniejszymi
Anonimdadi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.13 22:06 Odpowiedz
a mi z kolei przysłali nr startowy i na koncie było 5zl, wlozylem ja do telefonu córki, i teraz mi przyszło ze mam nieuregulowane 2 miesiace doładowań po 25 zł bo jezeli nie zapłace to czeka mnie kara umowna, w tym momencie wynosi to prawie 370 zł. Dzwonilem tam do operatora sieci i mowie o co chodzi, a ten na to, ze podpisana była umowa 23 marca tego roku, to jest jakis nonsens, ja nigdzie nie byłem iniczego nie podpisywalem. Nic mi innego nie pozostało jak napisać do nich pismo odwolujace sie do tej sprawy...
Anonimbbel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.28 11:08 Odpowiedz
o jakiej obiecanej nagrodzie piszesz?
AnonimXXXX
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.27 17:46 Odpowiedz
gdzie ta nagroda obiecana bo nie moge nigdzie na nie wejsc a pisac bzdury to dzieciom
Anonimzawiedziony
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.08.17 15:48 Odpowiedz
UWAGA!!!!!! Kupując taryfę -Stacjonarny Domowy na lini TP tzw przeniesienie numeru stacjonarnego na sieć T- MOBILE tracisz wszystkie usługi naprzykład takie jak; PRZEKIERUNKOWANIE ROZMÓW, POCZTA GŁOSOWA itp..i nikt cie o tym nie poinformuje dopiero przy reklamacji ,której i tak nie uwzglednią BARDZO SIE ZAWIODŁEM!!!!
Anonim000
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.22 14:36 Odpowiedz
Podobno mają dobrą ofertę mobilnego internetu, jeżeli będzie tak samo w PL to chyba niedługo zmienię kartę w swoim smartfonie
Anonimżubr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.21 01:35 Odpowiedz
a najlepsze jest że Tak Tak zostaje jako osierocony po Erze...
AnonimEra-to-man
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.20 15:26 Odpowiedz
Eh, badziewie! Czym się to będzie różniło od Ery? Tylko znaczkiem. Kiepska oferta, słaby serwis - to wciąż zostanie:/
Anonimk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.20 20:47
W Erze jest najlepszy BOK a oferta ma być nowa, m.in. tania transmisja danych i nielimitowane wewnątrzsieciowe będą do T-Mobile w różnych krajach.
PollPoll
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1906
Zarejestrowany:
2010-08-18 19:20:42
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.22 15:12
@k tyle, że ta oferta jest adresowana do 1‰ abonentów sieci.
Anonimkleks
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.20 14:54 Odpowiedz
Dobrze to zrobili - na stronie t-mobile.pl jest mały przewodnik, wyjaśnienia itp. Pewnie 5 czerwca wchodzący na stronę era.pl będą przekierowywani na t-mobile i wtedy na stronie pojawią się konkretne oferty, regulaminy etc.
AnonimPodły
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.20 11:59 Odpowiedz
Zapewne ludzie szybciej zapamiętają i będą identyfikować tak krótki adres jak www.t-mobile.pl w przeciwieństwie to trudnego do zapamiętania www.era.pl