REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2012-04-24 09:29 | PDA & Navi | SkyDrive | aplikacja | microsoft
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Wirtualny dysk SkyDrive w wersji na komputery już dostępny

SkyDrive to wirtualny dysk Microsoftu. Do tej pory był tylko z poziomu przeglądarki smartphone`ów z Windows Phone. Koncern postanowił wprowadzić jednak zmiany, pojawiła się miedzy innymi możliwość zdalnego dostępu do komputera.

SkyDrive jest rozwiązaniem w chmurze, dzięki czemu użytkownicy aplikacji SkyDrive niezależnie od tego, czy korzystają z telefonu, komputera Mac czy PC mają dostęp do tych samych danych. Wszystkie dane zapisywane w programie SkyDrive są automatycznie udostępniane na zaufanych urządzeniach — bez synchronizacji ani kabli. Aplikacja SkyDrive dla Windows Phone i iPhone pozwala na przeglądanie i pobieranie zdjęć czy video, edytowanie dokumentów, a także na zarządzanie zawartością dysku.

Do tej pory użytkownicy mogli za darmo korzystać z 25GB przestrzeni dyskowej, klikając w odpowiedni przycisk na stronie: skydrive.live.com/ManageStorage. Założone od wczoraj konta mają już pojemność 7GB. Osoby, które już od dawna korzystają ze SkyDrive mogą zachować swoje 25GB pojemności. Microsoft oferuje możliwość powiększenia konta za uiszczeniem odpowiedniej opłaty: do 20, 50 i 100 GB rocznie za opłatą odpowiednio: 34 PLN, 85 PLN i 169 PLN.

Główne funkcje:

Dostęp do plików na platformach PC i Mac: Program SkyDrive umożliwia automatyczny dostęp do najnowszych wersji plików z dowolnego miejsca.

Proste udostępnianie każdemu: Do odczytu potrzebna jest tylko przeglądarka internetowa — nie musimy się martwić o limit wielkości załączników czy oprogramowanie do obsługi plików.

Dostęp z telefonu komórkowego: Zdjęcia i pliki w folderze SkyDrive na komputerze są automatycznie dostępne w witrynie SkyDrive.com na telefonie.

SkyDrive dla systemów Windows 8, Windows 7 oraz Windows Vista może być teraz dostępny z poziomu Windows Explorer. Dysk sieciowy pojawi się tam jako osobny folder. Bezpłatna aplikacja SkyDrive na telefony Windows Phone i iOS jest dostępna w Marketplace i AppStore.

Aby skorzystać z wirtualnego dysku SkyDrive wystarczy zarejestrować się pod adresem www.SkyDrive.live.com lub wykorzystać swój login do poczty Hotmail lub Live Messenger.

źródło: SkyDrive

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | SkyDrive | aplikacja | microsoft Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)