REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-05-11 06:51 | PDA & Navi | wi-fi | router
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

WatchGuard AP322 - nowy punkt dostępowy

WatchGuard Technologies wprowadził do oferty nowy, wydajny, zewnętrzny punkt dostępowy AP322. Unikalna obudowa IP67 z obsługą 3x3 MIMO i wsparciem 802.11ac zwiększa zalety funkcji Wi-Fi Cloud WatchGuard, idealnie nadaje się do takich miejsc jak stadiony, szkoły, ogródki kawiarniane, centra handlowe, baseny hotelowe i wiele innych lokalizacji zewnętrznych. W dowolnym środowisku, organizacje mogą teraz wykorzystać prostotę i skalowalność aplikacji AP WatchGuard w połączeniu z potężnym rozwiązaniem bezpieczeństwa opartym na chmurze.

WatchGuard AP322
WatchGuard AP322

Wi-Fi Cloud dostarcza najbardziej wszechstronny zestaw funkcji w tej cenie, w tym opatentowane rozwiązanie Wireless Intrusion Prevention System (WIPS), narzędzia marketingowe i narzędzia lokalizacyjne” – powiedział Ryan Orsi, dyrektor ds. bezpiecznych rozwiązań Wi-Fi w firmie WatchGuard Technologies. „Dzięki dodatkowi AP322, pomagamy klientom zwiększyć zabezpieczenia i wydajność w lokalizacjach zewnętrznych. Teraz jest to kompletny, ekonomiczny pakiet dla firm, które chcą uprościć wdrożenie, zarządzanie i bezpieczeństwo sieci Wi-Fi na zewnątrz i wewnątrz”.

WatchGuard AP322 zapewnia dwa jednoczesne pasma radiowe 5GHz i 2,4GHz, z szybkością transmisji danych odpowiednio 1,3 Gb/s oraz 450 Mb/s. Takie połączenie zapewnia szybsze pobieranie plików i lepszą wydajność internetową. Dzięki trzem strumieniom przestrzennym na radiu (3x3 MIMO), oferuje również większą przepustowość i wydajność dla dużych grup użytkowników, jednocześnie gwarantując dostęp do usługi. Dwa porty gigabitowe Ethernet umożliwiają dodanie dodatkowego AP dla rozszerzonej obsługi, a wsparcie PoE + zapewnia łatwą instalację i elastyczność.

Jednym z największych wyzwań, jeśli chodzi o dostarczanie klientom Wi-Fi, jest złożoność różnych narzędzi od dostawców i platform do zarządzania – może to być połączenie technologii trudne w odbiorze dla klienta. WatchGuard Wi-Fi Cloud eliminuje tę złożoność i zapewnia scentralizowane, oparte na chmurze rozwiązanie z wszystkimi analitycznymi alertami, potrzebnymi do bezpiecznego zarządzania Wi-Fi” – powiedział William Brown, partner zarządzający AlamoTG. „AP322 to kolejne rozwiązanie zorientowane na klienta, które dodatkowo usprawnia proces dostarczania sieci Wi-Fi i rozszerza zaawansowane funkcje na zewnątrz. Już zaczęliśmy instalować nowe AP u klientów, a wstępne testy wydajności miały bardzo dobre wyniki”.

WatchGuard Wi-Fi Cloud to skalowalna i bogata w funkcje platforma do zarządzania Wi-Fi. Zapewnia zabezpieczenia WIPS, szczegółowe analizy dotyczące odwiedzających i eteru, a także nieocenione narzędzia marketingowe mierzące zaangażowanie klientów. Architektura Wi-Fi Cloud pozwala uprościć nawet najbardziej złożone aspekty zarządzania Wi-Fi, sprawiając, że szybkie, bezpieczne i inteligentne sieci stają się dostępne dla organizacji wszelkiego rodzaju, niezależnie od ich typu i rozmiaru.

źródło: WatchGuard

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | wi-fi | router Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 51

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)