REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-11-05 08:33 | Rozrywka | gra | rozrywka | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

War Thunder świętuje 5. urodziny - nowa nacja, więcej pojazdów oraz zniżki dla graczy

Gaijin Entertainment świętuje 5. urodziny gry War Thunder, popularnego MMO akcji, osadzonego w realiach II Wojny Światowej. Celebrując wydarzenie, deweloperzy udostępnili aktualizację 1.73 „Vive la France”, która wprowadziła armię Francji jako siódmą, grywalną nację dostępną w grze. Dodatkowo, pojawiły się pierwsze jednostki naziemne Włoskich Sił Zbrojnych, nowe okręty, samoloty i inne pojazdy dla reszty krajów oraz kilka zmian w rozgrywce. Łatka 1.73 oferuje także dodatkowe maszyny premium, nagrody dla najbardziej aktywnych graczy oraz specjalne zniżki na rynku w grze.


Wraz z aktualizacją 1.73 „Vive la France”, w grze pojawiły się Francuskie Siły Powietrzne oferujące ponad 30 samolotów, od płatowców w układzie parasolowym do powojennych odrzutowców. Wśród maszyn, które trafiły do rozgrywki, można wymienić m.in. Arsenal VG.33 czy SO.4505 IIA Vautour. Arsenal, skonstruowany ze sklejki, podczas nurkowania pozwalał rozwinąć prędkość nawet do 800 km/h. Vautour to wielozadaniowy myśliwiec odrzutowy, który po II Wojnie Światowej był podstawowym samolotem wykorzystywanym przez francuskich pilotów. Armée de l'air to pierwsze maszyny Trójkolorowych udostępnione fanom War Thunder, już wkrótce dołączą do nich także inne typy wojsk – morskie i lądowe.

Najnowsza łatka wprowadziła do War Thunder również pierwsze włoskie czołgi i okręty. Przed upublicznieniem pełnego drzewka pojazdów, gracze mogą spróbować swoich sił kierując maszynami premium, np. P26/40 lub M26 Ariete. Uczestnikom bitew morskich udostępniono niszczyciel klasy Soldati oraz inne jednostki marynarki. Wraz z nimi, w grze pojawiła się nowa mapa inspirowana Morzem Północnym i okolicznym wodami.


Amerykański pojazd kołowy M8 Greyhound oraz radziecki myśliwiec I-29 będą do zdobycia jako nagroda za wykonywanie dedykowanych zadań w grze. Dla graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w walce z innymi zawodnikami, przygotowano specjalnie turnieje, w których do wygrania będzie czołg ciężki E-100 oraz myśliwiec He-162A1 Volksjäger. Wśród nowych maszyn pojawią się także dodatkowe jednostki VI ery drzewka rozwoju, opancerzony pojazd Begleitpanzer 57 i wersja produkcyjna czołgu Typ 5 Chi-Ri.

Od 2 do 6 listopada do zdobycia będą specjalne oznaczenia, dekoracje i karty bonusowe. Zarówno maszyny z zadań, jak i inne nagrody, są ofertą limitowaną i dostępną do zdobycia wyłącznie podczas obchodów 5. rocznicy War Thunder. Dodatkowo, wszyscy gracze otrzymali 50% zniżki na zawartość sklepu w grze. Więcej informacji o aktualizacji 1.73 „Vive la France” znajduje się na oficjalnej stronie tytułu: https://WarThunder.com/pl


O War Thunder:

War Thunder to darmowa, międzyplatformowa gra wojenna MMO po polsku na PC, PS4, Mac oraz Linux ze społecznością ponad 15 milionów graczy na całym świecie. W walkach toczących się na lądzie, morzu i w powietrzu bierze udział ponad 800, dokładnie odwzorowanych historycznie samolotów, okrętów i czołgów począwszy od lat sprzed II Wojny Światowej, aż do okresu Zimnej Wojny. Fani gry mogą oczekiwać setek kolejnych pojazdów w nadchodzących aktualizacjach.

Gaijin Entertainment

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | gra | rozrywka | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)