REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-07-08 07:14 | Telefony | mpay | promocja | aplikacja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Wakacyjny CashBack od mPay-a - za parkowanie o 10 proc. taniej

Od 1 lipca mPay rozszerza listę nadmorskich miast, w których można płacić za parkowanie za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Korzystając z aplikacji mPay zapłacimy za parkowanie w Słupsku, Helu, Krynicy Morskiej i Świnoujściu za pomocą aplikacji o 10 proc. taniej. Wystarczy wprowadzić kod promocyjny: 2232105.


1 lipca do grona nadmorskich miast, w których za parkowanie można zapłacić przy pomocy aplikacji mobilnej mPay dołączyły Hel, Krynica Morska i Świnoujście. Usługa od pewnego czasu działa też w Słupsku. Zarówno mieszkańcy wybrzeża, jak i turyści tłumnie odwiedzający nadmorskie miasta mogą teraz cieszyć się wygodą, jaką dają mobilne mikropłatności oraz korzystać z letniej promocji „Wakacyjny CashBack od mPay-a”.

Niezmiernie cieszy nas, że do długiej listy polskich miast umożliwiających płacenie za parkowanie przy pomocy mPay dołączyły trzy nowe ośrodki. Miasta na wybrzeżu są dla nas szczególnie istotne, ponieważ z jednej strony pozwalają dołączyć do grona zadowolonych użytkowników naszej aplikacji osobom wcześniej pozbawionym takiej możliwości, jak i zapewnić użytkownikom mPay wygodę płacenia komórką podczas wakacyjnych podróży. Oddając się wakacyjnym rozrywkom i rodzinnemu wypoczynkowi szkoda czasu na szukanie parkometru – mówi Jacek Bykowski, Prezes Zarządu, mPay S.A.

Nie każdy spędza wakacje nad morzem, jednak z promocji „Wakacyjny CashBack od mPay-a” korzystać można we wszystkich miastach, w których działa usługa. Zmotoryzowani użytkownicy mogą łatwo, szybko i wygodnie płacić za parkowanie w Bydgoszczy, Częstochowie, Głogowie, Grudziądzu, Krośnie, Łodzi, Nysie, Ostrołęce, Pabianicach, Poznaniu, Słupsku i Wałbrzychu. Za pomocą mPay można kupować bilety komunikacyjne w Białymstoku, Częstochowie, Głogowie, Inowrocławiu, Krakowie, Kraśniku, Lublinie, Łodzi, Ostrołęce, Poznaniu, Przemyślu, Radomiu, Rzeszowie, Warszawie, Włocławku i Zduńskiej woli.  

źródło: mPay

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | mpay | promocja | aplikacja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimbart
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.11 09:02 Odpowiedz
Ostatnio parkowałem i przyznaje, że fajnie to chodzi. I przede wszystkim zaplacilem za realny czas postoju 1,41 za 40 minut a nie jak w parkometrze 2 zl. Jestem za

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)