REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-12-12 11:02 | Taryfy | wi-fi | vowifi | telefon | voip
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

VoWiFi Ascom i62 - wielofunkcyjny telefon WiFi z funkcją pagera i ochrony pracownika

Telefon VoWiFi Ascom i62, który może zostać zastosowany w szerokim zakresie m.in. w szpitalach, przemyśle, hotelach i biurach, otrzymał wiele certyfikatów stowarzyszenia Wi-Fi Alliance. Certyfikaty te zostały wydane po ukończeniu rygorystycznych testów, które wykazały niezawodność łączności i interoperacyjność modelu Ascom i62 w technologii Voice over Wi-Fi (VoWiFi) w sieciach bezprzewodowych wielu dostawców, w tym także z wykorzystaniem protokołów bezpieczeństwa WPA2.

Ascom i62
Ascom i62

To niezwykle ważne, aby w obiektach szpitalnych i placówkach zdrowia, w których na pograniczu infrastruktury Wi-Fi działa jednocześnie wiele aplikacji krytycznych, wszystkie urządzenia będące częścią tego systemu współpracowały ze sobą oraz aby jedno nie zakłócało pracy drugiego, przy współdzieleniu zasobów – powiedział Henrik Sandberg, Strategic Alliances Manager w Ascom. „Dzięki certyfikacji Wi-Fi Alliance nasi klienci mogą być pewni, że telefon Ascom i62 będzie kompatybilny z każdą technologią oznaczoną jako Wi-Fi CERTIFIED Ascom i62 będzie kompatybilny z każdą technologią oznaczoną jako Wi-Fi CERTIFIED.”


Cechami modelu i62 Ascom są m.in. interoperacyjność, bezpieczeństwo i niezawodność połączeń. Poza wysokim poziomem kompatybilności, urządzenie oferuje także rozbudowany zestaw funkcji i spełnia najwyższe standardy w zakresie wydajności i żywotności baterii w trybie roamingu Wi-Fi. Ascom i62 to także zaawansowane urządzenie alarmowe, które może generować alarmy poprzez aktywację wbudowanego przycisku alarmowego (konieczna interakcja użytkownika) lub automatycznie, poprzez wbudowany czujnik upadku/bezruchu. Z kolei funkcja zaawansowanego messegingu pozwala na skuteczne przesyłanie krytycznych informacji do właściwych osób we właściwym czasie oraz ich automatyczną eskalację w przypadku takiej konieczności.


AAscom i62 obsługuje najbardziej niezawodne systemy szyfrowania i uwierzytelniania, w tym WPA2-Enterprise, oferując jednocześnie płynne i szybkie połączenie” – powiedział Sandberg. „Ascom nie rezygnuje z wysokich parametrów łączności dla bezpieczeństwa”.

Ascom i62 Protector
Ascom i62 Protector

Solidny standard połączenia roamingowego i tzw. handover oznacza, że Ascom i62 nie odrzuci rozmowy, nawet gdy użytkownicy znajdą się w obszarach działania wielu innych aplikacji opartych na protokole WiFi lub napotkają na fizyczne przeszkody typu stalowe stropy czy ściany – powiedział Matthew Williams, Product Manager odpowiedzialny za model Ascom i62”. „Będą korzystali z krystalicznie czystej jakości dźwięku i niezawodnego dostarczania sygnału potrzebnego do odbierania alarmów i powiadomień. Certyfikat otrzymała także bateria zasilająca Ascom i62, zatem posłuży ona użytkownikom przez lata”.

Oprócz obsługi standardu IEEE 802.11 a, b, g, n, WPA i WPA2, Ascom i62 otrzymał również certyfikat Wi-Fi Multimedia™ (WMM), który daje pewność, że system działa optymalnie w połączeniu z innymi aplikacjami, które zarządzają priorytetami sygnału, takimi jak krytyczne alarmy pojawiające się w obiektach szpitalnych, produkcyjnych, czy też hotelowych.


Na przykład w warunkach szpitalnych niezwykle istotne jest, aby krytyczne alarmy były kierowane automatycznie i nasilały się bez zakłóceń w postaci nieodebranych lub odrzuconych połączeń. W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo pacjentów jest najważniejsze– dodaje Williams.

źródło: Ascom

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | wi-fi | vowifi | telefon | voip Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimGosciu
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2016.12.13 10:11 Odpowiedz
Jakieś 15 lat temu spoko teraz chyba trochę po czasie

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 15

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)