REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-07-18 12:10 | Telefony | visa | payu | nfc
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Visa Checkout dostępna już dla wszystkich partnerów PayU

Każdy sklep internetowy posiadający umowę z PayU może już zaproponować swoim klientom nowy, szybki i bezpieczny sposób płatności kartą – Visa Checkout.


Visa Checkout umożliwia płacenie za zakupy bez konieczności wpisywania każdorazowo danych karty. Użytkownik najpierw rejestruje się w usłudze i tam zapisuje dane swojej karty (kredytowej, debetowej lub pre-paid) oraz adres dostawy. Dzięki temu podczas transakcji w sklepie internetowym wystarczy już tylko podać login i hasło do Visa Checkout, aby zakupy zostały opłacone. Takich płatności można dokonywać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Usługa Visa Checkout już dostępna w Polsce

- Łatwość finalizacji transakcji stanowi jedną z ważnych przewag konkurencyjnych sklepów internetowych. Dzięki współpracy z Visa możemy zaoferować naszym partnerom rozwiązanie, które pozwala kupującym płacić za zakupy kartą bez konieczności żmudnego wpisywania danych. Spodziewamy się, że taki sposób płatności znajdzie szerokie grono lojalnych klientów – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager PayU w Polsce.

Dzięki własnemu centrum autoryzacyjno-rozliczeniowemu, które posiada PayU i licencji agenta rozliczeniowego certyfikowanego przez organizacje kartowe, już tysiące polskich e-detalistów obsługiwanych przez PayU mogą oferować swoim klientom zalety płatności poprzez Visa Checkout. Dzięki tej współpracy Polska staje się pierwszym krajem w Europie, gdzie usługa Visa Checkout jest już szeroko oferowana.

Obecnie usługa jest dostępna na 26 rynkach w ponad 300 tys. sklepów internetowych. Dotychczas w Visa Checkout utworzono na całym świecie ponad 21 milionów kont. Według badań przeprowadzonych przez Visa, aż 82% klientów wybierających tę formę płatności finalizuje swoje zakupy, dokonując jednocześnie o 30% więcej transakcji, niż ogół kupujących.

- Dzięki udostępnieniu Visa Checkout w sklepach internetowych obsługiwanych przez PayU, ich klienci mogą za pomocą naszej usługi dokonywać szybkich, wygodnych i bezpiecznych płatności online z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia. Aby dokonać płatności, nie muszą posiadać przy sobie karty, a jednocześnie zachowują wszystkie korzyści, jakie gwrantuje im tradycyjnie posługiwanie się kartami – m.in. dostęp do usługi chargeback ,/i>– komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

źródło: PayU

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | visa | payu | nfc Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 11

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)