REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-05-08 06:05 | Telefony | virgin-mobile | pre-paid | mvno | promocja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13

Virgin Mobile Polska: Regulamin promocji Bez kompromisów

Virgin Mobile Polska wprowadza od dzisiaj nową taryfę bez kompromisów, w ramach której oferuje do wszystkich sieci: 6 groszy za SMS, 19 groszy za minutę połączenia oraz darmowy dostęp do Internetu po każdym doładowaniu konta od 10 złotych. Regulamin promocji „Bez kompromisów” i Regulamin Oferty Promocyjnej „50% ekstra za Doładowanie w Klubie Virgin” dla Abonentów Virgin Mobile Polska.

  • Regulamin promocji „Bez kompromisów”: Tutaj, obowiązuje od 08 maja 2013 r. do 31 grudnia 2013 r:
  • Regulamin Oferty Promocyjnej „50% ekstra za Doładowanie w Klubie Virgin”:a href=" http://virginmobile.pl/files/news/regulamin_vnp_50procent_ekstra_doladowania_dla_czonkw_klubu_virgin.pdf " target="_blank"> Tutaj

Niniejsza Oferta Promocyjna skierowana jest do wszystkich Abonentów Virgin Mobile Polska, którzy dokonali rejestracji w Klubie Virgin (klub dostępny jest pod adresem https://virginmobile.pl/jestem_w_virgin_mobile/self_service/log_in/)

źrodło: Virgin Mobile Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 1.5 (głosy: 2)
Tagi: | virgin-mobile | pre-paid | mvno | promocja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 13
Komentarze: 13 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimPablooo
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.09 14:15 Odpowiedz
Nawet zakładając, że nie zarejestruje się w tym klubie, to 19 gr/min, 6 gr/sms i ten "darmowy" pakiet za 10 zł miesięcznie wygląda bardzo atrakcyjnie. Ja za sam pakiet internetowy w T-mobile płace ok. 9 zł miesięcznie. Mnie się podoba prostota... Nie ma setek pakietów, promocji, etc.. A jako, że i tak przenoszę tam numer, to dam im te dane rejestrując się w klubie, co spowoduje ceny jeszcze bardziej konkurencyjne (13 gr i 4 gr). Sporo osób wydaje miesięcznie niewielkie sumy, myślę, że dla nich to dość ciekawa oferta. Sporo też znam przypadków, w których ludzie mają bardzo duże nadwyżki na kontach (wieloletnie częste doładowywanie tylko dla przedłużania ważności konta, a nie z braku środków), dlatego roczna ważność konta również jest sporą zachętą. I jako klient T-mobie dopiszę, że darmowa telefoniczna obsługa klienta też jest plusem (choć powinien to być standard).
AnonimGrandB
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 21:26 Odpowiedz
a 30 dni na pakiet...znaczy nie wykorzystasz 100 MB w 30 dni? a nawet jeśli nie, to w 29 dniu doładujesz 10zł dostaniesz nowe 100 i pozostałe MB Ci się przedłużą...co jest z tym nie tak?
AnonimGrandB
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 21:19 Odpowiedz
czyli...poprzednia oferta była dobra...teraz obniżyli cenę za SMS o połowę i dodali 100MB netu za każde 10zł, a i 50% gratis wchodzi na główne konto a nie gratisowe...czyli 3 zmiany na plus a wy tu chrzanicie że jest gorzej???? jak bo nie kumam??? tak żeby mieć 50% trzeba mieć konto na VM które można założyć z danymi z powietrza jeśli się chce, a potem już więcej tam się nie loguję tylko dostaję 50% jak do tej pory...nie no...jak to jest gorzej??
AnonimMiauryczy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 12:37 Odpowiedz
Ten 30 dniowy okres ważności dotyczy tylko pakietu 100MB po doładowaniu 10zł czy również SMS po 6 gr? Nie sprecyzowane tego w regulaminie.
AnonimEmir
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 10:22 Odpowiedz
Oferta pogorszona zostala. Wprowadzono ograniczenie bonusu 50% tylko dla klubowiczów a wiadomo, że tych pewnie jest mniej. Konkurencja ma lepsze oferty. Virgin popłynie za około rok przy takiej ofercie. Dzisiaj 19gr jest w tuBiedronka i free w sieci, mBank 19gr +50MB co miesiąc bez konieczności doladowania.
AnonimWilliam
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 09:59 Odpowiedz
Rozczarowująca ta "nowa" oferta. Niedawno przeszedłem do VM i miałem nadzieję na coś fajnego po tym, jak Orange wyjechał z NJU. Sam internet za free jest super ale to 30 dniowe ograniczenie to już wygląda na wabik jak najczęstszych doładowań. Nie przebili NJU.
Anonimsim
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 08:37 Odpowiedz
W zasadzie Virgin do swojej oferty dodał 100mb free internetu po doładowaniu + lejek na którym pewnie nic nie otworzymy
LesHLesH
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3404
Zarejestrowany:
2008-04-27 21:37:25
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 08:55
Lejki oferowane w PL, teoretycznie do 16kb/s a praktycznie ok. 1 kb/s nie otwierają niczego. UE ma 64 kb/s transfer trzymają, więc można korzystać z internetu. Tyle, że wolniej.
Anonimlika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 08:06 Odpowiedz
Jeżeli chce się zachować numer, to i tak musi być zarejestrowany, a gdy do tego są bonusy, to nie jest takie wyrzeczenie
Anonimuki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 07:35 Odpowiedz
ważne, że regulaminy potwierdziły o 50% bonusie. A VMP polepszył ofertę, a nie pogorszył, jak to ostatnio w modzie ma W4
AnonimKumaty
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 09:01
No, ale tylko 50% jest po rejestracji w ich klubie. A jak ma się to do informacji w necie, że VM sprzedaje dane osobowe? Wg mnie skórka nie warta wyprawki. Do długiego gadania są lepsze oferty, a do krótkiego różnica w niskiej już stawce wyjściowej czyli 19 gr też jest nie duża. Na 100 minutach to raptem 6 zł. To już lepiej brać tuBiedronę z free rozmowami po sieci.
AnonimVRC
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.17 13:21
Do kumaty Tyle że w biedronce naliczanie co 15 sek :/
AnonimRiczard
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 07:10 Odpowiedz
Pakiet pozostaje aktywny przez 30 dni od momentu aktywacji. Po upływie tego czasu, Pakiet zostanie automatycznie wyłączony, a niewykorzystane środki Pakietu danych nie będą dalej dostępne. Urwało mi dupę!