REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-21 11:49 | Telefony | virgin-mobile | promocja | taryfy | biznes
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6

Virgin Mobile - abonament za 10 zł dla biznesu

Największy wirtualny operator kieruje swoją ofertę abonamentową również do klienta biznesowego. W abonamencie dla firm dostępna jest zarówno oferta indywidualna, jak również niedawno wdrożona opcja multi-SIM. Przedsiębiorcy mogą rozliczać do 20 numerów na jednej fakturze.


Standardem przyjętym przez operatorów jest uniemożliwianie klientom pobierania faktur VAT przy ofertach indywidualnych. To zmusza przedsiębiorców do korzystania z droższych ofert dedykowanych biznesowi. Virgin Mobile wyłamuje się z tego trendu i w swojej ofercie nie dokonuje podziału użytkowników na indywidualnych i biznesowych. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą cieszyć się takimi samymi warunkami ofertowymi i otrzymywać faktury VAT bez dodatkowych kosztów.

Dotychczas nie komunikowaliśmy się z biznesem, koncentrując nasze działania na kliencie indywidualnym. To biznes sam przyszedł do nas – mówi Piotr Suchodolski, Dyrektor Marketingu Virgin Mobile. Dzisiaj, mając w pełni elastyczną i dopasowaną ofertę dla przedsiębiorców, wychodzimy im naprzeciw.

Potwierdzeniem tych słów jest fakt, że 20% bazy klientów Virgin Mobile to użytkownicy identyfikujący się za pomocą NIP i pobierający faktury VAT. Zaliczają się do niej zarówno użytkownicy oferty na kartę, jak i oferty abonamentowej, którą operator wdrożył i rozwija od początku roku. Virgin Mobile chce zainteresować przedsiębiorców w szczególności nową ofertą grupową, w której przedsiębiorca może tworzyć grupy abonamentów z 50% upustu na każdą kolejną aktywację lub przeniesiony numer.

Przykładowe wyliczenia abonamentów dla grup dwóch, pięciu i dziesięciu numerów:


Jeden przedsiębiorca może utworzyć w tej ofercie grupę od dwóch do pięciu numerów. Takich grup może posiadać nawet cztery, czyli łącznie do dwudziestu aktywnych numerów. Operator nie narzuca przy tym żadnych przedziałów ilościowych ani minimalnej liczby numerów – zniżki naliczane są tak samo przy dwóch, trzech czy pięciu numerach, aż do dwudziestu.

Dla klientów biznesowych, którzy nie potrzebują kilku numerów, Virgin Mobile przygotowało swoją ofertę z Planami w Abonamencie. Poniższa tabela prezentuje oferty biznesowe dla pojedynczych numerów:


Poza możliwością rozliczania się na podstawie faktury VAT, oferty abonamentowe dla klientów biznesowych nie różnią się od ofert dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że przedsiębiorcy mogą cieszyć się wszystkimi zaletami abonamentu Virgin Mobile, czyli między innymi:

  • Krótkim okresem zobowiązania – umowa abonamentowa podpisywana jest bezterminowo z 30-dniowym okresem wypowiedzenia, bez dodatkowych kosztów i kar umownych.
  • Elastycznością – zarówno w ofercie indywidualnej, jak i grupowej, istnieje możliwość zmiany Planów na wyższe i niższe w trakcie trwania umowy bez dodatkowych kosztów. Jedynym zastrzeżeniem w przypadku oferty grupowej jest konieczność posiadania co najmniej jednego Planu 2.
  • Łatwością dostępu – swoje usługi i koszty można z łatwością kontrolować za pomocą narzędzi online – serwisu samoobsługowego oraz wyróżnionej na rynku aplikacji mobilnej .

Oferty biznesowe są już dostępne pod adresem:
https://virginmobile.pl/oferty/abonament/firma

źródło: Virgin Mobile Polska

kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 1)
Tagi: | virgin-mobile | promocja | taryfy | biznes Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 6
Komentarze: 6 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKerto
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 23:08 Odpowiedz
Od kilku lat korzystam z VIrgin. Jakość jest taka jak w Play, czyli dobra. LTE jest na nadajnikach Play. Poza miastem mam H+ TM albo Plusa. Problem jest tylko z obsługą. Jak coś padnie to nie ma z kim rozmawiać, na infolinię nie udaje się dodzwonić a na mejle odpowiadają po kilku dniach albo wcale. Więc mam kilka kart sim (jak coś padnie na jednej to zadziała druga), ale na ofertę biznes nie zdecydowałbym się. Muszą poprawić jakość obsługi klienta.
AnonimMarcin
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 14:22 Odpowiedz
Już to widzę.. te tłumy walące drzwiami i oknami.. Jaka firma będzie miała numer u wirtualnego opa??? Albo numer bez nolimit na stacjonarne dla kilku złotych oszczędności?? A gdzie telefony? Oferta biznesowa to nie tylko SIM.. I tak dla jasności.. Biznes nie patrzy na cenę bo to koszt do odliczenia więc??
AnonimK
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 14:57
Jak rozmawiasz z kimś, to wiesz, czy dany numer jest obsługiwany np. przez Virgin, czy Play? Mały biznes patrzy na ceny bardziej niż klient indywidualny. A telefon może kupić w innej firmie i w całości wliczyć w koszty wtedy, gdy potrzebuje.
AnonimMarcin
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 15:45
@K mały biznes? myślałem że sam zaliczam się do takich firm ale najwyraźniej muszę mieć wielką firmą według Ciebie. Dla mnie liczy się jakość połaczeń i zasięg a z tym jest problem w VM. Mieszkam w Krk a mimo to mam problem z zasięgiem Play i Plus. Po co mam więc się męczyć i szukać zasięgu? Muszę mieć zasięg i możliwość rozmowy bez przerw czy zakłuceń czego niestety ani Play ani VM mi nie gwarantuje. I wybacz ale chyba nie wiesz jak prowadzi się firmę..
wlowlo
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1448
Zarejestrowany:
2008-02-09 16:06:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 18:32
Mała, jednoosobowa, ryczałtowcy, rzemieślnicy... Jest spora grupa przedsiębiorców, którzy już mają u MVNO telefony ;-)
AnonimWitja
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.21 12:55 Odpowiedz
Ładnie, to Virgin teraz może rywalizować z mno. Pytanie, jak z szybkością LTE.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)