REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-09-14 10:18 | PDA & Navi | gadgety | bluetooth | akcesoria | usb
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

USB Connect Bluetooth - dołącz do trwającej konferencji w podróży

Współczesny model prowadzenia biznesu zakłada częste organizowanie rozmaitych tele czy wideokonferencji z klientami, centralą firmy lub zespołem pracującym zdalnie przy jednym projekcie. Dzięki kompaktowemu adapterowi USB Connect możemy zapewnić łączność Bluetooth pełnej gamie zestawów audio-konferencyjnych ClearOne. Pozwala to bez wymiany dotychczasowych urządzeń konferencyjnych podłączyć nasz smartfon lub tablet i uzyskać wysokiej jakości rozwiązanie konferencyjne.


- Marka ClearOne słynie z innowacji w dziedzinie rozwiązań konferencyjnych, a kolejny produkt w portfolio, niewielkich rozmiarów adapter Connect Bluetooth, to prawdziwy przełom w biznesowej komunikacji. Uczestnikiem spotkania konferencyjnego może być już nie tylko użytkownik tradycyjnego komputera PC wyposażonego w jeden z popularnych komunikatorów typu Jabber, Lync czy Spontania, ale także posiadacz urządzenia mobilnego, który może dołączyć do trwającej konferencji będąc w podróży, w innym mieście czy kraju, którego połączenie telefoniczne zostaje w prosty sposób dołączone do trwającej konferencji – wyjaśnia Iwona Zawiślak, Product Manager marki ClearOne w firmie KONTEL, wyłącznego dystrybutora w Polsce.

Connect Bluetooth to kompaktowy i przenośny adapter USB, który zapewnia łączność Bluetooth osobistym i profesjonalnym produktom audio, w tym zestawom głośnomówiącym CHAT, mikserom INTERACT i matrycom audio CONVERGE firmy ClearOne. Connect Bluetooth dodaje dwie nowe funkcje do rozwiązań audio ClearOne. Prosto i wygodnie umożliwia podłączenie urządzeń mobilnych bezpośrednio do systemu audio ClearOne. Zapewnia również możliwość łączenia połączeń głosowych lub wideo opartych na komputerach oraz połączeń telefonicznych z telefonów komórkowych w konferencję grupową. Obsługuje popularne aplikacje głosowe i wideo takie jak ClearOne Spontania, Cisco Jabber i WebEx, Microsoft Lync i Skype, i wiele innych.

Nowe rozwiązanie marki ClearOne jest użyteczne w wielu różnorodnych sytuacjach. Możemy sobie łatwo wyobrazić, że trwa spotkanie projektowe, a pracownik, który ma największą wiedzę na temat omawianego przedsięwzięcia znajduje się poza biurem. Bez konsultacji z nim projekt nie ruszy z miejsca. Co zatem robić? Nic prostszego. Bez zmiany posiadanych urządzeń ClearOne audio, wykorzystując swój ulubiony komunikator oraz Connect Bluetooth, osoba obecna w sali konferencyjnej może dołączyć do trwającej konferencji połączenie telefoniczne z nieobecnym kolegą, bez względu na jego lokalizację.


Prześledźmy to na schemacie – adapter wpięty do komputera PC za pośrednictwem portu USB parowany jest ze smartfonem lub tabletem osoby w sali konferencyjnej dzięki technologii Bluetooth. Posiadacz sparowanego smartphona nawiązuje połączenie ze znajdującym się poza biurem kolegą, tworząc swoisty most komunikacyjny. Wszystkie osoby słyszą się nawzajem i mogą swobodnie rozmawiać.

źródło: KONTEL

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | gadgety | bluetooth | akcesoria | usb Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 20

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)