REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-04-03 16:54 | Rozrywka | upc | youtube | telewizja
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

UPC Polska z Replay TV - oglądaj programy siedem dni wstecz

UPC Polska, operator usług cyfrowych: szerokopasmowego internetu, telewizji i telefonii, rusza z nową ofertą, której integralną częścią będzie innowacyjna usługa - Replay TV. Pozwala ona klientom na oglądanie ulubionych programów telewizyjnych do siedmiu dni wstecz, zapewniając im jeszcze więcej wrażeń i swobody w korzystaniu z ulubionej rozrywki, kiedy tylko zechcą. To kolejny przykład na to, że UPC oferuje klientom więcej korzyści, dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój cyfrowych usług i technologii najwyższej jakości.


W nowej ofercie UPC stawia na elastyczność, dając klientowi możliwość wyboru umowy bez zobowiązań lub na czas określony. Zawiera ona także dekoder Horizon z najnowszą wersją oprogramowania, dzięki której menu zyskuje nowy, bardziej przejrzysty i przyjazny wygląd oraz bardziej intuicyjną nawigację. W pakiecie klient znajdzie też dodatkowe usługi, jak i wyróżniana nagrodami telewizja mobilna Horizon Go, którą może oglądać w dowolnym miejscu, wypożyczalnia filmów i seriali MyPrime oraz pakiet premium Mega Sport.

Zaangażowanie UPC Polska w rozwijanie najnowocześniejszych produktów jest wspierane przez właściciela –spółkę Liberty Global, która inwestuje w rozwój innowacyjnych produktów i cyfrowych usług, by zapewnić klientom dostęp do nieograniczonego świata cyfrowej rozrywki.

Jeszcze więcej rozrywki i swobody dzięki Replay TV

Nowością w ofercie jest innowacyjna usługa Replay TV, która pozwala klientom UPC na oglądanie programów wyemitowanych na ponad 90 kanałach nawet do siedmiu dni wstecz lub obejrzenie od początku programu, którego emisja trwa. Dzięki temu użytkownicy mogą kształtować własną ramówkę i mieć jeszcze większą swobodę w korzystaniu z cyfrowej telewizji. UPC planuje poszerzać liczbę kanałów, na których usługa będzie dostępna.

Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska: Replay TV to przełomowa usługa, która pozwoli każdemu obejrzeć ulubiony program w dowolnym momencie, zapewniając dzięki temu jeszcze więcej swobody. Dotychczas udostępniliśmy ją już licznym użytkownikom platformy Horizon, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się o swoich doświadczeniach. Pozwala ona kształtować telewizję według swoich potrzeb. Tym samym UPC wyznacza rynkowe trendy i wprowadza widza w erę telewizji przyszłości. Tym bardziej cieszę się, że możemy ją teraz zaoferować naszym polskim klientom.

Jak uruchomić Replay TV? Należy włączyć funkcję Program TV i odnaleźć pozycję oznaczoną ikoną Replay TV. Jeśli program, który klient chce oglądać, już trwa, można wybrać opcję oglądania na żywo albo odtworzenia od początku.

UPC oferuje swoim klientom usługi bazujące na zaawansowanych technologiach. Replay TV dołączyło do długiej listy innowacyjnych rozwiązań od UPC, takich jak modem Wi-Fi ConnectBox, pozwalający cieszyć się w całym domu szybkim internetem od UPC o szybkości do 250 Mb/s i sieć 700 tys. darmowych hot-spotów UPC Wi-Free, a także wspomniana już aplikacja Horizon Go i wypożyczalnię filmów i seriali na żądanie.

Więcej o usłudze na: www.upc.pl/replaytv

źródło: UPC Polska

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.5 (głosy: 2)
Tagi: | upc | youtube | telewizja Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimfecd
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.04.03 19:28 Odpowiedz
ale nowość w netii od dawna jest taka opcja

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)