REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-10-26 12:43 | PDA & Navi | totolotek | aplikacja | ios | android
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Totolotek BETSCAN - skanuj kupony na smartfonie i wygrywaj nagrody

Totolotek - polski legalnie działający bukmacher - wprowadził nową, darmową aplikację BETSCAN. Umożliwia ona między innymi skanowanie papierowych kuponów z zakładami oraz śledzenie wyników wydarzeń sportowych „na żywo”. Osoby, które będą aktywnie korzystać z aplikacji co miesiąc mogą dodatkowo wygrać atrakcyjne nagrody.

Nowa aplikacja bukmachera zawiera trzy kluczowe elementy. Pierwszym z nich jest funkcja SKANUJ KUPON - możliwość sprawdzania na smartfonie wyników tradycyjnych kuponów za pomocą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem smartfona specjalnego pola na kuponie pojawia się informacja o statusie zakładu.

BETSCAN - wyniki na żywo
BETSCAN - wyniki na żywo

Drugi element to WYNIKI NA ŻYWO - podgląd wyników wydarzeń sportowych w trakcie ich trwania. Po włączeniu aplikacji, na ekranie głównym użytkownik widzi listę aktualnie toczących się wydarzeń sportowych, wraz z informacją o aktualnych kursach. Użytkownik ma też możliwość sprawdzenia jakie wydarzenia odbędą się w najbliższych godzinach.

BETSCAN - gra 3D
BETSCAN - gra 3D

Ostatnim elementem aplikacji są gry zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada, użytkownik jest przenoszony do zakładki z grami. Obecnie w aplikacji dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby celnych rzutów za 3 punkty do kosza.

BETSCAN - wygrana
BETSCAN - wygrana

W aplikacji BETSCAN wprowadzono także element rywalizacji pomiędzy użytkownikami. Za aktywne używanie aplikacji - skanowanie kuponów, połączenie konta z Facebookiem, czy zdobycie mistrzostwa w grach - przyznawane są wirtualne punkty. Co miesiąc najlepsze 5 osób nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca otrzymuje dodatkowo tablet. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi wynikami ze znajomymi, udostępniając na swoich profilach w kanałach społecznościowych informację o wygranej w grze lub zajęciu wysokiego miejsca w rankingu.

Aplikacja BETSCAN została stworzona głównie z myślą o graczach, którzy na co dzień korzystają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów. W ciągu kilku sekund mogą oni sprawdzić wyniki wydarzeń sportowych i swoich wydrukowanych kuponów, wejść do rywalizacji o nagrody i zagrać dla przyjemności w gry sportowe na swoim smartfonie - mówi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor ds. Marketingu w Totolotku.

Aplikacja powstała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – firmą wyspecjalizowaną w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs tworzy autorskie aplikacje w oparciu o model SaaS. Produkty firmy pozwalają klientom zawierać zakłady wzajemne w dowolnym czasie i miejscu.

Link do pobrania aplikacji BETSCAN dla systemu Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.totolotek.d3

Link do pobrania aplikacji BETSCAN dla systemu iOS
https://itunes.apple.com/pl/app/betscan/id1287089026?mt=8

źródło: Totolotek

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 2)
Tagi: | totolotek | aplikacja | ios | android Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 226

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)