REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-06-06 07:07 | PDA & Navi | toshiba | telewizor
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1

Toshiba wraca do Polski z nową ofertą telewizorów

Po blisko dwóch latach nieobecności na polskim rynku audiowizualnym Toshiba powraca z nową ofertą telewizorów. Jest to element europejskiej strategii marki, która zakłada obecność Toshiby na kluczowych rynkach. Realizacja strategii jest możliwa dzięki umowie licencyjnej podpisanej z Grupą Vestel, jednym z największych w Europie producentów sprzętu RTV i AGD. Toshiba TV zamierza już od czerwca br. oferować telewizory zarówno poprzez tradycyjne kanały sprzedaży, jak i sprzedaż online.


Zgodnie z umową zawartą 1 września 2016 r., podczas berlińskich targów IFA, Toshiba przekazała firmie Vestel licencję na produkcję, sprzedaż, marketing i dystrybucję telewizorów pod marką Toshiba na rynku europejskim. Po niespełna roku Vestel, który jest obecnie jednym z największych producentów telewizorów w Europie, wprowadza do sprzedaży nowe linie telewizorów pod japońską marką.


Matthew Lang Dyrektor Zarządzający w Vestel UK odpowiedzialny za rozwój marki Toshiba w Europie, komentuje: Wprowadzenie nowych serii oznacza nie tylko tchnięcie nowego życia w dobrze wszystkim znaną markę telewizorów, ale również ożywienie całego przemysłu dzięki atrakcyjnej cenowo ofercie na rynku telewizorów tej klasy. Wykorzystujemy zdolności technologiczne oraz siłę produkcyjną firmy Vestel, by dotrzeć do klienta masowego. Włączamy do naszej oferty technologie wysokiej jakości, na przykład wielkoekranowe konstrukcje OLED, opracowujemy serie telewizorów w atrakcyjnych cenach i o bogatych funkcjach. Wyposażamy telewizory w jakość UHD, takie jak szeroka gama kolorów, aby dać widzom większą satysfakcję z oglądania.


- Polska pozostaje kluczowym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej dla Grupy Vestel, która od lat jest obecna w naszym kraju poprzez sprzedaż takich marek jak Sharp AGD, czy Hitachi TV oraz JVC TV. Zatem naturalnym krokiem było wprowadzenie u nas do sprzedaży najnowszej serii telewizorów Toshiba, które pod względem jakości, unikalnego designu i funkcjonalności mogą konkurować z innymi graczami w tej kategorii produktowej – mówi Andrzej Krop, Dyrektor Zarządzający Vestel Poland sp. z o.o.

Telewizory Toshiba będą dostępne w sprzedaży już w czerwcu br. w sieci sklepów MediaMarkt, Saturn oraz w sklepie internetowym Redcoon.

źródło: Toshiba

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | toshiba | telewizor Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 1
Komentarze: 1 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimeat
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.06.06 18:04 Odpowiedz
Po co komu nowy telewizor? Zawierucha z abonamentem i propagandą partyjną odrzuca od oglądania KurWizji i innych

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 789

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)