REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-01-31 10:25 | Rynek | toshiba | ise2017 | rynek | finanse
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Toshiba ISE 2017 - monitory dla biznesu i plany na najbliższy rok

Toshiba Europe GmbH powraca do Amsterdamu na targi Integrated Systems Europe (ISE) już czwarty rok z rzędu. Zapowiadając największą dotąd grupę monitorów dla biznesu i prezentując szereg nowych rozwiązań, firma ogłosi ambitne plany rozwoju na najbliższe 12 miesięcy.

W minionym roku dział Business Displays Toshiba systematycznie rósł w kluczowych dla siebie sektorach, takich jak: retail, systemy komunikacji wewnętrznej dla przedsiębiorstw i HoReCa. Duży udział w sukcesie firmy na europejskim rynku ma jej 270 partnerów, których obecnie jest 35% więcej niż przed rokiem. Skupiając się na budowaniu nowych relacji i tworzeniu oczekiwanych przez klientów rozwiązań, w ciągu roku Toshiba osiągnęła 80% wzrost przychodów.

Kontynuacja wzrostu w 2017 r.

Podczas targów ISE, Toshiba podsumuje swoje sukcesy w 2016 r. i przedstawi plany na kolejnych 12 miesięcy. Jednym z nich jest osiągnięcie 50% wzrostu przychodu.

Rozpoczynając czwarty rok na europejskim rynku monitorów dla biznesu, firma zamierza budować swoją pozycję na silnych podstawach stworzonych przez długoterminowe strategiczne relacje partnerskie. Rok 2017 upłynie pod znakiem dalszego rozwoju możliwego dzięki dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, jak również zapewnianiu partnerskiego wsparcia w zakresie oprogramowania i rozwiązań sprzętowych.

Cztery lata temu weszliśmy na europejski rynek z monitorami dla biznesu. Od tamtej chwili systematycznie rośniemy, a rok 2016 był dla nas szczególnie udany” – powiedział Go Inoue, Vice President Visual Solutions Business, Toshiba Europe GmbH. – „Znakomite wyniki są efektem połącznia szerokiej gamy innowacyjnych produktów, zaangażowania naszego zespołu oraz nieocenionego wparcia rosnącej sieci europejskich partnerów. Jesteśmy pewni, że kolejny rok, który rozpoczynamy prezentując nowości na targach ISE, będzie dla nas równie dobry”.

Poza sprzętem i oprogramowaniem, Toshiba nadal będzie oferować swoim klientom dostosowane do potrzeb rozwiązania oraz pełne wsparcie w integrowaniu ich z biznesem.

Rozwiązania dla każdego

Targi ISE 2017 to wydarzenie, podczas którego Toshiba zaprezentuje najwięcej dotychczas premierowych produktów. Dzięki swojemu brytyjskiemu centrum badań i rozwoju, w pierwszej połowie roku firma wprowadzi na rynek produkty z trzech kluczowych serii. Będą wśród nich: grupa monitorów serii TD-E3 16/7 o przekątnych 32”, 43”, 49”, 55” i 65”, monitory serii TD-P3 24/7 o przekątnych 43”, 49”, 55” i 75” oraz telewizory dla hoteli o przekątnych od 24” do 49”. Dodatkowo, Toshiba zaprezentuje odpowiednią gamę nakładek dotykowych.

Nowe produkty uzupełnią dotychczasową bogatą ofertę monitorów dla biznesu marki Toshiba, takich jak model TD-E501 z funkcjonalnością 16/7, OPS i pełną rozdzielczością Full HD, który był najlepiej sprzedającym się monitorem w 2016 r.

Od 7 do 10 lutego Toshiba Europe będzie prezentować swoje monitory dla biznesu na targach ISE 2017 (stoisko 5-R30).

źródło: Toshiba

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | toshiba | ise2017 | rynek | finanse Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 15

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)