REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-11-08 14:44 | PDA & Navi | tomtom
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

TomTom - bezpłatny i łatwy dostęp do interfejsów programowania aplikacji

TomTom (TOM2), globalny dostawca usług trafficowych oraz map, ogłosił udoskonalenie portalu dla programistów. Aktualizacje obejmują ulepszenie oferty produktów oraz wyceny skierowanej do małych i średnich firm, tak aby mogły łatwo zintegrować TomTom Online APIs ze swoimi aplikacjami.

TomTom APIs i SDKs są już używane przez wiele firm i startupów do tworzenia rozwiązań związanych ze sztuczną inteligencją oraz Internetem rzeczy (IoT), takich jak zarządzanie flotą, śledzenie pojazdów i logistyka. Dostęp do usługi TomTom Online APIs wraz z pełną dokumentacją, codziennymi, darmowymi uprawnieniami do 2500 transakcji oraz łatwą rejestracją można uzyskać na portalu dla deweloperów - TomTom Maps APIs.

Wysokiej jakości, szczegółowe dane geolokalizacyjne są kluczowym fundamentem do budowania nowej generacji aplikacji IoT i innowacji w inteligentnych miastach” - powiedział Anders Truelsen, dyrektor zarządzający BU Licensing w TomTom. „Zwiększone zapotrzebowanie na technologie i aplikacje uwzględniające geolokalizację w różnych branżach przyczyni się do zapewnienia środowisku programistycznemu łatwego dostępu do usługi TomTom Online APIs i pomoże zoptymalizować ich aplikacje dzięki naszym technologiom geolokalizacyjnym."

Model wyceny usługi TomTom Online APIs ma na celu wspieranie startupów i ułatwianie firmom rozwoju we własnym tempie, zapewniając dostęp do wszystkich interfejsów programowania aplikacji w każdym pakiecie. „Stworzyliśmy naszą ofertę produktów i wycenę, mając na uwadze deweloperów start-upów. Mogą oni oceniać, rozwijać i komercyjnie wdrażać swoje produkty za darmo" - mówi Gregory De Jans, szef ds. relacji z deweloperami w TomTom. Nawet jeśli firmy wprowadziły swoje produkty na rynek, TomTom zapewnia im tysiące bezpłatnych transakcji, ułatwiając początki działalności. „Chcemy pracować razem z programistami i pomagać im odnieść sukces.”

Dostęp do Platformy LBS i portalu dla programistów można uzyskać za pośrednictwem strony developer.tomtommaps.com. Więcej informacji znajduje się na stronie www.tomtommaps.com.

źródło: TomTom

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | tomtom Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)