REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2016-03-25 06:26 | Rynek | firma | nagroda | telekomunikacja | pracodawca | biznes
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0

Tide Software Solidnym Pracodawcą 2015

Tide Software, dostawca kompleksowych usług telekomunikacyjnych dla branży retail i windykacji, odebrał nagrodę Solidny Pracodawca Roku 2015 podczas XIII ogólnokrajowej Gali.


Program Solidny Pracodawca jest prestiżowym projektem, wyłaniającym firmy z wzorową polityką personalną. Komisja Konkursowa ocenia pracodawców z całej Polski na podstawie ściśle określonych kryteriów, biorąc pod uwagę m.in.: solidność zatrudnienia, system motywacyjny, warunki zatrudnienia, szkolenia pracowników, jak i społeczną odpowiedzialność firmy.

Wyróżnienie od pracowników

Odbierając nagrodę, Janusz Pytlak – Wiceprezes Zarządu podkreślił, iż jest to pierwsze wyróżnienie w tym konkursie dla Tide Software, natomiast firma w zeszłym roku otrzymała jeszcze jedną, być może nawet ważniejszą nagrodę.
W zeszłym roku otrzymaliśmy wyróżnienie od samych pracowników (…) Ponad połowa nowozatrudnionych osób to były osoby polecone przez obecnych pracowników. (…) Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać ten wskaźnik w kolejnych latach.” – podsumował.

Japońska strategia

Tide Software w porównaniu z innymi laureatami, jak: PEKAES, mBank, PKO Bank Polski czy Henkel jest małym pracodawcą, zatrudniającym osoby w Piasecznie i Białymstoku. Tym bardziej cieszy fakt, iż Kapituła doceniła wdrożoną strategię drogi Toyoty, dążenie do stworzenia „zespołu marzeń” i postępowanie zgodnie z „kaizen” (koncepcją ciągłego doskonalenia).

Stworzenie Tide Software było tożsame z opracowaniem strategii, która stawia na ludzi. – wspomina Tomasz Michalski, współzałożyciel firmy. Bogatsi o doświadczenia zawodowe pozyskane w czasie pracy dla korporacji chcieliśmy stworzyć organizację „uczącą się”, która będzie w stanie przynieść zyski, jak duże przedsiębiorstwo, zachowując strukturę i ducha małej firmy.”

Konkurs Solidny Pracodawca jest organizowany od kilkunastu lat przez wydawcę: Rzecz o Biznesie, Strony Rynku oraz Monitora Gospodarczego emitowanego w pasmach TV Polsat.

***

Tide Software jest dostawcą obecnie najbardziej kompleksowego i nowoczesnego na polskim rynku narzędzia do komunikacji poprzez: SMS, MMS, VMS, email, fax i połączenia głosowe. Firma stała się czołowym dostawcą usług telco wspierających m.in. komunikację marketingową, działania windykacyjne i sprzedaż e-commerce.

źródło: Tide Software

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | firma | nagroda | telekomunikacja | pracodawca | biznes Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 0
Komentarze: 0 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>


Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 23

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)