REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-12-23 08:23 | Taryfy | telefunken | smartfon | android | dual-sim | test
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8

Test Telefunken Selfie TS1 - smartfon za 199 zł

Telefunken Polska wprowadziła do sprzedaży smartfon Selfie TS1 o kompaktowym wyglądzie z obsługą dwóch kart SIM. Urządzenie kierowane jest do młodzieży szkolnej , rozpoczynającej swoją przygodę z tego typu urządzeniami. Kolorowe wymienne tylne obudowy można wymieniać w zależności od swoich upodobań kolorystycznych. Smartfon jest już dostępny w sprzedaży w sklepach z elektroniką za kwotę 199 zł. Sprawdzimy czy warto wydać taką kwotę za owego smartfona, przykładowo jako pierwsze tego typu urządzenie dla swojej pociechy.


Specyfikacja:

  • Wymiary 116 x 62 x 10,5 mm
  • System Android 4.4 KitKat
  • Procesor ARM Cortex A7 / 1x1,2 GHz
  • Ekran 3,5’ 320x480
  • 512 MB RAM
  • Pamięć 512 MB (slot na kartę pamięci max 32 GB)
  • Pasma GSM 850/900/1800/1900 WCDMA 900/2100
  • Aparat 5 Mpix / 2 Mpix
  • Radio FM
  • Wymienny akumulator 1350 mAh
  • Łączność WiFi, Bluetooth 3.0, A-GPS
  • Dual SIM


Kupując opisywany smartfon w zestawie otrzymujemy oczywiście oprócz urządzenia, baterię, kabel USB, adapter sieciowy, słuchawki, adapter na kartę SIM/miniSIM dodatkową tylną pokrywę baterii w innym kolorze oraz książeczki. W moim przypadku do testów otrzymałem smartfon w kolorze białym / perłowym z dodatkową niebieską klapką.




Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.5 (głosy: 4)
Tagi: | telefunken | smartfon | android | dual-sim | test Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 8
Komentarze: 8 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimadrianka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.30 22:47 Odpowiedz
Praktycznie w każdym telefonie jest potrzebna karta pamięci. Ja mam LG i też bez karty ani rusz. Ten Selfir TS1 jest bardzo fajny wizualnie a 2 to już w ogóle. Cena bardzo do mnie przemawia i parametry również. Wiadomo, że jak ktos chce jakiś mega dobry telefon to bierze ten z najwyższej półki ja jednak nie mam takiej potrzeby.
Anonimjoolla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.09.24 05:56 Odpowiedz
Pamięć szybko się zapełnia ale wystarczy kupic sobie karciochę pamięciochę i powinno być ok Zdjęcia są nawet ok. Telefon jest skierowany do młodzieży a dzieciakom raczej nie potrzebny telefon o lepszych parametrach. Poza tym cena bardzo przystępna.
Anonimjoaska
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.29 00:19 Odpowiedz
Telefon całkiem niezły. Jak za tą kwotę to nie ma się do czego przyczepić. Widziałam wiele telefonów w tej cenie i żaden nie wyglądał tak jak ten. Podobają mi się kolory, aparat i ogólnie parametry. Jak dla nastolatka telefon jest super.
Anonim1983zosia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.29 10:31 Odpowiedz
Jak dla mnie świetny telefon. Z tego co wiem na rynku jest już najnowszy model TS2 i jest ciut droższy. moja córka ostatnio domaga się telefonu i chyba jej sprawię TS2 na urodziny. Widziałam te modele w Saturnie i sprawdzałam parametry - mucha nie siada
Anonimminka2
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.31 11:06 Odpowiedz
No nie wiem czy słaby. Moim zdaniem za tą cenę telefon jest naprawdę dobry. Ma spoko parametry i ładnie się prezentuje. Dla mnie wystarczy taki smartphon.
Anonimlily
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.24 22:41 Odpowiedz
Rzeczywiście jeśli chodzi o baterie krótko trzyma.Według mnie brakuje jeszcze np opcji zmieniania koloru czcionki i tematów ,ponieważ jeśli chodzi o kontakty słabo widać napisy są one małe ,mimo ustawienia czcionki na 20 i mają kolor szary.Internet działa szybko nie ma problemu. A jeśli chodzi o pamięć z tym też słabo bardzo szybko się zapełnia mimo karty pamięci np 8GB wyświetla się komunikat przy pobieraniu apek,że jest za mało pamięci w urzadzeniu.Aparat robi słabe zdjęcia jeśli chodzi o barwy i nasycenie kolorów. Ogólnie sprawny telefon.
Anonimmario
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.24 00:32 Odpowiedz
Ja się cieszę że w ogóle pojawiają się testy "slabszych" i tańszych telefonów. W zasadzie chyba tylko telix robi testy takich urządzeń. Dzięki wam za to i trzymajcie tak dalej. Testów "fachowców" jest sporo a recenzji tańszych urządzen brakuje. Zdrowych i spokojnych ś
Anonimwania
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.23 21:33 Odpowiedz
Słaby sprzęt, oj słaby...ale ok, za 200zł "ujdzie".