REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2008-01-13 14:58 | Taryfy | lg | | ku990 | testy | hsdpa | bluetooth
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 365

Test LG KU990 (Viewty)

Dane podstawowe

LG KU990 (Viewty)

LG Viewty (model LG KU990) to pierwszy telefon wyposażony w pięciomegapikselowy aparat, który trafił w nasze ręce wkrótce po premierze na naszym rynku. W modelu tym nacisk położono przede wszystkim na funkcje fotograficzne i ultra szybkie nagrywanie wideo. LG Viewty pozwala także na bezpośrednie przesyłanie nagranych przez użytkowników plików wideo do popularnego serwisu YouTube.com bez konieczności korzystania pośrednio z komputera.

KU990 to bez wątpienia telefon z najwyższej półki. Świadczą o tym przede wszystkim jego funkcje, możliwości i zawartość opakowania. W eleganckim pudełku otrzymaliśmy oprócz telefonu i ładowarki sieciowej, kabel USB do synchronizacji z komputerem, zestaw słuchawkowy konieczny podczas słuchania wbudowanego w telefon radia, płytkę CD z oprogramowaniem (LG PC Suite) oraz instrukcję obsługi i rysik.

LG KU990 (Viewty)

Testując prosty model KU250 zwróciłem uwagę na bardzo dobrą jakość wykonania telefonów firmy LG Electronics, KU990 jest tego potwierdzeniem w telefonie nic nie trzeszczy gdy trzymamy go w ręce. Pierwsze co zwraca uwagę w kontakcie z tym modelem to jego ekran, który zajmuje prawie cały przedni panel. U dołu znajdujemy tylko trzy przyciski funkcyjne: klawisz połączenia, klawisz koniec i klawisz wyczyść. Czarna obudowa testowanego modelu z metalicznymi wstawkami wokół obudowy sprawia, wygląda on bardzo elegancko.

LG KU990 (Viewty)

Zanim przystąpimy do używania telefonu musimy zainstalować kartę SIM. Aby to zrobić należy nacisnąć i przytrzymać przycisk znajdujący się u góry telefonu a następnie odchylić pokrywę komory baterii. Mając otwartą pokrywę możemy także zainstalować dodatkową pamięć, KU990 obsługuje karty typu microSD do 2GB. Kartę wsuwamy do szczeliny w górnej części obudowy, prawidłowa instalacja sygnalizowana jest charakterystycznym kliknięciem. Naciskając klawisz „koniec” rozpoczynamy pracę z naszym urządzeniem.

Na samym początku możemy skorzystać lub nie z instrukcji obsługi najważniejszych funkcji telefonu. Producent w ten prosty sposób przybliża nam swój produkt i uczy jego obsługi, moim zdaniem opcja godna polecenia przy coraz bardzie technicznie rozbudowanych aparatach. Łatwiej oswoić się z gadżetami w telefonie oglądając animację niż czytać rozbudowane papierowe instrukcje.

LG KU990 (Viewty)

LG Viewty (LG KU990) to terminal GSM i 3G. Telefon może pełnić funkcję drugiego modemu komputera PC umożliwiając dostęp do poczty i Internetu nawet przy braku przewodowego dostępu. Można w tym celu wykorzystać kabel USB lub łącze Bluetooth 1.2. Mając do dyspozycji przeglądarkę Google możemy w dowolnym momencie sprawdzić serwisy wiadomości, prognozę pogody, czy pobrać muzykę, dzwonki lub nowe gry. Istnieje możliwość otwarcia jednocześnie więcej stron internetowych. LG zaimplementowało w telefonie aplikację Google Maps, użyteczną usługę, która pozwala zobaczyć przeszukiwany obszar z punktu widzenia jego mieszkańca, czyli z ulicy. Kolejną użyteczną dla posiadacza poczty elektronicznej na Google jest aplikacja Google Mail. Dzięki wykorzystaniu HSDPA szybkość pobierania danych może dojść do 3,6 Mbit/s (zależy to w dużej mierze od operatora). W sieci Orange, udało się osiągnąć 1123 kbit/s. W przypadku, gdy nie znajdujemy się w zasięgu UMTS to możemy skorzystać z transmisji EDGE lub GPRS.

LG KU990 (Viewty)

Niestety, ale dla zdecydowanej większości Użytkowników opcje szybkiego przesyłu danych trzeciej generacji w naszym kraju to nadal tylko marzenie, z którego mogą korzystać tylko mieszkańcy dużych metropolii.

Żeby zaincjować wideorozmowę, należy, po wpisaniu numeru telefonu rozmówcy, nacisnąć ikonkę znajdującą się na dole ekranu i wybrać funkcję Wideorozmowa. W czasie połączenia telefonicznego możemy regulować głośność rozmowy, służy do tego pokrętło z tyłu obudowy, niestety ale wymaga to zmiany przyzwyczajenia, najczęściej taką funkcję pełnią w telefonach przyciski umieszczone na bocznych ściankach obudowy. Pokrętło to także służy do regulowania głośności w czasie słuchania muzyki lub grania w gry.

LG KU990 (Viewty)

Książka adresowa oczywiście jest dostępna, ale niczym specjalnym się nie wyróżnia, istnieje możliwość tworzenia grup. Ustawienia kontaktów można dostosować tak, aby książka adresowa działała zgodnie z oczekiwaniami. Istnieje możliwość przypisania często wybieranego kontaktu do numeru szybkiego wybierania.

W czasie rozmowy możemy skorzystać z funkcji Trybu głośnomówiącego, więc jeżeli często prowadzimy np. samochód możemy skoncentrować się na prowadzeniu pojazdu i jechać bezpiecznie. Funkcję tę bardzo łatwo uruchamiamy dotykając tylko pojawiającej się w czasie rozmowy ikonki reprezentującej głośnik. Telefon także łatwo można sparować ze słuchawką Bluetooth. Przy dzisiejszych cenach nie jest to duży wydatek, najprostszy kosztuje już od 90 zł. Telefon bez problemu sparowałem z posiadanymi w domu słuchawkami firmy Plantronics i Jabra.

To, że w KU990 funkcja telefonu komórkowego (rozmowy, pisania SMS-ów) jest tylko dodatkiem przekonujemy się, gdy przyciskiem na prawej ściance uruchomimy aparat fotograficzny. LG Viewty posiada dwie kamery. Ta na zewnętrznej stronie obudowy o matrycy 5.0 megapikseli (2592x1944) pozwala na robienie zdjęć oraz na ultra szybkiego nagrywania wideo. Mniej zaawansowanym fotoamatorom zalecałbym robienie zdjęć w rozdzielczości 3MPix, wybierając najwyższą może się okazać, że zdjęcia wyjdą niezbyt ostre, zwłaszcza przy gorszych warunkach atmosferycznych lub złych ustawieniach. Zastosowany w telefonie 3 calowy ekran dotykowy LCD i mechanizm poprawy jakości obrazu Mobile XD oferują szczegółowy obraz fotografowanego obiektu.

LG KU990 (Viewty)

Pokrętło znajdujące się z tyłu obudowy, na obiektywie głównego aparatu służy do przybliżania lub oddalania fotografowanego obiektu. Aparat fotograficzny uruchamia się około 4 sekund, kolejne 5 upłynie od momentu wciśnięcia migawki do zarejestrowania obrazu, moim zdaniem zbyt długo i należy brać to pod uwagę, gdy chcemy uchwycić jakąś ważną chwilę naszego życia

LG KU990 (Viewty)

Funkcje fotograficzne mogą zawrócić w głowie niejednemu posiadaczowi standardowych cyfraków, zwłaszcza tych z niższej półki. Telefon pozwala na ręczne ustawianie ogniskowej (Manual Focus i Auto Focus), maksymalną czułość ISO 800, robienie zdjęć z ramką jest stabilizator obrazu oraz lampa błyskowa, pozwalające na robienie zdjęć nawet w ciemnych pomieszczeniach lub w nocy. W trybie aparatu przycisk blokowania na prawej ściance pełni funkcję mechanizmu stabilizacji obrazu. Przełącznik aparatu u góry na prawej ściance pozwala wybrać czy chcemy skorzystać z aparatu cyfrowego, czy kamery. Trzecia pozycja w trybie aparatu umożliwia szybki dostęp do zapisanych zdjęć lub filmów.

LG KU990 (Viewty)

Mamy możliwość robienia jednego ujęcia lub serię zdjęć ciągłych, gdy chcemy zarejestrować szybko poruszające się obiekty. Aparat wykona serię dziewięciu zdjęć, można wybrać i zapisać jedno naszym zdaniem najlepsze ujęcie. Tryb panoramiczny umożliwia uchwycenie na zdjęciu sceny o znacznej szerokości. Aktywując w trybie aparatu ikonkę „Ustawienia” wchodzimy do menu ustawień zaawansowanych. Gdy tylko nasze umiejętności na to pozwalają możemy tutaj ustawić m.in. jakość obrazu, balans bieli, wartość ISO, ton koloru, dźwięk migawki, czy ostrość. Kto potrzebuje może skorzystać z samowyzwalacza, trybu Makro lub przełączyć na aparat wewnętrzny (640x480), który służy nie tylko do wideorozmów, ale także do fotografowania. Kamera wewnętrzna ma jednak skromniejszy zestaw ustawień.

LG KU990 (Viewty)

Istnieje całe mnóstwo możliwości modyfikacji zrobionych zdjęć, dodawanie nowych elementów oraz ich ożywiania. Edytor zdjęć ma nawet ciekawą opcję Morfing, która pozwala zmienić wyraz twarzy przyjaciół, a także do zniekształcenia zdjęcia w celu uzyskania efektu artystycznego. Dołączony do telefonu rysik umożliwia użytkownikom cyfrową edycję plików zdjęciowych, dzięki czemu, każde zdjęcie może być ręcznie ozdobione dowolnymi motywami graficznymi, a następnie wysyłane przez e-mail czy MMS. Rezultaty można obejrzeć na ekranie telewizora dzięki wyjściu TV, w które wyposażony jest telefon.

LG KU990 (Viewty)

W modelu tym nacisk położono przede wszystkim na funkcje fotograficzne, niestety bez zoomu optycznego. Jakość zdjęć gwarantuje optyka certyfikowana przez Schneider-Kreuznach, zatem nawet najbardziej wybredni fotoamatorzy nie powinni narzekać.


Przykłady

Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Na zewnątrz
W domu
Ramki
Kliknij aby zobaczyć porównanie
Kliknij aby zobaczyć porównanie

Noc, ISO 800, Flash
Panorama

Za pomocą LG Viewty, użytkownicy mogą rejestrować skrajnie dynamiczne wydarzenia (120 klatek na sekundę), a następnie odtwarzać je z prędkością zaledwie 15 fps. Urządzenie pozwala na odtwarzanie plików zapisanych w formatach Divx H.264, H.263 i MPEG4.

Video 1 (AVI)
Video 2 (3GP)
Video 3 (3GP)

W pamięci telefonu można przechowywać dowolne pliki multimedialne i dzięki temu mieć dostęp do wszystkich zdjęć, filmów wideo i gier. Pliki można również zapisywać na karcie pamięci. Folder „Moje obrazy” zawiera listę zdjęć łącznie z domyślnymi obrazami w telefonie, obrazami pobranymi przez użytkownika oraz zdjęciami wykonanymi aparatem telefonu.

LG KU990 (Viewty)

Multimedialna oferta modelu KU990 to standardowo wyposażony Media Player (MP3, AAC/AAC+/AAC+Enhanced, Midi, XMF, SMAF ) i radio FM. Istnieje możliwość tworzenia własnych list odtwarzania, wybierając z własnego zestawu piosenek zgromadzonych w telefonie, ściągniętych z komputera czy zakupionych w Internecie. Jakość muzyki wydobywająca się przez wbudowane głośniki jest całkiem zadowalająca. Jednak dużo lepsze wrażenia słuchowe zapewniają słuchawki znajdujące się w pakiecie z telefonem. Dzięki obsłudze standardu A2DP muzykę z telefonu można przesłać do bezprzewodowych słuchawek Bluetooth, niestety ale telefon korzysta jeszcze z technologii 1.2, więc musimy zapomnieć o bardzo dobrym dźwięku stereo.

Stacje radiowe możemy zaprogramować ręcznie lub automatycznie. W telefonie można zapisać do 12 kanałów. Niestety nie można słuchać radia korzystając tylko z wbudowanych głośników, a także nagrywać słuchanej audycji.

LG KU990 (Viewty)

Na dużą pochwałę zasługuje bateria 1000 mAh. Według producenta czas czuwania: 330 godzin, czas rozmów do 200 min. W praktycznym użytkowaniu jest on krótszy i w zależności od intensywności korzystania po 3-5 dniach trzeba go znowu doładowywać. Po pełnym naładowaniu w czasie testu pierwszy raz sięgnęliśmy po ładowarkę po trzech dniach, co wydaje się i tak dobrym wynikiem przy tak multimedialnym urządzeniu.

LG KU990 (Viewty)
Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.485 (głosy: 245)
Tagi: | lg | | ku990 | testy | hsdpa | bluetooth Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 365
Komentarze: 365 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimGOSIA
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.09.18 14:40 Odpowiedz
Genialny telefon, mam go od premiery i nie zawiódł mnie ani raz od siedmiu lat (: Wytrzymal całą serię upadków na beton i asfalt, po tylu latach użytkowania zaczyna jedynie psuć się aparat (smugi na zdjęciach) i odkleja się plastik przy ekranie w rogu.
AnonimJak
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.14 11:51 Odpowiedz
Jak wyjąć kartę pamięci z tego telefonu?
Anonimbybvdfy
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.05 21:22 Odpowiedz
jak się usuwa litery w smsach, bo nie wiem i mam problem?
Anonimnikt
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.01.09 18:03 Odpowiedz
hej ja mam problem a więc nie mogę wysłac zdjęc przez bluethooth i na odwrót koleżanka nie może mi wysłac zdjęcia bo błąd jakiś mi wyskakuje pomocy!!
Anonimkaczy D
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.07.09 22:42 Odpowiedz
Witam , Zakupiłem dzisiaj używanego LG KU990 , ma mały problem ponieważ boczny przycisk od zmiany Aparat/kamera/odtwarzacz nie działa ... chciałbym przełączyć aparat z poziomu menu ale nie mam pojęcia jak ... grzebałem trochę po necie i po telefonie i bez skutków ... korzystam z wersji oprogramowania KU990 za wszelką pomoc z góry dziękuje
Anonimkiniu
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.09 13:11 Odpowiedz
będę taki mieć w pon bo jest w naprawie bo zasięg jest wydłubany mam nadzieje że będzie dobry w użytkowaniu
Anonimkiniu
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.09 13:10 Odpowiedz
będę taki mieć w pon bo jest w naprawie bo zasięg jest wydłubany mam nadzieje że będzie dobry w użytkowaniu
Anonimolka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.02 20:32 Odpowiedz
nie polecam zbyy tego telefonu beznadzieja dbałam o niego a wyświetlaczmi padł teraz kupuje samsunga S3410
AnonimLolek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.06.24 09:08
To nie wiem co ty z nim robiłaś xdddd mam go od 2 lat i i może ma kilka rysek ale działa xddd a wytrzymuje nawet prace przy wodzie ;DDD
Anonimnaktalka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.05 13:39 Odpowiedz
ffaajjnnyy
Anoniminka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.05.03 17:33 Odpowiedz
Jakie robi dołazyc nasza kl w internecie do lG
Anonimewka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.04 11:52 Odpowiedz
Witam.Co do hasła aby można było przesyłać z ku990 na laptopa to: musisz wpisać np.1234 i na laptopie wyskoczy też wpisz hasło i musisz wpisać to samo 1234.Ja miałam taki sam problem lecz został właśnie tak rozwiązany.Pozdrawiam. Zgłoś naruszenie Wysłano: 2012.03.05 17:04 Odpowiedz mam problem nie mogę przesłać plików z telefonu do laptopa przez bluetooth gdyż pojawia się żebym podała hasło do laptopa nie wiem jakie hasło jest do laptopa co zrobić by telefon nie chciał hasła proszę napiszcie ;3
Anonimewka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.04.04 11:49 Odpowiedz
Witam.Co do hasła aby można było przesyłać z ku990 na laptopa to: musisz wpisać np.1234 i na laptopie wyskoczy też wpisz hasło i musisz wpisać to samo 1234.Ja miałam taki sam problem lecz został właśnie tak rozwiązany.Pozdrawiam. Zgłoś naruszenie Wysłano: 2012.03.05 17:04 Odpowiedz mam problem nie mogę przesłać plików z telefonu do laptopa przez bluetooth gdyż pojawia się żebym podała hasło do laptopa nie wiem jakie hasło jest do laptopa co zrobić by telefon nie chciał hasła proszę napiszcie ;3
AnonimMaa
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.28 12:17 Odpowiedz
Ja mam ten tel od nie dawna.. i szlak już mnie trafia pomału Nie moge wejśc w internet..O Facebook już nie wspomnę Nie z każdego telefonu ściąga mi się muzyka nie mogę ustawic muzyki jak ktoś do mnie dzwoni.. Mam zwykłą muzyczkę.. Na sms już ustawiłam.. Jakoś sie udalo... Ehm.. A co do zdjęc to nie wiem. jeszcze nie robiłam..;P Pozdrawiam
Anonimmateusz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.14 10:35 Odpowiedz
jestem posiadaczem lg ku990 i jestem zadowolony telefon jest świetny pod każdym względem co chcecie wiedziec piście do mnie 40129372
Anonimmona
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.05 19:04 Odpowiedz
mam problem nie mogę przesłać plików z telefonu do laptopa przez bluetooth gdyż pojawia się żebym podała hasło do laptopa nie wiem jakie hasło jest do laptopa co zrobić by telefon nie chciał hasła proszę napiszcie ;3
AnonimBarry
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.01.13 17:19 Odpowiedz
Mam problem , przez przypadek wylaczylem edge i niewiem jak wlaczyc (chodzi o to zeby w gornym lewym rogu ekranu tam gdzie jest zasieg znowu byla litera E) :[ helpp !! :p
Anonimkasiarzynaxdxo
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.29 19:53 Odpowiedz
fajny
Anonimnatala124
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.16 17:53 Odpowiedz
pomocy !! gdy naciskam klawisz z boku zeby mi zrobił zdjecie to mi wyskakuje brak plikow jak zrobic zeby aparat znow normalnie działał ??
Anonimbasika
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.10 21:02 Odpowiedz
Też mam ten telefon. Widziałam że padło pytanie jak włączyć wibracje. To bardzo proste. Jest ugóry taka np. nutka dotykasz palcem na to i pokazuje ci sie lista i tak jest.
AnonimRambo997
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.04 18:03 Odpowiedz
zajebisty jest!
Anonimcris
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.07 22:06 Odpowiedz
powiedzcie mi czy warto kupowac ten telefon i czy jet w ogule fajny
AnonimAnuka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.27 18:52 Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego nie odbiera mi nasza klasa w telefonie (internet działa tylko nk nie) czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego
AnonimAdi
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.14 16:42 Odpowiedz
mam problem z baterią w tym telefonie może ktos wie co może być przyczyną bateria jest nowa a trzyma maxymalnie z 4 5 godzin co jest grane pomocy !
Anonimmkjoplk
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.02.01 01:19
używanie futerału z zapinką magnetyczną ,rozładuje baterie w kilka godzin , ja córce wydłubałem ten magnes z futerału i działa jak należy ,bateria trzyma 4-dni ,a molestuje go nałogowo. rozwiązaniem jest doklejenie do futerału rzep . magnes główny znajduje się w części futerału (jest to dość silny magnes),a dokładniej w klapce która zakrywa wyświetlacz po zamknięciu . trzy dni cholerstwo mi spokoju nie dawało , taki mały drobnostka , a rozkłada telefon KU-990i na łopaty !!!!
AnonimLG KUU990
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.08.20 16:29 Odpowiedz
Mam problem z tym tel . bo nie mogę wyczyścić pamięci telefonu !! Zauważyłam ,że ty masz ją odpowiednio wyczyszczoną jak to zrobić ?!!! Mam w użyciu 90978 kb a nic nie ściągałam jak to usunąć !! Proszę o pomoc
AnonimZuuuz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.08.06 14:34 Odpowiedz
co mam zrobić jeśli klawisz zakończenie rozmowy nie działa, a także po odblokowaniu włącza mi się aparat.. coś da się zrobić samemu, czy do naprawy?
AnonimZajnteresowany
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.07.20 21:06 Odpowiedz
Zainteresowany jestem telefonem LG KU 990i VIEWTY bo mi się on podoba i robi zajebiste zdjęcia i ma wspaniałą obudowę metalową lubię takie telefony z takimi masywnymi obudowami!!!!!!!!!!!!!
TigertygrysTigertygrys
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1159
Zarejestrowany:
2009-03-06 13:49:28
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.07.21 00:31
no to kupuj - w obecnej chwili jest tani jak barszcz
Anonimmateusz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.12 18:52 Odpowiedz
mam ten telefon 4 lata i jak na taki długi czas jeszcze chodzi w miarę dobrzę
AnonimJulia
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.11 17:34 Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego przy odblokowaniu telefony świeci mi sie lampa błyskowa...:/ i jak moge to wyłączyc bo strasznie mnie to denerwuje;/
Anonimprzemko5
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.12.28 22:27
CZY przypadkiem go nie utopiłeś jeżeli tak osuszysz go i będzie działał jeżeli nie to nie wiem.
Anonimjożin
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.06.10 10:35 Odpowiedz
Mam ten telefon dwa lata , i na pierwsze wrażenie mi sie bardzo podobał ale teraz strasznie wkurwiją mnie jego niektóre niedociągnięcia , czułośc wyświetlacza kiepska, aparat jak na 5MpX jest strasznie beznadziejny , poprzedni teleonf jaki miałem samsung L760 miał aparat 2.0 i robił zdjęcia w wyższej jakości były zadawalające , i po trzecie czas włanczani telefonu masakra , telefony z windowsem włanczaja sie krócej
Anonimemail
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.25 20:44
jak ci nie pasuje fon to po cholere kupowales
AnonimPaulina
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.05.31 18:05 Odpowiedz
Ja mam telefon LG KU990i ale one sie niczym nie różnią jest on bardzo fajny a mam go już rok i mi się nie znudził ...Też jestem nastolatką i miałam wątpliwości co do jego kupna ale sie w końcu zdecydowałam na niego moje kolezanki ktore maja inne telefony dotykowe (wybierane na wyglą)np:aville corby nokie 7230 i wiele innych uważają że wolały by taki telefon jak ja mam... Każdy ma swoje zdanie i ja mam właśnie takie że jest zajebisty ;*
Anonimmxm
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.08 01:38
witam mam taki problem nie działa mi przycisk (C) w lg ku990i wie ktoś moze jak go naprawic?
Anonimadam
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.02.18 20:39
tylko numery alarmowe lg
Anonimsmile0025
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.07 11:13
jak wgrać jakieś motywy na lg ku990i może się to wiązać z utrata gwarancji bo telefon i tak dziwnie działa pomoże ktoś
+365 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 189

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)