REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-10-23 17:03 | Taryfy | sony-ericsson | test | hsdpa | gps
Kan
 

Test Sony Ericsson Yari

Dane podstawowe

Test Sony Ericsson Yari
Test Sony Ericsson Yari

Sony Ericsson Yari to model GSM/HSDPA z linii telefonów dla fanów gier i korzystania z zasobów multimedialnych. Nie trzeba nic trzymać, ani niczym obracać, a jedynie ruszać się - technologia gry przy pomocy gestów - promuje swój produkt producent. Oprócz gier gestowych, posiada on także różnorodność zainstalowanych gier standardowych oraz gier typu "motion games", w tym grę FIFA 10, zainstalowaną wyłącznie w modelu Yari.

Test Sony Ericsson Yari - aparat 5MPix
Test Sony Ericsson Yari - aparat 5MPix

Ponadto Yari został wyposażony w cyfrową kamerę o rozdzielczości 5 MPix. Telefon waży 115 gramów a jego wymiary to 100.0 x 48.0 x 15.7 mm.

Sony Ericsson Yari - Promo Video:

W zestawie przysłanym do testów otrzymaliśmy telefon z menu w języku angielskim, kartę microSD pojemności 1GB, kabel do transmisji danych oraz zaczep pozwalający na zamocowanie telefonu np. do kieszeni marynarki. Naładowana do pełni litowo-polimerowa bateria typu BST-43 o pojemności 1000 mAh wystarcza na ponad tydzień pracy. Producent podaje natomiast następujące wartości: czas rozmów 11 godzin w sieci GSM i 4,5 godzin w UMTS, czas oczekiwania – 450 godzin. Funkcja Oszczędność energii pomaga oszczędzać baterię. Ogólnie mówiąc z czasu działania urządzenia można być zadowolonym.

Test Sony Ericsson Yari - bateria
Test Sony Ericsson Yari - bateria

Funkcje i wyposażenie

Użytkownik Yari nie ma, na co narzekać, bowiem telefon jest wyposażony bardzo dobrze. Dzięki wbudowanemu modułowi A-GPS możemy korzystać z aplikacji nawigacyjnych. W telefonie wbudowano m.in. Google Maps, zaimplementowaną trialową wersją nawigacji „WisePilot”, Tracker i aplikację sportową Walk Mate. Pierwsza z nich to znana z innych telefonów aplikacja, która pozwala nam na ekranie komórki podejrzeć swoją pozycję na mapie Google. Wszelkie dane pobierane są, przy pomocy informacji z pobliskich stacji telefonii komórkowej, więc musimy się liczyć z pewnymi kosztami. Więcej o kosztach transmisji danych dla nawigacji mobilnych mozna przeczytać: Tutaj. Aplikacja WisePilot służy do nawigacji pieszej i samochodowej. Program prowadzi do celu przy użyciu wskazówek głosowych (brak języka polskiego). WisePilot dostępny jest w wersji pełnej tylko przez kilka miesięcy, a potem musimy dokupić licencję na dalsze korzystanie. Walk Mate to aplikacja sportowa z obsługą GPS. Krokomierz liczy, ile kroków użytkownik już wykonał i ile jeszcze musi wykonać, by dotrzeć do celu wyznaczonego na dany dzień. Podczas używania Krokomierza telefon może leżeć w kieszeni. Krokomierz można także ustawić, jako tapetę wyświetlaną w trybie gotowości. Tropiciel, wykorzystując dane GPS, umożliwia śledzenie szybkości, odległości, trasy i zużycia energii podczas treningu. Trening można ustawić w zależności od planowanego czasu lub odległości. Można także wykorzystać poprzednią trasę treningową z danymi GPS. Aplikacja pozwala na zapisanie trasy w formacie OCX, dostępnych także dla innych urządzeń nawigacyjnych. Odbiornik A-GPS ustalał swoją pozycją w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Test Sony Ericsson Yari
Test Sony Ericsson Yari

Drugą interesującą funkcją tego telefonu jest aparat cyfrowy o rozdzielczości 5 Mpix. Zdjęcia robione tym telefonem oferują dosyć dobrą jakość.

Test Sony Ericsson Yari - kamera 5MPix
Test Sony Ericsson Yari - kamera 5MPix

Obiektyw kamery nie ma niestety ksenonowej lampy błyskowej, tylko diodę. Kamera ma natomiast autofokus oraz funkcje Face Detection (wykrywanie twarzy) i Smile Detection ( wkrywanie uśmiechu). Za pomocą funkcji wykrywania twarzy można nadać ostrość twarzy znajdującej się poza środkiem zdjęcia. Kamera automatycznie wykrywa maksymalnie trzy twarze, które są oznaczane białymi ramkami. Zieloną ramką oznaczona jest twarz, na której ustawiono ostrość. Ostrość jest ustawiana na twarzy znajdującej się najbliżej kamery. Funkcja Wykrywania uśmiechu umożliwia uwiecznianie uśmiechów rodziny i znajomych. Kamera wykrywa maksymalnie trzy twarze i wybiera jedną z nich w celu wykrycia uśmiechu i automatycznego ustawienia ostrości. Wybrana twarz jest oznaczona żółtą ramką. Kiedy wybrana twarz uśmiechnie się, kamera automatycznie zrobi zdjęcie. Funkcja Scenerie umożliwia szybką konfigurację kamery pod kątem typowych sytuacji przy użyciu zaprogramowanych standardowo scenerii. Kamera udostępnia różne ustawienia za pomocą, których można przystosować wybraną scenę i zrobić jak najlepsze zdjęcie. Za pomocą funkcji Retusz można poprawić zdjęcia. Ulepszenia są zapisywane, jako kopia zdjęcia. Oryginalne zdjęcie pozostaje bez zmian. Do zrobionego zdjęcia można dodawać informacje o położeniu geograficznym. W przypadku, gdy zrobione zdjęcie będzie wymagało podrasowania możemy użyć funkcji Photo fix dopasowującej jasność i kontrast.

Zdjęcia w trybie automatycznym: Tutaj

Yari pozwala oczywiście również na nagrywanie sekwencji filmów. Zapisane zdjęcia i nagrania wideo można znaleźć w folderze Multimedia i aplikacji Menedżer plików. Za pomocą aplikacji YouTube użytkownik możesz oglądać w telefonie nagrania wideo. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie nagrań wideo, a także wysyłanie własnych plików.

Test Sony Ericsson Yari - kamera video
Test Sony Ericsson Yari - kamera video

Telefon Yari umożliwia słuchanie muzyki, książek audio i podcastów. Do przesyłania zawartości do i z telefonu służy aplikacja Media Go. W celu porządkowania plików muzycznych można tworzyć listy odtwarzania, sortowania utworów wg. albumów, utworów muzycznych lub wykonawców. Użytkownik także może dostosować odtwarzacz muzyczny do swoich wymagań, producent przygotował także 9 stylów odtwarzacza, ponadto został on wyposażony w equalizer. Dedykowany korektor pozwala na wyciszenie lub wzmocnienie wybranych zakresów częstotliwości. Korzystając z technologii SensMe, użytkownik Yari może utworzyć listę odtwarzania odpowiednią do nastroju. Utwory są wyświetlane, jako punkty na mapie z dwiema osiami. W przypadku metody według nastroju najpierw należy przesłać utwory do telefonu za pomocą oprogramowania Media Go. Zostaną wtedy dodane do nich informacje o nastroju, tempie, akordach itp. Stereofoniczny dźwięk możemy przesłać bezprzewodowo do słuchawek bluetooth z profilem A2DP lub podłączyć do telefonu zestaw słuchawkowy. Słuchawki posłużą nam także, jako antena do radia FM wbudowanego w telefon. Wspiera ono standard RDS, co pozwala na wyświetlanie na ekranie telefonu przydatnych informacji takich jak nazwa stacji bądź tytuł utworu. Zapisać można maksymalnie 20 stacji. TrackID to usługa rozpoznawania muzyki. Umożliwia wyszukiwanie tytułów, wykonawców i tytułów albumów związanych z utworem słuchanym przez głośnik lub z radia w telefonie. Wystarczy przyłożyć telefon do głośnika a po chwili dowiemy się, kto jest jego wykonawcą i pobierzemy nawet grafikę okładki.

W menu głównym dostępna jest także funkcja PlayNow. Po jej wybraniu przejdziemy do portalu z gadżetami na komórki, gdzie możemy np. pobrać muzykę, gry, dzwonki, motywy i tapety do posiadanego modelu telefonu Sony Ericsson. Przed kupieniem i pobraniem zawartości można ją wyświetlić lub odsłuchać.

Test Sony Ericsson Yari - przeglądarka internetowa m.telix.pl
Test Sony Ericsson Yari - przeglądarka internetowa m.telix.pl

Telefon pracuje w sieci 3G a do połączenia z Internetem dostępne jest szybkie łącze HSDPA o prędkości 3.6 Mbit/s. Podczas testów telefon w sieci Play pobierał dane z prędkością 398 kbit/s a wysyłał z prędkością 246 kbit/s. Wbudowana przeglądarka Access NetFront dość dobrze radzi sobie z otwieraniem mniej skomplikowanych stron internetowych. Po włączeniu funkcji Smart-Fit witryna internetowa jest dostosowywana do wyświetlacza, aby nie trzeba było przewijać jej w poziomie. Kiedy funkcja Smart-Fit jest wyłączona, wyświetlaną witrynę internetową można przesuwać i powiększać. Przeglądarka Yari pozwala tworzyć i edytować zakładki oraz używać ich podczas przeglądania Internetu w charakterze szybkich łączy. Wszystkie linki wybieramy kursorem, który sterowany jest przy pomocy joysticka.

Test Sony Ericsson Yari - internet m.telix.pl
Test Sony Ericsson Yari - internet m.telix.pl

Do bieżących połączeń można dodawać muzykę w tle. Włączoną muzykę w tle słyszą wszyscy uczestnicy połączenia. Po zakończeniu połączenia standardowo można przeglądać informacje o połączeniach odebranych i nieodebranych oraz wybieranych numerach. W telefonie można nagrać notatkę głosową lub prowadzoną rozmowę.

Test Sony Ericsson Yari - nagrywanie rozmowy telefonicznej
Test Sony Ericsson Yari - nagrywanie rozmowy telefonicznej

Sony Ericsson Yari oferuje kilka zaawansowanych funkcji sterowania głosem. Tworząc polecenia głosowe, można korzystać z następujących funkcji:

 • Wybierać głosem — nawiązywać połączenie, wypowiadając odpowiednią nazwę.
 • Odbierać i odrzucać połączenia podczas korzystania z zestawu głośnomówiącego
 • Oprócz wiadomości SMS i MMS w telefonie można używać standardowych funkcji e-mail. Telefon można ustawić tak, aby automatycznie sprawdzał, czy są nowe wiadomości e-mail.

  Dzięki obsłudze standardu bluetooth, aparat można bezprzewodowo połączyć z komputerem bądź np. zestawem słuchawkowym. Połączenie USB jest oczywiście również dostępne. W zależności od wybranego trybu (wybór trybu następuje po wpięciu kabla do komputera) telefonu możemy używać w charakterze modemu bądź pamięci masowej.

  Z innych ciekawych funkcji tego modelu wymienić można zaimplementowaną w organizatorze aplikację Pull Face 2 do przerabiania twarzy. Ponadto standardowo do dyspozycji otrzymamy kalendarz przypominający o zaplanowanych spotkaniach, wyjazdach, rocznicach, randkach itp. alarmy, zadania, notatki, minutnik, stoper, latarkę oraz kalkulator. Ich obsługa jest bardzo prosta i nie wymaga sięgania do instrukcji.

  Książka telefoniczna Yari liczy 1000 wpisów. Do każdego kontaktu możemy przypisać różne dane takie jak: telefon komórkowy prywatny i służbowy, dom, praca faks, adresy email i WWW, adres zamieszkania i nazwę firmy, urodziny oraz informacje dodatkowe.

  W konsolo-telefonie jest kilka zainstalowanych gier. Możemy zagrać w tenisa lub wybrać gry ruchowe np. Bowling czy Nitro Street Racine lub zadbać o sylwetkę z grą Fitness. Dla „uzdolnionych” muzyków producent zaimplementował aplikację Guitar Rock Tour. Niektórymi zainstalowanymi w telefonie grami można sterować, poruszając telefonem. Sterowanie takimi grami polega na przykład na przechylaniu, kołysaniu czy wymachiwaniu telefonem. Dane o czasie, szybkości, częstotliwości i kierunku ruchów telefonu są przesyłane na ekran. Niektórymi zainstalowanymi w telefonie grami można sterować przy użyciu gestów, przyda się przy dbaniu o swoją kondycję z grą Fitness. Pamiętać jednak należy, aby podczas gry ustawić telefon na stabilnej powierzchni. Podczas testu dość dużo czsu spędziłem przy tenisie, która to gra wykorzystuje tę funkcję. Kamera do połączeń wideo rejestruje nasze skoki, poruszanie rękami i nogami, czas, szybkość, częstotliwość, kierunek gestów przed telefonem, a następnie przesyła dane na ekran telefonu. Moim zdaniem funkcja telefonie bardziej „reklamowa” niż przydatna, na co dzień. Na taki wniosek wpływa fakt, że jeszcze jest mało dostępnych aplikacji wykorzystujących użycie gestów do sterowania, po drugie lepiej do własnej kondycji wybrać się na spacer niż wyczyniać rożne figury przed telefonem, ale mogę się mylić.

  Test Sony Ericsson Yari - przeglądarka internetowa m.telix.pl
  Test Sony Ericsson Yari - przeglądarka internetowa m.telix.pl
  Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
  Aktualna ocena: 4.28 (głosy: 33)
  Tagi: | sony-ericsson | test | hsdpa | gps Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 55
  Komentarze: 55 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

  Anonimmalinkowa
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.12.11 11:13 Odpowiedz
  mam pytanie . chciałabym kupic ten telefon, ale bez karty ani nic . w jakiej moze byc cenie? z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich .
  Anonimwmv to 3gp
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.09.08 07:36 Odpowiedz
  blu ray dvd copy相同 blu ray dvd copy被人 blu ray dvd copy群淹没 blu ray dvd copy结束 电影blu ray dvd ripper画面 blu ray dvd ripper希望 blu ray dvd ripper出现 blu ray dvd ripper快一点, 那个blu ray dvd 夏天blu ray dvd牵手 blu ray dvd越想见blu ray dvd 你convert mkv说convert mkv这一句convert mkv很有 convert mkv夏天的 convert mkv感觉 hd converter初恋的hd converter香味hd converter就 hd converter这样被 hd converter我们寻回 convert avchd雨下convert avchd整夜, 我的convert avchd爱convert avchd溢出 convert avchd就象雨水 hd video converter for mac我 hd video converter for mac接着 hd video converter for mac写 hd video converter for mac把永远爱 hd video converter for mac写进诗的结尾 整夜m2ts converter 我的m2ts converter爱溢出 m2ts converter就象 m2ts converter雨水 m2ts converter 而convert mod你的convert mod脸颊象convert mod田里convert mod熟透的 convert mod蕃茄
  Anonimyari
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.05.05 19:10 Odpowiedz
  ja ma sony ericsson yari już od 3 miesięcy i to w nim wkórza że niema w nim np. ViedoDj , PhotoDj , MusicDJ itp. :/

   

  ____________________

  Anonimczarls
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.03.22 19:58 Odpowiedz
  telefon jest naprawde fajny... nie bardzo rozumiem ludzi ktorzy pisza ze ma slaba baterie, bo mi codziennie sluchajac, zykajac zdjecia i sms-ujac trzymy okolo tygodnia, a nie uzywajac go w ogole prawie 2 tygodnie!!! aparat, odtwarzacz itd. super... ale radze zaaktualizowac oprogramowanie poniewaz mi odmowil posluszenstwa bluetooth ale juz wszystko ok, a nawet lepiej filmy nagrywa...... reasumujac POLECAM!
  Anonimkama
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.03.20 19:40 Odpowiedz
  Mam pytanie:czy ten telefon można dostać w kolorze czerwono-białym ?? Jeśli tak to gdzie ?? Z góry dzięki na odpowiedź..
  Anonimza jednego zyla!
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.03.11 02:14 Odpowiedz
  jak w nicku! w play za zyla w abonamencie 40 zyla i proste! a telefon gitara!
  Anonimyaro
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.01.21 21:07 Odpowiedz
  2 m-ce + Duży wyświetlacz, intuicyjne menu, bajerki, dobrze wykonany - bateria 450h to bujda na resorach 3 góra 4 dni nie gram i nie słucham muzyki
  AnonimLol
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.01.19 23:47 Odpowiedz
  według mnie to bardzo bardzo super zajebisty telefon i tyle :}
  Anonimnikuss
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.01.17 17:04 Odpowiedz
  Witam czy ktoś wie jak sie nazywa motyw z na 3 stronie a dokładnie z 35 sekundy, ?? dokładnie chodzi mi o to flash menu widoczne na filmie, gdyż w swoim yari takowego niemam dodam ze oprogramowanie Orange;/
  AnonimBartX
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.22 13:17 Odpowiedz
  Telefon świetny, zapraszam na forum tego telefonu - www.yari.cba.pl
  Anonimmickey
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.21 21:36 Odpowiedz
  mam go od miesiąca bateria traci około 20-25%dziennie a nic szczególnego na nim nie robie czy to normalne??
  Anonimdanio
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.20 11:19 Odpowiedz
  jak chodzi o wejście to jest mini jack
  AnonimDANIO
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.19 18:56 Odpowiedz
  mam pytanko : czy brał go ktoś w orange? bo jak tak to co tam było w zestawie?
  AnonimIka9
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.27 15:29
  Ja go wziełam z orange były słuchawki podstawka do gier ładowarka usb karta pamięci 1gb bateria i instrukcje
  Anonimkris
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.06 00:27 Odpowiedz
  witam mam ten fon od wczoraj i zdjęcia nie są takie fajne zwłaszcza te robione w ruchu i nie mówię tu o biegu tylko zwyczajnie dziecko się lekko poruszy i już zdjęcie do niczego ma może ktoś podobne doświadczenie a może to mój fon jest wadliwy ?????
  AnonimMiltenn
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.26 23:17
  Potwierdzam Twoje spostrzeżenia. Zdjęcia są nieostre. Niby autofokus ostrzy i wygląda na to, że będzie OK, jednak po otwarciu pliku ze zrobionym zdjęciem - efekt jest mizerny. Mój stary SE K550i z aparatem 2Mpix robił znacznie ostrzejsze zdjęcia.
  AnonimNormalne ...
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.05.07 16:13
  Poprostu musisz postąpić tak jak ja mówie : wejdź w aparat --> ustawienia --> scenerie ( jeżeli chcesz zdjęcie zrobić w ruchu wybierz SPORT itd , wybierz jedną ze sceneri < która ci pasuje > i wtedy robi ci zdjęcia tak jak chcesz . Myślę ze pomogłam .
  Anonimswider1910
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.26 20:23 Odpowiedz
  wie ktos jak z wejsciem na sluchawki?? ma jacka czy nie?
  Anonimsalata
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.21 18:33 Odpowiedz
  czy orientuje sie ktoś czy można wgrać do SE YARI jakiś program do GPS-u jak np. GRIM na symbiana żeby śmigało bez pobierania kasy??
  AnonimWojek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.21 14:21 Odpowiedz
  Mam okazje go wziąć w Play'u. Miałem okazje oglądać egzemplarz pokazowy i strasznie przyciski chodziły czy w normalnej wersji również tak jest?
  Anonimpiotrekkkk
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.18 18:04 Odpowiedz
  wifi niema... na necie jest filmik na którym widać tę opcje w menu, natomiast telefon wyszedł bez wifi!!!!!!! Dodam, że wczoraj skorzystałem z Wisepilot-a na trasie ok. 15 km (25minut) z Wawy do Ząbek - zatyrał 1mb=1,2zł (Taryfa Twoja Era 100). Dobrze, że nie ustawiłem na test na trasie Warszawa - Kraków, bo by mnie pewnie podliczyli na niezłą sumkę ... Następnym razem użyję NaviExpert-a - mam nadzieję, że pobiera o wiele mniej.... bo jak nie to GPS w takiej cenie jest mi nie potrzebny.. Ogólnie telefonik zajefajny, użytkuję tydzień i jestem very happy!!!
  AnonimJJ
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.17 09:21 Odpowiedz
  Na testach z you tube widać pozytywną zmianę w szybkości działania telefonu np. w menu. Bardzo ciekawy model i tani
  Anonimnie wiem
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.16 21:50 Odpowiedz
  nie ma wifi
  Anonimmmciak
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.16 13:47 Odpowiedz
  Czy ktoś może potwierdzić lub wykluczyć wi-fi w tym telefonie, bo dobiegają mnie sprzeczne informacje
  Anonimgorbix
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.15 18:07 Odpowiedz
  z tego co tu widac wydaje mi sie ze fonik nawet nawet od roku mam k800i i juz mi sie troche z nudzil wiec szukam czegos nowego i widac ze wszyscy go polecaja
  Anonimkluch
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.14 17:22 Odpowiedz
  Sprawiłam sobie ten telefon i muszęprzyznać , że jest świetny . Ma genialne funkcje np. 2 głośniki Stereo . Jest genialny, tani i genialny Gorąco polecam.
  Anonimagata
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.09 15:32 Odpowiedz
  wasnie co wybrac yari czy c902? ktory ma lepszy aparat? yari ma tylko lampe diodową ?to gorsze od klasycznego flesza?ja sie zupełnie kuchnia nie znam
  Anonimostryy
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.08 15:42 Odpowiedz
  Witam wszystkich Pytanie mam jak z bateria Jak trzyma przy mocnym używaniu
  Anonimkrzysiuu
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.07 22:12 Odpowiedz
  Mam do wyboru SE c902 lub wlasnie SE Yari co polecacie?
  Anonimyyjhghyyjh
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.17 16:45
  Se yari jest o duzo wiencej lepszy
  Anonimunknown
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.05 22:35 Odpowiedz
  *TYLKO OD SANDISKA....
  Anonimtomii7
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.16 02:22
  Bzdura Włożyłem EMTEC-a 2GB i śmiga
  Anonimunknown
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.05 22:34 Odpowiedz
  No szczerze mówiąc coraz bardziej przekonuje sie do tego telefonu i chyba sobie go sprawie. Ale słyszałem ze podobno odczytuje karty od SanDiska,czy ktos kto go mam moze to potwierdzic ??
  AnonimmISIEK
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.05 15:36 Odpowiedz
  Ogolnie bardzo ładny telefon,mony aparat i dobrze grajace stereofoniczne glosniki Zawsze wolalem nokie ale ten model ericssona mnie zaskoczyl.POdoba mi sie rowniez to ze nareszcie nie trzeba kupywac innej karty pamieci niz microSD.Ogolenie zajefajny telefonik mam go tydzien i nie narzekam)
  Anonimunknown
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.04 20:36 Odpowiedz
  Mam pytanie czy ten fonik ma slot karty pamięci na zewnątrz obudowy czy gdzieś pod klapka bateri ??Z góry dzieki za odp.
  +55 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

  Napisz komentarz
  Nick
    


  Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

  Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
  Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
  Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
  W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
  Samsung S5570 Galaxy Mini
  703
  LG GT540 Swift
  440
  Samsung Ch@t 335
  393
  SonyEricsson Xperia neo V
  393
  Samsung GT-S5620 Monte
  362
  Samsung GT-C3530
  281
  Samsung GALAXY Y GT-S5360
  279
  Samsung Star II (S5260)
  247
  Więcej telefonów


  Ankieta
  Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

  Moc obliczeniowa i specyfikacja
  System operacyjny
  Aparat i multimedia
  Jakość wykonania
  Czas pracy na baterii
  Antena i jakość rozmów
  Inne czynniki


  WynikiAnkiety

  Głosów 8

  Newsy
  Artykuły
  Video
  Rankingi
  Pliki / Download
  Redakcja
  Archiwum
  RSS
  Regulamin
  Kontakt
  Telefony Taryfy
  Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
  // dodatkowy kod na dole strony (intext)