REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2008-05-15 15:53 | Taryfy | sony | ericsson | testy | hsdpa | 3g | telefony | komórkowe
Kan
 

Test Sony Ericsson K660i

Dane podstawowe

Kliknij
(kliknij na obrazek aby zobaczyć Demo).

Sony Ericsson K660i działa w technologii HSDPA oraz wyposażony jest w dedykowane klawisze do obsługi przeglądarki WWW, aplikację Google Maps ułatwiającą dotarcie do celu podróży oraz program, który daje nam możliwość opublikowania, zrobionych wbudowanym aparatem zdjęć, na własnym fotoblogu. Telefon został wyposażony również w odtwarzacz MP3 oraz radio FM z aplikacją TrackID pozwalającą otrzymywać informacje na temat słuchanego utworu.

Sony Ericsson K660i

Za średnio 700 zł otrzymujemy zestaw w skład, którego oprócz telefonu i ładowarki CST-60 wchodzi bateria polimerowa BST-33 o pojemności 950 mAh, stereofoniczny zestaw słuchawkowy HPM-62 pełniący także rolę anteny, kartę pamięci Stick Micro (M2) o wielkości 256BM oraz płytę CD z oprogramowaniem PC Suite oraz kilkujęzyczną instrukcję obsługi (w testowanym zestawie brak było języka polskiego).

Sony Ericsson K660i

Klasyczny, a zarazem elegancki K660i to kolejny model ze stajni Sony Ericsson, który miałem w ostatnim czasie możliwość przetestowania. Moda na szkło organiczne w telefonach nie ominęła także szwedzko-japońskiego producenta, jednakże białe tło pod szybką, która pokrywa cały front obudowy powoduje, że nie zostawia się na nim tłustych odcisków palców, a przynajmniej ich nie widać. O wrażeniach wzrokowych i ergonomii opowiem w drugiej części testu.

Funkcje i wyposażenie.

Na początek dane techniczne producenta, bez zagłębiania się w szczegóły. Telefon obsługuje sieci GSM/GPRS/EDGE na pasmach 850/900/1800/1900 MHZ i trzeciej generacji UMTS/HSDPA (2100 MHz) oraz Bluetooth stereo profil A2DP i ma wymiary 104 na 47 na 15 mm oraz waży 95 gramów. Obudowę konstruktorzy wyposażyli w kolorowy ekran o rozdzielczości 240x320 pikseli wyświetlający 262 144 kolorów i slot na kartę Stick Micro (M2) o pojemności do 4 GB - podstawowa pamięć 32 MB oraz złącze USB Mass Storage.

Sony Ericsson K660i

Według producenta bateria polimerowa powinna dostarczyć zasilanie na 9 godzin pracy w sieciach GSM i 4,5 h rozmów wideo. Zmagazynowana w niej energia ma także wystarczyć ewentualnie na 330 godzin w trybie czuwania. W tym elemencie K660i zaskoczył nas dość pozytywnie. Przy dość intensywnym użytkowaniu, kilka SMSów dziennie – nie jestem maniakiem pisania, do 20 minut połączeń oraz ½ godz. Słuchania muzyki lub radia nie spada poniżej 4 dni. W każdym przypadku czas, jaki telefon wytrzyma na jednym naładowaniu jest zależy od użytkowania. Gdy zaczniemy do tego pstrykać zdjęcia, kręcić filmy lub surfować po Internecie czas ten spada przeważnie do 2-3 dni. Jest to wynik wyższy niż przeciętny.
Ze zrozumiałych względów - koszty i nadal ogólnie mówiąc skromny zasięg sieci 3G w naszym kraju, nie miałem możliwości sprawdzenia ile wytrzymuje w czasie prowadzenia rozmów wideo.

Sony Ericsson K660i

Kolejnym plusem tego modelu jest tzw. „trzymanie zasięgu”, telefon pozwalał na rozmowy w miejscach, gdzie już produkty innych firm można było spokojnie schować do kieszeni i zapomnieć o ich korzystaniu.

Sony Ericsson K660i

Żeby zaincjować wideorozmowę, należy po wpisaniu numeru telefonu rozmówcy, wcisnąć funkcyjny przycisk umieszczony pod ekranem po stronie lewej i wybrać w opcjach funkcję Nawiąż połączenie wideo. Na jakość rozmów zarówno głosowych, jak i połączeń wideo w testowanym egzemplarzu możemy uznać za dobrą. Obraz na wyświetlaczu był płynny, a wbudowane głośniczki podczas rozmowy sprawowały się znakomicie. Jakość rozmów Wideo ma trzy ustawienia: Jakość dynamiczna zapewniająca płynne oglądanie. Jakość zdjęcia – więcej szczegółów, a standardowa umożliwia standardowe oglądanie i jest moim zdaniem najlepsza w czasie krańcowych zasięgów sieci 3G.

Sony Ericsson K660i

Wbudowany zestaw głośnomówiący działa dobrze nawet w hałaśliwym otoczeniu Prowadzoną rozmowę można nagrać. Aby nagrać bieżącą rozmowę należy wybrać w opcjach funkcję Nagraj i nacisnąć Zapisz. Nagranie jest zapisane w folderze Muzyka. Dyktafon trochę zniekształca głos i moim zdaniem nagrywa zbyt cicho.

Sony Ericsson K660i

Trzecia generacja sieci komórkowych zapewnia szerokopasmowy dostęp do Internetu w telefonach. Posiadając ten model w Katowicach mogliśmy poruszać się po globalnej sieci z szybkością Download (2013 kbps) / Upload 1505 kbps.

Sony Ericsson K660i

Model K660 wyposażony jest też w funkcję ‘zakładki’, dzięki której jednym kliknięciem klawisza wraca na stronę startową lub strony ulubione oraz skrót „wpisz adres”. Surfując po necie bardzo przydają się podświetlane klawisze do skrótów i wyświetlane na ekranie wiadomości z możliwością zaplanowania czasu aktualizacji naszych ulubionych stron.

Sony Ericsson K660i

Zaimplementowana przeglądarka dość dobrze wyświetla strony w trybie kolumnowym jak i w układzie oryginalnym. Dla osób ze słabszym wzrokiem jest możliwość powiększenia tekstu, gdy zajdzie potrzeba możemy zaznaczyć tekst i zapisać go do późniejszego wykorzystania.

Sony Ericsson K660i

Telefon został wyposażony także w klawisz nawigacyjny, który służy jako "magnetyczny kursor myszy", gdy telefon znajduje się w trybie internetowym. Wskazuje on również informacje, na które można kliknąć oraz miejsca, gdzie możliwe jest wstawienie tekstu. Można nawet powiększyć tekst czy obrazy, by widzieć je lepiej. Funkcja ta sprawuje się bardzo dobrze i znacznie ułatwia przeglądanie Internetu.

Sony Ericsson K660i

Komunikaty RSS umożliwiają przeglądanie najświeższych wiadomości oraz innych materiałów z wybranych witryn internetowych i blogów. Przeglądarka RSS jest prosta w obsłudze, a elementy RSS mogą być ciągle dostępne na wyświetlaczu. Rozsądnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla naszej kieszeni, wydaje się być zainstalowanie na potrzeby przeglądania globalnej sieci, komórkowej przeglądarki Opera Mini.

Sony Ericsson K660i

Dzięki funkcji Google Mapsfor Mobile z interaktywnymi mapami, które można powiększać, pomniejszać i przesuwać w każdym kierunku, telefon pozwala odnaleźć szukaną drogę. Można również wpisać obecną lokalizację oraz cel podróży i otrzymać wskazówki, jak tam dotrzeć. Funkcja dość szybko wyświetli nam potrzebne dane dobrze. Po wpisaniu danych w wyszukiwarce po około 1-2 minutach otrzymujemy potrzebne informacje z mapką dojazdu.

Sony Ericsson K660i

Zdaniem niektórych użytkowników większość nowych telefonów powinna już mieć wbudowane aparaty fotograficzne. Sony Ericsson K660i wyposażony jest w całkiem przyzwoity aparat fotograficzny pozwalający na wykonywanie zdjęć o wielkości 2-megapikseli i kręcenie filmów o rozdzielczości. Ta na przednim panelu służy tylko do rozmów wideo. Ustawienia kamerki do rozmów wideo dostępne są z menu Organizera. Aparat nie posiada diody doświetlającej i dlatego najlepiej wychodzą zdjęcia robione w dobrych warunkach oświetleniowych. Za sprawą paska menu i odpowiednich ikon obsługa trybu aparatu jest wygodna i intuicyjna. Pomocą w początkowym używaniu kamerki jest możliwość włączenia skrótów za pomocą klawisza z cyfrą „0” W funkcje fotograficzne wchodzi się prawie natychmiast po wciśnięciu klawisza na prawej ściance obudowy.

Sony Ericsson K660i

Podczas fotografowania można wybrać jeden z wielu efektów dodatkowych takich jak Panorama, ramka do zdjęcia – do wyboru 10 ustawień, niedostępna w największej rozdzielczości, dodatkowe motywy graficzne, sepia, negatyw itp. Zdjęcia zapisywane są w trzech rozdzielczościach 640x480, 1280 x 960 i 1600x1200 w tym trybie nie można stosować powiększenia. Miałem już możliwość testowania komórek, które na wyposażeniu miały 2-megapikselowe matryce. Moim zdaniem ten model można umieścić na samym szczycie jeżeli chodzi o jakość odwzorowania kolorów i ostrości zdjęcia w tym zakresie rynku. Fotki zrobione w słonecznym dniu są naprawdę w dobrej jakości biorąc pod uwagę, że to jednak telefon, a nie cyfrówka. Brak diody doswietlającej jednak wyklucza robienie zdjęć w gorszych warunkach oświetleniowych i nie pomoże w tym nawet ustawienie w opcjach zdjęć nocnych. W razie potrzeby możemy ustawić na serię zdjęć lub skorzystać z Samowyzwalacza.

K660i umożliwia także zapisanie sekwencji wideo – ich długość ograniczona jest wielkością pamięci telefonu lub posiadanej karty pamięci.

Przykłady:

Kliknij
Kliknij
Na zewnątrz W domu

Przykład:

Video

Dzięki wbudowanemu edytorowi grafiki PhotoDJ i obrazów ruchomych, mamy możliwość edycji naszych prac wykonanych kamerką. Uzupełniony naszymi pomysłami materiał zdjęciowo-filmowy możemy wysłać na nasz blog, MMS'em lub przesłać do komputera.

Sony Ericsson K660i

Multimedialna oferta modelu K660i to bogato wyposażony Media Player oraz radio FM z funkcją RDS, aplikacje znane już z opisywanego na naszym serwisie modelu T650.

Sony Ericsson K660i

Odtwarzacz multimedialny z opcją wyświetlania zarówno poziomo, jak i pionowo obsługuje zarówno pliki wideo, jak i MP3. Funkcja equalizera z funkcją Mega Bass pozwala na dostrojenie dźwięku do własnych preferencji. Korektor dźwięku ma kilka ustawień zaprogramowanych (Normalny, Basy, Głos, Wzmocnienia wysokie), dostrojenie dźwięku możemy także ustawić samodzielnie. Jakość dźwięku wydobywająca się za pomocą głośników umieszczonych w okolicy obiektywu aparatu, bądź słuchawek jest bardzo dobra.

Sony Ericsson K660i

K660i wykorzystuje także standard Bluetooth (profil A2DP). Podczas słuchania muzyki można używać innych funkcji dostępnych w telefonie.

Sony Ericsson K660i

Zestaw słuchawkowy telefonu pełni jednocześnie funkcję anteny. Wbudowane w telefon radio z obsługą RDS pozwala na zapisane automatycznie do 20 stacji w paśmie FM. Możemy także sami wybrać częstotliwości. Obsługa radia jest wygodna i szybka. Jakość odbioru jest dobra. Radia można słuchać poprzez słuchawki lub poprzez głośnik telefonu.

Sony Ericsson K660i

Podobnie jak kilka najnowszych telefonów firmy Sony Ericsson, K660i wyposażony jest w funkcję TrackID. Za pośrednictwem aplikacji TrackID można nagrać dowolną kilkusekundową sekwencję dźwiękową, a program w ciągu kilku sekund wyszuka nazwę utworu, wykonawcy i albumu.

Sony Ericsson K660i

Usługa jest ograniczona przede wszystkim dostępem do mobilnego internetu. Za użytkowanie owej funkcji nie jest pobierana żadna opłata (za wyjątwyszukuje kiem przesłanych danych, naliczanych wg. cennika taryfowego). Niestety o ile aplikacja dobrze dane utworów wykonywanych przez zagranicznych wykonawców z naszymi rodzimymi już ma spore problemy.

Sony Ericsson K660i

Funkcje multimedialne urządzenia uzupełniają znane już z innych modeli Sony Ericssona takie funkcje jak VideoDJ, PhotoDJ oraz MusicDJ, czyli aplikacje do edycji filmów wideo, zdjęć oraz tworzenia własnych dzwonków polifonicznych.

Sony Ericsson K660i

Na początek producent zainstalował trzy gry: „JC Does Texas", "Rollercoaster Rush 3D" oraz "Quadra Pop") może wystarczy, ale dla zapalonych graczy przyda się J2ME MIDP 2.0 i bogata oferta firm tworzących gry w tym standardzie.

Sony Ericsson K660i

Z dostępnych aplikacji zaimplementowanych w telefonie można wymienić jeszcze współpracę ze stroną AccuWeather, która na bieżąco informuje o stanie pogody w ponad 1000 miejsc na świecie, na które składają się m.in. aktualne warunki pogodowe i 5-dniowe przewidywania pogodowe, wymaga niestety specjalnej usługi u operatora.

Sony Ericsson K660i

Face Warp służącą zniekształcaniu zdjęć, dając śmieszny efekt, niczym z gabinetu luster. Do wyboru mamy 17 opcji zniekształceń twarzy lub tułowia.

Często poszukiwaną w aplikacją jest program Pamięć kodów, która w tym modelu standardowo jest dostępna w Organizerze. Aplikacja, jak sama nazwa wskazuje służy do przechowywania danych osobistych, takich jak numery kart kredytowych, hasel i innych tajnych informacji – dostęp do nich możliwy jest dopiero po podaniu zdefiniowanego wcześniej hasła.

Aplikacja PlayNow umożliwia pobieranie hitów muzycznych, klipów wideo, gier i obrazów do telefonu. Pobrane pliki mogą być używane jako dźwięki budzika, sygnały dzwonka, tapety i wygaszacze ekranu. Mogą być również użyte w aplikacji Kontakty. Wszystkie treści dostępne w usłudze PlayNow znajdują się w witrynie internetowej firmy Sony BMG Music Entertainment.

Sony Ericsson K660i

Podczas pisania wiadomości tekstowych SMS, multimedialnych MMS lub E-mail możemy skorzystać z pomocy słownika T9, który w tym modelu sprawuje się bardzo dobrze. Dostępna jest także opcja kopiowania i wklejania tekstu. Poczta elektroniczna obsługuje wiadomości wraz z załącznikami.

Sony Ericsson K660i

Organizer telefonu jest dość rozbudowany. Użytkownik może skorzystać z takich funkcji jak kalendarz, kalkulator, minutnik i stoper oraz dla użytkowników biznesowych taka usługa jak SyncML i Exchange AciveSync. Pozwala także na zapisanie spotkań, alarmów, notatek oraz zadań.

Sony Ericsson K660i

Książka telefoniczna uruchamiana przy pomocy prawego klawisza wyboru mieści do 1000 wpisów. Do jednego kontaktu możemy dodać numery telefonów (domu biura) i adresy E-mail, WWW oraz dane adresowe. Do kontaktu przypisać zdjęcie, dzwonek, komendę głosową oraz krótką notatkę i datę urodzin. Oczywiście kontakty możemy zsynchronizować z komputerem, za pomocą aplikacji Sync Station.

Prowadzony jest automatycznie rejestr wszystkich połączeń. K660i zapamiętuje ostatnio wybierane, odebranie i nieodebrane numery.
Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.545 (głosy: 77)
Tagi: | sony | ericsson | testy | hsdpa | 3g | telefony | komórkowe Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 20
Komentarze: 20 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimpomocy
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.09.26 10:04 Odpowiedz
Witam! Mam problem z moim telefonem. Od 2 lat posiadam se K660i i nie narzekałam. Nie powiem że kilka razy mi nie upadł ale to były naprawde nie groźne upadki. Rok temu wgrywałam nowe oprogramowanie (oryginalne jak mnie zapewniano). Od jakiś 4 dni sam sie wyłacza, wyskakuje komunikat "włóż karte sim" (a karta jest w środku), czasami jak sie właczy i rozmawiam przez telefon poprostu sie zatnie i nie chce sie właczyc (a bateria jest cała) co mam zrobic????
Anonimbbbb
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.01.09 20:10 Odpowiedz
ryba to ***** i palacz
AnonimSweetGirl
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.05.08 19:15 Odpowiedz
Mam takie pytanie. Czy można wymienić obudowę w Sony Ericsson K660i ??? bo mi się zgubiła "to" co zakrywa baterię... to jak otwieramy jak chcemy coś zrobić z baterią
Anonimmisiu
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.06 14:59 Odpowiedz
Witam ja do tej pory byłem zadowolony z tego aparatu niestety od jakiegoś czasu podczas rozmowy trzeszczy w nim głośnik i kiepsko słysze osobe która do mnie dzwomi i rozmawiamy może ktoś wie gdzie mogę kupić taki głośnik bo nikt nie może mi pomóc
AnonimLenKa
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.02.05 13:17 Odpowiedz
czesc jak mozna otworzyc szybke a tym tel bo mam pelno kurzu . .
AnonimDorish
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.12.03 19:59 Odpowiedz
Niestety nie jestem zadowolona z tego telefonu. Kupilam go nowy, w sieci era. Wciaz mam problem z baterią, przegrzewa sie, nagle telefon gasnie. ponowne wlaczenie nic nie daje. po staremu, wyjac baterie i dopiero zalapuje. Samoistne wylaczanie telefonu jest naprawde czeste. pozbywam sie go.multimedialnie jest wyczesany i fajny. tylez ze nagle wszystko gasnie i d...
Anonimdarp
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.15 00:35 Odpowiedz
Nie mam tego telefonu, więc nie będę się o nim wypowiadał. Sądzę jednak, że nie jest przeznaczony dla półanalfabetów, którzy w jednej wypowiedzi zdążyli popełnić więcej błędów ortograficznych i wulgaryzmów, niż ten telefon ma funkcji. Jaki sens ma spieranie się na temat czy trzeszczy czy nie? Autor testu miał w ręce nowy egzemplarz, wierzę że wtedy nie trzeszczał, ale po roku używania być może, że trzeszczy.
Anonimjasiu25
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.21 16:30 Odpowiedz
ten telefon to totalny szmelc, nic nie słychac, jak się dzwoni to coś szumi, trzeszczy i strzela cholera wie co z nim... wiesza się długo się włacza, bateria jedynie coś daje jeszcze bo mozna podładowywać, ma mnustwo nie potrzebnych rzeczy ja nie wiem ale tel dostałem w prezencie i dobrze bo w rzyciu bym go nie kupił nie ma to jak nokia i tyle :] pozdr.
Anonimson ericks
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.29 11:47 Odpowiedz
Szanowny Panie Kisiała! Chętnie zamienię mój egzemplarz K660i na Pański. Mój egzemplarz jest bardzo energożerny (przy ok. 12 min. średnio rozmów dziennie i 3 sms) bateria siada po 2-3 dniach, internetu i mms nie używam. Zasięg fatalny - w rejonie, gdzie telefony innej marki radzą sobie dobrze, K660i ciągle szuka sieci i jest na czerwonych kreskach, a bateria się zużywa (po 5 m-cach wymienili mi na gwarancji na nową i ta już - 4 miesiąc - ma początek agonii). Długość jednego sms z polskimi znakami, to ledwie 52-57 znaków w zależności od ich rodzaju!!! za dłuższy tekst trzeba płacić jak za 2-3 sms. Literki tak małe, że szkoda komentować. Dobrze, że nie pozbyłem się starej nokii 3510i, to gdy wspaniały K660i nie daje rady, mogę pogadać, a sms na 160 znaków piszę literami, jakimi chcę - duży rozmiar czcionki lub mały - bo mam możliwość przestawienia na wyświetlaczu. Gratuluję panu zadowolenia, a życzę zejścia na ziemię! Czy rzeczywiście za pieniądze można napisać każdą bzdurę?
Anonimkamill
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.24 16:17 Odpowiedz
mam go od wczoraj i jestem zadowolony wszytsko hula bardzo fajny i oczywiscie 3gp
Anonimsiemanex
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.13 09:04 Odpowiedz
saszaq możesz mi sprzedać...
Anonimklander
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.01 12:52 Odpowiedz
wystarczy nosic telefonik w pokrowcu i ryski nie ma. Mam tene tele. pół roku i żadnej najmniejszej ryski nie mam
Anonimsaszaq
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.06 14:37 Odpowiedz
cze Mogę sprzedac Ci go. Na gwarancji do końca września 2010. Nie był używany. Leżał w pudełku, bo dostałem nokie e51 w prezencie. Ma simlocka z plusa. Za 250 PLN.
Anonimpawelxx2
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.01.09 23:43 Odpowiedz
ty jesteś chory mam ten tel. i działa ciagle bez żadnych usterek
Anonimjozek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.20 02:13 Odpowiedz
Czy i jak moge dolozyc jezyk polski to tego telefonu. Szczegolnie zalezy mi na T9 do pisania SMS. Dzieki
KanKan
Administrator


Posty: 3086
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.04 10:22 Odpowiedz
Telefon do testów, najczęściej przychodzi z softem producenta. Andrzej
Ken66Ken66
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4
Zarejestrowany:
2008-09-03 17:38:14
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.03 18:16 Odpowiedz
Mam pytanie modyfikowałeś softa że masz takie menu czy już było takie?
Anonimacik
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.06.15 11:07 Odpowiedz
Strasznie inteligentny jesteś wracaj do jaskini.Nie zapomnij maczugi.
Anonimmyszon
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.05.21 14:16 Odpowiedz
***** zlom.pies go jebal........hahahaha wezcie mnie wywiescie
Anonimmagik-thc
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.05.29 22:25
"Uroku K660i dodaje odporna na stłuczenia i zarysowania szybka ze szkła organicznego na całej szerokości telefonu" oczywiscie jesli tel lezy w domu i robi za stacjonarny to sie zgdze zero rys czy zadrapan mo k660 ktory ptrzymalem do testow mpo jednym dniu miaj juz 4 ryski na wyswietlaczu a przeciez nie rzucalem nimo sciane "Wszystko jest bardzo dobrze spasowane w telefonie nic nie trzeszczy gdy trzymamy go w ręce" nie zgadam sie z tym, tel trzeszczy i ma luzna kalpke od bateri Sony Ericsson K660i

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 25

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)