REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: maar2006-01-16 23:28 | Taryfy | test | siemens | telefony
maar
 

Test Siemens CX75

Dane podstawowe

Błyszcząca metaliczna obudowa ozdobiona chromowymi elementami sprawia, że telefon wygląda wyjątkowo i luksusowo. Ponadto cyfrowy aparat o rozdzielczości 1,3 megapiksela z funkcją wideo i obsługa całego spektrum komunikacji mobilnej: Push and Talk, Bluetooth, MMS, SMS oraz poczta elektroniczna daje nam powód by umiejscowić ten model zdecydowanie do klasy wyższej niż średnia.

Siemens CX75

Wygląd Siemensa CX75 jest trochę ekstrawagancki i myślę, że może się podobać, przynajmniej wyróżnia się pośród nowych terminali jakie w ostatnim czasie pokazały się na naszym rynku. Aparat jest lekki, waży 98 gramów i zapewniam, że bardzo dobrze leży w dłoni. Gdy popatrzymy z przodu na telefon o wymiarach 111,7 x 48 x 19,5 mm widzimy wyświetlacz o rozdzielczości 132 x 176 pikseli oferujący 262 tysiące kolorów, co jest dobrym wynikiem w tej klasie telefonów. Ekran oddziela od pozostałej części szara, metaliczna obwódka. Powyżej ekranu umieszczono głośnik, a górna część obudowy zakończona jest gładką zaokrągloną powierzchnią. Na górnej krawędzi telefonu jest mały otwór, który służy jako uchwyt do połączenia z samochodowym zestawem głośnomówiącym.
Reszta przedniej części telefonu zajęta jest przez klawiaturę, która ma dosyć duże, szare klawisze numeryczne i chromowane funkcyjne. Głównym elementem funkcjonalnej części klawiatury jest dżojstik, umieszczony po środku.
W dolnej części telefonu wbudowane jest gniazdko przyłączeniowe telefonu (dla ładowarki, zestawu słuchawkowego, lampy błyskowej itp.). Wyżej znajdziemy pokrywę złącza chroniącą kartę pamięci typu RS-MultiMediaCard.
W dolnej części z lewej strony obudowy umieszczono port podczerwieni IrDA z prawej mamy 2 podłużne, chromowane przyciski, które uruchamiają aparat fotograficzny lub aktywują funkcję „push to talk”. Bocznymi przyciskami możemy także regulować głośność podczas rozmowy telefonicznej.

Siemens CX75

W tylnej części obudowy rzuca się w oczy wtyczka anteny zewnętrznej, wygrawerowane logo producenta i srebrna obwódka obiektywu aparatu fotograficznego. Poniżej mamy pokrywę baterii. Konstruktorzy wyposażyli ten model w akumulator typu Li-Ion o pojemności 750mAh, która według producenta ma oferować do 250 godzin w trybie czuwania i 5 godzin rozmów. Test pokazał, że są to zbyt optymistyczne osiągi - przy dosyć intensywnym eksploatowaniu wytrzymał 3 dni.

Menu główne

Do menu wchodzimy przez wciśnięcie dżojstika, który moim zdaniem jest zbyt głęboko wbudowany. Sam dżojstik porusza się dosyć swobodne i lekko.
Menu składa się z 9 graficznych ponumerowanych ikonek symbolizujących: Książkę adresową, Historię połączeń, Rozrywkę, Aparat, Wiadomości, Organizer, Dodatki, Moje i Ustawienia. W momencie gdy zaznaczymy którąś z nich okazuje się, że są animowane. Zakładki menu po naciśnięciu mają już postać tekstową. Dowolna funkcja może być wybierana bezpośrednio z klawiatury poprzez wprowadzenie sekwencji odpowiednich numerów. Menu główne jest w miarę szybkie i bardzo i intuicyjne.

Siemens CX75

Pierwsza pozycja w Menu głównym to Książka adresowa gdzie możemy określić, z którego opisu będziemy korzystać w pierwszej kolejności, do wyboru: Książka telefoniczna (przechowywana na karcie SIM) lub Książka adresowa z możliwością zamieszczenia do 1000 kontaktów. Możemy sobie także przygotować swoją Wizytówkę. Podobnie jak większość nowych telefonów niemieckiej firmy, również C75 ma moim zdaniem dość dobrze rozbudowaną Książkę telefoniczną. Każdemu kontaktowi można przypisać( imię, nazwisko, 3 numery telefonu, faks, adres email, adres firmy/domowy, ksywę w programie komunikacyjnym oraz przyporządkować do Grupy i dołączyć do niego obrazek. W telefonie zaprogramowano 9 grup w celu łatwiejszego zarządzania, w przypadku siedmiu można zmieniać nazwy. Przypisanie do Grup jest o tyle ważne, że do poszczególnego kontaktu nie można przypisać konkretnego dzwonka. Dla zapominalskich jest także możliwość zapisania daty urodzenia, która jest zapamiętywana w kalendarzu.

Pod numerem 2 mamy historię naszych połączeń oraz Czasy i Opłaty. W historii zapamiętanych może być do 500 wpisów. W zakładce Ustaw opłaty można sobie ustawić wyświetlanie czasu trwania oraz koszt połączenia, które wyświetla się automatycznie po zakończonej rozmowie.

Kolejna z ikonek Menu głównego prowadzi nas do rozrywkowej części funkcji naszego telefonu, w której oprócz Gier mamy także zakładkę z aplikacjami oraz część poświęcona Internetowi.
Samym grom nie poświęcałbym zbyt dużo uwagi. Urządzenie obsługuje Javę ma możliwość rozbudowy pamięci więc każdy Użytkownik znajdzie niezliczoną ilość programów, które pozwolą mu znaleźć sposób na nudę. Dodać należy, że CX75 obsługuje gry 3D (dzięki interfejsowi Bluetooth dostępne również w trybie wielu graczy). W Aplikacjach zainstalowano edytor zdjęć, który bardzo przydaje się ze względu na niezbyt rozbudowane możliwości ustawień aparatu cyfrowego, o czym później.
Ustawienia
W ustawieniach znajdziemy między innymi możliwość spersonalizowania telefonu. Wyboru jednego z sześciu rożnych profili. W profilu można zapisać różne ustawienia, aby dopasować telefon np. do poziomu hałasu otoczenia lub okoliczności używania np. w samolocie, samochodzie lub z zestawem słuchawkowym itp. CX 75 ma domyślnie ustawione sześć profili i możliwość dwóch indywidualnie.

Do planowania codziennych zadań przyda się zintegrowany organizator w Menu Organizer. Pod tą właśnie pozycją w menu telefonu kryją się: kalendarz, przypomnienia, zadania, terminy, alarmy, nagrania oraz strefy czasowe. W kalendarzu wybrać można widok z dniami miesiąca, tygodnia lub z godzinami dnia. Pod wybraną datą i godziną zapisać można przypomnienie lub zadanie w których użytkownik może podać numer telefonu pod, który zamierza o danej porze zadzwonić, notatkę głosową, informacje o spotkaniu, urodzinach itp. Kalendarz, książkę adresową i listę zadań można łatwo i szybko zsynchronizować z programami Microsoft Outlook i Lotus Notes za pośrednictwem kabla USB, interfejsu na podczerwień lub interfejsu Bluetooth, co zapewnia dostęp do najświeższych danych w dowolnym momencie.

Telefon umożliwia również słuchanie muzyki zapisanej w formatach MP3 i AAC(+) za pomocą wbudowanego odtwarzacz muzycznego. Menu odtwarzacza pozwala na utworzenie listy ulubionych utworów. Media Player umożliwia także odtwarzanie plików wideo formatu 3gp. Muzyczny odtwarzacz dostępny jest z Menu głównego w zakładce „Dodatki”. Możemy także zrobić sobie skrót używając jednego z przycisków funkcyjnych. Niestety odtwarzacz nie działa w tle, wyłącza się gdy używamy innych aplikacji.

Polifoniczne dzwonki brzmią świetnie, dźwięk głośników jest czysty, ale mógłby być trochę głośniejszy. Możemy również jako dzwonków używać plików Mp3.

Siemens CX75

Czas na jedną z bardziej interesujących funkcji modelu CX75 jaką jest zapewne aparat fotograficzny. Komórkę wyposażono w przetwornik o rozdzielczości 1,3MPx. Ustawienia aparatu nie powalają. Mamy do wyboru pięć wielkości (przykład w załączonych zdjęciach):

 • Premium (1280x1024 pikseli):

 • Kliknij aby zobaczyć porównanie

 • Wysoka (640x480 pikseli): Tutaj
 • Średnia (320x240 pikseli): Tutaj
 • Niska (160x120 pikseli): Tutaj
 • Tapeta (180x240 pikseli): Tutaj
 • .

  Dla ciekawszego efektu możemy ustawić tryb koloru (normalny, sepia, odcienie szarości), a dla poprawy jakości ustawiać balans bieli (automatyczny, wewnątrz i na zewnątrz). Brak np. trybu nocnego, a lampę błyskową będziemy musieli kupić dodatkowo. Używając dżojstika możemy aktywować cyfrowy zoom, aparat ma 5-krotny tryb przybliżania lub wybrać jasność ekspozycji. Aparat posiada Samowyzwalacz - opóźnienie 15s. Moim zdaniem jakość zdjęć nie pozostawia wiele do życzenia, oczywiście w porównaniu do aparatów w innych telefonach, a fotki zrobione podczas wycieczek nadają się do domowego albumu. Kolory w miarę prawdziwie odzwierciedlają rzeczywistość (próbki poniżej).

  Próbki zdjęć
  Kliknij aby zobaczyć porównanie
  Kliknij aby zobaczyć porównanie
  Kliknij aby zobaczyć porównanie
  Na zewnątrz
  W środku
  W trybie koloru

  Kamerka pozwoli nam także nagrać w trybie video - do 90 sekund. Aparat pozwala na ustawienie dwóch różnych rozdzielczości dla rejestrowanego clipu filmowego:(próbka) Premium(176x144 pikseli); Średnia (128x96 pikseli). Nagrywać wideoklip można z dźwiękiem lub bez (rejestrowanie dźwięku można wył./wł. po wybraniu Opcje/Mikrofon wł). Zdjęcia i filmy aparat zapisuje w formacie JPEG do wyboru w menu Moje lub na dodatkowej karcie pamięci. Maksymalna ilość zdjęć, które można zapisać w telefonie jest ograniczona ilością dostępnej pamięci. Wewnętrzna pamięć telefonu jak pokazywał wskaźnik to 8,29MB. Po usunięciu niepotrzebnych „śmieci” udało mi się wygospodarować ok. 4,5 MB. W trakcie wykonywania zdjęcia jest wyświetlana szacunkowa informacja o ilości zdjęć, które można aktualnie zapisać w telefonie. Jak już pisałem wyżej zdjęcia można edytowć w aplikacji PhotoEditor w menu Rozrywka/Aplikacje. Pliki można przesyłać przez MMS na drugi telefon wyposażony w możliwość odtwarzania plików 3gp, przez MMS na adres e-mail, przez port podczerwieni IrDA lub Bluetooth do kompatybilnego telefonu lub komputera, przez wbudowanego w telefon klienta poczty elektronicznej na adres e-mail.

  SMS, MMS, i E-maile gromadzone są w jednym folderze „Wiadomości” . Siemens CX75 polski słownik T9, aby skrócić czas pisania wiadomości. Użytkownicy mogą skorzystać z funkcji „blog”, aby na bieżąco aktualizować swój pamiętnik w Internecie wraz ze zdjęciami. Telefon ten jest wyposażony w program pocztowy umożliwiający wysyłanie i odbiór wiadomości e-mail. Można używać maksymalnie 5 kont. Klient email współpracuje z protokołami POP3, IAMP4, SMTP i w czasie testu dobrze radził sobie z załącznikami. Telefon posiada też funkcję „push to talk” – aplikacja do łaczenia wielu subskrybentów. Niestety funkcja na naszym rynku jeszcze nie jest rozpowszechniona. Jak do tej pory tylko klienci sieci Plus mogą cieszyć się z "komórkowego Walkie Talkie".
  Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
  Aktualna ocena: 3.835 (głosy: 3)
  Tagi: | test | siemens | telefony Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 95
  Komentarze: 95 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

  AnonimSugarbabyLove88
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.07.04 06:51 Odpowiedz
  Ja mam tan fon od paru tygodni uzywany kupiony i.. uwazam ze jest wporządku jak na siemensa jest na prawde dobry. Nie umywa sie do innych modeli tej marki a co do SE nie skomentuje bo mialam i taki tel i szybko padl wiec siemens przy se wymiata! Wszystko jest OK w nim a tymbardziej ze go uzywanego kupilam to itak dobrze chodzi ale.. nie umiem obudowy zdjąć a musze zmienic stara jest b. porysowana... pomoze mi ktoś??? Pozdrawiam
  Anonimprzem16325
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.06 19:12 Odpowiedz
  x-player http://postdownload.filefront.com/11867835//6fec9b 73d2f 711cf53ed515e6f89ad4b8ca26aca9a12ed29f96216f8d aaff 31a92c4340ea5a5765b do odtwarzania muzyki z przewijaniem
  AnonimBILV
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.01.31 19:35 Odpowiedz
  fajny telefonik nie narzekam na niego super daje 9999999999/9999999999
  Anonimmaciej
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2008.12.07 15:48 Odpowiedz
  czytajac washe wypowiedzi na forum o se i cx75 to az mi cisnienie podskoczyly mialem k700 i to jest gowno rzeczywiscie kupilem sobie po dwa modele tych telefonow robile testy i se na tym najgorzej wyshedl oby dwa telefony zrzucilem z 10m i se sie rozklekotal tasiemka ktora laczy ekran(se) z plyta glowna rie rozwalila i po telefonie...ale tu chodzi o kwesti gustu innym sie podoba se a i cx75 ale znacznie wole cx75
  Anonimcz@re
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2008.08.05 17:27 Odpowiedz
  TEN TELEFON JEST BADZIEWNY!!!! SZYBKO SIE RYSUJE I MA DUZA ODPRYSKOW PO 2-3 MIESIACACH MALO CO NA NIEGO WCHODZI
  AnonimGeorge
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.12.11 23:47 Odpowiedz
  Witam wszystkich użytkowników tego cacka i bardzo proszę o wiadomość na temat funkcji dyktafonu. To znaczy: czy jest, jeżeli tak, to o jakim limicie czasowym i czy można go włączać w trakcie rozmowy? Pozdrawiam.
  Anonimdj tomon
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.12.04 16:40 Odpowiedz
  mam cx75 i uważam że jest dużo lepszy od tego waszego se k700 porównajcie se funkcje poły!!! pozdro dla krzycha sobieraja co kocha se
  AnonimNaomi
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.11.02 21:01 Odpowiedz
  Mam cx75 od 2lat i uważam że to porażka!!! Zawiesza sie to paskudztwo jak holera!! Już kilaka razy miłam ochote wywalię go przez okno!! Co moze być fajne to to że robi super zdjęcia do tego nie moge sie przyczepic. Co do jakości dźwięku to lepiej sie tu nie wypowiadać. Klapka z tylu to jedno wielkie nie poruzumienie. Już nie bawem wymienie to paskudztwo na coś lepszego. Mysle o noki 5300. Nie polecam nikomu cx75 bo wiele razy w najważniejszych momentach mnie zawiodł. Dobry telefon dla ludzi o stalowych nerwach i nie wiem czym wy sie tutaj zachwycacie.
  AnonimAndrzejek Słodyczka
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.11.02 19:19 Odpowiedz
  ON JEST ŚWIETNY MAM GO DOPIERO 2 DNI MA DUŻO PAMIĘCI WEWNĘTRZNEJ MAM NA NM BARDZO DUŻO MP3,AMR,MID POCHWALAM GO I DAJE OCENE W SKALI 10-10
  AnonimDaniel
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.10.17 08:23 Odpowiedz
  Telefon jest full wypas ma wszystko co potrzeba i zaspokoji nawet wysko mierzących użytkowników telefonów komórkowych.POLECAM !!!
  Anonimkruk.spox
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.09.26 19:58 Odpowiedz
  Tel dobry, ale tylko do tuningu (jest dużo dodatków)
  AnonimneQ
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.09.13 17:54 Odpowiedz
  No i huj !!! on jest najlepszy i nie ma lepszego !
  Anonimmx
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.08.26 18:43 Odpowiedz
  coz widze ze trwa tu straszliwa walka pomiedzy fanboyami(ew. fangirlsami) se i siemensa... coz dla mnie telefon sluzy do dzwonienia i wysylania smsow. co prawda udalo mi sie kupic w niezlej cenie cx75 i czekam na przesylke ale jakos niespecjalnie sie napalam na ten telefon... szczerze mowiac szczegolnie bawia mnie wypowiedzi niektorych osob o lepszym, gorszym czy tez super dzwieku w w/w telefonie (i k700i). tak sie sklada ze mialem okazje sluchac muzyki na obudwu, jak rowniez na se w800i i generalnie jakos dzwieku jest albo katastrofalna albo slaba (w800i). sluchalem rowniez jak 'gra' k750i i jest to kolejny dowod (poniewaz po wsluchaniu sie muli straszliwie ow telefon btw. zeby ktos nie mial watpliwosci slucham muzyki w 320kbps...)na to ze telefony wszystko majace potwierdzaja teze ze jesli cos jest do wszystkiego to jest do niczego... jesli chcecie miec ladna muzyke to polecam zainwestowac w irivera lub cowna z porzadnymi sluchawami (osobiscie mam irivera t30 z sennkami mx55 i nie slyszalem jeszcze telefonu ktory gralby chocby porownywalnie z tym playerkiem i szczerze mowiac nie spodziewam sie ze szybko uslysze taki telefon...) pozdrawiam
  Anonimbachus
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.08.13 23:04 Odpowiedz
  mam ten telefon już od prawie 2 lat i sprawuje się bardzo dobrze. Jeżeli dokupi się jeszcze do niego głośniki IMS, słuchawki karteRS i adapter na minijack to otrzyma się telefon niewiele odbiegający od tych teraz produkowanych. Warto zainwestować te pieniądze w dodatki. Jeszcze plus za bardzo dobrą jakosc zdjęć. jedynym problemem jest to, że obiektyw aparatu łatwo się brudzi. Ekranik również latwo może sie zarysować więc lepiej zaopatrzyć sie w plastikowąo budowę. Naprawdę polecam ten telefon - kiedy go wybierałem miałem do wyboru jeszcze SE k700i ale dokonałem dobrego wyboru Proszę mi wierzyć że cx75 jest od niego lepszy. znam się już troche na telefonach komórkowych i wiele razy już ocierałem sie o te telefony(miałem przezkilka tygodni k700i i nie tylko) i muszę przyznać że k700i jest o wiele bardziej awaryjny od cx75(szczególnie joystick i klawiatura), chociaż siemensy teżnie są doskonałe. Wiem że trwa konflikt pomiędzy posiadaczami cx75 i k700i ale przyznam że cx75 jest od niego lepszy, więc prosze mi tu niebluzgać na mnie, bo naprawde wiem co mówie. Ale moim faworytem i tak pozostanie motorola no i jeszcze może nokia
  AnonimM_a_r_t_usia-K
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.07.22 16:31 Odpowiedz
  Hm....Patrzac na wasze komentarze troche mi zal...to tylko telefony!! PO co sa te kłotnie i spoty?? Dla innych sa lepsze SE a dla innych Siemensy!!! Ja mam Siemensa CX 75 i uwazam ze jest to Dobry telefon. i nie musze nagrywac filmow ani miec radia!! Od tego sie ma mp3!! Dla mnie najlepszymi telefonami sa Sony Ericssony i Siemensy bo sa one bardzo wytrzymałe ale w SE czesto psuje sie Joy ale da sie to ominaca poza tym oba telefony sa B.Dobre:0(oczywiscie zalezy tez od modelu)a rozwiazuja spro ktory telefon jest lepszy czy Siemens CX75 czy SE K700i odp.jest prosta... SIEMENS CX75 poniewaz ma wymienna karte pamieci(RS-MMC) a SE NIE , Siemens ma 1,3 Megapixeli a SE o ile mi wiadomo 0,3(moja ciocia Go ma)no....wiec to tylenarazie!!
  AnonimNitro
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.07.01 21:02 Odpowiedz
  Siemka mam zamiar kupić ten telefon już nawet ściągłem motyw Windowsa Viste Jest zawalisty kupie go chyba za tydzień lub dwa JA teraz Mam Siemensa C65 i żucam nim kopie i chodzi bez zarzutów poprostu SIEMENSY GÓRĄ to są telefony nie do zdarcia Narka
  Anonimziom
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.06.20 16:23 Odpowiedz
  se k700i jest najlepszy więc***** nic nie piście na se cwele afrykańskie to sie tyczy tych którzy mówią że siemens jest lepszy od se
  Anonimziom
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.06.20 16:21 Odpowiedz
  ziomal wiem że cie nie stać na lepszy telefon pederasto
  Anonimziom
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.06.20 16:19 Odpowiedz
  endriu telefon jest do kitu wolał bym nokie 3310
  Anonimziomal
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.05.20 13:45 Odpowiedz
  k 700i to tani bubel przy którym siadają joy-e cx75 jest o niebo lepszy od tego syfu
  AnonimMisiek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.05.13 20:21 Odpowiedz
  k 700i to szaj chowa sie przy z cx75 k700i to poprostu złom
  Anonimjebaka
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.04.17 21:01 Odpowiedz
  Ale pierdolicie kurwy jebane, ten telefon jest z gówna ulepiony i huja warty, jak każdy siemens . Sony Ericsony górą i***** na morde psy jedne przed tą firmą.
  Anonimrob
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.04.05 13:46 Odpowiedz
  mamzamiar go kupi jest supr!!!!!!!
  Anonimkurde
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.03.18 09:37 Odpowiedz
  debile, to jest lepszy fon od k700i. ma ponad dwa razy lepszy aparat, a karte pamieci mozna sobie dokupic, zreszta wiekszy ma wyswietlacz i glosniej mp3 slychac. wiem bo mam.
  Anonimhuj
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.02.16 15:38 Odpowiedz
  Dajci huje jebane adres stronki z mobile phone manager
  AnonimSPEED
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.02.12 16:44 Odpowiedz
  HEJ MOGŁBY MI KTOS POMUC ZGUBIŁEM PŁYTKE Z OPROG DO KOMPA OD TEGO FONA SKAD MOGE SCIAGNAC TO OPROG?? POZDR ALL
  AnonimMatt
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.02.09 20:32 Odpowiedz
  Witam mam ten telefon tydzien i jestem z niego bardzo zadowolony . bo kupilem go na allegro za smieszna cene 350 złotych . Nie wiem co jest u was z tymi mp3 ze niby 1 minute trzeba czekac zeby sie odpalila 1 mp3 BZDURA bo u mnie po nacisnieciu play nic nie trzeba czekac mp3 odrazu sie wlacza. I wogole jest to dobry telefon jedyny minus to bateria ktora trzyma od 1-3 dni
  Anonimadrian622
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.02.07 21:13 Odpowiedz
  Gdzie można znaleźć oprogramowanie do tego telefonu???????????? Pilnie potrzebuje!!! a tak wogule to super telefon: mam go od 2 lat i nie zaluje wydanych 700 zł
  Anonimrobert
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.01.19 11:21 Odpowiedz
  fajny telefon ale szybko się psujetrzy razy byłem z nim w serwisie.NIe mam słownika T9 bo skasowałem przez przypadeki nie moge znależć na internecie
  Anonimroza
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.05.06 10:40
  Co do jakości dzwieku to Endriu nie powiedziałabym ze ma zajebiste... ale ogolnie tel. nie najgorszy... Niestety niemozna przewijać piosenek
  AnonimJohnny
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.06.28 13:42
  Nie wku***** mnie!!! Jak można porównywać SE K700i z Siemensem CX 75.. -Siemens ma aparat 1,3 a SE 0,3 -Siemens ma niby 14 MB, ale ma slota a SE gówno ma. -Po jaki H** wam radio jak na karte o pamięci 512 mozna nagarać ok 100 piosenek -Porównajcie wielkość wyświetlacza siemensa a SE (SE sie chowa) -Joy w SE sie psuje jak cholera a w siemensach jest naprawde dobry. (bezawaryjny) -Naprawde, to Siemens sie nie wiesza jeśli sie go dobrze eksploatuje -Klapka tylna w Siemensie w ogole nie będzie latać jeśli podkleićie malutkie gumeczki (znajduja się np. w kompletach z DVD, wieżach itp) MAM TEN TELEFON i stwierdzam, że jest zaje***, naprawde dobry, widaćm, że na poziomie... I prosze was nie wkurwiajcie mnie, i nie porównójcie SE z siemensem, bo takie porównanie to smród a woń. (SE-smród a CX75-"Kwiatowa woń") Pozdrawiam siemens-iaków,a uzytkownicy SE K700i powiem jedno: Pier***** sie je**** su**** i śmi****
  AnonimMati-gnom
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.07.02 13:29
  Ile kosztuje taki używany model tego telefonu w komisie?
  AnonimRomek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.08.18 22:10
  Jak ktoś nie miałnigdy telefonu to możesię zachwycać, ale wyświetlacz 132 x 176 to jakiś zabytek, wymiary ponad 110 x prawie 20 - to cegła, klawiatura na samym spodzie telefonu a górą 1 cm niewykorzystanej powierzchni, no i jeszcze joystick, z któreg wycofuje się największy jego były zwolennik czyli Sony Ericsson. Wtyczka anteny zewnętrznej -to śmiech w takim telefonie, nie wyobrażam sobie , że ktoś zainstaluje w samochodzie zestaw do telefonu za 200 zł, jak większość posiadaczy mercedesów i bmw nie używa nawet zestawu słuchawkowego. I po co irda? Albo bluetooth albo nic. Bez tych dwu zbędnych dodatków telefon byłby tańszy, lżejszy i mógłby zająć dobre miejsce w grupie lowendowej.
  Anonimstalewiak
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.09.02 00:05
  witam ciekawe czy jest do tego fona jakiś nowy soft
  Anonimstalewiak
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.09.27 15:51
  witajcie co wy piszecie że nie mozna przwijac piosenek można!!!!wystarczy posiadać odtwarzacz xplayer http://www.plikus.pl/zobacz_plik-xplayer.zip-42128 .html tu jest ale jest jedno ale ,trzeba posiadać karte pamieci i oczywiscie musi być tam muza jak by co to piszcie na meila pomoge
  Anonimrekin
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.09.30 18:38
  mam pytanie da sie przesuwać utwor w otwarzaczu muzyki w cx75
  AnonimKamil004
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.10.08 18:58
  YYY Siemens gora i tyle pozatym mozna przewijac piosenki tylko trzeba sie znac z deczka, do tego ma wszystko po tuningu czego potrzeba. Menager zadan jak w windowsie mozna minimalizowac JAVE , i wogole zapraszam na www.siemensiak.pl na forum nick moj to Kamil004 zobaczcie sobie screeny mojego tela i co moze SE jest lepszy? chyba dla tych co chca tylko dzwonic i pisac smy heh pozdro all Siemensiak maniakow
  Anonimrekin bie
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.10.13 22:51
  mam pytanko czy można w cx75 słuchać muzyki w tle !!!!
  Anonimanek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.12.07 15:31
  mam go super jest a karta ok 3 gb ciekawy pytanie co to jest soft
  Anonimkubica
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.12.13 17:23
  czy ktoś wie czy ten telefon obsługuje kartę pamięci 1gb???
  Anonimradzio
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.12.18 17:22
  czy siemens cx75 jest lepszy od se w200i ?
  Anonimmati661
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2008.01.22 17:54
  Mówicie że można minimalizować jave a chcę się zapytać o to czy mogę słuchać muzy i robić cos innego czy jest coś takiego jak odtwarzacz jak w noki N70 pliska dajcie odpowiedź na emaila
  Anonimfrytek16c
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2008.02.10 23:18
  Witam Chcę was zaprośic na moje nowo otwarte forum o cx75 wiem że na nim nie ma żadnych postów ale każde forum tak zaczyna http://www.cx75.fora.pl/
  AnonimMateusz
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2007.01.02 20:46 Odpowiedz
  mam orginalny kabel usb do motoroli a835. i mam problem niewiem z kąd morzna ściągnoć oprogramowanie. odp prosze mój numer gg. 5337456
  +95 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

  Napisz komentarz
  Nick
    


  Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

  Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
  Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
  Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
  Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
  Samsung S5570 Galaxy Mini
  703
  LG GT540 Swift
  440
  Samsung Ch@t 335
  393
  SonyEricsson Xperia neo V
  393
  Samsung GT-S5620 Monte
  362
  Samsung GT-C3530
  281
  Samsung GALAXY Y GT-S5360
  279
  Samsung Star II (S5260)
  247
  Więcej telefonów


  Ankieta
  Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

  Moc obliczeniowa i specyfikacja
  System operacyjny
  Aparat i multimedia
  Jakość wykonania
  Czas pracy na baterii
  Antena i jakość rozmów
  Inne czynniki


  WynikiAnkiety

  Głosów 190

  Newsy
  Artykuły
  Video
  Rankingi
  Pliki / Download
  Redakcja
  Archiwum
  RSS
  Regulamin
  Kontakt
  Telefony Taryfy
  Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
  // dodatkowy kod na dole strony (intext)