REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2008-07-30 12:13 | Taryfy | samsung | testy | hsdpa | 3g | telefony | komórkowe
Kan
 

Test Samsung SGH-U900 (Soul)

Dane podstawowe

Samsung SGH-U900

Model SGH-U900 "Soul" (ang. dusza), którego nazwa jest skrótem frazy "the Sprit of Ultra" (ang. duch doskonałości), jest zwieńczeniem serii telefonów "Ultra Edition", mającej odzwierciedlać idealną równowagę pomiędzy wyszukanym designem i funkcjonalnością. Soul ma kontynuować sukces poprzednich telefonów z serii "Ultra Edition", takich jak D900 i U700 oraz umacniać silną pozycję firmy w kategorii luksusowych telefonów komórkowych, czytamy w informacjach prasowych producenta.

Samsung SGH-U900

Telefon posiada rozszerzone funkcje muzyczne, takie jak nawigacja po bibliotece muzycznej, cyfrowy wzmacniacz oparty na technologii ICEpower firmy Bang & Olufsen oraz gniazdo słuchawkowe. Aktualna cena detaliczna na rynku polskim to ok. 1200,00 zł.

Funkcje i wyposażenie

W nowym zestawie oprócz telefonu i ładowarki sieciowej znajduje się zestaw słuchawkowy stereo, kabel miniUSB do PC, 2 płytki CD z oprogramowaniem (Samsung PC Studio 3.2) i instrukcja obsługi.

Samsung SGH-U900

Naładowany do pełna litowo-jonowy akumulator o pojemności 880 mAh wystarcza według producenta na 411 godzin pracy w trybie standby i 6.4 godzin rozmów. Dane te dotyczą sieci GSM. W sieci UMTS czas oczekiwania wynosi 407 godzin i tylko 240 minut. W praktycznym użytkowaniu czasy te są jeszcze mniejsze. Aparat wytrzymał mi tylko jeden dzień po pierwszym ładowaniu przy intensywnym testowaniu: nauka obsługi, słuchanie radia i muzyki z odtwarzacza, przeglądanie internetu oraz 3 dni przy używaniu telefonu do rozmów i SMSów. Włączonego radia mogliśmy słuchać ok. 10 godzin, a muzykę bez ładowania można było słuchać nawet ok. 12 godzin.

Telefon ma wymiary 101 105.6 x 49.5 x 12.9 mm i waży 110 gramów. 40MB pamięci wbudowanej w telefon pozwoli w miarę komfortowo korzystać z możliwości urządzenia. Telefon obsługuje karty microSD o pojemności do 8 GB. Niestety w nośnik typu microSD musimy zaopatrzyć się sami, przynajmniej w testowanym zestawie producent nie oferował jak to bywa zazwyczaj u konkurencji dodatkowej pamięci.

Samsung SGH-U900

Osoby, które poszukują różne multimedialne gadżety będą z pewnością zadowolone z posiadania U900. Soul wyróżnia się obudową typu slider, w której znajdziemy wiele z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Użytkownik, który chce posłuchać plików muzycznych znajdzie w nim wbudowany odtwarzacz muzyczny i radio FM, jeżeli pragnie uwiecznić kilka chwil ze swojego życia będzie zadowolony z wbudowanego aparatu fotograficznego o matrycy 5,0 MPix. Druga kamera umożliwia usługi video-rozmów i video-konferencji.

Samsung SGH-U900

Żeby zainicjować wideo-rozmowę, po wpisaniu numeru telefonu rozmówcy należy wcisnąć funkcyjny przycisk umieszczony po lewej stronie na wysuwanej klawiaturze lub w opcjach wybrać funkcję Połączenie Wideo. W czasie rozmowy mamy możliwość jej nagrania. Jakość wideo-rozmowy zależy w dużej mierze od jakości transmisji w sieci, niemniej jednak obraz prowadzonej rozmowy Katowice – Warszawa w testowanym egzemplarzu nie był zbyt płynny.

Samsung SGH-U900

Telefon umożliwia korzystanie z komunikacji w sieciach GSM/GPRS/EDGE (900/1800/1900 MHz) oraz 3G (UMTS/HSDPA 2100 MHz) o prędkości 7,2 Mbps. Strony internetowe można przeglądać, korzystając z klawiszy lub menu przeglądarki WAP. W sieci Orange w Katowicach udało się osiągnąć średnio 668 kbp/s. W przypadku, gdy nie znajdujemy się w zasięgu UMTS to możemy skorzystać z transmisji EDGE (średnia szybkość pobierania 67 kbp/s) lub GPRS. Surfując po Internecie nie zauważamy żadnych nieprawidłowości, Przeglądarka internetowa Net Front v3.4 pracuje bez problemów i nawet rozbudowane serwisy czyta się w miarę komfortowo. Producent zadbał nawet o to, aby instalowana karta SIM dowolnego operatora automatycznie konfigurowała nam telefon pozwalając na dostęp do zasobów globalnej sieci.

Do połączenia z komputerem służą złącze miniUSB oraz bezprzewodowy Bluetooth w standardzie 2.0 ze wsparciem dla technologii A2DP do przesyłanie dźwięku stereo.

Samsung SGH-U900

Telefon ten według producenta jest nakierowany na multimedia, stąd m.in. cyfrowy wzmacniacz oparty na technologii firmy Bang & Olufsen oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. Odtwarzacz muzyki pozwala odtwarzać za pomocą telefonu pliki z muzyką w formacie – MP3, WMA, eACC+, MIDI, iMELODY, WAV, MMFeACC+. Podczas słuchania muzyki można używać innych funkcji dostępnych w telefonie. Synchronizacja z programem Windows Media Player 11 umożliwia kopiowanie plików muzycznych do pamięci telefonu.

Samsung SGH-U900

Co więcej telefon posiada equalizer, dzięki czemu mamy możliwość ustawienia preferowanego przez siebie podbicia określonych dźwięków. Jakość odsłuchiwanej muzyki jest dobra dzięki technologii znanej w świecie Hi-Fi firmy Bang & Olufsen, wydobywający się dźwięk z głośników telefonu jest w dość głośny. Moim zdaniem, po podłączeniu zestawu słuchawkowego telefon może w zupełności zastąpić nam oddzielny odtwarzacz. Muzyka może być odtwarzana w tle przez cały czas korzystania z telefonu. Odtwarzacz po wejściu do menu muzycznego możemy obsługiwać korzystając z panelu dotykowego. Dzięki obsłudze standardu A2DP muzykę z telefonu można przesłać do stereofonicznych słuchawek Bluetooth.

Samsung SGH-U900

Wbudowane w telefon radio pozwala na wyszukanie automatyczne lub ręczne i zapisane do pliku Ulubione 6 stacji w paśmie FM. Wybrana stacja może zostać zaprogramowana jako Alarm. Zestaw słuchawkowy telefonu pełni jednocześnie funkcję anteny. Po zaprogramowaniu kanałów, stacje radiowe można słuchać naciskając odpowiedni kursor na panelu dotykowym. Radio wspiera standard RDS, co pozwala na wyświetlanie na ekranie telefonu przydatnych informacji takich jak nazwa stacji bądź tytuł utworu. Radia można słuchać poprzez słuchawki lub poprzez głośnik telefonu. Podczas słuchania radia można używać innych funkcji dostępnych w telefonie niestety nie da się zapisać np. słuchanej audycji, czy muzycznego utworu.

Samsung SGH-U900

Dyktafon pozwala nam zapisać tak długi materiał audio, na ile pozwala ilość miejsca dostępnego w telefonie lub na karcie pamięci. Nasze nagranie można wysłać z Menadżera plików przez Bluetooth, MMS, e-mail lub ustawić np. jako dzwonek. Niestety Dyktafon nie pozwala nagrać rozmowę telefoniczną.

Samsung SGH-U900

Jak już pisałem recenzowany przeze mnie telefon posiada aparat 5.0-megapikselowy z autofokusm i funkcją rozpoznawania twarzy, stabilizatorem obrazu oraz system WDR (Wide Dynamic Range). W funkcje fotograficzne wchodzi się bardzo prosto – wystarczy tylko wcisnąć i chwilkę potrzymać przycisk na prawej bocznej ściance obudowy. Niestety i w tym wypadku producent nie ustrzegł się wady konstrukcyjnej, o której pisałem przy okazji testu modelu U600, bardzo trzeba, bowiem uważać, by uruchamiając funkcję aparatu nie nacisnąć jednocześnie klawiszy odpowiadających za regulację głośności.

Samsung SGH-U900

Robienie zdjęć jest bardzo proste. Naciśnięcie przycisku migawki do połowy włącza autofokus. Pozwala to na wykonywanie ostrzejszych zdjęć. Fotografie, a zwłaszcza Portrety, rejestrowane za pomocą tego telefonu uważam za jedne z lepszych, jakie można zrobić za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki diodzie LED doświetlającej scenę zdjęcia można robić także w gorzej oświetlonych miejscach. Prawdziwej lampy błyskowej taka dioda jednak nie zastąpi. Pamiętać jednak należy, że na uruchomienie aparatu potrzebujemy około 3 sekund. Oferowane funkcje fotograficzne jak na aparat w „komórce” są spore. W aparacie mamy możliwość ustawienia fotografowania w trybie standardowego aparatu lub wybrać jeden z siedmiu programów tematycznych (Portret, Pejzaż, Sport, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Zdjęcie w nocy, Pos światło i Tekst).

Samsung SGH-U900

Z innych funkcji możemy ustawić tryb obrazu (Jedno zdjęcie, Serię zdjęć, Tryb mozaikowy, Zdjęcia z ramką – 20 do wyboru, Panorama). Kto lubi, może korzystać z samowyzwalacza, można także wybrać tryb Makro do zdjęć z bardzo małej odległości. Redukcja Drgań umożliwia wyeliminowanie skutków drżenia rąk. Dysponujemy czterokrotnym zoomem cyfrowym, przy czym większy zoom = mniejsza rozdzielczość.

Zdjęcia w trybie automatycznym w przykładach.

Kliknij
Kliknij
Na zewnątrz W domu, Panorama, Mozaika

Aparat pracuje także w trybie kamery (3gp, mp4) z maksymalną rozdzielczością 320x240 pikseli. Czas nagrania ogranicza tylko pamięć telefonu lub karty.

Samsung SGH-U900

Jako telefon U900 pracuje bez zarzutu. Książka adresowa oferuje nam także możliwość przydzielenie numerów do 3 wstępnie zdefiniowanych Grup, kolejne możemy utworzyć sami. Każdej grupie możemy przydzielić dzwonek lub obraz grupy.

Samsung SGH-U900

W telefonie można sprawdzić rejestr połączeń nieodebranych, odebranych, wybieranych oraz ilości danych przesłanych przez sieć za pomocą opcji informacji GPRS. Wyświetlane informacje obejmują numer telefonu i nazwę rozmówcy, (jeśli jest w naszej książce telefonicznej) oraz datę i godzinę połączenia. Można również sprawdzić czas połączenia oraz ustawić koszty połączenia.

Samsung SGH-U900

Jakoś dźwięku wydobywająca się z głośnika w czasie rozmowy można uznać za bardzo dobrą, telefon dobrze trzyma zasięg nawet w miejscach, gdzie z innych telefonów już nie można było korzystać. U900 umożliwia ponadto prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. W czasie testu telefon oferował bardzo dobrą jakość w trybie głośnomówiącym, podczas rozmów głos był wyraźny i słyszalny nawet na tylnym siedzeniu samochodu. To, co trochę zaskakuje to brak głosowego wybierania numerów.

Samsung SGH-U900

Fabrycznie w telefonie zaimplementowane są trzy gry: Asphalt2, Minigolf Las Vegas i Paris Hiilton’s Diamond. Szkoda tylko, że w miarę ciekawe są dostępne w wersji demonstracyjnej. Gierki obsługuje się za pomocą dotykowego panelu.
Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.28 (głosy: 133)
Tagi: | samsung | testy | hsdpa | 3g | telefony | komórkowe Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 34
Komentarze: 34 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimWulo
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.12.03 20:12 Odpowiedz
Największy plus tego telefonu to design. Najbardziej obawiam się z taśmą LCD, jedna już poszła, uszkodzenie było poważne, bo taśma aż przerwana wzdłuż.
Anonimi
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.08.31 15:04 Odpowiedz
mam ten telefon 4 lata i 6x zepsuła się taśma- koszt wymiany 60 zł. co najlepsze taśma raz wytrzymuje poł roku a niekiedy tylko 1,5 mies. nie polecam.
Anonimaniulka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.03.04 14:46 Odpowiedz
nie działa mi internet w tym telefonie, może ktoś wie dlaczego i co zrobić a by działał
Anonimbuba
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.11.07 20:25 Odpowiedz
jak zainstalować gg w tym fonie? mam w heyah tela.
Anonimzusto
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.30 12:25 Odpowiedz
Wpisując w telefonie kod *#0283# wchodzimy do menu serwisowego umożliwiającego test audio.
AnonimKamil
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.29 13:17 Odpowiedz
może ktos podac kod do aktywacji pełnej wersji asphalt 2??
Anonimmarek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.14 20:37 Odpowiedz
wejdzw menu i po kolei-ustawienia- profile telefonu-normalny(edytuj)-przechdzisz na koperte i nachodzisz strzalka na Ton wiadomosci- i tu wybierasz posrodku jaki wybierasz ton z plikow muzyki nasteknie w opcjach znajdz zapisz i tam kliknij -ja tak to zrobilem i u mnie dziala Pozdrawiam
Anonimbuba
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.21 11:28 Odpowiedz
mam pewien problem. mam ten tel jakiś tydzień i dalej nie doszłam do tego jak zmienić sygnał odbioru sms-a. niech mi ktoś pomoże. plzzz.
Anonimalutka18
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.19 20:04 Odpowiedz
hej ma pytanie nie wiem jak aktywować słuchawkę Bluetooth iqua bo niestety zgubiłam instrykcje obsługi ale ściągłam sobie na kompa czy słuchawce jest napisane ze następnie trzeba postępować zgodnie z instrukcją a w instrukcji nic nie pisze jak mam to zrobic pomóżcie !! prosze czekam na odpowiedz
AnonimMadzia
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.11 13:16 Odpowiedz
Ja mam ten telefon i żadnych gier nie mam, gadu gadu nie działa nie wiem z jakiego powodu i nie umiem go żadnym sposobem uruchomić a naczytałam się w internecie o tym gadu gadu ale nie działa, poza tym telefon jest bardzo fajny szkoda tylko ze nic się nie da na niego wgrać ani gadu gadu ani gier...
Anonimwini
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.27 22:27
też miałem problem z zainstalowaniem gg ale się da bo mi się jakoś przez przypadek udało. Z grami nie wiem...ale sam uwazam gry na komorce za meczace
Anonimbetix
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.14 18:16 Odpowiedz
witam!! mam do niego słuchaweczke bluetooth IQUA ESSENCE BHS-316 i niewiem za bardzo jak sie z nią połączyć zeby sobie swobodnie przez nią rozmawiac... pomoże ktos??
Anonimnicola
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.04 13:22 Odpowiedz
Wczoraj kupilam ten tel. i tez nie mam w nim gier. ale to mi akurat nie przeszkadza bo nie od tego on jest I pamięci wbudowaniej mam nie 40 a 120 MB - moze jakas nowsza seria? Tylko troche przeraża mnie bateria, dzis rano juz byla wyladowana..zobacze ile bedzie trzymala po formatowaniu...
AnonimSonix
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.03 18:55 Odpowiedz
Mam ten telefon firmowy ale nie było w nim żadnych gier
Anonimanita106
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.25 15:37 Odpowiedz
mam pytanie.. mam zamiar kupic ten telefon tylko zastanawia mnie jedna rzecz... czy w tej wersji telefonu mozna ustawiac dzwonek czy piosenke jaki sie chce sms-a?? '??czy to jest tak jak w wersji u700, ze jest jeden ustalony i nie da sie zmienic ... :/ prosze i szybka odpowiedz ..
AnonimSonix
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.03 18:59
Nie w tym modelu można wybierać dzwonek połączenia i sms-a
AnonimM
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.20 16:57 Odpowiedz
Hej mam takie pytanko mam problem z przeslaniem zdjec z tela na komputer??moze ktos mogl by mi pomoc!?
Anonimnikos878
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.13 13:47 Odpowiedz
Witam i mam pytanko troszke starsze modele maja funkcje FILTR POLACZEN a jak to wyglada w tym modelu bo gdzies wyczytalem ze on niema czy to mozliwe????
Anonimmex
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.11 17:20 Odpowiedz
jak aktywować internet w tym telefonie, odpisujcie na Email, pozdr
Anonimnowik011
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.26 19:26 Odpowiedz
Jak przesłać coś z tela na komputer?? jeśli wybiore pamięć masową to komputer sie restartuje, jeśli wybiorę PC Studio to komputer nie wykrywa pamięci przenośnej (tela)... co zrobić?? pomóżcie!!
AnonimJANAS
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.20 21:13 Odpowiedz
JAK PRZYWRÓCIĆ NUMER Z LISTY BLOKOWANYCH
AnonimVOLVO
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.02 11:01 Odpowiedz
witam mam problem telefonem jak uruchomoć nawigacje
Anonimsławek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.18 13:50 Odpowiedz
wszystko ok ale napisales ze jakosc rozmow jest na poziomie baerdzo dobrym,a podobno wszyscy na zekaja na cichy glos w sluchawce jak to jest.pewnie dal wielu ludzi jest to bardzo wazne.jak sie pisze smsy na tej malej klawiaturce?czy ten cichy glos to moze wina softu.jest jakis kod serwisowy na to?
Anonimendzik
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.11 23:32 Odpowiedz
czy telefon ten odtwarza pliki 3gp , w normalnej rozdzielczości tzn,np pełnoekranowe filmiki .Dzięki za odpowiedz
Anonimfotiks
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.05 23:17 Odpowiedz
Witam. Mam może troche dziwne pytanie, ale mam wielki problem ze sciagnieciem klapy od baterii. Za pierwszym razem, kiedy wkładałem karte sim klapa sciagnela sie bez problemu i nie przywiazywalem zbyt duzej uwagi do tego jak to zrobilem. Kiedy jednak po wstepnej nauce obslugi itd chcialem przelozyc z powrotem karte do starego telefonu, klapa ani drgnie. Probowałem lekko wysuwac, naciskac, a na koncu silowo, jednak nie dala sie otworzyc. Miał ktos podobny problem? Może przy zamykaniu cos przyblokowalem...
AnonimSwirek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.08.28 09:37 Odpowiedz
Bardzo fajny telefon na który się chyba skusze teścik bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, może przydało by się jakieś zdjęcie w ruchu podczas jazdy samochodem na przykład. Pozdrawiam
AnonimIZOLDA
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.08.23 22:06 Odpowiedz
SUPER TELEFON PEWNIE BARDZO DROGI SWIETNY
Anonimoliwka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.08.23 22:05 Odpowiedz
zajefajny telefon po prostu miod cu
Anonimfritz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.07.31 16:02 Odpowiedz
dzięki za odpowiedź i czekam na debiut wideo na mobile review popełniają błąd - strona jest za duża i długo się ładuje. tekst powinien być podzielony na małe podstrony na zasadzie 1 rozdział - 1 strona. polecam czeski serwis GSM Arena jako wzór do naśladowania - świetnie prowadzona strona i wzorowa organizacja tekstu. pozdro dla całej ekipy serwisu!
AnonimSlveck
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.07.31 15:24 Odpowiedz
a może by taka forma: http://www.mobile-review.com/review/samsung-u9 00soul-en.shtml
KanKan
Administrator


Posty: 3083
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.07.31 15:19 Odpowiedz
O recenzjach video już myslimy. Może już kolejny, przygotowywany test będzie zawierał próbkę. Co tyczy się zmian graficznych serwisu ciągle staramy się wprowadzać nowości np. ostanio dodaliśmy mozliwość wrzucania własnych zdjęć, mobilną wersję serwisu, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, powróciło forum i zostało zmienione logo naszego serwisu oraz zmodyfikowano layout strony dla bardziej społecznosciowego odbioru serwisu. Nowa szata graficzna w najbliższym czasie nie jest przewidziana, ale przygotowujemy kilka nowości, które mamy taką nadzieję, wprowadzą jeszcze więcej ofert dla jeszcze większej gamy naszych Czytelników. Niestety moje kłopoty zdrowotne czsem mają wpływ na błędy, za które Przepraszam i proszę czsem o zrozumienie, nie zawsze da się ich uniknąć robiąc kilka rzeczy na raz. Pozdrawiam Andrzej
Anonimfritz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.07.31 13:35 Odpowiedz
wyjątkowo nie o opisywanym telefonie. Andrzej, kiedy zmieni się dizajn serwisu - ten stary jest już naprawdę przedpotopowy i bardzo nieintuicyjny! cieszy duża ilość testów nowego sprzętu, ale tu też się przyczepię - często brakuje w nich dobrej korekty, zdarzają się literówki, czy zła odmiana przez przypadki, a to trochę psuje przyjemność z czytania. i jeszcze jedno: może pomyślicie o przygotowywaniu recenzji wideo? to świetny sposób na pokazanie telefonu na żywo w akcji. właśnie dlatego uwielbiam serwis telefonino.net chociaż nie znam włoskiego
+34 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)