REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2007-10-15 12:47 | Taryfy | plus | polkomtel | telefony | testy
Kan
 

Test Plusfon 401i

Dane podstawowe

Plusfon 401i to pierwszy polski telefon oznaczony marką operatora komórkowego, który trafił w nasze ręce. Aparat trafił do nas we wczesnym stadium jeszcze bez pudełka i niektórych akcesoriów. Jak poinformował Plus, oprogramowanie telefonu zostało stworzone w Polsce, a urządzenie oparte jest na modelu GSM/WCDMA Huawei U120 i produkowane jest w Chinach. Grafikę oraz część oprogramowania telefonu zrobiła polska firma Looksoft.

Plusfon 401i

Testowany przez nas aparat w klasycznych kształtach obudowy wygląda filigranowo (105x45.5x15.5 mm) i jest lekki (90 g) oraz wygodnie układa się w dłoni. Wyróżnia się jasnobrązową metaliczną obudową z ciemniejszą wstawką na niebiesko podświetlanej klawiatury oraz srebrną opaską z boku obudowy. Nad wyświetlaczem mamy grawerowane logo sieci Plus. Całość - łącznie z klawiszami alfanumerycznymi i funkcyjnymi - jest po prostu elegancka.

Plusfon 401i

Plusfon 401i

Plusfon 401i

U nas dużo punktów za „wrażenie ogólne”. Jednak równie ważne jest to co ma w środku.

Plusfon 401i

Żeby móc po raz pierwszy skorzystać z telefonu należy założyć kartę SIM. W tym celu należy zdjąć obudowę, a to niestety nie jest takie proste. Gładka pokrywa nie ułatwia zadania, gdyż ustępuje dopiero po naprawdę sporym wysiłku. Na szczęście jest to operacja, której nie robi się codziennie, więc ta niewielka niewygoda nie powinna wpływać na ocenę funkcjonalności tego modelu. Telefon uruchamiamy klawiszem z czerwoną słuchawką. Pierwsze przebudzenie urządzenia - wita nas logo Plusa i hasło „Razem Lepiej”.

Do Menu głównego możemy wejść przy pomocy lewego klawisza znajdującego się pod wyświetlaczem lub czterokierunkowego przycisku nawigacyjnego. Plusfon 401i ma 1,8-calowy ekran, który wyświetla 262 tys. kolorów i ma rozdzielczość 176x220 pikseli. Wyświetlacz z dużą, czytelną czcionką, zapewnia dobry kontrast nawet w intensywnym świetle słonecznym. Pozytywnym zaskoczeniem jest wygląd Menu telefonu z animowanymi ikonkami. Jest ono bardzo czytelne, a jego układ jest klasyczny - czyli ikonki są ułożone w trzech rzędach i trzech kolumnach.

Plusfon 401i

Po menu poruszamy się za pomocą czterokierunkowego przycisku nawigacyjnego i dwóch klawiszy funkcyjnych. Centralnie umieszczono ikonkę z logo Plusa, która prowadzi nas do globalnej sieci i oczywiście do serwisu mobilnego operatora.

Plusfon 401i

Pod nią znajduje się odtwarzacz muzyczny (Moja muzyka, Lista odtwarzania.

Plusfon 401i

U góry mamy „Kontakty”. Książka telefoniczna telefonu pomieści do do 1000 rekordów. Kontakty możemy pogrupować. Możemy stworzyć 10 nowych pozycji lub skorzystać ze standardowych czterech domyślnych (Rodzina, Znajomi, Współpracownicy i Znajomi ze szkoły). Do każdego wpisu możemy dodać: Pseudonim, telefon komórkowy, domowy, służbowy, faks i adres mailowy. Można też każdej osobie podporządkować, mnóstwo dodatkowych danych takich jak: adres zamieszkania zdjęcie, indywidualny dzwonek i urodziny.

Plusfon 401i

Lewą kolumnę w menu otwiera ikonka z Połączeniami. Standardowo znajdziemy w niej takie pozycje jak: Wszystkie, Nieodebrane, odebrane i Wykonane. Ponadto, obok ww. zakładek pokazujących poszczególne rodzaje połączeń, producent zamieścił także manager połączeń, w którym można sprawdzić liczbę minut wydzwonionych, odebranych i sumaryczne wyliczenie, ile czasu spędziliśmy na rozmowach.

Niżej to pozycja „Wiadomości”. Na liście mamy Skrzynkę SMS, MMS, e-mail, wiadomości push i informacje lokalne.

Plusfon 401i

Dość bogato wyposażony Organizer ukryto pod ikonką „Dodatki” w najniższej pozycji z lewej strony Menu. Wszelkie pozycje dostępne w organizerze są większości użytkowników doskonale znane. W dodatkach znajdziemy pozycję PlusMega prowadząca do oferty operatora. Niżej Alarmy (6, zupełnie niezależnych budzików) z możliwością ustawienia na konkretny dzień tygodnia lub codziennie. Kolejna pozycja to standardowy Kalendarz, Zdania, Notatki, Synchronizacja Kalkulator, Konwerter jednostek, Konwerter walut. W kalendarzu wybrać można widok z dniami miesiąca, tygodnia lub z godzinami dnia. Kolejna pozycja to Dyktafon. Pod Dyktafonem Czas na świecie, Stoper, Minutnik oraz czasem bardzo Przydatne Numery usług min. 112, Pogotowia Ratunkowego Policji Staraży Pożarnej itp. Kolejne opcje menu po prawej stronie są także wygodnie i przystępnie ułożone ikonka w kształcie kostki prowadzi do działu „Rozrywka”, a w niej znajdziemy Gry.

Plusfon 401i

Na początek producent zainstalował wesołą gierkę Zab-O-Lot. Kolejna pozycja może zaskakiwać, bo znajdujemy tutaj nietypowo Aparat fotograficzny, ale o nim później. Jeżeli rozrywka, to też i muzyka i taka pozycja także widnieje w tej kategorii. Musimy pamiętać, że aparat posiada system zabezpieczeń mający przeciwdziałać używaniu danych cyfrowych w sposób sprzeczny z wolą ich wydawcy Digital Rights Management (DRM). Wszystko, to co uda nam się zgromadzić w naszym telefonie znajdziemy w „Galerii”.

Plusfon 401i

Pod tą pozycją są m.in. wykonane przez nas zdjęcia, filmy, zainstalowane gry i aplikacje Jawy, czy ściągnięte z Internetu pliki muzyczne. Ostatnia ikonka to „Ustawienia” naszej komórki. Skoro Plusfon 401i ma kolorowy wyświetlacz to można na nim ustawić np. tapetę - ze zdjęciem bliskiej osoby. Jasność wyświetlacza reguluje się za pomocą 6 stopniowego ustawienia kontrastu. Można także ustawić czas podświetlania ekranu lub klawiatury.

Plusfon 401i

Plusfon 401i oferuje 5 profili i jeden profil dodatkowy używanego w trybie offline, ale posiada, również opcje tworzenia dwóch całkowicie nowych profili. W ramach profilu można ustawić typ oraz głośność dzwonka w połączeniach głosowych, wideo, wiadomości, dźwięki klawiszy, podświetlenie, wibracje oraz głośność w grach i słuchawce. W menu Profile zauważymy drobną niedoróbę, klawisz wyciszenia „#” uaktywniał nam profil „Zebranie”. Naszym zdaniem powinien uaktywniać „Cichy”, którego charakteryzuje nawet przekreślona nutka.

Funkcje i wyposażenie

Telefon został wyposażony w zestaw multimedialnych funkcjonalności: aparat fotograficzny z możliwością nagrywania i odtwarzania plików wideo, odtwarzacz muzyczny. Bluetooth i slot na kartę pamięci microSD (w zestawie jest karta 512 MB) dopełniają zakres możliwości tego urządzenia.

Plusfon 401i

Aparat, wraz z lusterkiem umieszczony jest z tyłu telefonu obok głośnika. W funkcje fotograficzne wchodzi się bardzo prosto, wystarczy tylko wcisnąć przycisk na prawej, bocznej ściance. W przypadku kamery producent nie wzniósł się na wyżyny. 1,3-megapikselowy czujnik potrafi wykonać zdjęcia w ośmiu formatach – aż od wielkości zdjęcia 1280x1024 pikseli. Wykonywane fotografie są stosunkowo dobrej jakości i powinny zadowolić większość użytkowników. W gorszych warunkach oświetleniowych zbraknie nam lampy błyskowej lub diody oświetlającej scenę dostępnych w wielu innych telefonach.

Przykłady:

Kliknij
Kliknij
Na zewnątrz W domu

Balans bieli możemy ustawić na: auto, na zewnątrz lub w pomieszczeniu w trybie nocnym, przy żarówce oraz świetle fluorescencyjnym. Możemy zastosować jeden z efektów: sepia, czarno-białe czy kolorowe. Zdjęcia możemy później dowolnie edytować: (kadrować, dodawać tekst, ramkę, zrobić odbicie lustrzane lub powiększyć). Dysponujemy zoomem cyfrowym, przy czym większy zoom oznacza mniejsza rozdzielczość fotki. Znajdziemy także opcję samowyzwalacza (10s) oraz zdjęć sekwencyjnych (1, 4 lub 9 zdjęć).

Kamera jest też w stanie nagrywać filmy (MP4, 3GP, 3G2 ) w rozdzielczości: 176x144 i 128x98 px. Długość nagrania zależy tylko i wyłącznie od ilości wolnej pamięci.

Przykład:

 • Video 1 Video 2
 • Plusfon 401i, to telefon multimedialny. Oprócz wykonywania fotek, potrafi także odtwarzać pliki MP3, AAC, AAC+, eAAC+. Wśród rozrywkowych funkcji znajdziemy także obsługę 72-tonowych dzwonków polifonicznych i MP3.

  Plusfon 401i

  W trakcie korzystania z odtwarzacza muzycznego można sterować ustawieniami. W opcjach znajdziemy „korektor”, który pozwoli nam na ustawienie equalizera. Możemy dobrać brzmienie w zależności od słuchanego gatunku: Neutralny, Pop, ClassicRock, Live, Duża sala). Wejście słuchawkowe pozwala na podłączenie dowolnego akcesorium z wtykiem jack 3,5 mm. Producent w ustawieniach proponuje nam jeszcze przesył dźwięku wykorzystujący moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth (A2DP), ale nie pokaże nam dźwięku klasy stereo. Całkiem dobrze sprawuje się również wbudowany głośniczek, który jak na tak małe urządzenie, gra bardzo głośno.

  Poruszając temat multimediów, należy wspomnieć o standardowych dzwonkach dostępnych w telefonie. Trudno może mówić o jakości Hi-Fi, ale osobiście uważam, że brzmią one naprawdę świetnie.

  Plusfon 401i działa zarówno w systemie GSM jak i 3G. Aby rozpocząć wideokonferencję należy wybrać nazwę lub numer telefonu a następnie wybrać Połączenie wideo z menu kontekstowego. Następnie należy patrzeć w obiektyw aparatu fotograficznego, który znajduje się z przodu telefonu. Obraz w połączeniach wideo możemy sobie ustawić w Menu w pozycji „Połączenia wideo”. Tylko od nas zależy w której części wyświetlacza będzie widoczny nasz wizerunek. Możemy także ustawić, czy chcemy widzieć wizerunek osoby, z którą rozmawiamy, czy tylko nasz. Główny aparat fotograficzny znajdujący się z tyłu telefonu.
  Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
  Aktualna ocena: 4.6 (głosy: 170)
  Tagi: | plus | polkomtel | telefony | testy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 447
  Komentarze: 447 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

  Anonimja007
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.10.21 19:34 Odpowiedz
  Witam Mam do was prośbę czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć (ŁOPATOLOGICZNIE) jak wyłączyć wibracje? Z góry dziękuje za każdą pomoc
  AnonimADIos
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.08.28 20:15 Odpowiedz
  Sprzedam plusfon za 10 zl kto z pomorza pisac gg 17200642
  Anonimkaaroluunka
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.02.10 19:59 Odpowiedz
  mam ten tel juz od roku no i wysylal mms az do dzis... nie wiem co sie dzieje GPRS mam wlaczony.. wie ktos moze dlaczego przestal wysylac mmsy?
  Anonimpawcio1721
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.11.26 01:43 Odpowiedz
  Mam problem niemoge zainstalowac sterowników bo niemam płytki :/ Wiecie gdzie można znalesc sterowniki do niego z góry dzienki
  Anonimmarcin
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.01.02 23:40
  czy jest mozliwosc wymiany obudowy do plusfon 401i i z kad mam wziasc ta obudowe bo w komisach nie ma.
  AnonimTygrysek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.11.03 23:15 Odpowiedz
  Siemka mam taki problem, nie mogę połączyć telefonu z Komputerem poprzez usb. Instalowałem różne programy dosłownie chyba próbowałem wszystkiego i za cholerę nie chce iść... a wiec może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak połączyć tego plusfona(601i) do komputera.? Z góry dziękuję za pomoc.
  Anonimpawcio1721
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.11.26 01:49
  Nowłaśnie ja tez nie moge go połonczyc bo mi wyskakuje takie cóś żeby wsadził ta płytkę ze sterownikami A jak ktos niema tej płytki t oco ma robic ??
  Anonimadrian
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.05.11 22:20 Odpowiedz
  pszepraszam czy mozna kupic tylko ladowarke jak tak bardzio prosze sie zemna skontaktowac to muj numer gg 20807779
  AnonimHubert
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.03.20 13:43 Odpowiedz
  Mam go już dwa lata i dwa miesiące no co prawda jest do dupy i był zawsze bateria mi słabo trzyma bo źle sformatowałem a tak to badziewie !!! w lipcu biorę w heyah samsunga corby a tego grata sprzedam za 50zł razem z kartą pamięci 512mb ładowarką, nieoryginalnymi lepszymi niz oryginalnymi słuchawkami, dwoma kablami usb(sprawnymi) kto z pomorza i chce plusfona za 50 zł troche porysowanego na klapce i na ekranie tronienienke niech pisze gg 10031955
  AnonimKejtan
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.03.06 19:09 Odpowiedz
  Jaki jest sposób na darmowe gry do plusfona poprosze o odpowiedz na mój E-mail kameleon14895@interia.pl
  AnonimBobek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.01.08 13:58 Odpowiedz
  MAM SPOSÓB NA DARMOWE GRY DO PLUSFONA!!! PISAĆ GG!! 550290
  Anonimkicia
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.12.29 17:21 Odpowiedz
  nooo wlasnie takowego panelu nie moge znalesc ;/ a tel po roku wyglada strasznie choc dziala heh
  AnoniminvestoPL
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.03 14:53 Odpowiedz
  telefon jest do dzwonienia i wysyłania sms a nie do grania a po za tym sa do tych modeli panele, obudowy chodzi mi o 401i
  Anonim724563672
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2012.01.17 21:27
  java*****:icon('') java*****:icon('') java*****:icon('')
  Anonim724563672
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2012.01.17 21:31
  :loljava*****:icon(':(') java*****:icon(':(') java*****:icon(':roll:')
  Anonimkris
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.07.27 17:43 Odpowiedz
  Witam Plus od dwóch tygodni nie chce ściagnać mi simloca z telefonu PLUSFON 401I ( HUAWEI U120e) po przeniesieniu do innego operatora. Gorąca prośba może ktoś mi podpowie jak to zrobić. Z góry dziękuję
  Anonimcomandso21
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.12.30 12:31
  witaj, dokup x-sim na allegro, mi odblokowuje simloka w każdym tel. Pozdro
  Anonimsykugit
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.06.28 21:53 Odpowiedz
  mam ten tel... i chcial bym dokupic nowa baterie nigdzie nie moge jej dostac ??????????????? pliss help!!!
  Anonimann
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.06.12 19:12 Odpowiedz
  prosze niech ktosz mi napisze na gg jak mam zanstalowac gg na telefon. sciągnełam z internetu w formacie jar. lub jad. wczucilam przez kabel USB na telefon i pisze ze niewłaściwy format. prubowałam tez sciągnąć gg przez telofon. sciąga się pięknie ladnie a na koniec nie chce zainstalowac. PROSZE O POMOC. pisac na gg 1182637. z góry dzieki )
  Anonimbidon
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.05.18 17:21 Odpowiedz
  mam takie pytanie kto wie jak włączyć kamerkę do wideorozmów ??
  AnonimSail
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.05.16 15:48 Odpowiedz
  Mam tel pół roku. Niektóre funkcje są OK, ale ogólnie jest źle. - Kiepska widoczność w jasny dzień - Najbardziej wkurzające jest wyłącznie się zdefiniowanych budzików, nastawiasz na cały tydzień i klops, po trzech dniach budzik nie działa, pomaga dopiero reset z wyciągnięciem baterii, - jeśli zostawi się zminimalizowany odtwarzacz audio z zastopowaną muzyczką na karcie SD bateria pada bardzo szybko (rekord to pad po 5 godzinach od naładowania) - sporo nielogiczności w menu - aby wybrać niektóre funkcje trzeba się nieżle poprzedzierać przez menu, brakuje prostych funkcji związanych z kopiowaniem plików, - dołączone oprogramowanie to tragedia, wolne i niefunkcjonalne i uwaga: w ogóle nie aktualizowane!!! - po połączeniu kablem USB i przejści w tryb czytnika kart telefon trzeba póżniej resetować i wpisywać pip=n, - i jeszcze troczę ... Co jest OK? Świetny, czytelny kalkulator, standardowe wejście na kabel USB, standardowe wejście na słuchawki. Do tego do mojego egzemplarza za 1zł były dołączone ekstra słuchawki AKG (chyba były warte więcej niż ta namiastka telefonu)
  Anonimdfsdfsd
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.04.13 12:39 Odpowiedz
  ja mam pytanie gdzie przyciszyc dzwonek jak ktos dzwwoni bo jest za glosny
  Anonimkxvy
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.24 20:37 Odpowiedz
  gdy dotknę delikatnie klawisz muzyka już się włącza co bardzo w k.....a
  Anonimkarolina411x
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.21 23:08 Odpowiedz
  telefon ogółem fajny tylko dlaczego nie można na niego ściągać żadnych gier a jak już się ściągnie to nie działają? ? ?
  AnonimŁukasz
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.11 16:17 Odpowiedz
  cześć interesował by mnie panel do plusfona nie masz na sprzedasz
  AnonimKrystian
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.09 15:11 Odpowiedz
  Witam wszystkich mam do sprzedania ładowarke do plusfona 401i i karte microSD 512mb prosze o kontakt to moj numer gg.3815894 i tel. 721328714
  AnonimLewanda
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.07 22:12 Odpowiedz
  mam to gówno podpisałem umowe na dwa lata a teraz pluje sobie w twarz dlaczego ja to ścierwo kupiłem jaki ja byłem głupi.mam karte dwa giga i tel sie tnie tak że szok.Chętnie odpsrzedam ten telfon za jedyne 40zł z karta 2 giga kontakt pon numerem telefonu 607685342
  AnonimRajson
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.07 22:06 Odpowiedz
  Plusfon to gówno ścierwo i dziadowstwo nie radze nikomu go kupywać miałem go po 5 dnniach blutu sie rozwaliło a teraz bateria jeden dzien trzyma na złom z tym!!!
  Anonimnacia
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.02 18:46 Odpowiedz
  extra
  Anonimromek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.21 18:52 Odpowiedz
  gry na plusfona chodza.sam mam chyba z 15 na telefonie.trzeba najpierw skonfigurowac internet a pozniej wgrac gry przez strone www.plusfon.com i wszystko bedzie dzialac.gry moga miec rozdzielczosc nie wieksza niz 177 na 220 pixel.bo jezeli beda niec wiecej to bedzie ucinalo obraz
  Anonimalisza
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.08 16:33 Odpowiedz
  telefon jest ok mam go od prawie 2 lat i jestem zadowolona polecam
  AnonimArek<>
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.01.30 23:20 Odpowiedz
  Strasznie głupia jest ta komórka dlatego ze nie da sie tam dać żadnych gier z internetu
  AnonimMaciek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.01.28 00:59 Odpowiedz
  ma ktoś czytnik karty pamięci do Plusfona 401i
  Anonimmati
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.01.16 22:08 Odpowiedz
  witam mam prosbe.. bardzo wazne dla mnie . chcialbym uzyc tego telefonu jako modem' i miec internet na kompie . otoz niemam plyty tej ktorej jest w zestawie z tym telefonem. potrzbuje tej aplikacji ASYSTENT chyba dzieki temu programowi moge przesylac dane na kompa. jak mozna zdobyc tą aplikacje ? hmm moze są inne programy jakies albo inne sposoby zeby miec internet na kmompie o ?? 4765335 - moje gg
  AnonimFeniX91
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.01.03 18:26 Odpowiedz
  Mam taki sam problem jak grajek, tyle że dzieje mi się to od spaceru na mrozie. Ogólnie nie polecam: *bluetooth już wymieniany, nie mogłem niczego dostać, *Problemy z wkładaniem karty microSD, *Porysowana obudowa, *Może krótko trzymać bateria(3 dni), jeśli ktoś słucha muzy, *Wolno wszystko działa. Mam telefon od roku. Pozdrawiam
  +447 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

  Napisz komentarz
  Nick
    


  Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

  Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
  Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
  Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
  W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
  Samsung S5570 Galaxy Mini
  703
  LG GT540 Swift
  440
  Samsung Ch@t 335
  393
  SonyEricsson Xperia neo V
  393
  Samsung GT-S5620 Monte
  362
  Samsung GT-C3530
  281
  Samsung GALAXY Y GT-S5360
  279
  Samsung Star II (S5260)
  247
  Więcej telefonów


  Ankieta
  Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

  Moc obliczeniowa i specyfikacja
  System operacyjny
  Aparat i multimedia
  Jakość wykonania
  Czas pracy na baterii
  Antena i jakość rozmów
  Inne czynniki


  WynikiAnkiety

  Głosów 15

  Newsy
  Artykuły
  Video
  Rankingi
  Pliki / Download
  Redakcja
  Archiwum
  RSS
  Regulamin
  Kontakt
  Telefony Taryfy
  Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
  // dodatkowy kod na dole strony (intext)