REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-10-28 08:56 | | tablet | android | test | tubiedronka
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 17

Test myTAB 7 Q Premium - tablet z Android 4.4 z Biedronki

Ponownie w tym roku myPhone przyszedł z pomocą tym, którzy nie chcą zostawiać decyzji o zakupie prezentu świątecznego na ostatnią chwilę. 4rdzeniowy procesor, Android 4.4 KitKat i ekran o przekątnej 7 cali nie musi oznaczać bardzo wysokiej ceny. Przedstawiamy recenzję tabletu myTAB 7 Q Premium.


Tablety to nadal hit sprzedażowy ostatnich miesięcy roku. Dzięki swoim licznym funkcjom – od możliwości robienia notatek, przez czytanie książek, po opcje nagrywania filmów, dźwięku czy robienia zdjęć, stają się czymś więcej niż gadżetem – mogą pełnić funkcję multifunkcjonalnej pomocy naukowej. tablet służy do nauki i do rozrywki, a dzięki personalizacji można go dostosować do indywidualnych potrzeb, instalując programy i aplikacje, które nas interesują.


myTAB 7 Q Premium, ze względu na 7-calowy panoramiczny ekran pojemnościowy IPS o rozdzielczości 1024x600 pikseli będzie idealny dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie kompaktowy rozmiar urządzenia. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu 5-punktowego systemu multi-touch pozwoli na obsługę aplikacji i gier wymagających użycia pięciu palców jednocześnie. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy dużo piszą: jeżeli kupujemy tablet głównie z myślą o częstym korzystaniu z programów tekstowych i planujemy używać go także do pracy w domu, można dokupić do niego zewnętrzną klawiaturę. Praca z tekstem będzie wtedy wygodniejsza, a tablet z powodzeniem zastąpi laptopa.


W nowym zestawie dostaniemy tablet, ładowarkę sieciową, przewód USB - microUSB, przewód USB OTG oraz instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

Specyfikacja:

  • System: Android 4.4 KitKat
  • Ekran: 7" IPS, rozdzielczość: 1024x600 px
  • Procesor: Rockchip RK3188 T Quad Core 1.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1GB DDR3
  • Pamięć wbudowana: 8GB
  • Inne: Kamera:2x (front: 2MP, tył: 0,3MP)
  • Micro USB
  • Mini Jack 3,5 mm
  • miniHDMI
  • WiFi (802.11 b/n/g)
  • Czytnik kart: MicroSD – 32GB
  • OTG
  • Bateria: 2500mAh
  • Czas pracy do 4 h
  • Wymiary: 191 x 116 x 10 mm
  • Waga: 472 g

Zachowane w białej kolorystyce opakowanie myTAB 7 Q Premium ma nadrukowane wszelkie najważniejsze informacje, pozwalające nam poznać dokładną specyfikację tabletu jeszcze przed jego wypakowaniem. Tu warto wspomnieć, że każdy egzemplarz tabletu myTAB 7 Q Premium sprzedawany w Biedronce posiada indywidualny certyfikat przejścia kontroli TÜV. Kontrola obejmowała cały proces produkcji i przygotowania tabletów do sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem oceny funkcjonalności, wytrzymałości, poręczności i bezpieczeństwa użytkowania myTAB 7 Q Premium, a także jakości użytych do produkcji komponentów.




Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.4 (głosy: 5)
Tagi: | tablet | android | test | tubiedronka Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 17
Komentarze: 17 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmella
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.19 18:09 Odpowiedz
czy mozna w tym tablecie sciagac cos na karte?bo ja takiego mam i nic nie mozna przezucic ano sciagnac.tylko mozna na pamiec wewnetrzna. pomozcie.
Anonimkulkieu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.06 10:52 Odpowiedz
Dlaczego autor testu nie napisał o: - nieprzyjemnie ostrych krawędziach szyby wystającej ponad obudowę? Przy dłuższym trzymaniu jedną ręką w pionie (np. konieczne przy niektórych grach i aplikacjach) jest to bolesne. -prześwitach światła na brzegach wyświetlacza najgorzej to wygląda przy ciemnym ekranie, - braku kompatybilności z wieloma popularnymi aplikacjami w Google Play, np. nie da się zainstalować CENEO, niektórych czytników ebooków itp
Anonimzdzichu
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.10.07 20:12
Widocznie autor się nie spotkał z taką przypadłością. U mnie nie występuje taki "bajer". Tablet ma słabą baterię i przez rok pracy zdarzyło mu się zawiesić tak, że trzeba było wysyłać na gwarancję. Ale poza tym działa bardzo szybko, nie spotkałem się jeszcze z aplikacją z Google Play, która by nie była kompatybilna (chyba, że z założenia nie jest kompatybilna z jakiegoś powodu, ale widocznie nie próbowałem takiej), ekran dotykowy działa bez zarzutu. To tani i zaskakująco dobry tablet.
Anonimhi hi ha
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.28 22:03 Odpowiedz
ja kupiłam i jestem zadowolona. bardzo lubie ma nim grać
AnonimMia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.06 10:04 Odpowiedz
A ja go kupię, bo cena przynajmniej przystepna
AnonimKonrad
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.05 19:52 Odpowiedz
znowu nie ma zaskoczenia. Kolejny bubel z Biedronki.
AnonimLuka
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.02 22:16 Odpowiedz
Ma Bluetooth?
Anonimuki
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.03 11:44
Nie ma
Anonimqweras
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.11.06 13:54
Ma bt i dział bardzo dobrze np. ze słuchawkami bt też z biedronki Tablet kupiłem z myślą o apkach edukacyjnych dla dzieci (5lat i 3 lata) ale jak zaczęły go sobie wyrywać, a ja zobaczyłem, że jakość za tę cenę jest zadowalająca, to dokupiłem drugi. W przypadku gdy się popsują to żal będzie mniejszy, choć i tak pozostanie Życie pokazało, że w moim przypadku niestety, zamiast tych dwóch tanich, nie mogłem kupić jednego lepszego, bo szybciej by go siła wyrywająca zniszczyła, teraz jest szansa, że dwa gorsze posłużą dłużej Mają je od 3 dni i jak dotąd jestem zadowolony, sam tablet jak i apki edukacyjne, działa bardzo płynnie.
Anonimgtoni
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.30 20:42 Odpowiedz
Kupilem i po 5 godz. oddalem ! Przez 5 godz. nie naladowal sie nic ! Tylko pusta ikona ladowania. Nie polecam, to juz 2 przypadek z ta firma. poprzedni 10,1 tez nie ladowal i tablet byl martwy, ten przynajmniej cos mial na ektanie. NIGDY JUZ nic z tej firmy !
Anonimjman
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.29 18:18 Odpowiedz
Mógłbyś podać nazwę tabletu Lenovo o którym wspomniałeś?
Anonimczarny
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.28 12:04 Odpowiedz
Bateria 2500 mAh przy 7"? Mój LG G2 mini ma 2440 mAh przy 4,7" i to wcale nie za dużo.
AnonimMrGR
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.28 11:02 Odpowiedz
7 cali a waga 10 calowego. Cena tez spora bo za 20% więcej jest lenovo o nieporównywalnie lepszych parametrach. W bidulonce robi sie drogo.
Anonimtaka prawda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.29 00:48
A było tam kiedyś tanio? Jak coś miało niższą cenę to dlatego że było tego mniej albo było marnej jakości
AnonimKlient
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.28 11:01 Odpowiedz
Alergiczne działa na mnie nazwa tego sklepu, unikam robienia tam zakupów. Mam nadzieje, ze takie tablety będzie można kupić w normalnych sklepach z elektronika, a nie tylko w portugalskim sklepie.
Anonimjk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.10.28 10:20 Odpowiedz
w tekście pisze 7-calowy panoramiczny ekran pojemnościowy IPS o rozdzielczości 800X480 pikseli a w specyfikacji Ekran: 7" IPS, rozdzielczość: 1024x600 px to jak w końcu jest?
KanKan
Administrator


Posty: 3043
Zarejestrowany:
2008-04-01 19:27:29
Zgłoś naruszenie