REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-09-19 10:28 | Taryfy | myPhone | test | smartfon | Android | dual-sim
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 102

Test myPhone Luna: przede wszystkim komfort użytkownika

Równo rok temu myPhone - polski producent telefonów komórkowych ogłosił wprowadzenie rewolucyjnej oferty smartfonów. Na rynek wówczas trafiły trzy smartfony, mogące bezpośrednio konkurować z dwu-trzykrotnie droższymi modelami światowych producentów. W tym roku, myPhone rozpoczęło kolejną ofensywę, tym razem phabletową. We wrześniu br. na rynku pojawił się smartfon myPhone Luna, z 5.5-calowym wyświetlaczem i sześciordzeniowym procesorem 1,5GHz, którym myPhone rozpoczęło kolejną ofensywę, tym razem phabletową. Czy myPhone Luna ma szansę powtórzyć sukces ubiegłorocznych urządzeń? Zapraszamy na test myPhone Luna.


myPhone przyzwyczaiło nas do niepowtarzalnego wzornictwa, w swojej klasie telefonów komórkowych. Także model Luna, pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji nie mniej niż testowane S-Line czy Cube. Dzięki nawiązanej współpracy z mobile Vikings Polska, każdy model Luna dodatkowo otrzyma starter o wartości 19 zł, z darmową ilością 2000 SMSów do wszystkich sieci i 2GB internetu.


W środku poza samym smartfonem znajdziemy baterię o pojemności 2400 mAh, dwuczęściową ładowarkę microUSB (adapter i przewód USB), dobrej jakości zestaw słuchawkowy oraz folię ochronną na ekran ze ściereczką i podstawową dokumentację.





Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.67 (głosy: 15)
Tagi: | myPhone | test | smartfon | Android | dual-sim Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 102
Komentarze: 102 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.12 00:18 Odpowiedz
cytat:
cytat:
Orientuje sie ktos może czy Luna posiada emotikony w wiadomościach jak przykładowo iPhone?
ja korzystam z aplikacji do pisania, też poelcam takie rozwiązanie. możesz dostosować tak jak chcesz.
doslownie, sciagasz Swiftkey i masz wszystko i lepsze niz klawaiatura google
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.19 17:40
albo innych. wg własnego gustu. w każdym razie to jest idealne rozwiązanie do każdego smartfona.
Anonimjadzia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.07 22:55 Odpowiedz
Wie ktos może czy Luna posiada emotikony w wiadomościach?
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.10 01:05
cytat:
Orientuje sie ktos może czy Luna posiada emotikony w wiadomościach jak przykładowo iPhone?
ja korzystam z aplikacji do pisania, też poelcam takie rozwiązanie. możesz dostosować tak jak chcesz.
Anonimjagoda
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.05.07 22:53 Odpowiedz
Orientuje sie ktos może czy Luna posiada emotikony w wiadomościach jak przykładowo iPhone?
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.30 01:49 Odpowiedz
cytat:
to prawda, Luna w miedzy czasie w cenie nawet ponizej 600zl byla oferowana w kilku sklepach, polecam takze zajrzec na ceneo/skapiec
640, trzyma cenę. ale w auchanie chyba był za 550 ostatnio.
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.25 00:57 Odpowiedz
cytat:
Chciałabym żeby Luna znowu była w biedronce, może tym razem zdążę ją dorwać
no przestań, polujesz na promocję... znajdziesz ją w atrakcyjnej cenie bez problemu, poszperaj po sklepach internetowych
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.26 23:23
to prawda, Luna w miedzy czasie w cenie nawet ponizej 600zl byla oferowana w kilku sklepach, polecam takze zajrzec na ceneo/skapiec
AnonimTamara
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.21 15:16 Odpowiedz
Chciałabym żeby Luna znowu była w biedronce, może tym razem zdążę ją dorwać
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.20 22:30 Odpowiedz
cytat:
ze stonki czyli biedronki czy stonki= stronki?
Luna znow jest w biedronce ?
Anonimjak
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.15 17:58 Odpowiedz
z stonki za 559 fajny telefon wart swojej ceny
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.04.17 14:23
ze stonki czyli biedronki czy stonki= stronki?
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.06 16:28 Odpowiedz
cytat:
Z tym OTG to niby można to załatwić przez root i instalację USB OTG Helpera. No niestety mi się to nie udało. Może jest tu ktoś kto tego dokonał
próbowałeś to rozwiązać korzystając z pomocy forum android?
Anonimknight2302
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.03.01 16:52 Odpowiedz
Z tym OTG to niby można to załatwić przez root i instalację USB OTG Helpera. No niestety mi się to nie udało. Może jest tu ktoś kto tego dokonał
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.23 17:55 Odpowiedz
cytat:
teraz Luna jest podobno w super ofercie w auchan, za 599zl z dodatkami
widziałem tam też smartphona za 99 zł z dual sim ale promocja niezła.
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.17 01:14 Odpowiedz
teraz Luna jest podobno w super ofercie w auchan, za 599zl z dodatkami
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.09 19:23 Odpowiedz
cytat:
Jak już się planuje kupić telefon, to dobrze wiedzieć co jest aktualnie warte wydania pieniędzy lub wystarczy się rozejrzeć za ciekawymi ofertami/promocjami.
i na czym się skupiasz teraz?
cytat:
Luna kupiona w biedronce to była jedna z lepszych okazji, którą ostatnio złapałam To mój pierwszy phablet, ale na pewno nie ostatni, przestałam nawet nosić notebooka bo stał się zbędny ^^
no tak ja nie kupiłem w biedrze ale uważam podobnie, to była okazja.
AnonimRoxi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.04 10:47 Odpowiedz
Luna kupiona w biedronce to była jedna z lepszych okazji, którą ostatnio złapałam To mój pierwszy phablet, ale na pewno nie ostatni, przestałam nawet nosić notebooka bo stał się zbędny ^^
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.03 00:10 Odpowiedz
cytat:
cytat:
Cube dalej jest popularny więc nie widzę powodu żeby Luna przestałą być atrakcyjna... poza tym Luna pozostanie wciąż "największym" modelem od myPhone, z tego co się orientuję Infinity ma mieć najwyżej 5"
przede wszystkim jednym z kilku modeli dual sim powyżej 5 cali i to jedynym tak naprawdę opłacalnym. ..
no i 5calowy Cube
kokikoki
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 86
Zarejestrowany:
2010-11-22 12:37:00
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.02 23:03 Odpowiedz
Jak już się planuje kupić telefon, to dobrze wiedzieć co jest aktualnie warte wydania pieniędzy lub wystarczy się rozejrzeć za ciekawymi ofertami/promocjami.
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.02 22:39 Odpowiedz
cytat:
Cube dalej jest popularny więc nie widzę powodu żeby Luna przestałą być atrakcyjna... poza tym Luna pozostanie wciąż "największym" modelem od myPhone, z tego co się orientuję Infinity ma mieć najwyżej 5"
przede wszystkim jednym z kilku modeli dual sim powyżej 5 cali i to jedynym tak naprawdę opłacalnym.
cytat:
Dlatego warto trzymać cały czas rękę na pulsie, aby wyłapywać takie okazje i z nich korzystać.
no tak, bo faktycznie kupujemy telefony co miesiąc... ja kupuje często uważam- raz w roku, czasami 2...
kokikoki
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 86
Zarejestrowany:
2010-11-22 12:37:00
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.02.02 20:14 Odpowiedz
cytat:
poza tym Luna pozostanie wciąż "największym" modelem od myPhone, z tego co się orientuję Infinity ma mieć najwyżej 5"
Dobre mi mi najwyżej. To jest przecież prawie 13 centymetrów.
cytat:
tak to prawda, ale jednak mysle ze cena stopniopniowo bedzie malec, albo telefon przestanie byc sprzedawany, bo zastapi go lepszy model
Stopniowo na pewno, ale nie sądze, aby tak nagle cena Luny drastycznie zmalała.
cytat:
A jak była w promocji Biedronki, to już w ogóle biła wszystkie smartphony o podobnych kategoriach na głowę.
Dlatego warto trzymać cały czas rękę na pulsie, aby wyłapywać takie okazje i z nich korzystać.
AnonimKiara
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.27 14:55 Odpowiedz
Cube dalej jest popularny więc nie widzę powodu żeby Luna przestałą być atrakcyjna... poza tym Luna pozostanie wciąż "największym" modelem od myPhone, z tego co się orientuję Infinity ma mieć najwyżej 5"
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 23:14 Odpowiedz
tak to prawda, ale jednak mysle ze cena stopniopniowo bedzie malec, albo telefon przestanie byc sprzedawany, bo zastapi go lepszy model
Anonimbergen
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 21:00 Odpowiedz
cytat:
mysle ze niedlugo ceny Luna spadna, przy okazji premiery Infinity
No zobaczymy. Może spadnie, może nie. Na jakości Luna nie straci, więc swoje też musi kosztować.
cytat:
w tej cenie Luna jest bezkonkurencyjna !
A jak była w promocji Biedronki, to już w ogóle biła wszystkie smartphony o podobnych kategoriach na głowę.
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.26 20:36 Odpowiedz
mysle ze niedlugo ceny Luna spadna, przy okazji premiery Infinity
kokikoki
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 86
Zarejestrowany:
2010-11-22 12:37:00
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.18 22:59 Odpowiedz
Cena produktów apple też niezbyt spada jak wychodzą nowe modele. Skoro telefon/phablet jest dobry, to nikt ci go za półdarmo nie sprzeda, bo to się zwyczajnie nie będzie opłacać.
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.13 01:31 Odpowiedz
cytat:
w tej cenie Luna jest bezkonkurencyjna !
no ameryki nie odkryliśmy. będzie jeszcze długo. ale w największych sklepach nadal jest drożej, dziwi mnie, że cena nie spadła.
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.10 00:12 Odpowiedz
cytat:
cytat:
Powiem szczerze najciekawszy phablet w tej cenie, który pojawił się w tym roku w Polsce.
rankingi i podsumowania roku to potwierdzają.
w tej cenie Luna jest bezkonkurencyjna !
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.05 16:22 Odpowiedz
cytat:
Powiem szczerze najciekawszy phablet w tej cenie, który pojawił się w tym roku w Polsce.
rankingi i podsumowania roku to potwierdzają.
Anonimsonim
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.30 23:11 Odpowiedz
Powiem szczerze najciekawszy phablet w tej cenie, który pojawił się w tym roku w Polsce.
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.29 21:51 Odpowiedz
z tym pękaniem to bzdura. nie wierzę, że jest jakoś bardziej podatny na pęknięcia niż jakikolwiek inny smartphone z tak dużym ekranem. No mam, używam i wiem.
cytat:
Mnie to bawi jak region, w którym dany produkt jest robiony ma rzutować na jego jakość. Tak jakby wszystkie produkty z Chin były złe.. Jak się kupuje na bazarze, to i może są to produkty drugiej kategorii, ale duże firmy tam mają swoje fabryki, gdyż produkcja jest najzwyczajniej tańsza. Z jakością, nie ma to nic wspólnego.
odpowiedzią na wątpliwości odnośnie jakości jest cena akcji właściciela marki, która rośnie od wielu lat już co znaczy, że zyski firmy rosną, rozpoznawalność i atrakcyjność również.
kokikoki
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 86
Zarejestrowany:
2010-11-22 12:37:00
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.21 23:08 Odpowiedz
cytat:
moto g2 róbią tak samo w chinach jak myphone.
Mnie to bawi jak region, w którym dany produkt jest robiony ma rzutować na jego jakość. Tak jakby wszystkie produkty z Chin były złe.. Jak się kupuje na bazarze, to i może są to produkty drugiej kategorii, ale duże firmy tam mają swoje fabryki, gdyż produkcja jest najzwyczajniej tańsza. Z jakością, nie ma to nic wspólnego.
cytat:
Niestety ale szkla wyświetlacza potrafią same pękac,
Leży na półce i pęka ci nagle? Niemożliwe. To, że nie widzisz pajęczyny na ekranie, to może nie oznaczać, że nie uszkodziłeś wcześniej ekranu. Noszenie czegoś takiego w kieszeni z kluczami, albo trzymanie go w plecaku bez etui i systematyczne obijanie phabletu może prowadzić w końcu do popsucia ekranu.
cytat:
Samoczynne pęknięcia? Pierwsze słyszę. Sam mam Lunę, praktycznie od premiery i jakoś mi nic nie popękało. Ani nikomu z moich znajomych... Owszem zdarzają się wypadki, upuszczenia, zgniecenia, ale jest to wyraźna wina użytkownika. To nie jest pancerny smartfon jak Iron, tylko elegancji phablet. Może jeszcze wygina Ci się w kieszeni jak nowy iPhone?
Kupując phablet, aby mieć duży ekran, który ma świetne odwzorowanie kolorów itd. to trzeba mieć na uwadze, że jak się nim w coś uderzy to może pęknąć. To nie jest stara nokia z plastikową szybką lub wspominany pancerny smartphone. Masz 5 cali ekranu. To normalne, że przy uderzeniu może się z nim coś stać.
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.15 13:17 Odpowiedz
cytat:
cytat:
no widzę, że przygotowany kolega. "30# wiecej"-co to znaczy?
a bo teraz to ja pamietam, co chcialem pewnie mialo byc 30% wiecej ale mi nie wyszlo a patrzac na wyniki wydajnosci w antutu obu modeli to by sie to zgadzalo
różnica w cenie jest jednak faktycznie mniejsza.
cytat:
Telefon prezentuje się świetnie, zarówno na papierze jak i w ręku. Niestety to wciąż MyPhone. Producent, który nie spełnia podstawowych standardów obsługi klienta. Naprawy gwarancyjne trwają miesiąc lub częściej dwa. Sam czekam tracę już nadzieje na odzyskanie swojego MyPhone'a. Jak na "tani" produkt wybaczałem drobne wady, ale ignorancja ze strony działu obsługi nie jest warta tych oszczędności. Luna nawet za 500zł nie będzie warta swojej ceny, jeśli telefon za pół roku wyląduje w serwisie, który nie wykonuje należycie swoich zobowiazań.
żadnej marki nie oceniam pod takim względem. bo to, że komuś się rozkleiłą para trzewików z podkarpacia to nie znaczy, że już nigdy ja nie kupię butów w tym regionie. egzemplarz popsuty, którego naprawa wymaga czasu to nie może rzutować na całą markę.