REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2009-02-24 12:33 | Taryfy | myphone | test | dual-sim
Kan
 

Test myPhone 6691

Dane podstawowe

myPhone 6691
myPhone 6691

Telefony dualne bez wątpienia odniosły i odnoszą sukces na rynku polskim i nie ma przesłanek ku temu, żeby ta sytuacja miała się szybko zmienić. Posiadając jeden numer telefonu, czy w abonamencie, czy jako pre-paid, możemy w większości przypadków korzystać z tańszych połączeń w ramach sieci jednego operatora. Oprócz oczywistej oszczędności miejsca w kieszeni marynarki czy w damskiej torebce, używanie dwóch kart SIM w tym samym czasie daje nam już pewne, konkretne możliwości. Możemy np. być dostępni i inicjować połączenia w ramach numeru telefonu, którego najczęściej używamy (zazwyczaj numer abonamentowy z nie najtańszymi połączeniami), a w drugie złącze SIM włożyć kartę pre-paid innego operatora, która udostępnia nam wyraźnie tańsze połączenia w ramach swojej sieci lub niższe od abonamentowych ceny do wszystkich sieci. Z tego numeru będziemy dzwonić na numery w pozostałych sieciach.

A jak można przetłumaczyć to na język złotówki? Proszę bardzo. Jeden z operatorów pre-paid obecnie umożliwia generowanie połączeń w ramach swojej sieci za 0,05 zł/minutę, podczas gdy do innych sieci proponuje stawkę 0,72 zł. Mając taką kartę w drugim złączu SIM swojego myPhona - jako uzupełnienie głównej karty abonamentowej - oszczędzamy dodatkowo 0,67 zł na minucie połączenia. Co to oznacza w skali miesiąca – nietrudno wyliczyć. Przeciętny Jan Kowalski wydzwaniając miesięcznie 200 minut może zaoszczędzić w ten sposób sto kilkadziesiąt złotych. Z kolei dyrektor finansowy restrukturyzowanego właśnie przedsiębiorstwa mógłby w ten sposób miesięcznie zaoszczędzić kwoty idące w tysiące złotych.

myPhone 6691 pisanie ręczne SMS Książka telefoniczna przeglądarka internetowa - Telix.pl

Dzięki firmie myPhone możemy przedstawić jeden z takich telefonów komórkowych, z technologią Dual SIM. Z modelu myPhone 6691 w każdej chwili można zadzwonić lub wysłać MMS-a z dowolnego numeru, ponieważ obydwie karty SIM są cały czas zalogowane do sieci.

W pudełku testowanego zestawu była:

 • Zapasowa bateria (sprzedażowy zestaw zawiera jedną),
 • Klasyczna ładowarka + kabel USB,
 • Zestaw słuchawkowy,
 • Instrukcja obsługi,
 • Karta pamięci 1GB
 • w pudełku
  w pudełku

  Nowiutki myPhone 6691 jest dość ciężki. Cała konstrukcja telefonu składa się ze stali w skutek, czego telefon waży aż 120 gramów. Litowo-jonowa bateria o pojemności 1300 mAh wystarcza niestety na krótko – według producenta po zaledwie 192 godzinach w stanie oczekiwania lub 5 godzinach rozmowy konieczne jest jej doładowanie. W praktycznym użytkowaniu czas ten jest jeszcze krótszy i z reguły po 3 dniach 6691 trzeba podłączyć do wtyczki. Nie jest to jednak problem, gdyż w paczce możemy znaleźć drugą, identyczną baterię. Wymiary telefonu to 110x50x15 mm

  Funkcje i wyposażenie

  Książka telefoniczna mieści 200 numerów. Do nazwiska dodać można numer komórki, numer w pracy, numer domowy, adres email oraz datę urodzin. Przypisany może zostać indywidualny dzwonek, obrazek oraz wideo. Poszczególne wpisy przydzielić można do grup użytkowników. Szkoda też, że producent nie pomyślał o głosowym wybieraniu numerów.

  Jeżeli chcemy wysłać MMS-a to należy wejść do kolejnego menu – po zredagowaniu tekstu do wiadomości można załączyć np. wykonany kamerą obrazek lub plik dźwiękowy.

  odtwarzacz muzyczny nagrywarka video Radio ustawienia aparatu

  Pomimo że telefon został zaprojektowany do obsługi dwóch kart SIM, to bezproblemowo radzi sobie też z tylko jedną – wyświetlany jest tylko jeden wskaźnik z pomiarem zasięgu sieci. Po włączeniu 6691 urządzenie wykrywa zainstalowane karty SIM i kolejno żąda, jeżeli jest taka potrzeba o numery PIN. Niestety o konfigurację GPRS operatora musimy sami się zatroszczyć. Konfiguracja jest trochę czasochłonna. Na szczęście jest to czynność jednorazowa. Moja sugestia - najlepiej zrobić to przy włączonej opcji jednej karty SIM. Następnie wskazujemy, która karta ma być główną, (czyli taką, z której będą wykonywane połączenia do Internetu). Do transmisji danych służy połączenie CSD i GPRS. Wbudowana przeglądarka WAP jest szybka i wygodna w użyciu a dzięki większemu wyświetlaczowi na ekranie mieści się więcej tekstu i obrazków. Przeglądarka niezbyt dobrze radzi sobie z wyświetlaniem rozbudowanych portali, więc warto korzystać z tych przygotowanych w wersji mobilnej, jak np. www.m.telix.pl.

  Z obu kart można wykonywać i odbierać połączenia. Wszystkie wykonane, odebrane i nieodebrane rozmowy widoczne są w spisie połączeń. Faktem jest, że połączenia były stabilne i ani razu telefon się przy niech nie zawiesił. Telefon umożliwia ponadto prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Każdy z nas chciałby, choć przez chwilę poczuć się kimś innym. myPhone 6691 pozwala spełnić to marzenie, dzięki funkcji modulatora głosu. Wybierając jeden z pięciu profili, głosy: kobiecy, męski, dziecięcy można prowadzić rozmowy, udając całkowicie inną osobę – uwaga zabawa uzależnia:).

  Telefon oferuje dosyć duże możliwości dostosowania i personalizacji. Do pamięci wgrać można także nowe tapety na pulpit. W razie potrzeby użytkownik może zmienić styl menu – dostępnych jest aż osiem wariantów kolorystycznych.

  myPhone 6691 myPhone 6691 pisanie ręczne SMS

  Obrazki lub muzykę można do telefonu ściągnąć z komputera. 6691 może być używany jako przenośny dysk, producent dostarcza w tym celu odpowiedni kabel USB. Możemy także wykorzystać do tego celu Bluetooth. Oba połączenia nie sprawiały podczas testu żadnego problemu, były stabilne i łatwo konfigurowały się z naszym laptopem. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć o rozmiarach 32 MB oraz gniazdo kart pamięci microSD.

  W menu myPhone 6691 znajdziemy szereg przydatnych, na co dzień aplikacji: kalendarz, organizer, przelicznik walut, kalkulator, zegarek, stoper, alarm, cztery gry oraz dyktafon. Wbudowany w telefon prosty organizer (w Menu Narzędzia) oferuje kilka prostych, ale przydatnych funkcji takich jak zegar, alarm, kalkulator, przelicznik, lista spraw, stoper oraz Czytnik E-book.

  Kamera nie jest mocną stroną tego telefonu. myPhone 6691 posiada cyfrową kamerę VGA o rozdzielczości 640x480 pikseli (przykład w załączonych zdjęciach.

  Zdjęcia w trybie automatycznym: Tutaj

  Fotki można ustawić jako tapetę ekranową lub wysłać jako wiadomość MMS. Każdy, kto chce telefonem z kamerą VGA robić zdjęcia, powinien się przyzwyczaić, że nie nadają się one zbytnio do umieszczenia w rodzinnym. Multimedia to także możliwość kręcenia własnych nagrań wideo, nie zabrakło ponadto aparatu cyfrowego oraz funkcji webcamu. Po podłączeniu telefonu przez kabel USB do komputera PC, można prowadzić konferencje wideo przez internet.

  Telefon pozwala na słuchanie muzyki MP3, posiada również radio FM z funkcja nagrywania audycji. Model 6691 obsługuje popularne formaty plików MPEG4, AVI i 3GP. Przyznać muszę, że dźwięki wydobywające się głośników zaskoczyły mnie niezmiernie. Trudno może mówić o jakości Hi-Fi, niemniej polifoniczne lub empetrójkowe dzwonki brzmiały naprawdę ładnie.

  Pewnej dozy rozrywki dostarczą z pewnością zapisane w pamięci telefonu dwie gry. Niestety model ten nie obsługuje Javy, prawdopodobnie będziemy musieli zadowolić się typowymi Puzzlami i Magic sushi. Ta druga podobna do znanej gry w Kulki – użytkownik dobiera figurki w odpowiednim kształcie. Trzy te same – pionowo lub poziomo- znikają.
  Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
  Aktualna ocena: 3.47 (głosy: 153)
  Tagi: | myphone | test | dual-sim Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 30
  Komentarze: 30 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

  jurnyjurny
  Zarejestrowany użytkownik


  Posty: 1504
  Zarejestrowany:
  2010-09-28 00:12:55
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.09.11 02:30 Odpowiedz
  cytat:
  NIGY NIE KUPUJCIE ŻADNEGO MYPHONE!!! Wszytko jest ok do momentu az nie nawali.Wysłałem do naprawy do serwisu a oni stwierdzili,że był NIEPRAWIDŁOWO EKSPOATOWANY I ANULOWALI MI GWARANCJĘ!!!Zadałem więc pytanie co to znaczy bo ja go cały czas nosiłem w kieszeni,nigdy mi nie upadł i poprosiłem o podanie w którym miejscu w instrukcji jest napisane jak wygląda prawidłowa ekspoatacja.Oczywiście nikt nie odpisał przysłali tylko maila ze zdjeciami aparatu w środku w dużym powiększeniu na którym widać kurz i pył w aparacie ALE INFORMUJE WSZYSTKICH,ŻE JEST TO NIEUNIKNIONE PONIEWAŻ TELEFON NIE JEST HERMETYCZNY!!!Mój przypadek nie jest odosobniony wystarczy poszperac w necie i zobaczycie że tak własnie wyglada ich gwarancja na 2 lata.
  Ja to niestety widzę inaczej. Za kurzi zabrudzenia w środku aparatu gwarancja nie działa. Jesli to właśnie one spowodowały uszkodzenia- w żadnej firmie nie uznają Ci takiej usterki.
  Anonimviper126p
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.09.07 08:59 Odpowiedz
  NIGY NIE KUPUJCIE ŻADNEGO MYPHONE!!! Wszytko jest ok do momentu az nie nawali.Wysłałem do naprawy do serwisu a oni stwierdzili,że był NIEPRAWIDŁOWO EKSPOATOWANY I ANULOWALI MI GWARANCJĘ!!!Zadałem więc pytanie co to znaczy bo ja go cały czas nosiłem w kieszeni,nigdy mi nie upadł i poprosiłem o podanie w którym miejscu w instrukcji jest napisane jak wygląda prawidłowa ekspoatacja.Oczywiście nikt nie odpisał przysłali tylko maila ze zdjeciami aparatu w środku w dużym powiększeniu na którym widać kurz i pył w aparacie ALE INFORMUJE WSZYSTKICH,ŻE JEST TO NIEUNIKNIONE PONIEWAŻ TELEFON NIE JEST HERMETYCZNY!!!Mój przypadek nie jest odosobniony wystarczy poszperac w necie i zobaczycie że tak własnie wyglada ich gwarancja na 2 lata.
  AnonimJaco
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.03.14 08:18 Odpowiedz
  cytat:
  Hej, miałem ten telefon przez kilka dni. zrezygnowałem i oddałem do sklepu, głównie dlatego, że mikrofon jest bardzo słaby w tym modelu. Musiałem prawie krzyczeć, żeby rozmówcy mnie słyszeli. Druga kwestia to rozpoznawanie numerów - połaczenia przychodzace nie były rozpoznawane, mimo iż kontakty zapisałem w pamięci telefonu. Dla przykładu, numer z +48XXXYYYZZZ nie był taki sam jak samo XXXYYYZZZ, więc telefon wyświetlał obcy numer. Dzwonili moi znajomi, a ja musiałem pytać kto dzowni, gdyż telefon podawał mi tylko numer. Małe niedoprcowanie, aczkolwiek bardzo irytujące, szczególnie gdy jakiś kolega na moje pytanie kto dzwoni pyta się czy wykasowałem go z skrzynki. Nie skreślam tej marki - jednak wymaga dopracowania. Telefony nie moga mieć takich podstawowych wad! Póki co wezmę chyba jakiegoś Samsunga z dual sim.
  Tak sie dzieje przy telefonach wielu marek, jak nie wszystkich jesli masz dwa razy i wiecej wpisany nr tej samej osoby. Doswiadczylem tego samego bo numery z karty skopiowane zostaly do telefonu a w opcjach bylo aby telefon korzystal z telefonu i karty jednoczesnie i to powodowalo ze glupial. Albo nie trzeba kopiowac listy na telefon a jesli juz skipiujemy to ustawic odczyt tylko na pamiec telefonu
  Anonimfiona
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2011.02.18 22:45 Odpowiedz
  ostro, ze niektórzy mają takie problemy. mi wszystko działa jak nalezy i jestem zadowolona z tel.
  Anonim????
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.03.17 17:06 Odpowiedz
  Hej!!! Moim zdaniem ten telefon jest do niczego i się nadaje na wywalenie!mam go już od 6 miesiecy a nadal nie moge znalesć komfiguracji MMS-ów do plusa jak to trzeba zrobić? ??
  AnonimxD
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2010.03.17 16:44 Odpowiedz
  Nie ma gorszego telefonu na świecie nie można MMS-ów wysyłać i nic nikt nie wiem o tym badziewnym telefonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Anonimbijacz
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.20 23:56 Odpowiedz
  dzięki za źródło. Wiedziałóem, że nie może tka być, żeby w necie nie było tego konfiguracji. Rozumiem, żeby nie było konfiguracji jakiegoś niszowego telefonu, ale nie myphone
  Anonimkibigt
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.09 23:12 Odpowiedz
  TU ZNAJDUJE SIE DOKLADNY OPIS KONFIGURACJI MMS I GPRS (NA SAMYM DOLE W ZAKLADCE DOWNLOAD ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://cin.pojan.net/myphone/ TELEFON GODNY POLECENIA
  Anonimjurny
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.22 19:44
  a są takie strony o innych modelach?
  Anonimgiapas
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.05 17:31 Odpowiedz
  Witaj. Koledze radzę kupić aparat foto bez baterii też nie zrobi zdjęć. Mam ten telefon 4 miesiące kupiłem za 364 zł . Fakt, zleciłem wymianę softu i teraz ten telefon dopiero świetnie działa. Czytałem test tego telefony i widzę że jest on nie aktualny. Np. książka ma 500 numerów nie 200. Bateria trzyma mi 6-7 dni owszem używam Timera który wyłącza mi tel. o 23 a załącza sam rano. - który ma tą funkcję ? Internet i MMS-y wysyła tylko karta sim 1 . Wszystkie inne funkcje działają lux. Spełnia moje oczekiwania mam wreszcie jeden telefon w kieszeni a nie dwa. za taką kasę jest to doskonale działający telefon z dotykowym ekranem na dwie karty i z bajerami. Nie polecam go graczom i fotoamatorom. Ale funkcja kamery mile mnie zaskoczyła. Minus to : beznadziejna instrukcja - brak opisów funkcji i znaczenia ikon, odpustowe podświetlenie klawiszy. Mimo to nie żałuję że go kupiłem bo w realu ten telefon jest ładny i lepszy i ma wiele ciekawych funkcji które trzeba odkryć . pozdrawiam
  Anonimcriger
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.13 23:03
  no to fajno skoro trzyma Ci 6-7 dni. Zastanawiam sie właśnie nad telefonem dla mojej mamy (47lat) i myslę czy wlasnie myPhona jej nie kupić. Fajne ma te bajerki typu, że sam się wyłącza o ustawionej godzinie itp
  Anonimjurny
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.22 19:42
  a wymiana softu powoduje utratę gwarancji? no kolejne myphone'y z serii już 8 mają tą samą baterie ale przez to, że jest w nich telewizor i się go ogląda to trzymają trochę krócej
  Anonimmala
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.09.22 20:36 Odpowiedz
  mam ten relefon nie mam karty pamieci i nie moge zrobic a ni jednego zdjecia wgrac dzwieku zaluje ze kupilam ten telefon
  Anonimheidi
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.22 23:48
  to trzeba bylo sobie kupic jakas nokie za 1,5 tys zl i byc szczesliwym. nie rozumiem Twojego komenta...;/
  Anonimrychoo
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.11.04 15:09
  a ja rozumiem komentarz, Heidi chyba w w muphone pracuje, masz absolutnie rację telefon jest godny pożałowania, ma toporny soft, w zasadzie brak pamięci wewnętrznej, brak T9, możliwości ustawienia dzwonków bardzo ograniczone, ekran delikatny jak szklanka, obudowa nieodporna na zarysowania, TO SZMELC !
  Anonimereb
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.09.12 14:59 Odpowiedz
  Jak dla mnie telefon ok i jak tego modelu nie kupie to kupię inny tej firmy. Jak chce się mieć"dopasiony" telefon to kupuje się HTC touch hd Wszyscy zachwalają samsungi.Posiadam D880 i tez powiem że jest ok bo sie nie psuje i działa jak należy tylko telefon na dwie karty kupuje się po to żeby korzystać z obu. Wkurzające jest to,że gdy tylko chce zmienic kartę telefon się musi przelogowac co trwa do około 1 minuty...W my phonie obydwie karty mamy dostepne od reki bez zbędnych ceregieli. A najbardziej mnie śmieszą opinie typu"nie kupujucie bo to wielkie gówno" Moja stara nokia co chwila sie psuła...ale może poprostu trafiłem na kiepski egzemplarz a gównem zdecydowanie nie była...
  AnonimAdriano
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.08.28 21:03 Odpowiedz
  tel jest zarabisty ale jak kupujecie sprawdzcie czy ma firmvare 1.1 ! przy tym sofcie nie ma zadnych bledow, numery sie pokazuja ok, dzwonki mozna ustawic jak sie chce, do sms takze mozna swoj ustawic mp3. dziala stabilnie, rozmowe slychac glosno, mikrofon dziala super czyli slysza nas normalnie , zero problemow, telefon uwazam git na maxa.
  Anonimkobzer
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.08.28 09:23 Odpowiedz
  Mam jedno pytanie. Telefon posiada przeglądarkę WAP. Czy pozwala ona na swobodne przeglądanie stron? Wiem że telefon nie obsługuje JAVY i nie ma możliwości zainstalowania przeglądarki www. Z góry dzięki za info.
  Anonimllujan
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.08.16 15:59 Odpowiedz
  posiadam ten tel od 3 miesiecy i nie zauwazylem by nie wyswietlal zlego numeru osoby przychodzacej a uzywam go za granica mam polska (orange) i holenderska (t-mobile) i jestem zadowolony ale mam problem z kofigorowaniem mms moze kto pomoze na orange go skafigorowac ? pozdrawiam
  AnonimRooney
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.06.22 15:46 Odpowiedz
  witam kupiłem telefonik około 10 dni temu w SATURN-ie, i jestem bardzo zadowolony, wszystko działa jak trzeba. Miałem przez pare godzin samsunga 5212 i to była porazka przy przełączeniu się miedzy kartami sim telefon wymagal ponownego uruchomienia - hahahaha, w myphone 6691 tak nie jest co mnie bardzo cieszy moim zdaniem za taka kase ( zaplacilem 399 zl ) nie znajdzie sie lepszego telefon dualsim. jedynie co mi dużo czasu zajelo przy tym telefonie to skonfigurowanie go po mms-y.
  Anonimponczo
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.04.14 21:56 Odpowiedz
  Hej, miałem ten telefon przez kilka dni. zrezygnowałem i oddałem do sklepu, głównie dlatego, że mikrofon jest bardzo słaby w tym modelu. Musiałem prawie krzyczeć, żeby rozmówcy mnie słyszeli. Druga kwestia to rozpoznawanie numerów - połaczenia przychodzace nie były rozpoznawane, mimo iż kontakty zapisałem w pamięci telefonu. Dla przykładu, numer z +48XXXYYYZZZ nie był taki sam jak samo XXXYYYZZZ, więc telefon wyświetlał obcy numer. Dzwonili moi znajomi, a ja musiałem pytać kto dzowni, gdyż telefon podawał mi tylko numer. Małe niedoprcowanie, aczkolwiek bardzo irytujące, szczególnie gdy jakiś kolega na moje pytanie kto dzwoni pyta się czy wykasowałem go z skrzynki. Nie skreślam tej marki - jednak wymaga dopracowania. Telefony nie moga mieć takich podstawowych wad! Póki co wezmę chyba jakiegoś Samsunga z dual sim.
  Anonimbodo
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.18 05:58 Odpowiedz
  a jak sie zachowuje w przypadku gdy z jednej karty prowadzimy rozmowę a ktoś dzwoni na drugą kartę ? dostajemy o tym jakas informacje / sygnalizację ? lub co ew słyszy dzwoniacy na ten drugi numer ? Jesli ma sygnal ze tel jest wylaczony to kanal czy istnieje mozliwość zawieszenia pierwszej rozmowy by odebrać drugą ?
  AnonimYed
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.03.02 17:56 Odpowiedz
  Fajnie, że są także testy takich telefonów. Nie każdy szuka full wypas gadżetów, ale czasem potrzebuje np. Dual-SIMa i chciałby wiedzieć czego moze się spodziewać.
  Anonimtadek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.27 20:56 Odpowiedz
  Jak dla mnie test wyszedł naprawde dobrze i mnie zachęcił do zakupu. Jest fajny telefon na dwie karty, który dla mnie posiada wszystkie funkcje jakich potrzebuje. Napewno go kupie, bo uważam, że Samsung wcale nie jest lepszy a podzespoły maja pewnie te same tylko marka inna. Dodatkowo myPhone ma wiecej funkcji.
  Anonimaldek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.11 19:23
  Zgadzam sie z Twoja opinia. Powiem szczerze, ze przed przeczytaniem testu ine spodziewalem sie ze wyjdzie tak dobrze
  KanKan
  Administrator


  Posty: 3085
  Zarejestrowany:
  2008-04-01 19:27:29
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.25 14:46 Odpowiedz
  Po prostu w zestawie były dwie baterie i dlatego tak to zostało zapisane. Po konsultacjach z firmą myPhone informacja ta zostanie zmieniona, zestawy sprzedażowe wyposażone są tylko w jedna baterię. Pozdrawiam Andrzej
  LesHLesH
  Zarejestrowany użytkownik


  Posty: 4432
  Zarejestrowany:
  2008-04-27 21:37:25
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.25 11:57 Odpowiedz
  Jak rozumieć podwojone czasy gotowości i rozmów, podane w tabelce na str. 3 testu? Informacja wyraźnie sugeruje, jakoby były one dwukrotne a to brzmi tak sensacyjnie dobrze, że absolutnie nieprawdopodobnie...
  AnonimFilipster
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.25 11:22 Odpowiedz
  Ja myślę że bardziej się opłaca dołożyć do tego z 200zł i kupić Samsung D780 albo D880.To są takie telefony nisko-średniej klasy.
  Anonimdinter
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.10.16 18:06
  tak się składa, że samsungi z dualsim ie działają tak fajnie jak te dualsim myphone. bo tu masz wszystko równolegle, a samsungu trzeba się przelogowywać między simami bo skorzystać. a tu jest tak, że odbierasz sim1 odbierasz sim2
  Anonimszrek
  Niezarejestrowany
  Zgłoś naruszenie
  Wysłano: 2009.02.24 18:43 Odpowiedz
  drobna nieścisłość - kosztował 449pln. Aktualnie to 499pln, co moim zdaniem trochę za dużo.

  Napisz komentarz
  Nick
    


  Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

  Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
  Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
  Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
  W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
  Samsung S5570 Galaxy Mini
  703
  LG GT540 Swift
  440
  Samsung Ch@t 335
  393
  SonyEricsson Xperia neo V
  393
  Samsung GT-S5620 Monte
  362
  Samsung GT-C3530
  281
  Samsung GALAXY Y GT-S5360
  279
  Samsung Star II (S5260)
  247
  Więcej telefonów


  Ankieta
  Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

  Moc obliczeniowa i specyfikacja
  System operacyjny
  Aparat i multimedia
  Jakość wykonania
  Czas pracy na baterii
  Antena i jakość rozmów
  Inne czynniki


  WynikiAnkiety

  Głosów 18

  Newsy
  Artykuły
  Video
  Rankingi
  Pliki / Download
  Redakcja
  Archiwum
  RSS
  Regulamin
  Kontakt
  Telefony Taryfy
  Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
  // dodatkowy kod na dole strony (intext)