REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2015-07-11 07:57 | Taryfy | myphone | dual-sim | telefon | test
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 19

Test myPhone 6200 - tani i prosty telefon komórkowy dual-SIM

Obecnie trudno wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego, a większość pojawiających się modeli oferuje niezliczoną ilość funkcji i aplikacji. myPhone 6200 jest dedykowany wszystkim tym, którzy nie są fanami popularnych smartfonów z klawiaturą dotykową, a zdecydowanie wolą tradycyjne wersje telefonów z czytelnym opisem klawiszy, przy zachowaniu estetyki wykonania. O tym czy warto go kupić możecie zdecydować sami po lekturze naszego testu.


Pomimo rosnącej popularności smartfonów, telefony komórkowe o prostej funkcjonalności cały czas znajdują swoich odbiorców. myPhone 6200 powstał z myślą o osobach, które potrzebują prostych, a przy tym niezawodnych rozwiązań umożliwiających kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Urządzenie oferuje wiele udogodnień, które sprawiają, że jego użytkowanie jest wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Specyficzna grupa docelowa ma ogromny wpływ na wygląd, cenę oraz na zastosowane w telefonie funkcje. Przyjrzyjmy się mu zatem z bliska.


Dane techniczne:

  • Sieci mobilne: Dual SIM system GSM 900/1800MHz
  • Transmisja danych: Bluetooth, GPRS
  • Ekran kolorowy: 2,4”, rozdzielczość 240 x 320 pikseli
  • Kamera: 0,3MP
  • microSD do 32GB
  • Media: Radio FM - działa bez podłączenia słuchawek, Odtwarzacz MP3, zapis głosu i obrazu
  • Akumulator: 1000mAh
  • Czas czuwania: do 11 dni
  • Micro USB 2.0
  • Latarka
  • Książka telefoniczna: 300 kontaktów
  • Wiadomości tekstowe: do 100
  • Tryb głośnomówiący
  • 2 lata gwarancji


Testowany zestaw zwierał telefon myPhone 6200, akumulator, zasilacz i kabel USB oraz instrukcję obsługi.




Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.5 (głosy: 4)
Tagi: | myphone | dual-sim | telefon | test Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 19
Komentarze: 19 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.11.26 14:10 Odpowiedz
cytat:
Kupiłem , bateria krótko trzyma max 1,5 dnia zaznaczam ,że przy niewielu połączeniach,jeżeli jest więcej połączeń to nie wydoli nawet 1 dnia.Żałuję zakupu i nie polecam.Pozdrawiam.
tylko dzwonisz?
cytat:
to skad wziales te informacje ?
bo nie byłem pewien. w każdym razie z tego co sobie przypominam to w punktach gsm tak mi wspominali, że nie ma różnicy w awaryjności.
Anonimmiku21
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.11.25 17:35 Odpowiedz
Kupiłem , bateria krótko trzyma max 1,5 dnia zaznaczam ,że przy niewielu połączeniach,jeżeli jest więcej połączeń to nie wydoli nawet 1 dnia.Żałuję zakupu i nie polecam.Pozdrawiam.
Anonimhans
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.05 12:53 Odpowiedz
na wyjazdy, na zastępstwo ,dla starszych lub hipsterów, cena spoko. oferta promocyjna jak zwykle się szybko rozeszła.
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.04 00:24 Odpowiedz
cytat:
cytat:
cytat:
da się dzwonić. % awaryjności jest identyczny jak w nokiach, samsungach czy lg w tej cenie.
skąd te dane o awaryjnosci?
od sprzedawcy pewnie; pierwsze ogniwo w reklamacjach.
przeciez to twoj wpis byl o tych % awaryjnosci, to skad wziales te informacje ?
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.08.02 21:38 Odpowiedz
cytat:
cytat:
da się dzwonić. % awaryjności jest identyczny jak w nokiach, samsungach czy lg w tej cenie.
skąd te dane o awaryjnosci?
od sprzedawcy pewnie; pierwsze ogniwo w reklamacjach.
Anonimskunks
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.27 22:59 Odpowiedz
cytat:
da się dzwonić. % awaryjności jest identyczny jak w nokiach, samsungach czy lg w tej cenie.
skąd te dane o awaryjnosci?
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.21 02:09 Odpowiedz
cytat:
Jeśli ze zwykłego telefonu nie da się dzwonić to to jest tylko elektrośmieć, a nie telefon. I nie naciągaj rzeczywistości, że za 100zł nie można niczego wymagać, bo chyba dobrej jakości rozmów można wymagać, a nawet trzeba, prawda? Takie cuda to nawet w Szajsungach za 39zł.
ale to z tego myphone nie da sie dzwonic ? przeciez to telefon, do tego wlasnie sluzy
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.20 21:22 Odpowiedz
cytat:
Fajnie wygląda! Dobrze wykonany i jak czytam komentarze, to cieszy się powodzeniem w tej cenie. Ciekawa propozycja
czy fajnie to bym nie powiedział., ale na pewno dziwi bardziej niż smartfon... czyli może zaskakujący wygląd raczej niż fajny...
cytat:
Jeśli ze zwykłego telefonu nie da się dzwonić to to jest tylko elektrośmieć, a nie telefon. I nie naciągaj rzeczywistości, że za 100zł nie można niczego wymagać, bo chyba dobrej jakości rozmów można wymagać, a nawet trzeba, prawda? Takie cuda to nawet w Szajsungach za 39zł.
da się dzwonić. % awaryjności jest identyczny jak w nokiach, samsungach czy lg w tej cenie.
AnonimArun
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.16 16:24 Odpowiedz
Fajnie wygląda! Dobrze wykonany i jak czytam komentarze, to cieszy się powodzeniem w tej cenie. Ciekawa propozycja
Anonimartemis
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.13 23:52 Odpowiedz
cytat:
Dwa razy wymieniałem, dwa razy fatalna jakość rozmów. Nie da się dzwonić. Poza tym telefon działa w ślamazarnym tempie, powoli się włącza, powoli wczytuje wiadomości. Nie widzę plusów, nawet za 89zł.
to jednak tylko zwykly telefon za mniej niz 100zl, bez systemu operacyjnego, mysle ze to ciekawa alternatywa, proste urzadzenie, i w normalnej sprzedazy nie ma juz telefonow nowych za mniej niz 100zl poza tym myphone
cytat:
O czym to świadczy? Jest po prostu zapotrzebowanie na taki sprzęt Nie każdy potrzebuje telefonu za kilka tysięcy, ale urządzenia za kilkadziesiąt złotych które służy przede wszystkim do tego do czego został stworzony telefon - DZWONIENIA
popyt tylko potwierdza dobry strzal w nisze na rynku
BlomBlom
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 3224
Zarejestrowany:
2010-08-18 12:07:44
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.16 20:56
Jeśli ze zwykłego telefonu nie da się dzwonić to to jest tylko elektrośmieć, a nie telefon. I nie naciągaj rzeczywistości, że za 100zł nie można niczego wymagać, bo chyba dobrej jakości rozmów można wymagać, a nawet trzeba, prawda? Takie cuda to nawet w Szajsungach za 39zł.
jurnyjurny
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1504
Zarejestrowany:
2010-09-28 00:12:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.13 18:57 Odpowiedz
cytat:
O czym to świadczy? Jest po prostu zapotrzebowanie na taki sprzęt Nie każdy potrzebuje telefonu za kilka tysięcy, ale urządzenia za kilkadziesiąt złotych które służy przede wszystkim do tego do czego został stworzony telefon - DZWONIENIA
dokładnie. są nawet ludzie, którzy za nic nie chcielibymieć smartfona i być uwiązani informacjami i kontaktem. ja tak nie mam, wolę smartfony ponad wszystko ale ideę rozumeim.
cytat:
Kupić może i warto ale ciężko, bo w wielu biedronkach telefony zostały wyprzedane.
tanie gadżety szybko schodzą z półek. jako drugi telefon to chyba lepiej kupić cos bardzo taniego niż kolejnego smartfona. chociaz ja mam dual sim i najbardzij chwalę tą opcję.
AnonimDragon
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.12 19:59 Odpowiedz
Dwa razy wymieniałem, dwa razy fatalna jakość rozmów. Nie da się dzwonić. Poza tym telefon działa w ślamazarnym tempie, powoli się włącza, powoli wczytuje wiadomości. Nie widzę plusów, nawet za 89zł.
Anonimlika
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.12 16:07 Odpowiedz
Ok
AnonimSamWieszKto
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.12 08:44 Odpowiedz
Widzę,że jeśli chodzi o wygląd telefonu to kopiują stare modele noki....kolejny model ,,ala nokia,, :-D
AnonimStaraNokia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.12 13:32
Coś w tym złego? W dobie smartfonów wiele ludzi już nawet nie pamięta tego jak kiedyś wyglądał telefon i do czego służył Ja osobiście do teraz nie zrezygnowałem z poczciwego klawiszowca, ba nawet zrobiłem sobie ich zapas jakby którego pięknego dnia miało już nie być takich telefonów w sprzedaży Jedyne czego mi brakuje w tych telefonach to... brak 3G. Co jak co ale na 3G/UMTS jakość rozmowy jest zdecydowanie lepsza niż na 2G.
Anonimkamil
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.11 14:35 Odpowiedz
Kupić może i warto ale ciężko, bo w wielu biedronkach telefony zostały wyprzedane.
AnonimStaraNokia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.07.12 13:34
O czym to świadczy? Jest po prostu zapotrzebowanie na taki sprzęt Nie każdy potrzebuje telefonu za kilka tysięcy, ale urządzenia za kilkadziesiąt złotych które służy przede wszystkim do tego do czego został stworzony telefon - DZWONIENIA
Anonimdejvid