REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-08-10 08:11 | Taryfy | lg | android | test | smartfon | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14

Test LG Swift L5 II: druga generacja L-Style

LG Swift L5 II (LG-E460) to druga generacja smartfonów od LG, która była rynkowym sukcesem firmy w zeszłym roku, została estetycznie i funkcjonalnie udoskonalona i zadebiutowała na polskim rynku jako seria Swift LII. LG Swift L5II to smartfon, który potwierdza, że LG pozostaje wierne wypracowanemu i cenionemu przez użytkowników stylowi.


W zeszłym roku LG przypuściło prawdziwy szturm na rynek smartfonów z systemem Android. Ten rok potwierdza, że producent, nie tylko zaistniał, ale stać się poważną konkurencją dla takich graczy jak - Samsung, Sony, HTC, czy ZTE. Z liczbą 12 milionów sprzedanych smartfonów w ubiegłym kwartale, LG ustanowiło nowy kwartalny rekord sprzedaży. Pomiędzy kwietniem a czerwcem bieżącego roku, LG sprzedało 12.1 miliona smartfonów, co jest rekordowym kwartalnym wynikiem w historii firmy.

Optimus L Series II: L7, L5, L3
Optimus L Series II: L7, L5, L3

Modele LG Swift serii L II zaprezentowano po raz pierwszy w trakcie tegorocznego mobile World Congress. Do sprzedaży na polskim rynku trafiły w czerwcu i są dostępne u operatorów oraz na rynku detalicznym. Nowe smartfony Swift LII choć wyraźnie nawiązują wzornictwem do serii L, są bardziej wyrafinowane i doczekały się szeregu usprawnień. Jednym z jej przedstawicieli jest testowany przez nas Swift L5II - smartfon o sporych możliwościach i na każdą kieszeń.

Podstawowe dane techniczne LG Swift L5II

  • Procesor: 1 GHz (MediaTek MT6575)
  • Pamięć: do 4 GB pamięci eMMC / 512 MB pamięci RAM / karta Micro SD
  • Wyświetlacz: 4,0-calowy IPS WVGA
  • Aparat: 5,0 MP z lampą LED
  • System operacyjny: Android 4.1 Jelly Bean
  • Akumulator: 1700 mAh SiO+
  • Wymiary: 117.5 x 62.2 x 9.2 mm



Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.86 (głosy: 7)
Tagi: | lg | android | test | smartfon | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 14
Komentarze: 14 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimDomino
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.07.29 18:26 Odpowiedz
Mam ten telefon od miesiąca lg l5 II sprawuje sie świetnie maiłem przed nim l5 i i nie sprawowała się tak dobrze jak ten telefon, po tym planuje kupić l90,ale l5 ii nic nie brakuje polecam go bardzo
AnonimMaReCzEkxD
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.23 17:41 Odpowiedz
Świetny telefon ;D
Anonimkuba
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.01.04 09:25 Odpowiedz
Używam Lg l5 ll od 3 miesięcy jest świetny nic dodac nic ujać już po spojrzeniu na wyświetlacz już widać rużnice co do modelu 1 generacji
AnonimFelek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.08 21:47 Odpowiedz
Był już L3 II był L5 II i wreszcie pojawił się L9 LII ! Jak dla mnie to świetna wiadomość, długo czekałem na ten "lifting" Wyszedł naprawdę świetnie, LG zrobiło świetną robotę.
Anonimarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.03 11:09 Odpowiedz
Seria II chyba także będzie sukcesem. LG dobrze zrobiło, że kontynuuje udane modele.
AnonimDomi
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.10.02 21:07 Odpowiedz
Prosty i wydajny bez nadmiaru niepotrzebnych funkcji. Do tego solidnie wykonany i z przyjemnym w użyciu softem - to telefon jakiego brakuje na rynku
AnonimBoB
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.09.10 22:56 Odpowiedz
Niewielki i przyjazny użytkownikowi telefon - na pewno spodoba się wielu użytkownikom. Ma świetny stosunek jakości do ceny.
AnonimIch
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.27 11:01 Odpowiedz
Telefon z półki dla każdego ale ma naprawdę dobre parametry. IPS zapewni świetną widoczność nawet w jasny dzień i niskie zużycie baterii. Podoba mi się prosty ale przyjemny dla oka design.
AnonimMarek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.26 23:04 Odpowiedz
Też się przymierzałem aż do momenty gdy trafiłem na Kruger&Matz Live. I wtedy mi przeszło.
AnonimYoMan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.23 14:21 Odpowiedz
u operatorów ogromna różnica między cenami LI i LII
Anonimrk161
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.15 12:27 Odpowiedz
Mam go od miesiąca .Warto kupić nie znalazłem poważniejszych niedoróbek . Klasyczny stylowy wygląd,dobra bateria ,wyświetlacz nie rysuje sie pomimo noszenia w kieszeni dżinsów.Działa sprawnie nie zamula ,aparat i kamera wystarczająco dobre.Nie zgodzę się z recenzentem, wyświetlacz co najmniej satysfakcjonujący.Za ok. 700zł dobry wybór.
Anonimenya
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.14 22:53 Odpowiedz
coś dla mnie
Anonimtea
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.12 17:41 Odpowiedz
fajny telefon. dzięki za test
AnonimOla
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.08.10 18:12 Odpowiedz
A po jakiemu to: "...... że wyświetlacz oferuje dużo kolory oraz szersze kąty widzenia niż poprzednik, chociaż nadal nie mogą satysfakcjonować. ....". Czyli wyświetlacz jest dobry czy nie dobry - czytaj satysfakcjonujący?