REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: KamilBakowski2011-10-16 14:00 | Taryfy | LG | Swift | Android | Black
KamilBakowski
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 7

Test LG Swift BLACK P970


Redakcja Telix.pl otrzymała możliwość przetestowania pierwszego smartfona LG z ekranem NOVA Display. Jesteście ciekawi jak spisał się w testach model LG Swift BLACK P970?

Zawartość zestawu:

LG Swift BLACK P970 trafił do mnie w oryginalnym opakowaniu wraz z zawartością, która znajdziemy w sklepach, w tym:

  • telefon LG Swift BLACK P970,
  • karta microSD 2GB,
  • bateria o pojemności 1500mAh,
  • zestaw słuchawkowy,
  • instrukcja obsługi (dokumentacja),
  • ładowarka sieciowa z kablem USB,





Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.86 (głosy: 7)
Tagi: | LG | Swift | Android | Black Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 7
Komentarze: 7 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

sebi997sebi997
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 1435
Zarejestrowany:
2009-03-11 00:45:51
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.16 23:53 Odpowiedz
Mozna powiedziec ze telefon z sredniej polki nie posiada w sobie nic ponad standart
tabamirkotabamirko
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 264
Zarejestrowany:
2011-02-07 20:46:59
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.16 20:41 Odpowiedz
Fajny telefonik!!!!!!
Anonimmuddy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.16 18:31 Odpowiedz
"nie ma możliwości zmiany kolejności aplikacji, a także dodania, usunięcia skrótu" - nieprawda, można zmienić kolejność i same cztery skróty na dole ekranu. Autor powinien zacząć testowanie od przeczytania instrukcji obsługi ;-)
KamilBakowskiKamilBakowski
Administrator


Posty: 153
Zarejestrowany:
2009-10-07 14:43:02
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.16 19:40
Przyznaje rację, rzeczywiście wystarczy przenieść ikonę na skrót. Wydawało mi się wcześniej, że opcja ta nie działa.
Anonimasd
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.16 17:35 Odpowiedz
bez szału i polotu .. "szkoda że nie fullHD filmy" ... "szkoda że nie retina" ... omg szkoda że nie ma kierownicy i skrzydeł , kolory są "ładniejsze" jak w SuperAmoledie galaxy S a czerń tylko minimalnie jasna , w innych lcd szara. Fajny fon szczególnie w bieli dla kobiety. Autor nie postarał się , istnieje dla niego tylko galaxy i ip nie jest obiektywny to jest test a nie porównanie.
KamilBakowskiKamilBakowski
Administrator


Posty: 153
Zarejestrowany:
2009-10-07 14:43:02
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.16 19:34
Czy napisane jest gdzieś, że telefon jest zły? Stwierdzono tylko, że nie oferuje on za wiele więcej od modelu, który został przedstawiony na rynku praktycznie rok wcześniej. LG ma swoje NOVA Display, podczas, gdy Samsung posiada swój ekran Super AMOLED. Porównania z podobnymi modelami są nieuniknione.
kazkaz
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 647
Zarejestrowany:
2011-09-30 12:38:55
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.10.16 15:39 Odpowiedz
Dobry, czyli na czwórkę.