REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2013-03-30 08:33 | Taryfy | lg | android | test | smartfon | youtube
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11

Test LG Nexus 4 E960: elegancki i wydajny

LG Nexus 4 E960 jest kolejnym smartfonem z rodziny urządzeń prezentujących możliwości Androida. Nowe urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane przez LG . telefon wyróżnia zdecydowanie czysty system Android Jelly Bean 4.2.2 bez żadnych nakładek i procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro z czterema rdzeniami Krait 1,5 GHz. Telefon wyposażono w wyświetlacz True HD IPS Plus o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości WXGA i aparat 8 MPix.


Polska premiera LG Nexus 4 odbyła się w 18 marca br., jednak firma Google rozpoczęła sprzedaż tego modelu już w listopadzie ubiegłego roku. I od swojej światowej premiery LG Nexus 4 był bardzo atrakcyjnym produktem, a jego sprzedaż to ponad miliona sztuk w trochę ponad 2 miesiące i to mimo dostępności tylko w wybranych krajach. Dziś sprzęt jest nadal pożądany, o czym świadczą komentarze na blogach u operatorów komórkowych, w których jest dostępny, ale czas płynie nieubłaganie. Czy obecnie flagowy telefon LG i Google może konkurować z najlepszymi na rynku?. Zapraszamy na test.




Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.665 (głosy: 3)
Tagi: | lg | android | test | smartfon | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 11
Komentarze: 11 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimmirek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.30 14:37 Odpowiedz
To prawda, atutem tego telefonu jest pojemność baterii. Trzeba to sprawdzać kupując telefon, bo wytrzymałość minimum 1 dzień roboczy to minimum potrzebne każdemu. A teraz niektóre modele nawet tyle nie wystarczają....
AnonimPiotr
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.06.28 21:13 Odpowiedz
Obecnie chyba najlepszy smartphone na rynku. Wydajny, dobrze zaprojektowany i we współpracy dwóch dużych firm Google i LG. Ma czystego androida co znacznie ułatwia życie użytkownikowi. Wygląda nieziemsko !. Sam w sobie jest naprawdę wydajny i potrafi pracować przez dłuższy czas bez dużego ubytku baterii.
Anonimik
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.08 11:09 Odpowiedz
Ten straszny kloc na zdjęciu to niby to cudo? Strach się bać!!!!
AnonimLink
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.05.02 13:21 Odpowiedz
Naprawdę wydajny i atrakcyjny telefon ! Dawno nie widziałem na rynku czegoś podobnego. LG nie oszczędziło zupełnie nic na podzespołach NFC ostatnio coraz bardziej się przydaje - a to parowanie z telewizorami, a to płatności mobilne.
AnonimRadek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.08 18:54 Odpowiedz
"Nexus 4 wykonany jest, z zastosowaniem dobrej jakości plastiku i szła."- wkradła się literówka
buriedekburiedek
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 143
Zarejestrowany:
2009-06-09 19:03:41
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.07 20:42 Odpowiedz
Slk, gosc nie zrozumial jak widac Twojej wypowiedzi. Ja tez lubie podawana sama rozdzielczosc. To mi wystarczy w zupelnosci. Musze sie przejsc do kumpla i pobawic sie nexusem ;-) podoba mi sie
Anonimslk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.31 22:06 Odpowiedz
@heheh nie rozumiem pytania, co ma 320x480 do 4 cali i PPI?
Anonimmissza
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.31 12:54 Odpowiedz
Witam, dość słaby wynik w antutu testowanego egzemplarza. U mnie bez modyfikacji (4.2.2 stock) wyszło 17682. Quadrant też dał lepszy wynik - 4635.
Anonimheheh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.30 21:22 Odpowiedz
@slk Czyli dla ciebie 320x480 na 4 calach jest ok?
Anonimslk
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.03.30 15:34 Odpowiedz
telefon fajny, taki mój HOX ale brzydszy ale wq@#$...a mnie podawanie rozdzielczości ekranu w PPI. co to za nowa moda? od zawsze podawało się np 240x320, 480x640, 1280x720. co kogo interesuje upchanie pikseli na cal. widać marketingowcy się wykazali nowym trendem. ehhhhhhhhhhhh
Anoniml00k
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.17 20:32
Ze niby N4 brzydszy od HOX-a? Smiechu warte. CO do "nowej mody" dotyczacej pisaniu o ppi, akurat to dobre posuniecie. Nie trzeba dopasowywac rozdzielczosci do wielkosci wyswietlacza. Dostajesz prosty wskaznik PPI i na tej podstawie mozesz porownac ostrosc wyswietlaczy kilku smartfonow. Jasne - majac rozdzielczosc i przekatna wyswietlacza sam sobie to mozesz policzyc, ale po co szukac sobie roboty?