REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2008-10-10 08:32 | Taryfy | lg | testy | hsdpa | telefony | komórkowe
Kan
 

Test LG-KF750 (Secret)

Dane podstawowe

LG Secret

LG-KF750 (Secret) to trzeci telefon z serii Black Label. Jego poprzednikami był model LG Prada i LG Shine. LG Secret został opracowany tak, aby spodobał się osobom wyznaczającym trendy, poszukującym wyrafinowanej stylistyki i ponadczasowej elegancji i za to otrzymał tytuł Najbardziej Stylowy Telefon w najnowszej edycji Mobile Choice Consumer Awards.

- Nazwa Secret („tajemnica”) jest symbolem smukłego, stylowego telefonu i ma zaciekawić użytkownika zaawansowanymi funkcjami oraz zachęcić do ciągłego ich odkrywania, gdyż telefon ten nigdy nie wyjdzie z mody - czytamy w materiałach prasowych producenta. Premierze i prezentacji telefonu LG Secret w Polsce towarzyszyła Jolanta Kwaśniewska - autorytet w dziedzinie elegancji. Czy telefon komórkowy może stać się gadgetem?, na tak podstawione pytanie spróbujemy odpowiedzieć w tym teście.

LG Secret

Funkcje i wyposażenie.

Za pomocą tego urządzenia możemy łączyć się z internetem, używać telefonu jako urządzenia do rozrywki lub biznesu. Funkcja Touch Media wykorzystuje ekran dotykowy, aby zapewnić bezpośredni dostęp za pomocą jednego przycisku do pięciu funkcji multimedialnych — muzyki, zdjęć, gier, dokumentów i radia. Miłośnicy fotograficznych funkcji znajdą w nim aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 MPix. A wszystko to ukryte w obudowie o wielkości 102,8 x 50,8 x 11,8 mm wykonanej z włókna węglowego. Aktualna cena detaliczna na rynku polskim to ok. 1200 PLN.

LG Secret

W estetycznym, czarnym opakowaniu przysłanym do testów oprócz telefonu i ładowarki sieciowej otrzymaliśmy także kabel USB do transmisji danych, się zestaw słuchawkowy stereo, płytę CD-ROM (LG PC Suite i konwerter DivX), instrukcję obsługi, czyli standardowy zestaw.

LG Secret

W KF750 zastosowano litowo-jonową baterię 800 mAh, która według producenta wystarcza na 260 godzin pracy w trybie oczekiwania i 229 minut rozmów. Standardowo producent podaje bardzo optymistyczne i mało realne dane. Częstotliwość ładowania naszej komórki zależy oczywiście od długości rozmów, odległości od stacji bazowej oraz tego, czy i ile wysyłamy danych. Podczas testu udało mi się rozładować baterię w jeden dzień, przy intensywnym testowaniu: nauka obsługi, słuchanie radia i muzyki z odtwarzacza, przeglądanie Internetu. Przeciętnie aparat wytrzymał mi dwa/trzy dni, przy używaniu telefonu do rozmów i SMSów: około 20 minut rozmowy dziennie do tego kilka zdjęć i wykorzystanie telefonu do transmisji danych. W ostatecznym rozliczeniu bateria jest przyzwoita w przełożeniu na możliwości telefonu. Warto także dodać, ze producent w tym modelu zadbał o środowisko, gdy ładowarka naładuje telefon zostaje odłączona od telefonu, o czym poinformuje nas stosownym komunikatem.

Przy pierwszym włączeniu urządzenia uruchomiona zostaje animacja, która zawiera informacje dotyczące urządzenia i wskazówki na temat jego używania. Telefon pozwala na konfigurowanie różnych ustawień specyficznych dla operatora, takich jak MMS, internet, WAP i strumieniowanie oraz umożliwia transfer z karty SIM kontaktów. Niestety po dłuższym wyłączeniu urządzenia może spotkać nas przykra niespodzianka w postaci zresetowania ustawień zegara i kalendarza.

LG Secret

Telefon umożliwia korzystanie z komunikacji w sieciach GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900 MHz) i HSDPA 3.6Mbps. Strony internetowe można przeglądać, korzystając z menu przeglądarki WAP. Usługa Yahoo!Go daje dostęp do usługi Internet sernice. Zaimplementowany do telefonu Pakiet Google zawiera takie składniki jak: Wyszukiwarka Google, poczta Gmail, Google Maps, YouTube, Blogger. Usługi internetowe w telefonie Secret pozwalają na korzystanie z oferty Google za pomocą urządzenia mobilnego — wyszukiwanie, używanie poczty elektronicznej, pisanie bloga, korzystanie z map Google i umieszczanie filmów na YouTube. Serwis Google Maps umożliwia wyszukiwanie celu podróży. Po umieszczeniu i szybkim przetworzeniu plików w serwisie YouTube można otrzymać adres URL do ich udostępnienia znajomym. Surfując po Internecie nie zauważamy żadnych nieprawidłowości, WAP 2.0 pracuje bez problemów.

LG Secret

Producent zadbał nawet o to, aby instalowana dowolnego operatora karta SIM automatycznie konfigurowała nam telefon pozwalając na dostęp do zasobów globalnej sieci. To samo dotyczy wysyłania wiadomości multimedialnych, lecz aby skorzystać z owego dobrodziejstwa poczty elektronicznej musimy skonfigurować naszą skrzynkę. LG Secret posiada możliwość otwierania i wyświetlania dokumentów w następujących formatach: TXT, PDF, DOC, PPT, XLS. Obsługa wiadomości SMS, MMS oraz e-mail jest realizowana za pomocą jednego, prostego menu. Po dodaniu obrazu, klipu wideo lub dźwięku do wiadomości SMS zostanie ona automatycznie przekształcona w wiadomość multimedialną. Przy pisaniu wiadomości SMS przydaje się wbudowany polski słownik T9.

LG Secret

Do połączenia z komputerem służą złącze USB oraz bezprzewodowy Bluetooth w standardzie 2.0 ze wsparciem dla technologii A2DP do przesyłanie dźwięku stereo. Telefon LG Secret może pełnić rolę urządzenia pamięci masowej. Po podłączeniu przewodu USB można używać telefonu, gdy został wyposażony w kartę pamięci, jako dysku wymiennego. Na taki dysk można pobierać pliki MP3, zdjęcia, pliki wideo, pliki tekstowe itp.

LG Secret

LG-KF750 (Secret) stworzono z myślą o pasjonatach mobilnej rozrywki i w tym zakresie nie zawodzi.

Użytkownik, który chce posłuchać plików muzycznych znajdzie w nim wbudowany odtwarzacz multimedialny, posiada radio FM i wyjście TV, jeżeli pragnie uwiecznić kilka chwil ze swojego życia będzie zadowolony z wbudowanego aparatu fotograficznego o matrycy 5,0 megapikseli. Urządzenie umożliwia nagrywanie filmów z szybkością 5, 30 lub 120 klatek na sekundę, w celu ich późniejszego odtworzenia kolejno w przyspieszonym, normalnym lub zwolnionym tempie oraz odtwarzanie materiałów w formacie DivX.

LG Secret

Żeby się nie pogubić odtwarzacz Audio (MP3, AAC, AAC+, AAC++, WMA, RA) umożliwia sortowanie utworów według wykonawcy, nazwy albumu i gatunku, a także tworzenie własnych list odtwarzania. Co więcej telefon posiada 6 ustawień korektora graficznego (rock, jazz, pop, normalny, 3D i classic), dzięki czemu mamy możliwość ustawienia preferowanego przez siebie podbicia określonych dźwięków. Telefon umożliwia odtwarzanie muzyki podczas korzystania z aparatu, gier, menu oraz odbierania/wysyłania wiadomości SMS/MMS. Odtwarzacz możemy kontrolować też bez rozsuwania telefonu, pod warunkiem, że zwolnimy blokadę klawiatury. Wydobywający się dźwięk z głośników telefonu jest czysty, nie ma żadnych szumów i w zupełności może zastąpić nam oddzielny odtwarzacz. Dzięki obsłudze standardu A2DP muzykę z telefonu można przesłać do stereofonicznych słuchawek Bluetooth. Do słuchania naszych zbiorów audio możemy także wykorzystać zestaw słuchawkowy.

LG Secret

Aby włączyć radio należy podłączyć zestaw słuchawkowy, który służy jako antena. Wbudowane w telefon radio pozwala na wyszukanie automatyczne lub ustawienie ręczne oraz zapisane do 50 stacji w paśmie FM. Zestaw słuchawkowy telefonu pełni jednocześnie funkcję anteny.

LG Secret

Stacje można zaprogramować, wyszukując je ręcznie lub automatycznie. Radia, bez RDS-u można słuchać, także w tle, poprzez słuchawki lub poprzez głośnik telefonu. Niestety nie da się zapisać np. słuchanej audycji, czy muzycznego utworu.

LG Secret

Aplikacja Dyktafon umożliwia nagrywanie notatek głosowych lub innych dźwięków o długości rozmiaru MMS, 30 sekund, jednej minuty lub bez ograniczeń. Dyktafon obsługuje format AMR i pozwala nagrać prowadzoną rozmowę.

LG Secret

Recenzowany przeze mnie telefon posiada aparat 5.0-megapikselowy (2592x1944) z autofokusm, trybem makro i lampą błyskową. Robienie zdjęć jest bardzo proste, wystarczy wcisnąć spust i poczekać, aż ustawi się ostrość i prawdopodobnie uda nam się zrobić bardzo dobrej jakości zdjęcie do naszego Albumu. Trzeba tylko pamiętać, że aparat fotograficzny od wciśnięcia przycisku na prawej ściance obudowy do zrobienia zdjęcia potrzebuje około 4 sekund. Imponująco brzmi opis aparatu fotograficznego, tu narzekać nie możemy. Począwszy od 16-krotnego zoomu cyfrowego, poprzez wybór z 7 różnych trybów scen — automatyczny, portret, pejzaż, zdjęcie nocne, plaża, sport i impreza, 7 różnych efektów i filtrów (zwiększenie jaskrawości, negatyw, sepia, odcienie niebieskiego, wytłoczenie, szkic, obraz monochromatyczny) i 5 różnych trybów ustawienia balansu bieli — automatyczny, dzienny, pochmurny dzień, podświetlenie, światło sztuczne po możliwość ustawienia czułość do ISO 800 — najlepsza jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Tryb panoramiczny umożliwia uchwycenia na zdjęciu sceny o znacznej szerokości. Tryb nagrywania ciągłego doskonale nadaje się do robienia zdjęć poruszających się obiektów lub zdjęć o tematyce sportowej. Aparat wykona szybko serię dziewięciu ujęć, z których możemy wybrać zdjęcie, aby go zapisać. Samowyzwalacz umożliwia ustawienie czasu opóźnienia (3,5 i 10 sekund) od naciśnięcia migawki. Dzięki diodzie LED doświetlającej scenę zdjęcia można robić także w gorzej oświetlonych miejscach. Prawdziwej lampy błyskowej taka dioda jednak nie zastąpi.

Zdjęcia w trybie automatycznym w przykładach.

Kliknij
Przykład zdjęć

Aparat fotograficzny to nie tylko możliwość robienia zdjęć jakości 5 maga pikseli, ale także szansa rejestrowania filmów z szybkością 5, 30 lub 120 klatek na sekundę oraz możliwość odtwarzania filmów w formacie DivX. Aparat pracuje także w trybie kamery z maksymalną rozdzielczością 640x480 pikseli. Nagrywanie wideo z szybkością 120 ftps w rozdzielczości QVGA lub 30 ftps w rozdzielczości VGA Czas nagrania ogranicza tylko pamięć telefonu lub karty. Kto lubi może korzystać z trybu filmowania panoramicznego (16x9).

Video 1 (panoramiczny) 16 x 9: Tutaj
Video 1: Tutaj

Zarejestrowane obrazy można ozdobić za pomocą rozbudowanych funkcji edycji obrazów i wideo, dodawanć do nich nowe elementy oraz ich ożywiania. Mamy wybór między innymi morfingu (edycji twarzy) i funkcji SmartLight, która pozwala automatycznie dostosować oświetlenie obrazu. Można również skorzystać z zainstalowanego w telefonie oprogramowania Movie Maker, aby tworzyć własne klipy muzyczne łącząc zdjęcia i podkładając muzykę. Funkcje edycji dostępne są dostępne dla wszystkich klipów wideo z wyjątkiem rozdzielczości 640x480 pikseli.

LG Secret

Twórcy LG Secret nie zapomnieli też o podstawowych funkcjach telefonu komórkowego — zastosowano w nim technologię Voice Clarity, która zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu. Żeby zainicjować wideorozmowę należy, po wpisaniu numeru telefonu rozmówcy, wcisnąć funkcyjny przycisk dotykowy umieszczony pod ekranem po stronie lewej i w opcjach wybrać funkcję Wideorozmowa. Obraz w testowanym egzemplarzu był płynny, ale musimy dodać, że jej jakość zależy w dużej mierze od transmisji w sieci.

LG Secret

Książka adresowa pozwala nam zapisać do 1000 kontaktów, oferuje nam także możliwość przydzielenie numerów do 6 Grup. Wstępnie producent nadał nazwy pięciu grupom (Rodzina, Przyjaciele, Znajomi, Szkoła, VIP),oczywiście te i pozostałe można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Można także dodać inne informacje w polach Strona główna, Adres domowy, Nazwa firmy, Zawód, Adres firmy oraz Notatka.

W telefonie można sprawdzić rejestr połączeń nieodebranych, odebranych, wybieranych oraz ilości danych przesłanych przez sieć za pomocą opcji informacji GPRS. Wyświetlane informacje obejmują numer telefonu i nazwę rozmówcy, (jeśli jest w naszej książce telefonicznej) oraz datę i godzinę połączenia. Można również sprawdzić czas połączenia oraz ustawić koszty połączenia.

Telefon umożliwia ponadto prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Z telefonu w trybie głośnomówiącym można korzystać, gdy aparat znajduje się w niewielkiej odległości. Zestaw głośnomówiący, tak naprawdę dobrze sprawuje się tylko w cichym otoczeniu.

LG Secret

Secret LG to jednak zdecydowanie więcej niż telefon z aparatem. Fabrycznie w telefonie zaimplementowane są dwie gry: Grand Golf i Sudoku Puzzle. Ale prawdziwą frajdę mamy z gier M-Toy: Dart, Magic Ball, Maze, Homerun Derby, Hammer i Fishing, które wykorzystują wbudowany w urządzenie czujnik ruchu (żyroskop). Sterując odpowiednio całym telefonem jak joystickiem - przechylając go lub obracając, można grać w elektroniczne lotki, łowić wirtualne ryby lub poruszać się po labiryncie. Powiem szczerze, rzadko telefon używam, jako konsola do gier, ale trudno mi było się rozstać z telekonsolą i nie pokonywać kolejnych rekordów np. w rzucie młotem. Zabawa tak wciąga, że trzeba uważać, aby przypadkowo nie rzucić także komórką.
Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 4.3 (głosy: 97)
Tagi: | lg | testy | hsdpa | telefony | komórkowe Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 41
Komentarze: 41 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimOla
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2012.11.05 14:32 Odpowiedz
Nie kupujcie tego telefonu. Kupiłam nowy - z salonu i zepsuł sie po 2 miesiącach. W reklamacji powiedzieli ,że z mojej winy i teraz leży zepsuty w szafie ;/
AnonimMIKI
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.09 21:56 Odpowiedz
Czy mozna sciagnac gg na LG 750 secret prosze o pomoc
Anonimmiki
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.11.09 21:55 Odpowiedz

Anonimkataklysmos
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.12.02 20:55 Odpowiedz
Witam , mam problem z LG kf 750. Mianowicie gdy chce ściągnąć mp3 czy wysłać do kompa zdjęcia przez bluetooth to pokazuje mi że nie można mi o że urządzenia sa sparowane , Pomózcie
Anonimlllollla:D
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.08.31 15:36 Odpowiedz
mam problem z usb i nie wiem za bardzo co mam zrobić ?? prosze o pomoc
Anonimgfh
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.09.01 00:23
To zależy jaki masz problem z USB. Czy po podłączeniu do Twój komputer "widzi" telefon, czy masz problem z transferem danych. Powinno wszystko działać bez zarzutu zaraz po podłączeniu. Wyświetla CI się powiadomienia na telefonie o połączeniu przez USB? Jak tak to może wina kompa
AnonimEli
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.11.30 13:25
wlasnie tez mam problem. jak podlacze do kompa widzi telefon ale nie da sie nic zrocic...
Anonimbastolini
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.26 10:23 Odpowiedz
Właśnie jak w....... te logo operatora ? ****! komu te loga są potzrebne i ten napis miłego dnia,jak mi matka umrze tez ma mi być miło?
AnonimAga
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.12.28 14:05 Odpowiedz
Witam! Czy ktoś wie jak pozbyc sie loga operatora (MILEGO DNIA Orange) w telefonie LG KF 750?
AnonimMarzena
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.09.07 20:51 Odpowiedz
Witam , ja rowniez mam problem z podlaczeniem telefonu do komputera, niestety w zestawie nie bylo plyty z oprogramowaniem, mam tylko kabel. Prosze o pomoc tych, ktorzy juz sobie poradzili z tym problemem. gg7669172
AnonimM
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.13 22:20 Odpowiedz
Ten LG KF 750 Secret jest świetny. Znam sporo innych modeli telefonów, a ten bardzo udał się LG. Jest dopracowany w każdym calu.
Anonimcc z
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.01 11:37 Odpowiedz
ten dzyndzel sluzy do wycierania ekranu jak sie zakurzy albo pobrudzi taki bajer jak scierka:p
Anonimkrisspin
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.29 12:19 Odpowiedz
prosze o pomoc uzytkownikow lg secret da sie zmienic prawy przycis .. mama pod nim ustawiony: LIVE czyli internet ( bo to bylo z vodafoonu UK) a chce aparat czy cos innego pod lewym mam DOSTEP prosze o kottakt na gg 9484515
Anonimcocc
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.27 16:27 Odpowiedz
mam pytanie: ten dzyndzel wiszący to do czego służy??
Anonimlord
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.20 12:54 Odpowiedz
witam co do telefonu lg kf 750 mam dobre wrazenia . ale mam jeden problem nie podswietlaja mi sie klawisze zadzwon odrzu c i funkcujne(powrót i ten po przeciwnej stronie ) a nawikacujne (prawo lewo góra dół) sie świacą jaka moze byc tego przyczyna ? prosze o szybka odpowiedz gg 11483704
Anonimjamajka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.15 20:45 Odpowiedz
wlasnie tez mam problem z polaczeniem, zdjecia sie zrzucaja a muzyki wgrac nie moge
andre135andre135
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4
Zarejestrowany:
2009-10-29 11:55:52
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.10.29 13:03
Po podłączeniu przez USB trzeba wgrywać do dobrze odznaczonego folderu - po prawej stronie pod sybolem telefonu.
andre135andre135
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4
Zarejestrowany:
2009-10-29 11:55:52
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.10.30 08:56
Czy się udało? Daj znać!!
AnonimGorzowianin
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.07.10 13:41 Odpowiedz
Witam. Chcialem sie dowiedziec, czy ktos ma problem z podlaczeniem tego telefonu przez USB do komputera ?
andre135andre135
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4
Zarejestrowany:
2009-10-29 11:55:52
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.10.29 13:12
Ustawić telefon np. na 1godz. blokady ( w zależności jak długo planujemy pracować na USB),telefon w czasie połączenia musi być aktywny!!! wysunąć klawiaturę i wtedy postępować zgodnie z instrukcją.
andre135andre135
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 4
Zarejestrowany:
2009-10-29 11:55:52
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.10.30 08:57
Odpowiedz jak poszło???!
AnonimKas
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.22 20:48 Odpowiedz
Telefon jest ok, mam tylko mały problem, nie mogę zainstalować LG PC Suite II na kompie i nici z połączenia :/
AnonimSylwia
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.09 12:49 Odpowiedz
jak dla mnie tel. jest rewelacyjny mialam wczesniej lg shine wiec widze duze roznice aparat robi ladne zdjecia no i glosnik gra o duzo lepiej wiec mp3 odtwarza super no i wyglad co dla mnie bardzo sie liczy jest powalajacy a co do zasiegu to niemoge narzekac mam go w sieci play i mieszkam w malej wiosce gdzie zawsze mialam problemy z zasiegiem teraz nie moge narzekac polecam
AnonimFilip
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.07 23:40 Odpowiedz
mam ten telefon od miesiąca i dopiero teraz zaczełem sie nim bawić tak naprawdę i mam mały problem wgrałem film dvix ale telefon go nie czyta? musze pozmieniać jakieś ustawienia czy coś? poza tym telefon jest naprawdę udany czasami moze wolno chodzi ale nie tak żeby przyszkadzało.
Anonimdriv3r
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.06.03 23:23 Odpowiedz
telefonik ładny i wogóle nawet fajny.Mam go od dwóch dni i trochę żałuje. A tylko dlatego, że gubi zasięg i w domu musze siedzieć na oknie!! z tym to masakrrrraaaaa. jak ktoś coś wie jak zaradzić takiemu problemowi to proszę odpisać na mojego maila
Anonimmanq
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.04.07 23:03 Odpowiedz
nabyłem LG jakis tydzień temu, skusił mnie 5mpix aparat i zarombisty wygląd. Rzeczywiście ogólnie telefonik lux ale zdjecia z aparatu a w szczególności z lampą to porażka. mam sek800i więc jest porównanie .
AnonimThiago
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.13 01:59 Odpowiedz
Dziś stałem się posiadaczem owego telefonu. Telefon bardzo mi się podoba (wiadomo-rzecz gustu) ale... aparat... Posiadam też SE k800i i niestety musze stwierdzić, iż SE robi lepsze foty ( mam nadzieję, że po głebszych zabawach funkcjami aparatu w LG moja opinia się zmieni ). Może to szczęgół, ale brakuje mi także w LG by zdjęcia były razem z datą (tak jak w SE). I czy da się usunąć orange menu?
AnonimJupik
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.01.16 15:40 Odpowiedz
Zaiste ladny to telefonDD Używam tego modelu wniebowzięty nie jestem ale zachwalam sobie.
Anonimbruno:D
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.18 17:13 Odpowiedz
plus za wygląd i funkcjonalność , stylowy i elegancki tel gdyby tylko jeszcze miał wi-fi byłby telefonem idealnym mimo wszystko telefon jest niezly
AnonimArtur
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.17 15:02 Odpowiedz
racja telefonik, obsluguje naprawde potezne kartty pamieci bo tego niezly aparacik 5Mpix, do tego bardoz przyjemny dla oka wyglad.
AnonimNatalka
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.17 11:13 Odpowiedz
Wyglad tego telefonu jak i wykonanie zachwycają, jest po prostu piękny. Lepszego projektu nie widziałam))
Anonimbanano
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.10 10:49 Odpowiedz
Ten kto pisal ten tekst chyba ani razu potem go nie przeczytal, to jest przeciez dno !!! Ja nie wiem jak mozna takie brednie pisac...
Anonimmagda
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.09 19:29 Odpowiedz
mam ten telefonik i jestem z niego bardzo zadowolona. Zakupiłam go jako alternatywę dla kilku bardziej bajeranckich foników zdjęcia też uważam, że bardzo ładnie wychodzą, gdy już się nieco opanuje funkcje aparatu po zrzuceniu na kompa i ewentualnej obróbce w Picture Manager przy pomocy "autokorekty" zdjęcia są już naprawdę bardzo fajne poza tym telefonik ba dużo fajnych funkcji. jego minusami są pewne braki w rozwiązaniach softowych, które miałam w Nokii i do których się przyzwyczaiłam. są to jednak takie drobnostki, że wręcz niezauważlne także polecam
Anonimarcziii
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.30 22:28 Odpowiedz
pytanie ?mam karte 2 gb . ten telefon jej nie widzi? co jest grane?
AnonimWolverine
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.29 17:23 Odpowiedz
Secret obsługuje bez problemu karty pamięci nawet 16GB! Większej nie miałem Bez problemu widzi pliki... chociaż trochę długo je wczytuje.
AnonimWolverine
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.29 17:19 Odpowiedz
Poprzednikami były modele: Chocolate i Shine. Telefon, powidzmy to szczerze, robi kiepskie zdjęcia. Wielkość matrycy może imponować, ale jeżeli zrobicie zdjęcie 2MPx i sztucznie je interpolujecie, to efekt niestety będzie ten sam.
+41 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 6

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)