REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2008-04-10 18:49 | Taryfy | lg | telefony | komórkowe | edge | testy
Kan
 

Test LG KF600

Dane podstawowe

LG KF600

LG KF600 to tegoroczny zdobywca nagrody 2008 iF product design award firmy za unikalny design i interfejs użytkownika - dwa wyświetlacze, z których mniejszy - InteractPad - pełni funkcję panela dotykowego i służy do obsługi telefonu. W zastosowanym interfejsie fizyczne klawisze nawigacyjne zastąpiono zmieniającymi się w zależności od kontekstu przyciskami wirtualnymi, ułatwiającymi dostęp do zadań. Telefon rzeczywiście jest bardzo ładny.

LG KF600

Wykonany z przezroczystego tworzywa podwójny wyświetlacz z czarną obudową i metalowym wykończeniem w połączeniu z czerwonym podświetleniem klawiszy panelu dotykowego i białymi ikonkami menu daje wrażenie telefonu bardzo nowoczesnego i eleganckiego. Po rozsunięciu klawiatury wrażenie to zostaje jeszcze bardziej spotęgowane podświetloną na biało, prawie całkowicie płaską klawiaturą. Aktualna cena detaliczna na rynku polskim to ok. 1300 PLN.

Funkcje i wyposażenie

LG KF600

Telefon dostarczany jest w eleganckim pudełku z zamkiem magnetycznym. W nowym zestawie oprócz telefonu i ładowarki sieciowej znajduje się zestaw słuchawkowy stereo, kabel miniUSB do PC, płytka CD z oprogramowaniem (LG PC Suite), instrukcja obsługi oraz welurowe etui na telefon.

Naładowany do pełna litowo-jonowy akumulator o pojemności 800 mAh wystarcza według producenta na 250 godzin pracy w trybie oczekiwania i 150 minut rozmów. Częstotliwość ładowania naszej komórki zależy oczywiście od długości rozmów, odległości od stacji bazowej oraz tego, czy i ile wysyłamy danych. W przypadku KF600 czasy podawane przez producenta dość realnie odzwierciedlają rzeczywiste osiągi. Aparat wytrzymał mi dwa dni po pierwszym ładowaniu przy intensywnym testowaniu: nauka obsługi, słuchanie radia i muzyki z odtwarzacza, przeglądanie internetu oraz 4 dni przy używaniu telefonu do rozmów i SMSów: 5/10 SMSów, 15/20 minut rozmowy dziennie do tego kilka zdjęć. Podczas testu nie używałem trybu oszczędności energii.

LG KF600

Telefon ma wymiary 101,2x50,7x14,4 mm i waży 111 gramów. Kolejnym plusem jest spora ilość pamięci wbudowanej w telefon. 40MB pozwoli w miarę komfortowo korzystać z możliwości urządzenia. Niestety, aby ją rozbudować musimy zaopatrzyć się sami w nośnik typu microSD, przynajmniej w testowanym zestawie takowej karty nie było. KF600 to nietypowy telefon więc i dość nietypowe - musimy za każdym razem otwierać telefon i wyjmować baterię. Fakt, nie musimy robić tego co dzień, ale w przypadku, gdy nasz komputer nie posiada łącza Bluetooth, a nie mamy przy sobie kabelka USB czynność ta może być nieco frustrująca. Podczas instalowania karty może się dać we znaki samo wkładanie karty trzeba ją niemal na siłę wcisnąć do przeznaczonego jej miejsca w telefonie.

LG KF600 stworzono z myślą o pasjonatach mobilnej rozrywki i w tym zakresie nie zawodzi. Użytkownik, który chce posłuchać plików muzycznych znajdzie w nim wbudowany odtwarzacz muzyczny i radio FM, jeżeli pragnie uwiecznić kilka chwil ze swojego życia będzie zadowolony z wbudowanego aparatu fotograficznego o matrycy 3,0 MPix.

LG KF600

Telefon umożliwia korzystanie z komunikacji w sieciach GSM/GPRS/EDGE (900/1800/1900 MHz). Strony internetowe można przeglądać, korzystając z klawiszy lub menu przeglądarki WAP. Usługa Yahoo!Go umożliwia dostęp do usługi Internet sernice. Niestety usługa ta jest jeszcze niedostępna w Polsce. Surfując po Internecie nie zauważamy żadnych nieprawidłowości, WAP 2.0 pracuje bez problemów.

LG KF600

Producent zadbał nawet o to, aby instalowana dowolnego operatora karta SIM automatycznie konfigurowała nam telefon pozwalając na dostęp do zasobów globalnej sieci. To samo dotyczy wysyłania wiadomości multimedialnych, lecz aby skorzystać z owego dobrodziejstwa poczty elektronicznej musimy skonfigurować naszą skrzynkę.

LG KF600

Maksymalny rozmiar jednej odbieranej lub wysłanej wiadomości e-mail wraz z złącznikami wynosi 300KB. W przypadku odebrania wiadomości zawierającej więcej niż 5 załączników, tylko 5 z nich zostanie odebranych.

LG KF600

Przy pisaniu wiadomości SMS przydaje się wbudowany polski słownik T9. KF600 ma funkcję rozpoznawania pisma odręcznego. Aplikacja umożliwia rozpoznawanie pisma w celu utworzenia nowej wiadomości. Funkcja ciekawa w miarę dobrze rozpoznaje pisane litery, działa szybko ale wymaga wprawy dlatego lepiej wprowadzać litery za pomocą rysika.

LG KF600

Do połączenia z komputerem służą złącze miniUSB oraz bezprzewodowy Bluetooth w standardzie 2.0 ze wsparciem dla technologii A2DP do przesyłanie dźwięku stereo. Telefon KF600 może pełnić rolę urządzenia pamięci masowej. Po podłączeniu przewodu USB można używać telefonu jako dysku wymiennego. Na taki dysk można pobierać pliki MP3, zdjęcia, pliki wideo, pliki tekstowe itp.

LG KF600

Recenzowany przeze mnie telefon posiada aparat 3.0-megapikselowy z autofokusm. Robienie zdjęć jest bardzo proste, wystarczy dotknąć ikonki z funkcją „Uchwyć” lub wcisnąć spust i poczekać, aż ustawi się ostrość i prawdopodobnie uda nam się zrobić bardzo dobrej jakości zdjęcie do naszego Albumu.

LG KF600

Dwukrotne szybkie wciśnięcie przycisku pozwala zrobić zdjęcie bez AF, warto jednak pamiętać, że będzie ono nieostre i dużo gorszej jakości. Fotografie rejestrowane za pomocą tego telefonu uważam za jedne z lepszych, jakie można zrobić za pomocą telefonu komórkowego. Dostępne ustawienia (2048x1536, 1600x1200, 1280x960, 640x480, 320x240. Zdjęcia seryjne dostępne są tylko w rozdzielczościach 320x240 i 640x480 pikseli. Dzięki diodzie LED doświetlającej scenę zdjęcia można robić także w gorzej oświetlonych miejscach. Prawdziwej lampy błyskowej taka dioda jednak nie zastąpi. Lampa doświetlająca w wielu sytuacjach może nam zastąpić latarkę, bo świeci cały czas.

LG KF600

W funkcje fotograficzne wchodzi się bardzo prosto, wystarczy tylko wcisnąć i chwilkę potrzymać przycisk na prawej bocznej ściance obudowy. Klawisz ten służy także do odblokowania telefonu. Pamiętać jednak należy, że na uruchomienie aparatu potrzebujemy około 3 sekund, czas ten jednak wydłuża się do siedmiu jeżeli mamy zamkniętą obudowę. Oferowane funkcje fotograficzne są jednak spore. W aparacie mamy możliwość ustawienia fotografowania w trybie Portret, krajobraz, Sport lub Nocny. Z innych funkcji możemy ustawić jeden z efektów specjalnych (sepia, czarno-białe, negatyw), balans bieli, czy poprawić jakość zdjęcia.

LG KF600

Kto potrzebuje może skorzystać z samowyzwalacza i wybrać czas opóźnienia o 3, 5 lub 10 sekund. Można także wybrać tryb Makro, który pozwala na wykonywanie zdjęć z bardzo małej odległości. Redukcja Drgań umożliwia wyeliminowanie skutków drżenia rąk. Dysponujemy pięciokrotnym zoomem cyfrowym, przy czym większy zoom = mniejsza rozdzielczość.

Zdjęcia w trybie automatycznym w przykładach.

Przykłady:

Kliknij
Kliknij
Na zewnątrz W domu

Aparat pracuje także w trybie kamery (3gp, mp4) z maksymalną rozdzielczością 320x240 pikseli. Czas nagrania ogranicza tylko pamięć telefonu lub karty.

LG KF600

Przykład: Video

Multimedia w telefonie to także odtwarzacz (MP3, amr, WAV, AAC) i radio FM. Oprogramowanie odtwarzacza jest proste i wygodne w użyciu.

LG KF600

Dźwięk jest czysty, nie ma żadnych szumów, a po podłączeniu zestawu słuchawkowego telefon może w zupełności zastąpić nam oddzielny odtwarzacz. Co więcej telefon posiada equalizer, dzięki czemu mamy możliwość ustawienia preferowanego przez siebie podbicia określonych dźwięków.

LG KF600

LG KF600

Wydobywający się dźwięk z głośników telefonu jest dobrej jakości ale zbyt cichy .

Dzięki obsłudze standardu A2DP muzykę z telefonu można przesłać do stereofonicznych słuchawek Bluetooth. Muzyka może być odtwarzana w tle przez cały czas korzystania z telefonu.

LG KF600

Wbudowane w telefon radio pozwala na wyszukanie automatyczne lub ustawienie ręczne oraz zapisane do 12 stacji w paśmie FM. Zestaw słuchawkowy telefonu pełni jednocześnie funkcję anteny. Po zaprogramowaniu kanałów, stacje radiowe można słuchać naciskając odpowiedni klawisz numeryczny. Radia można słuchać poprzez słuchawki lub poprzez głośnik telefonu. Niestety nie da się słuchać radia w tle, ani zapisać np. słuchanej audycji, czy muzycznego utworu.

LG KF600

LG KF600

Dyktafon pozwala nam zapisać tak długi materiał audio, na ile pozwala ilość miejsca dostępnego w telefonie lub na karcie pamięci. Nagranie można wysłać z poziomu dyktafonu przez Bluetooth, MMS lub e-mail. Wielu naszych Czytelników zazwyczaj pyta czytając testy, czy Dyktafon pozwala nagrać rozmowę telefoniczną. W przypadku KF600 jest to możliwe, naciskamy tylko odpowiednią ikonkę z opcjami i wyszukujemy funkcję „Nagraj”.

LG KF600

Jako telefon KF600 pracuje bez zarzutu. Książka adresowa pozwala nam zapisać do 1000 kontaktów, oferuje nam także możliwość przydzielenie numerów do 7 Grup. Wstępnie producent nadał nazwy czterem grupom (Rodzina, Przyjaciele, Znajomi, VIP),oczywiście te i pozostałe można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Każdej grupie możemy przydzielić dzwonek lub ikonę grupy.

LG KF600

W telefonie można sprawdzić rejestr połączeń nieodebranych, odebranych, wybieranych oraz ilości danych przesłanych przez sieć za pomocą opcji informacji GPRS. Wyświetlane informacje obejmują numer telefonu i nazwę rozmówcy (jeśli jest w naszej książce telefonicznej) oraz datę i godzinę połączenia. Można również sprawdzić czas połączenia oraz ustawić koszty połączenia. Telefon udostępnia trzy style (Styl muzyczny / Styl wiosenny / mozaikowy i standardowy) wybierania numeru. Jakoś dźwięku wydobywająca się z głośnika w czasie rozmowy można uznać za bardzo dobrą, telefon jednak lubi tracić zasięg.

LG KF600

LG KF600 umożliwia ponadto prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Wystarczy tylko w czasie rozmowy dotknąć ikonki przedstawiającej głośnik w panelu InteractPad. Z telefonu w trybie głośnomówiącym można korzystać, gdy aparat znajduje się w niewielkiej odległości. Zestaw głośnomówiący, podobnie jak i odtwarzacz muzyczny działa tak naprawdę dobrze tylko w cichym otoczeniu.

LG KF600

Fabrycznie w telefonie zaimplementowane są dwie gry: Mini Game Word i Thomsons & Touch. Obie wyróżnia prosta grafika oraz nieskąplikowana fabuła. Gierki obsługuje się za pomocą dotykowego panelu.

LG KF600
Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.965 (głosy: 72)
Tagi: | lg | telefony | komórkowe | edge | testy Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 48
Komentarze: 48 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

Anonimas_ulllla ;)
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.27 23:25 Odpowiedz
zastanawiam sie nad tym tel. czy naprawde warto go kupić i czy w miare sprwnie chodzi ??
Anonimpatrycja
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.17 18:49 Odpowiedz
czesc , mam ten telefon jestem z niego zadowolona tylko ,ze chce zgrac foty na kompa to trudno sie wstawia bo sie wylancza;[
Anonimwydra
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.11 19:58 Odpowiedz
ja go mam i polecam
Anonimjaaaa
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.12.19 09:30 Odpowiedz
a czy mozna soft do tego fona zmienic czy trudno o to ?
Anonimlama
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.10.25 22:39 Odpowiedz
masakra, ten telefon jest do niczego, bateria strasznie którko trzyma, ma jakieś odpały przy podłączaniu do komputera i ładowarki, wyłącza się, albo po jakimś czasie łądowania też się wyłącza, nie bierzcie tego szajsu...właśnie padł mi wyświetlacz do tego wszystkiego.
Anonimdiiiana
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.10.19 21:55 Odpowiedz
wie ktos moze gdzie moge sciagnac instrukcje obsługi do tego tel. ? Mam ten tel i jak narazie jestem zadowolona , tylko problem mam z panelem dotykowym ,cos mi sie tam zalało w srodku wiec obsługuje go w ciemno Prosze o inf na temat tej instrukcji
AnonimMarti
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.13 13:21 Odpowiedz
i nie jest az taki fajny na jaki wyglonda
AnonimMarti
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.13 13:20 Odpowiedz
na super a ja mam takiego
Anonimayanoo
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.04.14 09:23 Odpowiedz
mam ten tel od około 4 miesięcy i jakoś nigdy mnie nie zawiódł. NIE WYŁACZA sie podczas ładowanie i podłączania pod Komp. tylke te dzwonki sms ^^" bateria trzyma mi 2 dni przy ciagłym slychaniu muzyki . I mi to nie przeszkadza:p i wy macie jakies dziwne problemy z nim O.o
Anonimmops
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.14 12:48 Odpowiedz
ten fon jest spoko mam go 7 dni i nie wyłącza mi się ani nie zawiesza polecam
Anonimgonzo
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.22 10:27 Odpowiedz
a co do problemów mam ten fon troche i ładuje bez wyłaczania sie do kompapodpinam jest dobrze wszystko dziala swietnie tylko ten aparat o ktorym pisalem wyzej pomozcie prosze
Anonimgonzo
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.22 10:16 Odpowiedz
Czesc posiadam lg kf 600 wszystko dziala poprawnie ale jest jeden problem zdjecia ,robiac je wychodza zamazane w kazdym trybie jaki jest dostepny kazda kombinacja wszystkie sa takie same ;/ czy mozna to jakos zmienic niewszedzie i niezawsze moge zabrac cyfrowke ze soba a ten fon ponoc robic ma dobrej jakosci te foty ;/
Anonima
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.18 15:45 Odpowiedz
Do Pujana: Telefon dobrze liczy procenty 50%=0,5 CZyli 100-0,5-99,5
AnonimPujan
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.02.07 00:44 Odpowiedz
Witam! Wiem dlaczego podczas podłączania ładowarki telefon się wyłącza. Zrobiłem mały test. Każdy użytkownik telefonu komórkowego ma non-stop podłączoną ładowarkę do sieci i podłącza ją potem do telefonu aby go "nakarmić". I tu tkwi błąd! Najpierw należy podłączyć do tel., a potem do sieci w tym wypadku telefon nam się nie wyłączy. Prawdopodobnie wyłączają go zabezpieczenia, które chronią tel. przed uszkodzeniem, Tak samo powinno być z kablem USB, najpierw do tel, potem do kompa. Pozdrawiam
AnonimPujan
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.01.25 21:58 Odpowiedz
Telefonik jest zarąbisty. Mam go od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Kilka minusów znalazłem, do których się przyzwyczajam (przywycziłem); np. krócej trzyma bateria niż w SE T630 - szybszy telefon oraz większy wyświetlacz (2 wyświetlacze ) to więcej żre prądu. Kalkulator, dziwnie liczy procenty (100-50%=99,5!!!). Mając włączony słownik T9 i zmieniając wielkość liter klawiszem ,#' łatwo można wyłączyć słownik i trzeba troszkę go ponaciskać, aby z powrotem go włączyć. Troszkę mniej bolący szczegół: mając wciśniętą kartę pamięci wyświetla się ikonka informująca o umieszczonej karcie, ale po włączeniu bluetootha ikonka zostaje zastąpiona znaczkiem "sinozębnego". Kartę dziwnie się wkłada, ale muszę powiedzieć, że ja nie mam powodów aby ją wyciągać, przecież kabel tel->komp jest dołączoiny w komplecie. Ale zawsze można wymieniać pliki z komputerem za pomocą BT. Fajna sprawa jak się dokupi rysik. Można pisać SMSy odręcznie (po literce oczywiście). Fajna sprawa. Oprogramowanie nie może się komunikować z telefonem, ale że używam Linuksa, to jest dla mnie mało istotne.
Anonimpujan
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.14 06:23
www.pujan.pl
Anonimsylmaz
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.01.19 10:24 Odpowiedz
Mam ten tel od września. rzeczywiście problem z ładowaniem, nie sygnalizuje wcześniej o rozładowaniu tylko przy dwóch kreskach pada. powiedzcie jak mam zgrać książkę telefoniczną. mam dużo nr i nie mieszczą się na simie a chciałbym zgrać na kompa.czy jest to możliwe.
AnonimRomek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.26 17:39 Odpowiedz
potrzebny mi program do wrzucana fotek do LG kf600
Anonimsony2004
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.30 22:34 Odpowiedz
Kupilem ten telefon, i na płycie jest koń trojanski i co wy na to?
Anonimkarcia
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.25 18:36 Odpowiedz
Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat bo tego fona dostane na wigilie a po tych komentarzach nie wiem czy go wziasc
Anonimlop
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.24 22:36 Odpowiedz
bardzo się zastanów. przeszedłem na niego z nokii i żałuję. Bateria trzyma bardzo krótko- 3 dni- to absurd i wyłacza się podczas ładowania. Jak czytam to u niego częsta usterka. Przez około 12 godzin nie można używać. Po włączeniu pokazuje się symbol ładowania baterii i wszystko gaśnie. Jak się uprzesz to po kilkunastu próbach udaje się go włączyć, a za chwilę znów gaśnie.
Anonimmiaaa
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.21 16:55 Odpowiedz
Mialam zamiar kupic sobie ten telefon (w erze) ale po waszych opiniach chyba sie jeszcze zastanowię. )
Anonimnak87
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.19 13:32 Odpowiedz
mam ten telefon już prawie 3 miesiące. nigdy mnie nie zawiódł. biorąc go nie byłam przekonana co do marki <wmawiają mi że nokia zawsze lepsza>, ale szybko wątpliwości zniknęły. telefon baaaardzo ładny. zdjęcia po przerzuceniu na komputer są bardzo dobrej jakości. prosty w obsłudze, wbrew przeczytanej wyżej opinii wg mnie nie jest cichy. zasięgu też nie zdarzało mi się tracić. co do pana który tak obszernie się wypowiedział-że oddawał tyle razy do reklamacji itp-miałam ten sam problem z ericssonem-nie była to wina oprogramowania tylko styku baterii. nie dociskało się i się wyłączał. nie jestem specjalistką ale podejrzewam, że o to chodziło a panowie z serwisu zwyczajnie na to nie wpadli. ogólnie telefon bardzo dobry-polecam każdemu
Anonimanonim
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.17 01:32 Odpowiedz
będę miał ten tel. w grudniu nie mogę powiedzieć czy jest dobry
AnonimMISIEK
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.14 23:02 Odpowiedz
PODNIECACIE SIĘ TYM TELEFONEM CHOĆ POŁOWA Z WAS GO NAWET NIE TRZYMAŁA W RĘKU. ZBIERAJĄ POTEM WASZE WYPOWIEDZI PRODUCENCI I PRODUKUJĄ CZASEM KICZ ZA PIENIĄDZE KTÓRYCH CZASEM NIE SĄ WARTE. NIE CHCĘ NIKOGO OBRAZIĆ TĄ WYPOWIEDZIĄ ALE CZASEM MOGLIBYŚCIE SKRYTYKOWAĆ TELEFONY NAWET Z TEJ WYŻSZEJ PÓŁKI. WÓWCZAS STWORZYLIBY NAPRAWDĘ COŚ... A TAK WSZYSTKO TZW. NA JEDNĄ ŁAPĘ POZDRAWIAM.
Anonimmartynaa1987
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.09 16:11 Odpowiedz
Mam ten tel jeden dzien i jestem zadowolona z kupna go... Polecam kazdemu go kupic... Popostu jest super... Nie do opisania sami musicie go zoaczyc i sie nim pobawic.. Pozdrawiam
Anonimdaro
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.18 20:45
Witam! Niestety muszę się źle wypowiedzieć na temat tego telefonu. Miałem go 1 miesiąc. Potem, podczas podłączenia telefonu do ładowarki lub kablem USB do komputera telefon wyłączał się i nie dawał się ponownie włączyć. Co ciekawe, usterka ta występowała często, ale nie zawsze!!! Nie wiadomo, czy telefon ładował się czy nie!!! Nie dało się go włączyć, kiedy był podłączony do gniazdka lub kabla USB!!! Oddałem go na serwis pod koniec września. Wgrano nowe oprogramowanie, jednak usterka pozostała. Następnego dnia ponownie oddałem go na serwis. Wymieniono płytę główną, jednak ku mojemu zdziwieniu usterka nadal się pojawiała!!! Więc oddałem go znowu na serwis. Drugi raz wymieniono płytę główną. I znowu nic!!!! Po odebraniu go z serwisu usterka nadal okresowo występowała!!!! Dwukrotna wymiana płyty głównej nie pomogła!!! Czwarty raz oddałem go na serwis. Tym razem serwis stwierdził, że jest wszystko ok. Ale nie było. Usterka nadal występowała. Moim zdaniem to wada fabryczna. Znalazłem na innych forach o GSM opinie ludzi, którzy mieli tą samą usterkę (www.mgsm.pl, www.telepolis.pl, komorkomania.pl). Oddałem go ponownie na serwis jako niezgodność z umową, ponieważ w normalny sposób nie dało się go używać. Serwis ponownie odpisał, że telefon jest ok. Na szczęście operator sieci komórkowej po moich 6!!!! wizytach wymienił mi telefon na nowy. I to na inną markę, bo LG już nigdy nie zaufam!!!! 6 wizyt w serwisie, godziny spędzone w korkach i stargane nerwy!!!! NIE POLECAM!!!
Anonimwitoldus
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.09 14:11 Odpowiedz
Posiadam telefon lg kf600 , prosilbym o odpowiedz na pytanie, z gory dziekuje:- jak zgram zdjecia z telefonu to na ekranie monitora mam tylko waskie paski, jak zrobic by wygladaly normalnie?- pozdrawiam
Anonimwi76tek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.01 12:04 Odpowiedz
czy odtwarza mp4 ?
AnonimNataliaaa
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.27 10:30 Odpowiedz
Ja mam podobny problem jak osoba powyżej, telefon wyłącza sie podczas ładowania i podłączania do komputera, ponad to po gdy podłączam komórkę do komputera mój komputer jej nie widzi. Nie wiem co mam zrobić. Zainstalowałam te programy które do niego były ale one tez nic nie dały, wyskakuje komunikat ze podłączenie niemożliwe. Jeśli ktoś wie jak podłączyć go do komputera żeby przesłać pliki i chciał by mi wytłumaczyć to proszę napisać tutaj albo na natallumba@wp.pl
AnonimGad
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.25 18:38 Odpowiedz
Bateria trzyma 4-5 dni przy codziennym używaniu. Mam jednak problem z wyłączaniem się telefonu podczas ładowania. Jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu prosze o kontakt na maciejgad@o2.pl. Pozdro
AnonimRegan Abrakadabra
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.23 22:59 Odpowiedz
Mam ten telefon i muszę przyznać, że jest genialny.! Nie wiem skąd wziąłeś ten telefon, ale jeśli ma ktoś go kupić to nie polecam w punkcie sprzedaży era. Fabrycznie znajduje się tam 20MB pamięci. Trudno znaleźć do niego rysik. Pozdrawiam
+48 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 9

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)