REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2014-12-19 10:07 | PDA & Navi | ferguson | test | dvb-t | akcesoria | telewizja | satelitarn
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12

Test Ferguson Ariva 153 Combo z nc+ telewizja na kartę

Niedawno informowaliśmy, że firma Ferguson wprowadziła na rynek, następną generację urządzeń Combo. Ferguson Ariva 153 Combo to bogaty w możliwości odbiornik telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej. Może on zainteresować osoby posiadające starsze telewizory oraz te, które poszukują dekodera dla odbioru platformy nc+ i nowego produktu pre-paid, czyli „nc+ telewizja na kartę”.


Specyfikacja

  • Odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (High Definition)
  • Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p
  • Pełne wsparcie dla dźwięku E-AC3 (Dolby Digital Plus)
  • Obsługa 32 programowalnych timerów
  • Oddzielne listy kanałów ulubionych, TV i Radio
  • Funkcja szybkiego wyszukiwania kanałów (QuickFind)
  • Obsługa teletekstu i napisów ekranowych
  • Obsługa DiSEqC 1.0, 1.1, Unicable oraz DiSEqC 1.2, USALS
  • Obsługa standardów MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264
  • Kompatybilny z systemami DVB-S, DVB-S2, DVB-T i DVB-T2
  • Czytnik kart dla płatnych telewizji


W klasyczny dla Ferguson pudełku znajdziemy tuner Ariva 153 Combo, pilota zdalnego sterowania wraz z bateriami oraz instrukcję obsługi. Pod względem wyposażenia testowany dekoder nie wyróżnia się więc na tle konkurencji.




Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 5 (głosy: 7)
Tagi: | ferguson | test | dvb-t | akcesoria | telewizja | satelitarn Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 12
Komentarze: 12 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimMirek
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.28 02:56 Odpowiedz
Wie ktoś w jaki sposób działa Multiroom na tym dekoderze ? Szukam na necie instrukcji może być w pliku PDF ale nigdzie nie ma. Nawet na stronie producenta nie spotkałem.
AnonimSzubiel
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.15 17:49 Odpowiedz
A czy dekoder obsługuje serwery multimediów DLNA?
ManekinManekin
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 8
Zarejestrowany:
2014-06-30 16:25:13
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.13 16:38 Odpowiedz
Ja mam w domu internet z Netii, zdecydowanie najtaniej mnie to wyszło
Anonimaoh
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2015.01.01 23:41 Odpowiedz
Sprawdził się przez święta z kartą telewizja na kartę nc+. DVB-T też działa. Za tę cenę nie można mieć full wypas funkcji.
AnonimKlientNiedoszy
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.26 10:13 Odpowiedz
Do poniższej beczki miodu muszę dodać przynajmniej trzy łyżki dziegciu. 1. DVB-T2 bez FFT 32k i GI 1/256. Widziałem to już nie raz w dekoderach "DVB-T2", ale WTF? 2. Maksymalny pobór mocy to 45W? To mój laptop razem z 17" ekranem tyle nie bierze. 3. Ale najbardziej zabolało mnie, że w momencie oglądania programu TV na smartfonie ekran telewizora zostaje wyłączony? WTF^2. Przecież w innym przypadku taka funkcja traci na wartości ponad dwukrotnie. To już lepiej podłączyć sobie przystawkę WiDi i kupić tablet z procesorem intela a wtedy nie będzie takiego ograniczenia.
AnonimVan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.22 07:04 Odpowiedz
Jest już na półce i śmiga aż miło
Anonimnea
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.21 23:18 Odpowiedz
Kupiłam po przeczytaniu tej recenzji i nie żałuję. Nie interesują mnie jakieś dodatki ale aby dał mi dostęp w starym telewizorze do naziemnej telewizji. Zaryzykowałam zakup NC+ na kartę na święta i działa. Dla tzw znawców są drogie dekodery taki sprzęt kupuje się dla domu, a nie dla dodatków, z których i tak się nie korzyst. Działa za przedstawienie możliwości tego urządzenia. Przed zakupem warto wiedzie, czy o to nam chodzi.
AnonimPia
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.21 15:48 Odpowiedz
Fajny sprzęt. Dzięki za test, bo nie słyszałam o nim
PROZAKPROZAK
Zarejestrowany użytkownik


Posty: 2019
Zarejestrowany:
2007-04-02 18:05:42
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.19 20:31 Odpowiedz
Ciekawa propozycja dla tych co maja starsze typy telewizorów.
Anonimzxc
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.19 17:18 Odpowiedz
Wie ktoś może czy można kupić samą kartę nc+ czy tylko razem z ich dekoderem?
AnonimKan
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.19 17:35
Ja testowałem na karcie pre-paid nc+ telewizja na kartę. Można kupić samą kartę i działa bez problemu.
Anonimcyferblat
Niezarejestrowany




Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2014.12.19 11:42 Odpowiedz
Gdy producent dołoży DAB+ czyli cyfrowe radio będzie super combo, poczekam z zakupem