REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: maar2008-09-14 18:16 | Taryfy | testy | iphone | 3g | era | hsdpa | wi-fi | youtube
maar
 

Test Apple iPhone 3G

Dane podstawowe

Test iPhone 3G
Dzięki uprzejmości Ery dostaliśmy do testów najnowszy iPhone 3G, czyli telefon o którym głośno było już zanim się pojawił na naszym rynku. Szumna i intensywna kampania reklamowa przekonywała nas, że dostaniemy coś całkiem wyjątkowego i niepowtarzalnego. Zobaczymy ile w tam racji a ile marketingowych,  pięknych słówek.

iPhone 3G

iPhone 3G - tył


W nowym, bardzo eleganckim pudełku dostajemy telefon, ładowarkę z kabelkiem, który pełni też funkcję kabla USB oraz instrukcję obsługi. Jest także chusteczka do przecierania ekranu oraz zestaw słuchawkowy. iPhone nie należy do małych telefonów – jego wymiary to 155.5x62.1 mm. Dobrze, że inżynierom Apple udało się utrzymać w ryzach grubość urządzenia, która wynosi 12.3 mm. iPhone waży przy tym zaledwie 133 gramy. Jego, pokryta czarnym lakierem obudowa (wersja 16 GB ma białą tylną ściankę) jest elegancka a telefon dobrze leży w dłoni. Wbudowana w telefon bateria (nie da się jej samodzielnie wymienić) wystarcza według producenta na 10 godzin rozmowy w trybie 2G, 5 godzin w trybie 3G i 300 godzin w trybie czuwania. Jeśli korzystamy z przeglądarki internetowej przez sieć WIFI to telefon będzie działać 6 godzin a gdy słuchamy muzyki – do 24 godzin. Są to oczywiście przewidywania optymistyczne.  U nas podczas testu polegającego na dzwonieniu i surfowaniu po sieci przez 3G i WIFI telefon trzeba było doładować po 3 dniach.

Funkcje i wyposażenie
Gdy pierwszy raz bierzemy iPhone do ręki od razu rzuca nam się w oczy duży i bardzo wyraźny ekran dotykowy. Jego rozdzielczość jest, jak na telefony komórkowe, bardzo duża – aż 320x480 px.   Właśnie na dobrym i czułym ekranie dotykowym opiera się cała, trzeba przyznać – bardzo dobrze przemyślana – koncepcja obsługi tego telefonu. Wszystkie operacje dokonujemy praktycznie przy użyciu palców jednej ręki.  O prostocie obsługi tego telefonu powiemy jeszcze w drugiej części testu. W pierwszej kolejności opiszemy funkcje jakie oferuje nam świeżo wyjęty z pudełka produkt Apple.
W dolnej części ekranu znajdziemy 4 ikonki przenoszące użytkownika do czterech podstawowych funkcji iPhone. Są to telefon, Poczta, Przeglądarka Webowa oraz iTunes, czyli aplikacja muzyczna.

W funkcji telefonu iPhone sprawował się dobrze. Jedno wciśniecie klawisza i już uzyskujemy dostęp do panelu wpisywania numeru telefonu bądź dostępu do książki telefonicznej. Podczas testu nie zauważyliśmy problemów ze stabilnością połączeń w sieci 3G a jakość rozmowy była dobra.  Trzeba dodać, że mieliśmy model z oprogramowaniem w wersji 2.02, które usuwa różne problemy zgłaszane w tym urządzenia.

iPhone 3G - wybieranie numeru

Wbudowany klient poczty również nie sprawił problemów. Po krótkiej konfiguracji konta POP3 uzyskujemy dostęp do naszej skrzynki pocztowej. W ustawieniach konta możemy zdefiniować, czy maile mają zostać pobierane z załącznikami czy bez. Dzięki obsłudze serwera Exchange także klienci biznesowi będą mogli uzyskać dostęp do poczty korporacyjnej.


Bardzo ciekawie prezentuje się przeglądarka internetowa Safari. Trzeba przyznać, że  w przypadku testowanych dotąd telefonów to właśnie iPhone oferował, według mnie, najlepszy komfort surfowania po sieci. Safari jest intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze. Pozwala nam na przeglądanie nawet bardzo skomplikowanych stron WWW wraz z javascriptem i stylami css. Szkoda, że nie ma ona obsługi flasha –zamiast obiektów flashowych widzimy jedynie puste pola z ikonką. Strony internetowe są skalowane do rozdzielczości ekranu urządzenia. Przesuwają palcem po ekranie możemy je scrollować w pionie i na boki. Dotknięcie górnej części ekranu przenosi użytkownika do pola wpisywania adresu. Natomiast gdy dotkniemy ekranu dwoma palcami i je rozszerzymy to obraz jest powiększany – efekt rewelacyjny . Funkcja ta jest bardzo przydatna, bowiem na ekranie telefonu czcionki są bardzo małe i często nie da się przeczytać tekstu lub wybrać linka. Dzięki obsłudze 3G i HSDPA pobieranie danych z Internetu jest wielokrotnie szybsze niż w starszej wersji telefonu Apple. A gdy jeszcze uda nam się uzyskać przez WIFI dostęp do jakiejś szybkiej sieci to już w ogóle nie ma się co martwić szybkością pobierania. Telefon poprawnie łączył się do sieci WIFI z zabezpieczeniami a szybkość transferu była bardzo dobra.

iPhone 3G - safari

iPhone 3G - safari

iPhone 3G - wiele stron jednocześnie


Aplikacja muzyczna iPod służy do zarządzania i odtwarzania naszym zbiorem plików muzycznych. Dzięki 8GB pamięci jaką dysponuje telefon zbiór muzyki może być naprawdę imponujący. W ofercie Apple też jest wersja 16 GB. Po zainstalowaniu oprogramowania iTunes możemy kopiować pliki do telefonu. Urządzenie wspiera formaty: MP3, AAc, Protected AAC, MP3 VBR, Audible, APPLE Lossless, AIFF i WAW. Sklep iTunes jest jednak w Polsce niedostępny – zresztą dostępna w Plusie Muzodajnia pod względem cenowym pewnie by go przebiła. Dołączone do zestawu słuchawki podłączamy w górnej części telefonu. W razie potrzeby możemy wpiąć także słuchawki innego producenta. Podczas testów próbowaliśmy sparować telefon ze słuchawką stereo Motoroli. Wprawdzie udało się ją połączyć, jednak nie dało się przesyłać dźwięku z odtwarzacza do słuchawek. Player wideo wspiera formaty H.264 i MPEG-4 do rozdzielczości 640x480.

iPhone 3G - iPod iPhone 3G - iPod

Podobnie jak wiele nowych zaawansowanych telefonów także iPhone wyposażony został w moduł GPS.  Assisted GPS szybciej znajduje lokalizację dzięki współpracy z nadajnikami GSM a zdarza się, że udaje mu się znaleźć położenie nawet wewnątrz budynków. Jeżeli jednak zechcemy wgrać do iPhone jakąś bardziej zawansowaną  aplikację nawigacyjną znaną na polskim rynku to mamy problem. Wprawdzie Google Maps  pokaże nam gdzie w danej chwili się znajdujemy a także wyświetli trasę od-do, ale wiele osób zechciałoby skorzystać np. z Tom Toma czy Automapy – popularnych w Polsce aplikacji do nawigacji samochodowej – a tego w iPhone nie znajdziemy ani nigdzie nie dokupimy.

iPhone 3g - Google Maps iPhone 3G - Google Maps


Cyfrowa kamera o rozdzielczości 2 Mpix jakby nie pasuje do tego urządzenia. Jakość zdjęć jest nie jest zła, ale podobne efekty można było uzyskać w telefonach sprzed 2, 3 lat. Brak lampy błyskowej i autofocusa powodują, że zdjęcia nadają się co najwyżej do wysyłki przez MMS. O wiele lepsze zdjęcia zrobimy tańszymi Sonyericssonami i Nokiami. Natomiast przeglądanie zdjęć to czysta przyjemność. Wygodna w obsłudze przeglądarka graficzna bardzo upraszcza oglądanie naszego fotograficznego archiwum. Zdjęcia zapisywane są w albumach, które w iPhone nazwano rolkami.

iPhone 3G - galeria iPhone 3G - zdjęcie


Kalendarz iPhone oferuje dobrą funkcjonalność. Możemy w nim wpisać różne zdarzenia, podać datę i godzinę zdarzenia oraz miejsce i dodatkowe notatki.  Szkoda, że nie da się zapisać notatek głosowych. Funkcji dyktafonu też zresztą brak.

iPhone 3G - kalendarz

Ciekawa jest funkcja Youtube – miłośnicy tego wideo portalu na pewno będą z niej korzystać, bowiem filmy wyświetlane są na ekranie iphone z dobrą jakością, a jeżeli łączymy się przez wifi to także z całkiem niezłą szybkością. Korzystanie z innych wideoportali nie jest już takie łatwe – większość z nich bazuje na flaszowych playerach wideo, a jak już wspomnieliśmy - iPhone flasha nie wspiera.

iPhone 3G - Youtube

Oprócz wspomnianych wyżej aplikacji znajdziemy jeszcze kilka innych przydatnych narzędzi. Aplikacje do pisania SMS-ów, zegarek ze stoperem i budzikiem , kalkulator, aplikacje pogodową wyświetlającą pogodę z Yahoo i w polskich realiach mało przydatną aplikację giełdową z notowaniami Yahoo, Google, Apple ustawionymi domyślnie w okienku.

iPhone 3G - pogoda iPhone 3G - zegar

iPhone 3G - kalkulator


Jednak dużo większa będzie lista funkcji, do których przyzwyczaiły nas produkty konkurencji a których w iPhone brakuje. A są to:

 • Brak obsługi MMS
 • Brak profili
 • Brak slotu na karty pamięci
 • Niewymienna bateria
 • Brak możliwości nagrywania filmów
 • Nie da się zapisać kontaktów na karcie SIM
 • Słaba obsługa bluetooth – iPhone łączy się wyłącznie z zestawami słuchawkowymi
 • Brak wideo-rozmów
 • Brak głosowego wybierania numerów
 • Brak dyktafonu
 • Aplikacje można kupować wyłącznie w sklepie Apple – iStore
 • iPhone nie wykorzystamy w charakterze modemu do transmisji danych.
 • Brak funkcji kopiuj-wklej

Cześć z funkcjonalności można uzyskać w telefonie kupując dodatkowe aplikacje w iStore. Ale jest to dodatkowy koszt, który przy tym, nietanim przecież sprzęcie,  jest nie do końca uzasadniony.
Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Aktualna ocena: 3.875 (głosy: 71)
Tagi: | testy | iphone | 3g | era | hsdpa | wi-fi | youtube Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 32
Komentarze: 32 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimKibel
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2013.04.16 22:00 Odpowiedz
LOL PRZECIEŻ JEST NA IPHONE 3G DYKTAFON !
Anonimja z dalekiej wsi
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2011.04.16 22:42 Odpowiedz
:Diphone jest super :D
AnonimIDIOT
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.08.29 16:14 Odpowiedz
Wiecie wiem że to stary temat ale iphony a jest ich już 4 to coś nowego są szybkie i mają coraz lepsze funkcje ale to jest ZABAWKA I TYLKO ZABAWKA BEZ PRZESADY tu da sie pograć pooglądać film napisać krótkiego smsa ewentualnie pooglądać mapy google ale nic więcej i każdy kto napisze jeszcze raz coś złego o iphone to ma wszy!
AnonimOlelelek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2010.01.28 20:56 Odpowiedz
Aipod - sraiPod. Wszystko fajnie i super śmiga. Jedyne co dyskwalifikuje to polityka Apple, która zakłada zbijanie kasy na naiwnych użytkownikach. Blokuje dostęp do innych aplikacji, uniemożliwia zastosowanie go, jako modemu gsm np. w połączeniu z lapkiem. Nie można zainstalować map ogólnie dostępnych np. w moim przypadku Automapy, którą sobie kupiłem niecały rok temu. Wiem, wiem, że to inny os, ale qrcze tam się nie da zainstalować żadnej mapy. Pewnie możliwe będzie tylko zainstalowanie AppleMap, które może się kiedyś pojawi, za odpowiednią opłatą. Jako użytkownik biznesowy nie kupię go, bo na gadżety nie mam czasu, gdyby chociaż się łączył z lapkiem, gdybym chociaż mógł zrzucać foty z delegacji, biura i inne. A tu kiszka na maksa. Ekran jest świetny, ale co z tego, kiedy samo urządzenie posiada całą masę innych "wad". Obejrzyjcie sobie kill iPhon: http://www.youtube.com/watch?v=Db7pKjUrNXQ Gdyby był taki wspaniały jak ta firma to nie miała by tylu przeciwników. Szkoda, że Apple po przez takie urządzenie usiłuje wyciągać z naszych kieszeni więcej i więcej. Przy średnim zarobku 1600 zł a nie euro, to wydaje się rozbój w biały dzień. Jedno jest pewne, to nie jest urządzenie dla normalnie zarabiających w Polsce użytkowników. Mógłbym go sobie kupić, bo mnie na to stać, ale szkoda mi tych pieniędzy. Poza tym jakoś nie mogę przejść do porządku dziennego nad faktem dojenia z i tak niskich zarobków przez podobno wspaniałą firmę Apple polskich potencjalnych użytkowników. Microsoft jest pod tym względem bardziej liberalny i dostępny cenowo. Reasumując: z powodu wysokich cen aplikacji, zmuszania mnie do "piracenia", bo nie stać mnie na zakupy w euro, niemożności połączenia z lapkiem i normalnego użytkowania biznesowego, NIE KUPIĘ GO, chociaż z palcem w d. mnie na niego stać. Robię to dla zasady. HTC z Androidem spokojnie go zastępuje, jest tańsze i bez problemu da się wykorzystać jako narzędzie biznesowe. Czekam na kontrargumenty.
AnonimWalitom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.29 21:23 Odpowiedz
Hehe jak M$$$$$$$ zacznie produkować dobre systemy dla PC to może kiedyś dojdzie do premiery ciekawego WM. W wm może cieszyć jedynie to, że dziecko wychowane na produktach M$ będzie w stanie je obsługiwać Jeżeli chodzi o wykonanie to tragedia, system który nie jest w stanie obsługiwać ekranów pojemnościowych, nie da się tego wygodnie używać bez wyciągania rysika a to jest gigantyczny minus. W tej chwili iPhone OS jeżeli chodzi o system mobilny jest nie do pobicia, za nim android (który ma szansę go prześcignąć) dalej symbian, na szarym końcu M$ z systemem w którym nie zmienili nic od lat chociaż co roku wychodzi niby nowa wersja.
Anonimtom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.08.08 18:22 Odpowiedz
Nie ma to jak podjadać sie gównem od srapla typowy wiejski chłopina a co do wm to nie masz pojęcia o tym systemie za głupi jestes na niego zostań przy swoim sraplu bo nawet nokia 2600 była by dla ciebie skomplikowana.
AnonimZen-
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.04.13 13:33 Odpowiedz
Mam Iphone juz dluzszy czas. Najpierw byl to 2g potem 3g. Wczesniej posiadalem 3 maszynki oparte na Window Mobile. Niby standardowo mialy mms itp ktorego brak wytykaja przeciwnicy, ale do jakosci, prostoty obslugi araz do szybkosci dzialania systemu daleko im brakuje. Taka Omnia budzi we mnie smiech... Wiekszosc przeciwnikow iphone nawet nie mialo go w rekach, tak samo jak moj znajmy zapytal jaki mam telefon, ja mu na to iphone, a on ze to przeciez syf... Dalem mu go do pobawienie sie to nie mogl sie odczepic od niego przez 2h teraz i on sobie kupil
AnonimCPT
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.03.05 06:45 Odpowiedz
Faktycznie Apple iPhone 3G jest niedopracowane, więc co mnie cieszy najbardziej ? C702 o którymvbyła mowa że jest wodoodporny, a tak nie jest, C702 szybko dostaje wilgoci, po dotknięciu się z wodą i traci gwarancję w Salonach Komórkowych, ale co dodam, to ten Apple to ma dobry wyświetlacz bo duży i fajnie się go obsługuje, a z drugiej strony to C702 go wyprzedza totalnie, więc nie ma co go kupywać, bo wyszedł telefon o nazwie G1 i muszę się o nim dowiedzieć bo to hicior. Ostatnio producenci telefonów nic nie potrafią przemyśleć i dają bezsensowne telefony z Głupimi Bajerami w Apple powinna być Aparat-kamera minimum 6.0 Mega Piksels, a nie 2.0 MP Banał. Dajcie spokój, też sam chciałem go mieć, ale zostaję przy SE. Pozdrawiam.
AnonimSkorpions24
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.01.28 04:18 Odpowiedz
Dokładnie widzę idioci piszą o czymś o czym nievmaja pojęcia te telefon potrafi wiele a więc jeżeli cię nie stać nie pisz brzdur ok co wy porownujecie iphona z se albo nokia n- tanie standartua banda idiotów
AnonimSkorpions24
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.01.28 04:17 Odpowiedz
Dokładnie widzę idioci piszą o czymś o czym nievmaja pojęcia te telefon potrafi wiele a więc jeżeli cię nie stać nie pisz brzdur ok co wy porownujecie iphona z se albo nokia n- tanie standartua banda idiotów
AnonimBenek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2009.01.19 19:01 Odpowiedz
Witam. Służe w każdej sprawie dotyczącej iPhone pomoca. Masz problem z iPhonem? Lub po prostu chiałbym wgrywać gry aplikacje za darmo? Napisz do mnie na pewno Ci pomogę. Mam doświadczenie gdyż od 1.5roku zajmuję się iPhonami zapraszma na gg: 8752953 lub email: benedyk@autograf.pl Pozdrawiam
Anonimdarek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.12.13 10:50 Odpowiedz
zamiast robic sobie reklame dodalibyscie linki do dobrych stron. www.myapple.pl czy www.myiphone.com.pl
AnonimBenek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.29 17:18 Odpowiedz
Chcesz odblokować iPhone ??? Wgrać gry programy za darmo!?? Potrzebujesz pomocy zagadaj do mnie a na pewno Ci pomogę czasami siedze na niewidoku dlatego warto zagadać GG: 8752953
Anonimwojtek
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.15 00:39 Odpowiedz
Witam, z tego co czytam opinie piszą najwiecej gówniarze, którzy go nie mają, a mieli go przez kilka minut w łapie w salonie lub kolega dał im go potrzymać i piszą bzdury. Iphone jest przede wszystkim dla biznesu: internet, poczta, kursy wlut itp. Kto pisze SMS-y tylko dzieciaki to kupujcie se Nokie czy SE czy inne i bzdur nie wypisujcie jak was na niego nie stać. Ja mógłbym to samo napisać o innych modelach jeszcze nie wymyślili takiego telefonu, który by wszystkim pasował iphone ma wiele wad, ale też ma dobre strony dla których go kupiłem i dla mnie jest OK. Myślę, że każdy przed kupnem wie co iphone ma a co nie i nie piszcie że ktoś jest głupi jak go kupuje bo każdy ma swój powód dla którego wybiera taki czy inny model.
Anonimlolek.
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.11 17:59 Odpowiedz
Córka dostała go prezencie. Całe szczęście nie ode mnie, bo to kompletny szajs. SE robi więcej niż to dziadostwo. Córka podziela moje zdanie i powędruje na półkę. Nie polecam kupować!
Anonimxxx
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.05 12:01 Odpowiedz
Jak zainstalujesz to apple Ci wyłączy (czytaj ikill)
AnonimsiuwaxXx
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.20 00:25 Odpowiedz
A próbowałeś zainstalować? Czy tylko słyzałes?
Anonimtod
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.17 09:24 Odpowiedz
Nie da się. Apple nie pozwala
Anonimsiuwaxxx
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.10.12 01:22 Odpowiedz
Witam, zastawiam się nad kupnem iphona. Nie wiem tylko, czy można do niego wgrać automape? Bardzo chciałbym miec w telefonie nawigacje, poniewaz jeżdże różnymi samochodami i nie zawsze chce mi się za każdym razem przekładac navi. A tak to miał bym ją zawsze w kieszeni. Jak kto wie coś n ten temat, to napiszcie: siuwaxXx@interia.pl
AnonimxD
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.26 18:35 Odpowiedz
Nie piszcie ze jest do dupy itd.Jak go jeszcze nie macie to o co wam chodzi.Ma podstawowe funkcje telefonu, to juz wasza wina ze pszystosowaliscie sie do zwyklych, tanich telefonow komorkowych.
Anonims
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.18 05:00 Odpowiedz
iPhone nie był pierwszy Tatueunuchu
AnonimTatuch
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.17 07:31 Odpowiedz
Drodzy troglodyci zapominacie ,że telefon wymyślono do rozmawiania a smsy to powrót do tam tamów . Mnogość funkcji w telefonach służy jedynie podbijaniu poprzeczki technologicznej i absolutnie nie świadzcy o ich użyteczności. Iphon przełamał barierę technologiczną opartą na guzikach a tego inne firmy mu nie darują . Niektóre starają się naśladować ale Apple zrobiło to pterwsze i chwała im za to.
AnonimNegative
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.16 20:15 Odpowiedz
Ja powiem tak: posiadam Iphone od roku. Starszą wersję, ale to mała różnica. Taki pan Vanzeer1, z całym szacunkiem ale jest zwykłym abderytą, który wypowiada się na tematy o których nic nie wie. Mianowicie iphone może posiadać mmsy, dyktafon, nagrywanie filmów, itd. Mój iphone to posiada i nie bylo problemem poświęcenie 30min na forum myapple.pl w celu znalezienia i zainstalowania darmowych programów udostępniających te funkcje. Nie zmienia to jednak faktu, że ja osobiście nie jestem zadowolony z Iphona i używam go jako drugi telefon, głównie do słuchania muzyki, do smsowania wolę moją starą nokię N80.
AnonimKlik
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.25 00:20
iPhone ma duze mozliwosci co prawda wole Nokie, ktora sobie chwale aktualnie mam n82 i jako telefon to jest super i dlatego kupilem sobie iPod Touch 16gb i ma wszystko co mi trzeba czy to w drodze czy w domu jakis filmik mp3 internet wszystko smiga. Jak ktos mowi ze to lipa to nie mial tego w rece i nie wie co mowi. Mam na nim wszystkie gry jakie ostatnio wyszly mozliwosc obslugi kompa iTunesa Winampa takze uzywam jako pilota do laptopa jak ogladam filmy swietna sprawa tazke polecam. Ciekawi mnie HTC Touch HD wyglada fajnie
Anonimkomornik
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.11.05 11:58
I co z tego że aplikacja do mms wysyła to na jakiś serwer a później odbiorca zamiast mmsa dostaje link żeby to odtworzyć
Anonimvanzeer1
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.16 18:12 Odpowiedz
Tom w pelni popieram.Jak to cos sie ma do omnia samsunga lub nokii serii N czy E? To niby cudo techniki jest smieszne.Nie posiada funkcji ktore sa w standardzie modeli telefonow nawet z najnizszej polki :-D smiech na sali normalnie.zalosne apple i ich niedorobiony iphone hehe
Anonimtom
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.15 12:41 Odpowiedz
Gówno wielkie a polacy sie jarają ale to standard idjotom zawsze sie wcisnie wszystko.
AnonimSuperCOW
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.15 11:11 Odpowiedz
Brak slotu na karty pamięci czy Slot na karty pamięci 2% tak 5
AnonimSuperCOW
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.15 11:07 Odpowiedz
dlaczego w tabelce jest? wideorozmowy 2 tak 5
Anonimrea
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.15 10:59 Odpowiedz
całkiem niezłe oceny, jednak jest to coś zupełnie innego niz konwecjonalny telefon, i niektórym zapewne bardziej się spodoba. czyli w Erze jest soft 2.02, to ciekawe bo Orange ma 2.00 i problemy typu automatyczne wysyłanie smsów..
Anonimanty grag qeen
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.15 10:18 Odpowiedz
OBSŁUGUJE, OBSŁUGUJE ! .
Anonimdrag qeen
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2008.09.15 10:02 Odpowiedz
"Dzięki obsłudze 3G i HSDPA".....???? Ejrze..! iphone może pracować w technologii HSDPA...?? ale wstyd..
+32 komentarzy. Przeczytaj wszystkie na forum

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?
Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonów


Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)